X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 17 listopada 2015, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prima, odpoczywaj. Wykorzystaj L4 na maksa, a w pracy biurowej, jeśli nie ma stresu jest w porządku. Nie powinno to przeszkadzać. Niech tylko ten wstrętny krwiak się wchłonie i krwawienie ustanie. A maleństwo niech się prawidłowo rozwija <3

    Zmiana avatara=zmiana nastawienia. Teraz jestem w bojowym nastroju, gotowa do walki. Bojowej biedronki nie znalazłam w czeluściach Internetu, ale taka gotowa do lotu się nadaje idealnie ;)

    Amelia San, PrimaSort, Maleficent lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2015, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotka:) wrote:
    Primciu <3 Kochana <3 eh czuje sie taka bezradna a tak bym chciala Ci jakos pomoc...musi byc dobrze nie ma innego wyjscia!!! to w poniedzialek wizytujemy razem<3

    Litelku pomimo przeczucia ze pojawi sie wczesniej bede wierzyc w to ze poczeka vhoc do 1 stycznia:)

    Moj to Pawel :) Lukasz to moja pierwsza milosc:D
    Na którą masz? Ja na 17:00

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 17 listopada 2015, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Primka <3 wiem, że ci cięzko, ale spórbuj byc dobrej myśli, teraz to bardzo ważne dla maluszka <3 mocno Cię przytulam :*

    PrimaSort, Amelia San lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2015, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    och Boze zle powiedzialam moja pierwsz wielka milosc to Pawel....pozniej byl Lukasz :)

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 17 listopada 2015, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maleficent wrote:
    Mam awersję do Łukaszów, wcześniej przed moich mężem miałam praktycznie samych Łukaszów i każdy był .... szkoda gadać :/ Z kolei małż Littlciaka jest pewnie wdechę ;)

    Jest! :D i to moja pierwsza miłość (i ostatnia) :D nie licząc tych wczesnoszkolnych :P i aktorów, do których wzdychałam pod telewizorem :D

    Amelia San lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 17 listopada 2015, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Na którą masz? Ja na 17:00

    Kciuki za wizytę <3

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2015, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Na którą masz? Ja na 17:00


    15;20 podobno ma byc tylko usg ale chciala bym z nim pogadac na pare tematow.

    Littelku podoba mi sie Twoje nastawienie:)

    littleladybird, PrimaSort lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Priimcia :( Ja również chciałabym Ci jakoś ulżyć w cierpieniu :( Całym sercem jestem z Tobą <3 Wiem, że strach Cię nie opuszcza, to normalne wtej sytuacji ale wierzę, że wszystko będzie dobrze :*
    Oj Amelko tak mi ciężko :-(
    Teraz siedzę sama w domu, mąż nie wiadomo o której wróci z pracy. Mam nadzieję, że szybko.
    Eh... Nikt nawet kanapki nie zrobim lodówka pusta. A ja mam ochotę na kanapkę z szynką i ogórkiem kiszonym. Aż płakać mi się chce :-/
    W szpitalu wszystko podane do łóżka, obiad o 12... A tu obiad na 17 albo później...

  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 17 listopada 2015, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prima musi być dobrze. Wiem, że się boisz ale dzidziuś to czuje więc odpręż się poczytaj książkę, pooglądaj seriale. Fajna jest singielka, W necie obejrz wszystkie zaległe odcinki, albo hiszpański serial El Barco, wciąga!

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 17 listopada 2015, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotko, miej takie samo nastawienie przed rozmową z lekarzem. Niech się w końcu określi, żebyś nie musiała się tym martwić i czekać w niewiedzy <3 i oczywiście niech lekarz wybierze najlepsze rozwiązanie dla Ciebie i Lenki <3

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 17 listopada 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Oj Amelko tak mi ciężko :-(
    Teraz siedzę sama w domu, mąż nie wiadomo o której wróci z pracy. Mam nadzieję, że szybko.
    Eh... Nikt nawet kanapki nie zrobim lodówka pusta. A ja mam ochotę na kanapkę z szynką i ogórkiem kiszonym. Aż płakać mi się chce :-/
    W szpitalu wszystko podane do łóżka, obiad o 12... A tu obiad na 17 albo później...

    zamów sobie coś na co masz ochotę! Rób sobię jak najwięcej takich przyjemności. A jak lodówka pusta zrób zakupy z dostawą do domku i nie martw się niczym!

    PrimaSort, Amelia San, ewelinka2210 lubią tę wiadomość

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Oj Amelko tak mi ciężko :-(
    Teraz siedzę sama w domu, mąż nie wiadomo o której wróci z pracy. Mam nadzieję, że szybko.
    Eh... Nikt nawet kanapki nie zrobim lodówka pusta. A ja mam ochotę na kanapkę z szynką i ogórkiem kiszonym. Aż płakać mi się chce :-/
    W szpitalu wszystko podane do łóżka, obiad o 12... A tu obiad na 17 albo później...


    Kochana ja Ci zrobie kanapke tylko mow gdzie podeslac kiszonka mam takiego domowego :)

    Litelku jak nie bedzie chcial ze mna gadac pojde do kardiologa i dostane skierowanie na cc

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Broszka wrote:
    Cześć dziewczyny!
    Pewnie uznacie mnie za wariatkę, ale przeczytałam calusieńki wątek od samego początku (wszystkie 569 stron:P), więc tak w zasadzie czuję się jak wasza kumpela chociaż wy mnie jeszcze nie znacie. Przeżywałam z wami wszystkie chwile, te dobre i te złe. I nadszedł ten czas, że odważyłam się napisać, aby zasięgnąć waszej porady, bo wiem że tutaj spotkam się ze zrozumieniem i dobrym słowem :)
    Staram się póki co krótko, to raptem 4 cykl. Przed staraniami byłam u lekarza, chciałam się przebadać - stwierdził że to niepotrzebne, zrobił mi cytologię i dał luteinę na wyregulowanie cykli. Po 3 miesiącach cykle niestety się nie wyregulowały, ale miałam nadzieję, że coś zaskoczyło. W 34 dc (poprzednie z luteiną miały 22 i 21 dni) poszłam na kontrolę, zrobił usg, stwierdził, że ciązy nie ma i że owulacji raczej nie było i kazał czekać na @. Ponownie dostałam luteinę i CLO. No i tutaj zaczął się problem. Albo i nie.
    Z jednej strony skoro nie było owulacji to CLO daje mi nadzieję, że coś zacznie się u mnie dziać. Rzeczywiście ostatnio nie czułam moich jajników, czasem jakieś nikłe kłucie. Ale to raptem był jeden cykl, w którym coś zobaczył, więc zastanawiam się czy nie za szybko aby coś takiego stwierdzić. Absolutnie nie narzekam, cieszę się, że coś się dzieje, ale lekarz nie wspomniał mi nic o monitoringu, badaniach (Little pisała o badaniu estradiolu). Co z tego, że wezmę CLO i pójdę na wizytę za 3 miesiące - nadal będę w tym samym miejscu bo nic nie będę wiedziała, jak mój organizm zareagował na lek.

    Ale się naprodukowałam:) ale może którejś będzie się chciało przeczytać moje wypociny. I mam nadzieję, że wszystkie jeszcze nie uciekłyście na fb :)

    Prima ja też czekam na wieści, trzymam kciuki cały czas za Ciebie!
    Witaj broszka :-)

  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 17 listopada 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Jest! :D i to moja pierwsza miłość (i ostatnia) :D nie licząc tych wczesnoszkolnych :P i aktorów, do których wzdychałam pod telewizorem :D

    Mój Tomi to też moja pierwsza miłość. Od 6 klasy serce mi szybciej biło na jego widok

    Maleficent lubi tę wiadomość

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2015, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ginka wrote:
    Prima musi być dobrze. Wiem, że się boisz ale dzidziuś to czuje więc odpręż się poczytaj książkę, pooglądaj seriale. Fajna jest singielka, W necie obejrz wszystkie zaległe odcinki, albo hiszpański serial El Barco, wciąga!
    Oglądam wszystkie od początku i jestem na 28 :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2015, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ginka wrote:
    Mój Tomi to też moja pierwsza miłość. Od 6 klasy serce mi szybciej biło na jego widok

    Ja miałam trochę tych ,,pierwszych miłości,, i przeżyć złych w życiu trochę też.. dały mi się we znaki, dzięki temu wiedziałam czego chcę i nie marnowalam czasu na bzdety i tak pojawił się mój mąż i wiedziałam, że jest moją drugą połową, bach olśnienie i mam nadzieję, że na całe życie ;)

    PrimaSort, littleladybird, Ginka, Amelia San lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2015, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Primus wspaniale stulecie:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2015, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maleficent wrote:
    Ja miałam trochę tych ,,pierwszych miłości,, i przeżyć złych w życiu trochę też.. dały mi się we znaki, dzięki temu wiedziałam czego chcę i nie marnowalam czasu na bzdety i tak pojawił się mój mąż i wiedziałam, że jest moją drugą połową, bach olśnienie i mam nadzieję, że na całe życie ;)
    Podpisuję się pod tym rękoma i nogami.
    Ja jak poznałam mojego męża to po 4 miesiącach od dni poznania zaręczyluśmy się :-)

    Amelia San, ewelinka2210 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2015, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moj obecny maz musialstoczyc wielka bitwe o moje serducho...ale jak widac to mu sie udalo :)

    PrimaSort, Maleficent, Amelia San lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotka:) wrote:
    A moj obecny maz musialstoczyc wielka bitwe o moje serducho...ale jak widac to mu sie udalo :)
    Mój też i do dziś ma krzywy palec :-P

    Maleficent, 100krotka:), Amelia San, littleladybird lubią tę wiadomość

‹‹ 413 414 415 416 417 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ