X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 4 lutego 2016, 00:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maleficent wrote:
    Wpadłam powiedzieć wtorkowe siema i pozdrowić moje dziewoje iście forumowo-ovufriendowo - Am - kociambersonie, Marleniochu, Littlebirdzie, Wiolka, Ewelek - ovufriendowy cmokas :* zajrzałam, ślad zostawiłam ooo ;)


    PS. Broszka jak się czujesz dziewczę, opowiadaj co u Ciebie bom ciekawa ;)


    Aaaa Mal! Na reszcie jakiś odzew :)
    Co tam u Ciebie? Zajrzysz na Amelrooma? No wiesz, chociaż napisz, że nie chce Ci się z nami gadać ;) nie no mam nadzieję, że to nieprawda. Daj znaka, plis. Nie tylko ja na niego czekam :)

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 4 lutego 2016, 00:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pirelka wrote:
    Dziewczyny jestem w ogromnym szoku i ciężko mi sobie z tym poradzić na razie.
    Okazało się, że ciąża jest ale bliźniacza i to jednojajowa, są w pęcherzyku dwa zarodku i dwa serduszka! Strasznie się boję i jestem tak zaskoczona i przerażona, że nie wiem co myśleć. Nie spodziewałam się tego i nie umiem się tak mocno cieszyć.. na razie musze ochłonąć.
    Lekarz nie podejmie się prowadzenia takiej ciąży, bo jak powiedział jest to ciąża wysokiego ryzyka. Mało kto się tego podejmie dlatego skierował mnie do specjalistów, podał nazwiska i dzisiaj muszę zapisać się do nich prywatnie więc czekają mnie spore wydatki i większa opieka niż przy pojedynczej ciąży.
    Podobno też jeden szpital tylko może mnie przyjąć w takim wypadku i od ok.32 tyg. ciąży będę musiała w nim leżeć, a poród CC.
    Troszkę mnie nastraszył, ale mówił że jak dostanę zalecenia badań to wystawi mi na nie skierowania, bym dodatkowo płacić nie musiała prywatnie. Zwolnienie dostałam tylko na 7 dni, ale do tego czasu może dostanę się do specjalisty i może wystawi dalej, ewentualnie rodzinna.. jak nie to wezmę urlop i dotrwam do 12 tyg. a wtedy mój gin mówił, że będzie mógł wystawiać bez problemu zwolnienia.

    Dostałam masę skierowań na krew, więc jutro z rana pojadę od razu, by wszystko mieć gotowe przed wizytą. Z wynikami jak przyjdę założy mi kartę ciąży.

    W pracy załatwione, już do nie nie wracam nawet jak zw. nie dostanę tylko ewentualnie ten urlop.

    Nie wiem co wpisał mi na zwolnieniu lekarz bo nie zwróciłam uwagi.. widziałam tylko 027.. nie wiem jaka kategoria :(

    Mówię Wam mam mętlik.. po powrocie z zakupów muszę porozmawiać z Mamą.

    Ojej, gratulacje. Podwójne szczęście:) będzie dobrze <3

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • Broszka Autorytet
    Postów: 842 675

    Wysłany: 4 lutego 2016, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!:)

    To, że się dobrze czuję wypowiedziałam w złą godzinę, bozia mnie pokarała bo wczoraj cały dzień wymiotowałam:P Ale dzisiaj mam nadzieję że będzie już ok. Wczoraj leżałam jak zdechlak, dzisiaj już chodzę:)

    Miłego dnia wszystkim życzę!

    100krotko Lenka jest przecudna! Nie mogę się napatrzeć! Wycałuj ją w stópki od e-cioci:):):)

    100krotka:) lubi tę wiadomość

    o14882c3tzwz2hbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2016, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry :-)

    Broszka lubie tylko drugą część Twojej wypowiedzi :-) mam nadzieje ze te dolegliwosci szybko Ci ptzejda.Lenka właśnie śpi jak się obudzi przekaże buziaki :-)

    Amciu to o której wpadniesz z kociakiem? :-) hihi :-*

    Broszka lubi tę wiadomość

  • Broszka Autorytet
    Postów: 842 675

    Wysłany: 4 lutego 2016, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotko dzisiaj jest już ok, tylko osłabiona jestem, to pewnie po wczorajszym. Ale dostałam rozkaz, że do końca tygodnia mam siedzieć w domu i odpoczywać i zamierzam go wykonać:) Nie nadaje się do pracy kompletnie.

    o14882c3tzwz2hbc.png
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 5 lutego 2016, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z Wami i miłego piątku życzę :)

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 5 lutego 2016, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka wszystkim,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2016, 09:16

    Amelia San lubi tę wiadomość

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 5 lutego 2016, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Witam się i ja :) Ginka, Ewelka, Wam również życzę miłego dnia <3

    Jak dobrze, że już weekend :D

    też się cieszę:) odliczam do 14:30 :)

    A Ty Amelciu jak w weekend pracujesz? Mam nadzieję że masz wolne

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2016, 09:44

    Amelia San lubi tę wiadomość

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • Broszka Autorytet
    Postów: 842 675

    Wysłany: 5 lutego 2016, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    100krotko jutro o 8 ;D

    Broszka, zazwyczaj tak jest, kiedy się cieszymy z czegoś zawczasu ;) Nie bez powodu powstało przysłowie "Nie chwal dnia przed zachodem słońca";) Mdłości nie są fajne ale i tak chciałabym być na Twoim miejscu :)

    Miłego wieczoru : <3

    Witam się i ja:)

    Wiem, że nie powinnam narzekać, bo przecież sama tego chciałam i teoretycznie wiedziałam na co się piszę, a Wy marzycie o tych mdłościach i złym samopoczuciu...przepraszam za to biadolenie, ale jak człowiek tak podle się czuje to wszystko wokół jest podłe. Dzisiaj za to czuję się cudownie i obym nie powiedziała tego w złą godzinę:P

    Miłego dnia życzę i niech ta wiosna już przychodzi bo nie mogę się doczekać!:)

    o14882c3tzwz2hbc.png
  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 5 lutego 2016, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Broszka wrote:
    Witam się i ja:)

    Wiem, że nie powinnam narzekać, bo przecież sama tego chciałam i teoretycznie wiedziałam na co się piszę, a Wy marzycie o tych mdłościach i złym samopoczuciu...przepraszam za to biadolenie, ale jak człowiek tak podle się czuje to wszystko wokół jest podłe. Dzisiaj za to czuję się cudownie i obym nie powiedziała tego w złą godzinę:P

    Miłego dnia życzę i niech ta wiosna już przychodzi bo nie mogę się doczekać!:)

    Broszka, muszę Cię postawić do pionu! WOlałabyś nie być w ciąży i nie miec mdłości? :)

    Marleni lubi tę wiadomość

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • Broszka Autorytet
    Postów: 842 675

    Wysłany: 5 lutego 2016, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ginka wrote:
    Broszka, muszę Cię postawić do pionu! WOlałabyś nie być w ciąży i nie miec mdłości? :)

    A broń Cię!:P Zniosę wszystko:) I Wam też życzę tych mdłości, wstawania w nocy i wszystkich pozostałych wspaniałości!:D

    Płatek szkarłatny lubi tę wiadomość

    o14882c3tzwz2hbc.png
  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 5 lutego 2016, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Wolne :) Zrobię rano badania i polecimy do kina :)

    Na co idziecie do kina?

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • cortezia Znajoma
    Postów: 25 8

    Wysłany: 5 lutego 2016, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, wszystkie Panie jestem Tu nowa, mam już jedno cudo, córcie dwu letnią i od 3 miesięcy staramy się o następny cud w naszej rodzinie. O pierwszą córcie staraliśmy się 1,5 roku. Zobaczymy jak uda się teraz. chcieliśmy mieć wcześniej pociechę, ale przez karmienie piersią niestety byłam wykluczona:) (na mnie karmienie piersią działało jak antykoncepcja). Jestem pełna nadziei i nastwiona pozytywnie. Mam już pierwsze pytanie czy wiecie, używacie jakiś dodatkowych suplementów w postaci witamin bądź ziół. Ja zaczęłam już stosować FOLIAN i witaminę D, mąż łyka ŻEŃ-SZEŃ. Pozdrawiam wszystkie Staraczki:)

    "Dziec­ko to uwi­doczniona miłość. "
    X9r3p1.png
    I3pzp1.png
    jnFbp1.png
  • cortezia Znajoma
    Postów: 25 8

    Wysłany: 5 lutego 2016, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni oczywiście, że nie ma co panikować i tego z mężem nie robimy jesteśmy pozytywnie nastawieni choć ten strach zawsze gdzieś w głowie siedzi. Za pierwszym razem błądziliśmy po omacku, a teraz już wiem jakie badania są potrzebne itp. Dziękuje za informacje cofnę się do starszych postów.

    "Dziec­ko to uwi­doczniona miłość. "
    X9r3p1.png
    I3pzp1.png
    jnFbp1.png
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 5 lutego 2016, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczęta, jak tam nastroje weekendowe? :)

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • Broszka Autorytet
    Postów: 842 675

    Wysłany: 5 lutego 2016, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Am to nie dzisiaj miałaś mieć wyniki?:)

    o14882c3tzwz2hbc.png
  • Broszka Autorytet
    Postów: 842 675

    Wysłany: 5 lutego 2016, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Jutro zrobię badania tarczycowe, a progesteron wyszedł 24,6 ;)

    Zacny progesteron :)

    o14882c3tzwz2hbc.png
  • Broszka Autorytet
    Postów: 842 675

    Wysłany: 6 lutego 2016, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja trzymam już od tygodnia więc wyniki muszą być dobre:D

    Amelia San lubi tę wiadomość

    o14882c3tzwz2hbc.png
  • Broszka Autorytet
    Postów: 842 675

    Wysłany: 7 lutego 2016, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Am a antyTG miałaś ostatnio w normie?

    Kurczę nic a nic nie drgnęło? Cholercia co za uparciuchy...:( Ale mi smutno, miało być lepiej...

    o14882c3tzwz2hbc.png
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 8 lutego 2016, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Tak, AntyTG w normie tylko te cholery wysokie :( Test dziś (-) :(
    <3
    Ft4 masz na poziomie 67%, więc bardzo ładne. Tylko kiedys Zwei pisałą, że trzeba sprawdzać też Ft3, ale póxniej jakies publikacje czytałam, że to nie do końca tak jest, bo jak stosujemy euthyrox to wiadomo, że Ft3 będzie miałą mniejsze wysycenie. Szkoda, że te przeciwciała nie spadają, mam nadzieję, że dłuższa dieta efekty przyniesie <3

    Miłego dnia Wam wszystkim życzę <3

    Amelia San lubi tę wiadomość

‹‹ 461 462 463 464 465 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ