Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • MMM2016 Autorytet
    Postów: 1242 980

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Płatek szkarłatny - trzymam kciuki, żeby w końcu się udało. Sposób jest już nie ważny....byle skuteczny...

    Płatek szkarłatny lubi tę wiadomość

    82doi09k139kk43v.png

    zrz6qtkf5ioftz8a.png
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MMM2016 <3
    Płatku mam nadzieję, że lekarz jeszcze coś wymyśli, tym bardziej, że raz się udało, choć tak smutno skończło... Mocno kciuki trzymam <3

    Ja testy robie nadal, bo muszę wiedzieć kiedy leki odstawić, no i jedna kreska od 26 cykli...

    Ale trzeba mieć nadzieję, że wszystkim nam się uda. Miłego dnia Wam życzę :) U Was też tak ciepło? :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Am <3

    Ewelinka, tak jest ciepło :) Wiosna pełną parą :D

    nick nieaktualny, ewelinka2210 lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Am, Little :)
    No właśnie wiosna pełna parą :)
    Am ja też Ci życzę II kreseczek <3 Jak i wszystkim :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2016, 11:23

    nick nieaktualny, littleladybird lubią tę wiadomość

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Wiem <3 Dziękuję :) <3

    Najwyższy czas żeby któraś z nas wreszcie zaciążyła, no ile można czekać. :/
    Am zgadzam się :) Na nas też już czas, no ile można czekać.
    Nowe dziewczyny się pojawiają i część z nich szybciutko w ciąży, a stare koleżanki z wątku nadal czekają... Ale dobrze,że coraz więcej dzieciaczków w drodze, bo by Lenka samotna była :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak samo myślałam i odczuwałam, że każdy zaciąża w końcu i ucieka.. a ja nadal tkwiłam, dlatego trochę od forum odpoczywałam miesiącami, potem zaglądam znowu i odpoczywałam. Czułam, że to nakręca mnie jeszcze bardziej.

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też ostatnio jestem mniej aktywna na forum. Jakoś tak wszystko we mnie oklapło.
    Dziś rozmawialiśmy z moim M i postanowiliśmy, że zrobimy dwa cykle przerwy i postaramy się naturalnie. On chyba też ma potrzebę odpocząć.

  • MMM2016 Autorytet
    Postów: 1242 980

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cały czas Was podglądam. Jedna zajdzie w ciążę i mniej się udziela na tym wątku a druga, oczekująca dwóch kresek, zajrzy właśnie tutaj:)
    Trzymam kciuki, żebyście doczekały się nie tylko dwóch kresek ale również szczęśliwego rozwiązania :)

    Płatek szkarłatny, littleladybird, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    82doi09k139kk43v.png

    zrz6qtkf5ioftz8a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelinka2210 wrote:
    Am zgadzam się :) Na nas też już czas, no ile można czekać.
    Nowe dziewczyny się pojawiają i część z nich szybciutko w ciąży, a stare koleżanki z wątku nadal czekają... Ale dobrze,że coraz więcej dzieciaczków w drodze, bo by Lenka samotna była :)

    Lenka czeka na dzieciaczki razem że mną :-)

    Pirelka ja czytam forum kiedy tylko mogę fakt nie pisze ale to przez to że jestem na innym etapie nie chce wam tu pisać o małej a znowu pisanie za każdym razem ze kibicuje nie ma sensu...

    littleladybird, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Broszka Autorytet
    Postów: 842 675

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak jak 100krotka-jestem tu codziennie i zagladac bede dopoki mi internetow nie odlacza!:P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    o14882c3tzwz2hbc.png
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Am pięknie to napisałaś - spotkałysmy się nie bez powodu :)
    Witam się z Wami w ten piękny dzień :) Całuski <3 <3 <3

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry :-)

    Życzę wszystki!m paniom miłego dnia :-)

    Amciu to jak zawsze wam kibicuje <3

    A Tobie przypomne pewne nazwisko Sawicki....pomysl nad wizyta u niego potrafi zdziałać cuda :-)
    Wszystkim koleżankom mieszkającym w wawie lub okolicach polecam :-)

    Moja mała miała dziś pobranie krwi dzielna dziewczynka po mamusi :-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotko a na co Lence badania robicie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kontrola tsh i ft4 i morfologia

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amciu napisze napisze ;-)
    U mnie też wiosna zastanawiam się nad małym spacerkiem z Niunia :-)

  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka kochaniutkie :*

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam wam mija dzien? My bylysmy ok 13 na spacerze teraz leniuchujemy na łóżku :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2016, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry ☺ tez zycze milego dnia ☺

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2016, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zbieram się zaraz na wizytę, mam o 9:40 i strasznie liczę na to, że w końcu zobaczę, że w pęcherzyku jest zarodek i serduszko. Trzymajcie za to kciuki i za zwolnienie, które chce wyprosić :(

    Okropnie się stresuję.

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 1 lutego 2016, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pirelka wrote:
    Ja zbieram się zaraz na wizytę, mam o 9:40 i strasznie liczę na to, że w końcu zobaczę, że w pęcherzyku jest zarodek i serduszko. Trzymajcie za to kciuki i za zwolnienie, które chce wyprosić :(

    Okropnie się stresuję.
    pirelka będę mocno kciuki trzymać - daj znać po wizycie <3

    Witam pozostałe i miłego dnia życzę :)

    nick nieaktualny, littleladybird, Ginka lubią tę wiadomość

‹‹ 459 460 461 462 463 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problemy z zajściem w ciążę dotyczą coraz większej liczby par na całym świecie, także w Polsce. Styl życia, stres, zanieczyszczenie środowiska, opóźnianie decyzji o rodzicielstwie – wszystko to wpływa na pogarszające się parametry płodności, również u mężczyzn. W niemal połowie przypadków trudności z płodnością wynikają z czynników męskich. Mimo to temat męskiej płodności wciąż jest marginalizowany, a badanie nasienia – niepotrzebnie kojarzone z czymś wstydliwym. Tymczasem seminogram, czyli analiza nasienia, to podstawowe i bardzo ważne narzędzie diagnostyczne. Sprawdź, kiedy warto je wykonać i co może powiedzieć o Twojej płodności.

CZYTAJ WIĘCEJ