X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • Czarnula2016 Nowa
    Postów: 5 48

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny Też mam taki sam problem co wy od miesięcy staram się z mężem o maleństwo jesteśmy oboje zdrowi lekarz stwierdził że możemy mieć drużynę piłkarska lecz co miesiąc tylko porażki... Nie mam z kim o tym pogadać więc dołączam się do waszego forum i trzymam za was kciuki

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnula witaj i powodzenia :) u mnie ta walka trwała ponad 2 lata i mam nadzieję, że w końcu została zakończona!
    Tobie też się uda choć wiadomo, że to trudne myśleć pozytywnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2016, 10:58

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki Amelia za owulację :)

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • MMM2016 Autorytet
    Postów: 1242 979

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San - oby było dobrze :) Przyłączam się z moimi kciukami:)

    Amelia San lubi tę wiadomość

    82doi09k139kk43v.png

    zrz6qtkf5ioftz8a.png
  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka wszystkim,

    cześć Czarnula ile się starasz opowiadaj Nam wszystko :)

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Czarnula :)

    Am kciuki za monitoring - czekamy na relacje :)

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amciu czekamy na wieści, który dzień cyklu?

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dobre wieści, trzymam kciuki ;)

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musisz wierzyć mimo wszystko, różne cuda się dzieją.. naprawdę. U mnie nie raz wszystko było książkowe, idealne i nic z tego nie wychodziło.

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia, była owulacja i serduszka, więc jest nadzieja :). Masz rację , zapytaj o stymulację. Co prawda mi nie pomogła ale podobno wielu kobietom pomaga nawet, gdy mają własna owulację.

    Witaj Czarnula, ile miesięcy starań już za wami? Tutaj spotkasz prawdziwe weteranki.

    Pirelka, twoje wpisy bardzo mi dodają nadziei. Chyba dlatego, że jestem w podobnej sytuacji. Żadnej konkretnej diagnozy i 19 cykli bezskutecznych starań. Do tego 1 poronienie. Chcę wierzyć, że może się jednak kiedyś uda, jak tobie. Bardzo ci kibicuję.

    pirelka, Amelia San lubią tę wiadomość

  • Czarnula2016 Nowa
    Postów: 5 48

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witaj za mna rok starań ,tak doklasnie trzeba wierzyc w to ze kiedys sie uda tylko jest to bardzo cieżkie jesli wciaz na tescie.... jedna kreska.

  • Czarnula2016 Nowa
    Postów: 5 48

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pirelka wrote:
    Czarnula witaj i powodzenia :) u mnie ta walka trwała ponad 2 lata i mam nadzieję, że w końcu została zakończona!
    Tobie też się uda choć wiadomo, że to trudne myśleć pozytywnie.




    czesc super moje gratulacje ja juz odchodze od zmysłow mam wrażenie ze to moja wina , jestem zdrowa ale te mysli mi krążą......:()

    pirelka lubi tę wiadomość

  • Czarnula2016 Nowa
    Postów: 5 48

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ginka wrote:
    Hejka wszystkim,

    cześć Czarnula ile się starasz opowiadaj Nam wszystko :)




    cześć a no staram sie od ponad roku i ciagle nic badanie obojga z nas przechodziło i wszystko wporzadku lekarz stwierdził ze trzeba czekać ale wiadomo sa wzloty i upadki co miesiac ....

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Ja równiez życze Wam miłego dnia :)
    Mnie denerwuje najbardziej, że wcześniej sie tyle razy udawało, a teraz tak długo nie wiadomo dlaczego nic. I to dobija... A jak mi już lekarz napro powiedział, to że pęcherzyki pękają, że czuję ból owulacyjny i jest skok temperatury, to wcale nie znaczy, że jest w tych pęcherzykach komórka jajowa.
    No nic zobaczymy - nadzieję trzeba miec :)
    W końcu się doczekamy <3

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MMM2016, gratuluję :) spokojnej ciąży. Pirelko, Tobie również spokojnej ;)

    Amelia, wiesz czego Ci życzę ;) <3 <3 <3
    Płatku, za ciebie też cały czas trzymam kciuki <3

    Ewelinka, trzeba wierzyć, że się uda, bo musi się udać :)
    Ginka <3

    Czarnula, witaj ;)

    Miłego dnia :)

    ewelinka2210, MMM2016, Płatek szkarłatny, Amelia San lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny,

    Dzisiaj powrót do pracy po dwóch dniach lenistwa, nie chce mi się ale każdy dzień przybliża mnie do wizyty lekarza i do weekendu, który również mam wolny :)

    Co do samopoczucia to na razie bez zmian, piersi bolą i są nabrzmiałe, ale to też zależy od dnia bo czasami mniej bolą. Podbrzusze lekko czuję w ciągu dnia, ale też bez jakiś większych bóli.
    Dzisiaj w nocy i nad ranem bolał mnie brzuch i krzyż jak na @. Teraz bolą mnie trochę plecy w krzyżu.

    Raz zakręciło mi się w głowie, ale też dość długo nie jadłam więc teraz staram się pilnować regularnych posiłków, by nie dopuścić do takiej sytuacji poza domem.
    I nic więcej na razie, czasem mnie muli.. ale nie, że mdli czy coś..tylko muli.

    Dziękuję Wam za miłe słowa i wiecie co ja myślę, że jeśli chodzi o niepowodzenia, a wszystko jest ok, to moim zdaniem pojawia się blokada psychiczna, która skutecznie nam zajście w ciążę uniemożliwia i to jako diagnozę stawiam u siebie.
    Byłoby inaczej gdybyśmy po prostu przestali się zabezpieczać i jak się uda to fajnie, jak jeszcze nie to nic się nie dzieje, ale już odstawiamy zabezpieczenia na zaś.. a większość z nas decyduje się na dziecko jak już mocno chce i wyczekuje tego maleństwa, a jeszcze jak goni nas 30-stka, jak mnie to już w ogóle psychika siada.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2016, 10:30

    MMM2016 lubi tę wiadomość

  • Broszka Autorytet
    Postów: 842 675

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja! Miłego dnia wszystkim!:)

    o14882c3tzwz2hbc.png
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pirelka a mi się wydaje, że niestety często jest jakaś przyczyna, ale nie da się je zdiagnozować, bo rozumiem niepowodzenia przez jakiś czas, ale 27 cykli? Bez diagnozy, bo wszystko w porządku niby? Mnie 30 przegoniła, ale mam synka, tylko na to drugie czekam :)
    No pilnuj się z tym jedzeniem, bo teraz musisz o Waszą Dwojkę dbać :)
    Hej Broszka :)

    MMM2016 lubi tę wiadomość

  • MMM2016 Autorytet
    Postów: 1242 979

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelinka2210 - jaka to ulga mieć już przynajmniej jedno Szczęście :)
    ja też mam synka, dwuletniego. Starania o drugie dziecko były...łatwiejsze...bo wiedziałam, że już jedno jest....
    Ale zbyt dobrze pamiętam bezskuteczne, kilkuletnie, starania o pierwsze dziecko...
    Dlatego trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny czekające na swoje szczęście..szczególnie to pierwsze...........

    Amelia San, ewelinka2210 lubią tę wiadomość

    82doi09k139kk43v.png

    zrz6qtkf5ioftz8a.png
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnula2016 wrote:
    witaj za mna rok starań ,tak doklasnie trzeba wierzyc w to ze kiedys sie uda tylko jest to bardzo cieżkie jesli wciaz na tescie.... jedna kreska.
    Bardzo dobrze to rozumiem. U mnie kiedyś jedna kreska co miesiąc była opłakiwana wodospadem łez. Teraz przestałam robić testy.
    U nas tez niby ok i nic. Mój lekarz też już chyba nie ma na nas pomysłu.
    Myślimy pomału o inseminacji.

    pirelka lubi tę wiadomość

‹‹ 458 459 460 461 462 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ