X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pirelka, nie zamartwiaj się na zapas ;) musi być dobrze <3

    Am <3 <3 <3

    Amelia San lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka wszystkim,

    Miłego dnia <3

    Amelia San lubi tę wiadomość

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wyniki!!!

    Beta 1581,40 ale progesteron tylko 15,90. Nie za mało?
    Niby w normie mam I trymestr od 2,8 - 147,3...

    Płatek szkarłatny, littleladybird, Amelia San lubią tę wiadomość

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rzadko u was bywam ale ostatnio co sie pojawię to dobre wieści :). Pirelka po prostu super, brak mi słów. Radość wielka.

    Co do lekarza, to rzeczywiście nie wydaje sie zbyt wiarygodny. Tyle sie słyszy, że dźwiganie szkodzi ciąży. Jakos trudno uwierzyć, że na początku jest bezpieczne.

    Pęcherzyk ciążowy może być już widoczny ok 4 tygodnia ciąży jesli USG jest dobrej jakości.

    Nie pisałam wam tu jeszcze ale w grudniu poroniłam :(. Trudno mi nawet opisać to, jak się ostatnio czuję. Tracę nadzieję. ale mniejsza z tym. Chciałam tylko napisać, że jak lekarz zobaczył mój pęcherzy to powiedział, że jego wiek to ok. 4 tydzień (więc już było widać). Niestety na tym etapie przestał się rozwijać i w 8 tygodniu dostałam @ i wyleciał.
    Tyle, że u mnie beta w ogóle nie rosła. Dziwne w ogóle to wszystko. nie wiedziałam wcześniej, że taki przypadek jak mój jest możliwy.

    pirelka lubi tę wiadomość

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pirelka a w którym dniu cyklu wyszedł ci pozytywny test? Tak z ciekawości pytam :). A czułas jakieś objawy inne niż zwykle. wiesz jak to jest jak się czeka i doszukuje objawów. Chciałoby się wtedy wiedzieć, czy jak się uda, to coś się czuje.

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jeszcze jedno pytanie pirelka, tak dla porządku ;). brałaś cos na stymulacje owulacji, czy tak zupełnie bez niczego się udało?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Płatku dziękuję za miłe słowa, zarazem bardzo mi przykro w wyniku Twojej sytuacji :( nie potrafię sobie wyobrazić co czujesz.. musieliście wykazać się wielką siłą żeby to przejść.

    Jeśli o mnie chodzi to na usg byłam przed 5 tygodniem, ale dowiedziałam się o ciąży z testów i krwi, bo zostało mi ważne skierowanie sprzed ponad 2 miesięcy, potem nie było terminów i poprosiłam lekarza czy mnie przyjmie poza kolejnością, zgodził się i nie miał dla mnie za dużo czasu, to usg było szybkie i chaotyczne, ale fakt faktem było tak wcześnie, że nie wiele mógł zrobić bo wynik odebrałam po południu tego samego dnia z betą 341.
    Pierwszy test zrobiłam w 33dc, kolejny dnia następnego i zaraz w poniedziałek betę, tego samego dnia wbiłam się do ginekologa.
    Coś tam lekko widział ale słabo..sprawdził czy nie ma pozamacicznej i dał skierowanie na drugą betę dla spokoju, którą zrobiłam dzisiaj i wyszła piękna. Dokupiłam sobie progesteron i troszkę mnie zmartwił, ale już jestem spokojniejsza i czekam na wizytę bo nic złego się nie dzieje, a beta lepsza niż wzorowa :D nie chcę się nakręcać bo każdy jest inny. Jeszcze sama sobie nerwami zaszkodzę.

    Co do objawów żadnych nie czułam, dziwne było dla mnie tylko to, że bolały mnie ponad tydzień przed terminem @ piersi jak zwykle, przestały i czekałam na @, a ona w terminie nie przyszła, ale że nie raz się tak działo czekałam.. aż piersi zaczęły mnie znowu boleć bardziej i to było dziwne. Na kłucie w podbrzuszu nie zwracałam uwagi, bo tak jak piszesz nie raz się doszukujemy i latami nic z tego nie wychodzi.

    Na stymulację ani z leków nic nie brałam. Kiedyś owszem, ale dawno..potem rzuciłam wszystko, straciłam nadzieję choć gdzieś się tliła, ale nasze starania były mizerne.. i teraz powiem szczerze, że to uważam za cud bo nigdy bym nie spodziewała się, że zdarzy się to teraz..wiadomo jak się człowiek nie raz regularnie stara.. a tutaj wystarczył 1 raz. Nigdy w to nie wierzyłam.. byłam nienastawiona na ciążę choć wiadomo we mnie wciąż to siedziało.. ale wiesz jak bywa po ponad 2 latach starań..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2016, 20:05

    MMM2016 lubi tę wiadomość

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pirelka, jejku jak super się czyta twoje wpisy. Każda ciąża to radość ale nie wyobrażam sobie jaka jest radość po takim długim czasie. Bardzo się cieszę razem z tobą.
    Dziękuję za te szczegóły, staraczki zawsze lubią wiedzieć ...;)
    Życzę ci spokojnej ciąży.

    pirelka lubi tę wiadomość

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do tego USG jeszcze to czytałam, że na tak wczesnym etapie musi być dobry sprzęt. mój lekarz ma naprawdę wypasiony, więc może dlatego tak wcześnie zobaczył.
    Powiem ci zresztą, że ja też go widziałam. Mam nawet zdjęcie na pamiątkę :(

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Płatku, tak mi przykro :(

    Płatek szkarłatny lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że mój nie miał czasu na dokładne oglądanie, chciał skończyć pracę, a i tak poszedł mi na rękę i przyjął mnie po godzinach przyjmowania. Nie każdy by to zrobił, najpierw byłam zniesmaczona, ale teraz analizuję, czytam i rozumiem to, poza tym to było tak wcześnie, zaraz po wyniku, że naprawdę cóż więcej mógł zrobić jeśli na usg nic nie widział poza pogrubionym endometrium. Ja zaczęłam pytać o witaminy i zaświadczenia, badania a on powiedział prawdę, że to nie pomoże rozwinąć się ciąży, której jeszcze nie widzimy, że musi choć zarodek zobaczyć i serduszko żeby stwierdzić, że to na pewno dziecko. Faktycznie teraz wiem, że pęcherzyk może być pusty, albo może się zarodek zatrzymać.. my ciężarne po tak długim czasie i przejściach podchodzimy emocjonalnie, a lekarze mają to na co dzień i dla nich to nie ma znaczenia..

    Dziękuję Ci za miłe słowa, jak coś śmiało pisz :)
    I trzymaj się dzielnie Kochana :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2016, 20:19

    Płatek szkarłatny lubi tę wiadomość

  • MMM2016 Autorytet
    Postów: 1242 979

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Płatek szkarłatny - przykro mi...
    Kilka lat temu poroniłam (ciążą obumarła w 12 tc i miałam zabieg)
    ale dzisiaj mam dwuletnie szczęście i staramy się o kolejne:)
    Trzymam kciuki

    Płatek szkarłatny lubi tę wiadomość

    82doi09k139kk43v.png

    zrz6qtkf5ioftz8a.png
  • MMM2016 Autorytet
    Postów: 1242 979

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pirelka - gratuluje! Czytając takie wiadomości od razu robi sie lżej na sercu :)
    Życzę spokojnej, donoszonej i zdrowej ciąży:)

    pirelka lubi tę wiadomość

    82doi09k139kk43v.png

    zrz6qtkf5ioftz8a.png
  • Broszka Autorytet
    Postów: 842 675

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Platku bardzo mi przykro....

    Płatek szkarłatny lubi tę wiadomość

    o14882c3tzwz2hbc.png
  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Płatku kochany, bardzo mi przykro :(

    tulę mocno <3

    Płatek szkarłatny lubi tę wiadomość

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 05:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Płatku bardzo mi przykro <3

    Płatek szkarłatny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po rozmowie z kierowniczką, wie o ciąży i pozwoliła mi odsunąć się z najcięższych zmian ;) kamień spadł mi z serca.

    littleladybird, ewelinka2210, elmalia lubią tę wiadomość

  • MMM2016 Autorytet
    Postów: 1242 979

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pirelka - S U P E R!!!!

    pirelka lubi tę wiadomość

    82doi09k139kk43v.png

    zrz6qtkf5ioftz8a.png
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no widzisz Pirelka:). Już teraz wszystko się będzie dobrze układać :).

    Dziękuję wam kochane, że mnie tak wspieracie.

    Amelia San, littleladybird, ewelinka2210 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Płatek szkarłatny wrote:
    no widzisz Pirelka:). Już teraz wszystko się będzie dobrze układać :).

    Dziękuję wam kochane, że mnie tak wspieracie.
    Oby,oby ale czekam jeszcze na usg potem będę mogła odetchnąć :D

‹‹ 456 457 458 459 460 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ