X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • Broszka Autorytet
    Postów: 842 675

    Wysłany: 8 lutego 2016, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelio bardzo mi przykro :( :*

    Amelia San lubi tę wiadomość

    o14882c3tzwz2hbc.png
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 9 lutego 2016, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelio a jakie leki bierzesz na tarczycę? Może endokrynolog powinien ci coś dac na obniżenie tych przeciwciał. Może to własnie one utrudniają zajście w ciążę.
    To może być nawet dobra wiadomość, że znasz przyczynę. Możesz wziąć odpowiedni leki i wszystko będzie dobrze.

  • Broszka Autorytet
    Postów: 842 675

    Wysłany: 9 lutego 2016, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Płatek szkarłatny wrote:
    Amelio a jakie leki bierzesz na tarczycę? Może endokrynolog powinien ci coś dac na obniżenie tych przeciwciał. Może to własnie one utrudniają zajście w ciążę.
    To może być nawet dobra wiadomość, że znasz przyczynę. Możesz wziąć odpowiedni leki i wszystko będzie dobrze.

    Płatku z tego co mi wiadomo to na podwyższone przeciwciała nie ma leków. Podobno pomaga dieta bezglutenowa, ale Am ją stosuje. Tak jak napisała - przeciwciała to ciężki zawodnik...ja sama mam podwyższone ale nie aż tak bardzo, ciekawe jakie będą po ciąży, już się boję....

    Amelia San lubi tę wiadomość

    o14882c3tzwz2hbc.png
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 9 lutego 2016, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak, generalnie się nie leczy. A czy ginekolog potwierdził, że one mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Jeśli tak to jest możliwe leczenie steroidami. Ma to wiele skutków ubocznych ale gdyby było skuteczne...
    Ja mam taka sytuacje, że nie wiadomo czemu się nie udaje. Czasem wolałabym wiedzieć i móc się leczyć.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2016, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry :-)

    Am przykro mi :-\ ja robilam przeciwciała już w ciąży i były wysokie więc nie wiem jak to było przed :-\

    Platku wiadomo że lepiej wiedzieć w czym problem i moc działać niż tak walczyć nie wiadomo z czym

    A ja chyba dosatalam okres :-\ czy to możliwe żeby 5 tyg po porodzie przy karmieniu piersią tak szybko przyszedł? Od dwóch tygodni po tym całym połogu ani śladu aż tu nagle wczoraj krwawienie :-\ i brzuch pobolewania:-\ dobrze że w pon mam wizytę u mojego gina

  • JajkoNiespodzianka Ekspertka
    Postów: 239 534

    Wysłany: 10 lutego 2016, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam do sprzedania nowe opakowanie Inofemu wspomagającego starania. Ja już go nie używam, bo pomógł mi przenieść się na fioletową stronę i będę po 2 latach starań mieć synka. Leczyłam się na niepłodność i inozytol był wskazany przez mojego lekarza. Mam niedoczynność, problemy z cystami, a zaszłam w ciążę w cyklu z niedrożnego jajowodu :) Jestem z Krakowa, mogę też wysłać Inofem pocztą.
    W opakowaniu jest 30 saszetek, dorzucam jeszcze dodatkowo 3 z poprzedniego opakowania.

    Cena u mnie - 30 zł za 33 saszetki.

    (w najtańszej aptece Gemini macie go po 38,89 +12,49 przesyłka, także myślę że się opłaca, datę ma do końca września 2016 - http://www.aptekagemini.pl/inofem-30-saszetek.html ).
    Czekam na wiadomość.

    Buziaki i powodzenia w staraniach!!!
    (urlop również naprawdę pomaga, sprawdziłam na własnej skórze:)

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 10 lutego 2016, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JajkoNiespodzianka wrote:
    Dziewczyny, mam do sprzedania nowe opakowanie Inofemu wspomagającego starania. Ja już go nie używam, bo pomógł mi przenieść się na fioletową stronę i będę po 2 latach starań mieć synka. Leczyłam się na niepłodność i inozytol był wskazany przez mojego lekarza. Mam niedoczynność, problemy z cystami, a zaszłam w ciążę w cyklu z niedrożnego jajowodu :) Jestem z Krakowa, mogę też wysłać Inofem pocztą.
    W opakowaniu jest 30 saszetek, dorzucam jeszcze dodatkowo 3 z poprzedniego opakowania.

    Cena u mnie - 30 zł za 33 saszetki.

    (w najtańszej aptece Gemini macie go po 38,89 +12,49 przesyłka, także myślę że się opłaca, datę ma do końca września 2016 - http://www.aptekagemini.pl/inofem-30-saszetek.html ).
    Czekam na wiadomość.

    Buziaki i powodzenia w staraniach!!!
    (urlop również naprawdę pomaga, sprawdziłam na własnej skórze:)
    A mogłabyś napisać czy masz PCO? Podobno tylko przy PCO się to stosuje.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2016, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Am rpzkrecilo się na dobre jedyny plus to że brzuch tylko lekko cmi a zawsze bolal i to bardzo...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2016, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaraz Ci dam braciszka!!!! Ja narazie nie chce przeżywa kryzys z Lenka to mi wystarczy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2016, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amciu!!!!!!!!!!!! Bo ja Cię znajde i....no :-D
    Nie myślę o drugim najpierw muszę nauczyć męża obsługi pierwszego :-) bo jak narazie to tylko się chwali a ja sama zginę z dwoma urwiskami

    littleladybird lubi tę wiadomość

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 11 lutego 2016, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotko :) No przykro mi,że Ci @ nie dała więcej spokoju, no zdaża się tak - mam kolezankę, która karmila ekologicznie a @ przyszła po 4 tygodniach. No chyba że jeszcze się jednak coś po połogu oczyszcza - lekarz Ci wszystko powie.

    A u mnie @...

    Am <3 Paskudne te Twoje przeciwciała, ale mam nadzieję, że jeszcze dieta poskutkuje i spadną <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2016, 10:25

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 11 lutego 2016, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Oh Ewelinka, tulę mocno <3 Jednak franca przyszła? Paskuda jedna.. U mnie już powoli się wyprowadza. Powiem Ci , że pierwszy raz od kilku miesięcy boli mnie prawy jajnik. Zawsze tylko lewy. Może z prawego teraz owulacja będzie? Kupiłam znowu ten Cyclodynon wg zaleceń lekarza i zaczynam od dzisiaj.
    Przeciwciała są paskudne ale co zrobić? Mogę się jedynie modlić.
    No ciekawe - może prawy ci szczęscie przyniesie? :) U mnie tez zawsze lewy :) No my teraz odpuszczamy - ten cykl na pewno, może tez nastepny, bo mam miec zeba wyrywanego w końcu - trochę odpoczniemy, ale smutno tak, że to tyle czasu trwa a dalej nic :( Może to napro pomoże...
    A ten cyclodynon to na co?

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 11 lutego 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Miejmy nadzieję, że przyniesie ;) A Wy odpuszczacie tylko ze względu na ten ząb? Może chwila odpoczynku będzie miała zbawienny wpływ na Wasze starania? Wiem, że to smutne.. Ja już też za każdym razem czuję takie wypalenie w środku.. Ale dalej będę walczyć, bo pragnienie dziecka jest silniejsze od moich rozterek. Mam nadzieję, że te napro Wam pomoże <3 Będę się o to modlić i mocno trzymać kciuki <3 :)
    Cycklodynon jest na uregulowanie cyklu ale też ma jakiś dobry wpływ na owulację podobno. Jeden cykl mam za sobą (3miesiące) teraz zczynam drugi.. Zobaczymy. Jeszcze podrasuję tą tarczycę silniejszymi środkami, a czas pokaże.
    No teraz mamy odpuścić ze względu na obserwacje napro, żeby nie zaburzać. I powiem Ci, że jest mi to potrzebne... bo już nie mam siły się co cykl po owulacji zastanawiać czy się udało, choć i tak wiem, że nie... Chcę w spokoju poćwiczyć bez wyzutów sumienia, a do kwietnia poczekamy, bo tego zęba od dawna wyrywam (ale ciągle się staramy i jakoś się nie umawiałam, bo może bedę w ciąży to jak wyrwać), także myślę, że najwyższa pora to zrobić i mieć z głowy, bo potem jak jakimś cudem się uda, to nie bede mogła wyrywać itd. A od czasu do czasu sie odzywa i chcę to już mieć z głowy. No a może napro coś podpowie, chcę jeszcze te badania w związku z poronieniami zrobić, także przerwa się przyda.
    Dziękuje Kochana <3 Ja równiez się za Was modlę :) W końcu się doczekamy mam nadzieję <3

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 11 lutego 2016, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinka, dobry pomysł. Zrób z zębem porządek, przy okazji odpoczniesz od staraniowego stresu i z nowymi siłami zaczniesz działać. A poza tym kto wie, czy ząb nie wpływa źle na Twój organizm? O tym się nie mówi, ale problemy z zębami powodują różne rzeczy w całym organizmie. Przykładem jestem ja-miałam torbiel na jedynce a od niej zrobiła mi się plamica jakas tam (już sama nazwy nie pamiętam, a w necie o niej niewiele). Dermatolog kazał mi zrobić porządek z zębem i tadam, zniknęła.

    ewelinka2210 lubi tę wiadomość

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 12 lutego 2016, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przez ząb najbliżej do krwiobiegu. Mała dziurka w zębie to furtka dla bakterii, wirusów i innych ustrojstw, które mają dostęp do całego organizmu.
    Miłego dnia <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2016, 07:40

    ewelinka2210 lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 14 lutego 2016, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć <3 samych przyjemności Wam życzę <3
    P.S. d94c1d009df8acc2med.jpg
    Dziękuję każdej z Was za kciuki, modlitwy i dobre myśli <3

    100krotka:), ewelinka2210, Wedmoczka, Amelia San, Marta29, Broszka lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest jest jest :-) :-D :-) :-D :-P :O Littelku jak ją się cieszę Kochana :-) <3 gratulacje :-)

    Amelia San, littleladybird, Marta29 lubią tę wiadomość

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 14 lutego 2016, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little :) Ty wiesz <3 ogromne gratulacje :)

    Amelia San, littleladybird lubią tę wiadomość

  • Marta29 Autorytet
    Postów: 472 160

    Wysłany: 14 lutego 2016, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little-gratulacje z całego serducha <3 Chyba nie mogłaś sobie lepszych walentynek wymarzyć! Dużo zdrówka kochana!!!!!

    Amelia San, littleladybird lubią tę wiadomość

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 14 lutego 2016, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little, jak się cieszę!!! To cudowne po prostu :)

    littleladybird, ewelinka2210, Amelia San lubią tę wiadomość

‹‹ 462 463 464 465 466 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ