X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 9 maja 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z reguły też tak długo nie śpię, ale już od dłuższego czasu nie mogę się wyspać i skoro tak długo spałam to znaczy, że potrzebowałam naprawdę odpocząć. A mój mąż skutecznie mi to utrudnia :P
    Zaplanowałam aktywny weekend no i mam: pranie, sprzątanie. I zaczęłam rytuał przywoływania deszczu i na pewno u nas będzie padać :) zawsze tak jest, gdy umyję okna :P więc ze spaceru nici, ale wybieramy się do kina wieczorem :)

    Sarenko takie imprezy to fajna odskocznia :) raz na jakiś czas można zaszaleć :) ja wyszaleję się za dwa tygodnie: idę na panieński koleżanki :D

    Miałam się tutaj nie pojawiać przez weekend, ale jakoś nie mogę :P jestem od Was uzależniona chyba :P ale nie narzekam :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja 2015, 11:57

    Amelia San lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 9 maja 2015, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No widzę, że prawie każda z nas aktywnie spędza czas, ale z doskoku każda tu zajrzy hehe :) Nie wiem, jak wyglądacie i jakie jesteście w rzeczywistości, ale bardzo lubię sobie z Wami poplotkować :)W życiu bym nie pomyślała, że takie miłe osoby tu spotkam :)

    Gdybym wiedziała jak tu się wkleja fotki, to pokazałabym wam jakich krzaczków szukamy. Niby w tych szkółkach jest tego pełno- ale jak się czegos konkretnego chce to jest ciężko.

    littleladybird, Amelia San lubią tę wiadomość

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 9 maja 2015, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez bardzo lubię te nasze ploteczki o wszystkim i o niczym :) Ze zdjęciami nie pomogę, bo tez nie wiem jak. Am jest tutaj ekspertką od tych spraw :D

    Amelia San, 100krotka:) lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 9 maja 2015, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ami, tak mąż też w policji, ale inny wydział. Wczoraj właśnie 2 policjantów odchodziło na emeryture i robili pożegnanie. Było 80 osób :) Niestety ale dopiero do siebie doszłam. Wzięłam prysznic, umyłam włosy i piję herbate z cytryną bo kac ;) Nigdzie nie wyszłam tylko spałam, nie miałam siły :) A a 22 do roboty. Na szczęście tylko do 6. Wstałam tylko na chwilę, usmażyłam sobie 2 pęta kiełbachy i znowu spać :) :) :)
    Am też chciałam kota, ale są dwa psy poza tym kolejny obowiązek i ta sierść w domu...bleee.

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 9 maja 2015, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2ikb37q.jpg

    Amelia San, 100krotka:), littleladybird lubią tę wiadomość

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 9 maja 2015, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No proszę, nauczyłam się wklejać :) szukamy podobnych roślinek do tych. Mam właśnie nawet w podobnym kształcie miejsce do zagospodarowania. Kamyszki mamy już z ubiegłorocznej innej inewstycji. Teraz roślinek brakuje. :)Ten na pniu będzie podobny, tylko, że świerk kaukaski, będzie miał zgrabne szyszki i krótsze igły :)

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 9 maja 2015, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znalazłam fajną i prostą w obsłudze stronke, gdzie po wklejeniu linku tutaj, od razu wkleja się zdjęcie.

    http://pl.tinypic.com/

    po wybraniu zdjęcia i wpisaniu kodu, trzeba wybrać pole drugie, tam jest link z .

Może pochwalimy się naszymi ślubnymi bukietami??  Takie kwiecisty akcent się przyda... w końcu u stokrotki zaczyna wszystko kwitnąć

    Amelia San, 100krotka:) lubią tę wiadomość

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 9 maja 2015, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliczny krzaczek!
    My wrócilismy z zakupów i nogi mnie bolą. Nakupowałam trochę ciuszkód i stwierdziłam, że musze schudnąć. Odkąd się staramy przestałam chodzić na fitness :(. W drugiej fazie boję się robić cokolwiek - skakać, biegać, jeździć na rowerze...boję się że wstrząsy spowodują wczesne poronienie. Głupia jestem? Tez tak macie?

  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 9 maja 2015, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1412puf.jpg


    To mój bukiet z 2011 roku :)

    Amelia San, 100krotka:) lubią tę wiadomość

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 9 maja 2015, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się boję, że nadmierny wysiłek spowoduje, że np samoistnie poronie albo coś... staram sie ruszać, ale nie tak intensywnie :(

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 9 maja 2015, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlaśnie czytałam już w internecie, że różnie bywa z tym bieganiem w pierwszym trymestrze.
    normalnie to bym sobie powiedziała, że zacznę ćwiczyć po ciązy i wszystko zrzucę ale nawet w ciąży nie jestem! I co tu robić...

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 9 maja 2015, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Płatku dałas mi troche do myślenia, bo ja przecież biegam na bieżni na okrągło :/ Ale jakoś pare miesięcy wstecz mój mąż dzwonił do ginekologa i właśnie pytam o to, czy gdyby sie udało to czy sie własnie nie skończy źle przez to i czy nadal mogę być aktywna będąc we wczesnej ciaży. Lekarz powiedział że nie ma obaw i że to wszystko jest tak skonstruowane i że zarodek jest mocno zagnieżdżony w macicy. Gdyby istniały przeciwwskazania to co innego.
    W sumie słucham się lekarza ale z drugiej strony sama już nie wiem czy nie szkodzę sobie.

    Jaga śliczne drzewka.

    Am ja i tak mam co robić więc sierść do sprzątania mi niepotrzebna, ale jestem zakochana w persach :)

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 9 maja 2015, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka, a z mężem to poznaliście się w pracy czy w zupełnie innych okolicznościach?? Jak to jest gdy oboje pracujecie w tej samej branży? My z mężem zajmujemy się czymś innym, jedyna wspólna rzecz, że mamy codziennie kontakt z różnymi ludźmi.

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć później muszę nadrobić zaległości dokładniej :-) jestem juz zmęczona :/

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 9 maja 2015, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaga, tak w pracy i na początku bardzo się nie lubiliśmy :) Ja wrecz nie mogłam na niego patrzeć, ale to z uwagi na to że zasugerowałam się opinią innych na jego temat a okazało się zupełnie inaczej ;) A jak to jest. Na pewno bardzo fajnie, nie wyobrażam sobie inaczej. Stoi zawsze za mną murem, zawsze pomaga, jest starszy i wiekiem i doświadczeniem (17 lat pracy) i mam z nim dobrze bo wszyscy się go boją :D Jest wielki dlatego ani jemu ani mi nikt nie podskoczy ;) Ogólnie chwalę sobie wspólna prace, choć bywają sytuacje gdy to troszke przeszkadza.

    Amelia San, littleladybird, JaJaga lubią tę wiadomość

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :-)

    U mnie padaa taka mrzaweczka ;(

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 10 maja 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)
    A u nas jednak nie padało :D chociaż cały czas się na to zanosi :P

    Miłego dnia :)

    Bieganie we wczesnej ciąży nie powinno zaszkodzić pod warunkiem, że to nie będzie dopiero początek przygody z bieganiem. Tak samo ćwiczenia, jeśli się ćwiczy cały czas, to też nie zaszkodzi. Najgorzej jak się ćwiczy np. raz w tygodniu lub biega po kilka km a nagle zaczyna się ćwiczyć codziennie lub biegać po 20km. Wtedy organizm można łatwo przeforsować no i może dojść do poronienia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja 2015, 09:43

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 10 maja 2015, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie, w Poznańskim, padało w nocy- padało mało powiedziane, była burza,a teraz się ochłodziło, jest wietrznie...ale może jeszcze się trochę rozpogodzi. Chcieliśmy się po obiedzie rowerami na lody przejechać, ale jak będzie taki wiatr, to wykluczone- mam bardzo wrażliwe zatoki, i wiem, ze dziś po takiej przejażdżce, jutro umierałabym z bólu a do tego pewnie jeszcze i katar by się pojawił :/

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 10 maja 2015, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To faktycznie lepiej nie ryzykujcie, a lody zjedzcie w domu :D

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Marta29 Autorytet
    Postów: 472 160

    Wysłany: 10 maja 2015, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny!
    Jestem tu zupełnie nowa. O rodzeństwo dla mojej prawie 6-letniej córki staramy się z mężem już 8 miesięcy....bez skutku. Pewnie w końcu się uda :)
    Na początek chciałam powiedzieć tylko- Witajcie :)

‹‹ 82 83 84 85 86 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ