X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moj gdyby mial inna prace tez by napweno ze mna jezdzil...ale na pierwsza napewno pojedziemy razem :) wiem ze wkazdej chwili moge na niego liczyc :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :P

    An takie historie sa straszne :(

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 8 maja 2015, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotko cofam tego łobuza :P masz dobrego męża :) Am Ty również masz dobrego :) Mój też jest kochany, ale wczoraj biedak się pogubił, nie wiedział jak mnie pocieszyć i co zrobić. To trochę moja wina była :/ sama nie wiedziałam jak się uspokoić :(

    Am mnie też takie historie też bardzo wzruszają :(

    Amelia San lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littlel czasami lobuzuje :) wszystki mamy wspanialych mezow :P

    Jast tak pieknie na dworze poszlabym na spacer a nie mam z kim :( chyba pozostaje mi tylko pies :(

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 8 maja 2015, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki :)

    Miałam koszmarną noc. Co prawda tylko 8 godzin w pracy od 22-6 ale nawet oka nie przymknęłam raz. A dziś impreza o 18, ledwo kurdę patrzę na oczy. Termoloki przyszły wczoraj. Opiszę Ci je Ami kiedy indziej bo dziś już rady nie dam. W ogóle to znowu stresy w pracy. Mam wrażenie że od paru miesięcy moje życie opiera się wyłącznie na stresach, praca mnie normalnie zżera nerwowo. Jest jej za dużo, za duzo ogromnego stresu, mam dość. Urlop z mężem mamy dopiero na początku lipca. Jak zajrze tu to wydaje mi się że tu życie nie ma nic wspólnego z moim i wydaje mi się jakbym trafiła gdzieś gdzie nie ma problemów a wiem że i tak są, ale inne niż moje. W każdym razie choćbym stanęła na rzęsach to czuję że jeszcze długo nie zajdę w ciąże, ani w tym cyklu ani w następnym itd itd... Takie są moje realne odczucia.

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 8 maja 2015, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Am nie pisz tego, przeczytałam jedno i już reszty nie mogę. Ja mam tak miętkie serce że zaraz na widok czegoś takiego wybucham płaczem jak małe dziecko :( Serce mi się łamie :(

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenko mam nadzieje ze jednak szybko zajdziesz w ciaze i odpoczniesz od tej pracy...

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 8 maja 2015, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotko Czasami chciałabym nie pracować w ogóle, potem dochodze do wniosku że niezależność materialna jest dla mnie bardzo ważna i w domu przez dłuższy czas bym się zanudziła, tym bardziej że praca moja to kontakt z ludźmi więc się przyzwyczaiłam do tego a nie do 4 ścian. Dziś czuję że mój dół brzucha, macica, jajniki i góra czyli klatka piersiowa wszystko jest zaciśnięte jak skur*ysyn i nie da rady nic tam zrobić :( :) Żałosne i smieszne. Tym bardziej że teraz bede miała zapierdol. Sorry za słowa no ale inaczej tego nie ujme ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2015, 13:50

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenko domyslam sie ze masz ciezko w pracy i to wszystko Cie dobija, ale nie poddawaj sie ja tez sobie wmawialam ze dopoki nie zmienie pracy tonie zajde

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 8 maja 2015, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana wiem że tu sa problemy. Tak jakoś głupio mi się napisało... :/ Ale kurde gdybym miała tylko takie może bym szybciej zaszła w tą ciążę. Bo ta praca nie służy i nie bedzie temu służyć. Tym bardziej że w robocie wszystkie chca zajść w ciążę. Na razie my 3 z jednego wydziału. Jedna już była ale w 2 miesiącu poroniła. To jest chore, wyścigi jakieś i jedna na drugą patrzy czy to już, a jak się dziś czujesz, a co tam u Ciebie. A i pale za dużo... no wstyd ale w robocie nie daje rady i potrafie paczkę wypalić. Wiem ochrzańcie mnie, szkodze sobie i niczemu to nie służy ale weź nie pal jak robisz z matołami.

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 8 maja 2015, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotko nie zrozum mnie źle bo nie o to mi chodzi, wiem że miałaś prace fizyczna, ja poniekąd też a nawet i siłową często gęsto ;) ale nie da sie jej porównac z innymi. No kurde nie da! Nieprzespane nocy, pojebany kierownik wymagający już od wszystkich ponad normę, mobbing, szarpanie z ludźmi, czasami niezbyt widoki, wyzwiska, możliwość zarażenia jakąs chorobą, smród, jakies szpiegowanie, straszenie postępowaniami na każdym kroku, tłumaczenie w prokuraturach, sądach. I po co? Bo pracować trzeba.

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papierochy owszem nie sa dobre ale tyle kobiep pali zachodzi i nadal pali sama juz nie wiem co Ci napisac jak Cie pocieszyc...:/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenko rozumniem o co Ci chodzi... Twojej pracy nie da sie porownac do mojej ale jesli bedziesz sobie wmawiac ze nie zajdziesz ze Ci sie nie uda to tak bedzie...zle nastawienie nie pomaga

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 8 maja 2015, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotko masz rację. To się nazywa samospełniające się proroctwo ;) Dzis po prostu mam dzień słabości, musiałam się wam wyżalić. Dziękuje wam :* Za 2-3 dni zaczynają mi się płodne. Lepiej żebym się dziś odstresowała w końcu. Mam zamiar się napić :)

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 8 maja 2015, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenko nam możesz wyżalić się zawsze :) jeśli nie pomożemy to chociaż wysłuchamy :*
    Jak się człowiek wygada to lżej na sercu się robi :)

    Dziewczyny w weekend mogę się nie pojawić. Muszę spędzić aktywnie dni z mężem, może jakieś rowery, rolki albo spacer :) muszę się odstresować :)
    Nie martwcie się jeśli zniknę :P

    A teraz uciekam gotować obiad, bo zaraz mężulek wróci z pracy głodny :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2015, 14:55

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenko wiem bo przezylam to na wlasnej skorze :/ a zaczelam sobie powtarzac ze sie uda po tym jak na swiat przyszla Oliwka:) jak na nia patrzylam to w myslach mowilam sobie ze tez kiedys bede mama :)

    Am w pon jade jeszcze do tego z warszawy :) musze go wysciskac:)

    littlel tylko wroc :)

    To powiem wam ze jutro u nas bedzie cisza bo ja jadena impreze urodzinowa a mama juz dzis mi powiedziala ze jak zobaczy laptopy czy tablety to wyrzuci hehe :)

  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 8 maja 2015, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczęta, ale tutaj stron przybyło:) trochę mi zajęło to czytanie :)Piszecie o samym życiu...raz wesoło, raz dolina... Tak jak i umnie często bywa...niestety w ostatnich dniach miałam trochę stresu..sprawy rodzinne :( narazie cisza w eterze, ale to pewnie tylko do pewnego czasu... Jeszcze został mi tydzień do @. Mega dłuuuugi tydzień :( chociaż nie powiem, bo jakoś ostatnio nie myślę o objawach, staram się nie znajdować głupkowatych powiązań z ciążą- bo wiem, że takie szukanie na siłe i tak mi nic nie da- bo te objawy mogą być ciążowe lub okresowe. Njapewniejszy będzie test albo beta w odpowiednim dniu. Myślę, że w tym cyklu spokojnie wytrzymam do terminu @.

    mam tylko jedno pyt do 100krotki, jak wyglądało u Ciebie ze śluzem krótko po owu?

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O rety JaJaga to mi dalas do myslenia :) zawsze mialam gobardzo malo a w tym cyklu jest po prostu mokro :)przepraszam niestety nie umiem dokladnie okerslic jak byl zaraz po owu ale pamietam ze bylo go sporo:)

  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 8 maja 2015, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tzn nie chodziło mi o czas zaraz po, tylko generalnie po owu aż do teraz. Czy było w miarę jednostajnie, czy np dopiero w dniach przewidzianej miesiączki więcej.
    U mnie pierwszy tydz po owu było raczej sucho, był śluz ale zazwyczaj tylko wieczorem i niewiele. A dziś np cały dzień czuje jak ze mnie wypływa.Nie chodzi mi o to, żeby doszukać sie u siebie ciąży, tylko czy z tym śluzem to u mnie ok, czy Wy też tak macie, że po owu macie raczej posuchę, a dopiero krótko przed @ trochę więcej? W ostatnim cyklu też miałam podobnie...

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 8 maja 2015, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lecę zrobić obiad. Dziś jest dyspensa więc można zrobić mięcho, ku radości mojego ślubnego :) został mi od wczoraj sos boloński i mielone. Idę zrobić naleśniki,potem ja faszeruje tym sosem z mielonym, przykrywam serem żółtym i zapiekam ok 8 min, żeby się nie wysuszyły za mocno. Polecam. Danie nieskomplikowane, a bardzo syte :) 1raz zrobiłam mojemu M jak był chory w domu przez kilka dni i na początku nie miał apetytu, ale wiedziałam,,że musi mieć siły i zjęść coś kalorycznego. Wcinał aż uszy mu się trzęsły no i jak mnie chwalił, to chyba normalnie urosłam o 5 cm hehe :)

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
‹‹ 80 81 82 83 84 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ