X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak kilka przed@ bylo go sporo :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja znowu misialam barszcz jesc:( mam nadzieja ze jurto na urodzinach bedzie cos lepszego :)

    Sluzu jest bardzo bardzo duzo naprawde i chwilami czuje jak sie soczy ;/ bez wkladek higienicznych ani rusz :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez tak slyszalam :) a teraz sie przekonalam :)

    Am tobie zimno a mi goraco...i znowu to gardlo :( dobrze ze kolezanka meza dala dla mnie ten syropek tozaraz z herbatka wypije :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2015, 16:44

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to taki domowy na kaszel zawsze pomagal :)

    Am nie przejmuj sie szybko to nadrobimy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hihi widac ze zyjemy :) i dobrze mam nadzieje ze jak domnie dolaczycie (juz zaraz wszystkie naraz)to nadal bedziemy pisaly:P

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 8 maja 2015, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja jak zwykle po poludniu bo boje sie pisać w pracy. Nie chcę żeby ktoś zobaczył. U mnie w dziale jedna dziewczyny własnie w tym miesiącu rodzi więc sądzę, że nikt by się nie ucieszył jakby się dowiedzieli że staram sie o dziecko.

    A w tym miesiącu kolej JaJagi na ciążę :). Czekamy:)

    Ja ciągle mam wątpliwości czy to dobrze że biorę dupka :(. ale już zaczęłam to pociągnę w tym cyklu.

    A wczoraj nie wytrzymałam i zwierzyłam się z moich problemów jednej koleżance z pracy. Ale tylko dlatego, że powiedziała mi że jest w ciąży. starała się ponad dwa lata i miała mnóstwo problemów. To sprawia, że mnie zrozumiała a ja ją. Aż się poryczałysmy razem (w pracy!). Niesamowite takie chwile i zupełnie niespodziewane. Ostatnio rozmawiałyśmy o beznadziejnych koleżankach, więc wam o tym pisze, żebyście wiedziały, że czasem zupełnie niespodziewanie mozna znaleźć kogoś zyczliwego kto was zrozumie.

    Oczywiście zawsze strasznie się cieszę że jesteście WY. Bez was już dawno bym sfiksowała.

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja chyba jeszcze nie trafilam na taka kolezanke przyjazna :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Am ja tez tu jestem sama...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :P :) :D wiecie co wam powiem tak podczytuje ta fioletowa strone i tam jedna dziewczyna jest na tym samym etapie co ja 4 tyg i 5 dniu według bbf:) ale numer w tym samym czasie zafasolkowalysmy :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    An tylko wroc potej pierwszej milosci :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez juz jestem dzwonila do mnie ta kolezanka co wam o niej mowilam i prosila zebym z nia na spacer poszla...

    Am ja to sama bede ogladac bo moj jeszcze w pracy:(

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 8 maja 2015, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ta niefajna dzwoniła? I co pójdziesz? może przemyślała sprawę i chce naprawic...
    Moj robi popcorn i zaraz jakiś film obejrzymy :). kocham weekendy!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juz bylam zrobilysmy male koleczko, poslochalam sie meza z niczego nie bede sie zwirzac...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Am jej maz to wieksza ciapa :) czekam zeby sie odegrac :) a maz ma w tym pomoc wiec narazie musze udawac ze nic sie nie stalo...

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj tez juz jest wiec zaraz mi wylaczy laptopa;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry:-) ja tez nie noglam spać o 4 się obdzilam ale później jeszcze usnelam:-)

    Tez życzę milegodnia:-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak mi dobrze w lozeczku a muszę juz wstawać :/ jade po prezent i odrazy do rodzinki:-) ale bede tu zagladac :-)

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 9 maja 2015, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :) ja dzisiaj spałam bardzo dobrze i spałabym dalej gdyby nie to, że mój wspaniałomyślny mąż postanowił nastawić budzik na 9 i mnie obudził, a sam jeszcze leży w łóżku. Uszykowałam już śniadanie, a on nadal nie wstaje :/ zaraz wyciągnę go na siłę z łózka :D

    100krotko udanych zakupów :)

    Miłego dnia kochane :*

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 9 maja 2015, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! My od rana też na łajzach :) hehe szukamy krzewów do naszego ogródka. Tak sobie coś w głowie uroiliśmy, ale cięzko to znaleźć. Ktoś miał w ogrodzie u siebie i nam się bardzo podobało, a teraz nie mozemy tego znaleźć. :/ Jesteśmy już w domu, pranie wstawione wiec zabieram się za sprzątanie... bo tydzień temu po tej inseminacji sobie odpuściłam, ale teraz już nie wytzrymam :)

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 9 maja 2015, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja dopiero wstałam. Impreza sie udała, ale jednak alkoholu za dużo bo człowiek trochę błaznuje... Wróciliśmy o 1 w nocy :) Mąż mnie musiał wyciągać bo chciałam jeszcze zostać. Ale ogólnie tak sobie, trochę sztywno było bo było za dużo starych dziadów i bab.
    Dziś jest piękna pogoda. Ja mam na 22 do roboty, ale jak się wyjaję to idę na dwór. Jest dziś cudnie... :)

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
‹‹ 81 82 83 84 85 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ