X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne nie odpuszcze i będe mamą w 2017
Odpowiedz

nie odpuszcze i będe mamą w 2017

Oceń ten wątek:
  • z miasta Łodzi Koleżanka
    Postów: 48 14

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sunshine26 wrote:
    jutro pierwsza wizyta w klinice, cały dzień się źle psychicznie czuje- to chyba ze stresu i nerwow :P otworzyłam winko i troszkę popłakałam, a od jutra może w końcu będziemy wiedzieć co i jak, na czym stoimy. Tyle lat starań, ale co miesiąc miałam nadzieję i za każdym razem mówiłam, że po okresie pójdziemy do kliniki.. i tym sposobem tyle lat minęło nawet nie wiem kiedy. Jak poszłam do lekarza ginekologa z 2 lata temu to usłyszałam, że jesteśmy młodzi i nie ma co sie stresować i zalecił od 10 do 19 dnia cyklu codziennie <3 :/

    I jak po wizycie?? W stopce widzę, że Wam całkiem ładnie morfologia podskoczyła. Coś brał Twój mąż może? Bo i u nas ostatni wynik był słaby, teraz na dniach będziemy go powtarzać i zobaczymy co dalej.

    Starania od czerwca 2016
    Syn - 2011 r.
  • sunshine26 Autorytet
    Postów: 563 153

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z miasta Łodzi wrote:
    I jak po wizycie?? W stopce widzę, że Wam całkiem ładnie morfologia podskoczyła. Coś brał Twój mąż może? Bo i u nas ostatni wynik był słaby, teraz na dniach będziemy go powtarzać i zobaczymy co dalej.
    Bral ale bardzo niesystematycznie androvit. Wczoraj kupilismy 3 opakowanie. Witamine d, witamine c czasami, tran. Ilosc niestety dalej jest za mala, ale tez cos tam wzroslo. Bedziemy podchodzic do inseminacji. Narazie musze czekac na wyniki wymazow i posiewu i jak wszystko bedzie ok to umowic sie na badanie droznosci :-)

    w57v3e3kxnsycn9c.png
    8 lat staran:
    2017- 3 x IUI :(
    01.2019- laparo- endometrioza II st, jajowody drożne
    09.06.2020 - II 🥰
    10.06.2020 - hcg- 1241 ✊🏼 Prog.- 43,40
‹‹ 112 113 114 115 116
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ