Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 👣Nie oglądając się za siebie ,wciąż walczymy o Ciebie !💪👶
Odpowiedz

👣Nie oglądając się za siebie ,wciąż walczymy o Ciebie !💪👶

Oceń ten wątek:
  • Anka96 Autorytet
    Postów: 3019 2096

    Wysłany: 23 czerwca 2023, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bezdzietna wrote:
    Rozumiem. Ale mimo wszystko mimo tego leczenia upragnionego efektu nadal nie ma?
    Niestety nie ale dla mnie sukces juz jak mam owulacje bo tak naprawdę nie miałam jej teraz przez 9 miesięcy...wiec szanse zerowe...


    Dominika eh oby ta laparoskopia pomogła 🤞🤞

    Dominika96 lubi tę wiadomość

    A. 👱‍♀️ 28 . A 🧔‍♂️ 30
    Brak owulacji - LUF ❌️
    Przewaga Estrogenowa ❌️
    Krótka Faza Lutealna ❌
    Insulinoopornośc ❌ glukoza 91 Insulina 17.1 HOMA 3.84 ❌️ (06.25)
    Hiperandrogenizm ❌
    Mthfr homo, Pai Hetero ❌
    KIR BX -Nieobecne ( 2DS3,2DS4 norm)
    AMH 2.14 (12.2022) -> 0.64 ❌️( 06.2024)--> 1.48 (03.25)🥳
    07.2024 Histerolaparoskopia-> Endometrioza I Stopnia ❌️ Jajowody Drożne.
    12.2026 USG ENDOMETRIOZY.

    STOP STARANIA .
  • Wojowniczka 💪🏻 Autorytet
    Postów: 464 353

    Wysłany: 23 czerwca 2023, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem. Ja miałam ovitrelle raz ale także nie było ciąży… 🙁🙁🙁

    starania od 2020r.
    01.2023 r.-08.2023 r. Artemida
    🔸7x cs letrozolem - starania naturalne ❌
    11.2023 r. Kriobank - decyzja o ivf I procedura
    🔸 17.02.2024 r. FET 1.1.1 cb ❌
    🔸 26.03.2024 r. FET 1.2.2❌
    🔸16.04.2024 r. histeroskopia - podcięcie dna macicy
    🔸 18.06.2024 r. FET 3.1.2 ❌
    07.2024 r. Kriobank II procedura
    🔸 13.08.2024r. usunięcie jajowodów (wodniaki), histeroskopia i biopsja endometrium
    🔸 28.10.2024r. FET 4.1.1 🙏🏻
    5 dpt ⏸️ | 7 dpt BHCG 66,60 | 9 dpt BHCG 176 | 11 dpt BHCG 381 | 13 dpt BHCG 961,60 | 28 dpt mamy 🩷

    39+3 12.07.2025r., godz. 23:45 Halinka 3550g i 57 cm Szczęścia ♥️

    ❄️❄️❄️❄️❄️ na zimowisku
  • Atopikowa Autorytet
    Postów: 1385 788

    Wysłany: 23 czerwca 2023, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej moje dzielne dziewczyny 👭
    Umnie dzis 14dc i test owu pozytywny wiec dzis zamierzam działac z mężem hahahahha
    A tak stara bida, odliczam dni do wakacji :)

    Dominika96, Clausix, Mama8latka lubią tę wiadomość

    Ona 38
    Prolaktyna 20,22
    AMH 2022-4,14 2024 maj-1,31 , sierpien 1.54
    Mam P/C p. plemnikowe przeciwko wici plemnika ❌
    HSG - ok
    Monitoring owulacji -ok
    Niche po cc( plamienia od @ do owulacji)
    Histeroskopia:
    -wykonano resekcję elektrodą bipolarną bieguna niszy,usunięcie skrzepów zalegających w niszy.
    -koagulacja miejsc stanu zapalnego naprzeciwko niszy
    - wycięto polipa prawego ujscia jajowodowego
    On
    Morfologia 2% ❌ 1,67❌1,80❌0❌️
    HBA 81%✔
    1 IUI czerwiec 👎
    Start 💉
    9.05- menopur 450 + Orgalutran
    22.05 - punkcja
    Pobrano 4 🥚,zapłodniło się 1, ❌️
  • jo_ana Autorytet
    Postów: 5512 6252

    Wysłany: 23 czerwca 2023, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Atopikowa wrote:
    Hej moje dzielne dziewczyny 👭
    Umnie dzis 14dc i test owu pozytywny wiec dzis zamierzam działac z mężem hahahahha
    A tak stara bida, odliczam dni do wakacji :)

    Odczytałam 14 dpo i test pozytywnym 🙈 i już chciałam gratulacje pisać 😅
    Obym za kolejne 14 dni mogła to zrobić 🤞🏻🤞🏻
    Upojnej nocy 😈

    Dominika96, Atopikowa lubią tę wiadomość

    5 lat walki o nasz cud 🌈
    11/2021 9/12 tc 💔

    🔸 IVF: 03/2024
    14/05 (N) I FET ❄️ cb ?
    15/06 (N) II FET ❄️ cb 💔
    13/08 (S) III FET ❄️ 5/7 tc 💔
    30/12 (S) IV FET ❄️ nieudany

    09/06 (S) V FET ❄️ 🌈🍀
    Nasza córeczka jest już z nami 💖
    20.02.2026 (39+2) CC 3790g 56 cm

    age.png
  • Mama8latka Autorytet
    Postów: 4836 3215

    Wysłany: 23 czerwca 2023, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytoto w pracy no tak teraz jest trochę więcej roboty ,sezon rozpoczyna się na dobre . Awansowałam na brygadzistke i taka druga prawą rękę szefowej 😁 mam dziewczyny do pomocy ,i kiedy chce to je wołam ,kiedy nie bo np sama chce se trochę godzin zrobić to nie wołam . 👍 Trochę mi się nie chce obiadów gotować po powrocie do domu 🙄🤪 ale jakoś tak wyjdzie że jednak zawsze coś ogarnę.

    Anka nie nie będę robić żadnych badań,przynajmniej nie teraz w wakacje . Robię sobie jeszcze luz. Po wakacjach będę myśleć o KIRAch 👍

    Atopikowa to do dzieła 💪💪 z ciekawości -jakich testów owu używałas teraz hmm

    Bezdzietna hej hej witamy Cię na naszym wątku ♥️ Jak widzisz w moim przypisie wiem co to długoletnie starania .... Ale nie poddajemy się ,walczymy i idziemy po swoje dzieci 💪

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 czerwca 2023, 22:57

    Clausix, Atopikowa, Dominika96 lubią tę wiadomość

    👶 2012r (syn)--> Anty --> 2017r rozpoczęcie starań
    👼 2019r -15tc 💔
    👼 2019r - 9tc 💔
    2 x CB 💔
    06.2023r - CB 💔
    06.2024r - CB 💔

    ❌Toczeń [10.2023r Remisja Ana 1:5120-> 1:360]/ Endometrioza ❌
    ______________
    Starania zakończone w 04.2025r
    05.2025 założenie własnej działalności i "wylogowanie" z forum . zaglądam co u Was:)
    Zapisany w gwiazdach jeden Syn <3 tak miało być. <3
    pozdrawiam.!
  • Wojowniczka 💪🏻 Autorytet
    Postów: 464 353

    Wysłany: 24 czerwca 2023, 04:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama8latka wrote:
    Czytoto w pracy no tak teraz jest trochę więcej roboty ,sezon rozpoczyna się na dobre . Awansowałam na brygadzistke i taka druga prawą rękę szefowej 😁 mam dziewczyny do pomocy ,i kiedy chce to je wołam ,kiedy nie bo np sama chce se trochę godzin zrobić to nie wołam . 👍 Trochę mi się nie chce obiadów gotować po powrocie do domu 🙄🤪 ale jakoś tak wyjdzie że jednak zawsze coś ogarnę.

    Anka nie nie będę robić żadnych badań,przynajmniej nie teraz w wakacje . Robię sobie jeszcze luz. Po wakacjach będę myśleć o KIRAch 👍

    Atopikowa to do dzieła 💪💪 z ciekawości -jakich testów owu używałas teraz hmm

    Bezdzietna hej hej witamy Cię na naszym wątku ♥️ Jak widzisz w moim przypisie wiem co to długoletnie starania .... Ale nie poddajemy się ,walczymy i idziemy po swoje dzieci 💪
    Witaj Kochana ❤️❤️ widzę, to przykre i bardzo mi smutno, ze taka jest Twoja także historia… trzymam za Ciebie kciuki! A o jakim podłożu jest Twój problem?

    starania od 2020r.
    01.2023 r.-08.2023 r. Artemida
    🔸7x cs letrozolem - starania naturalne ❌
    11.2023 r. Kriobank - decyzja o ivf I procedura
    🔸 17.02.2024 r. FET 1.1.1 cb ❌
    🔸 26.03.2024 r. FET 1.2.2❌
    🔸16.04.2024 r. histeroskopia - podcięcie dna macicy
    🔸 18.06.2024 r. FET 3.1.2 ❌
    07.2024 r. Kriobank II procedura
    🔸 13.08.2024r. usunięcie jajowodów (wodniaki), histeroskopia i biopsja endometrium
    🔸 28.10.2024r. FET 4.1.1 🙏🏻
    5 dpt ⏸️ | 7 dpt BHCG 66,60 | 9 dpt BHCG 176 | 11 dpt BHCG 381 | 13 dpt BHCG 961,60 | 28 dpt mamy 🩷

    39+3 12.07.2025r., godz. 23:45 Halinka 3550g i 57 cm Szczęścia ♥️

    ❄️❄️❄️❄️❄️ na zimowisku
  • Anka96 Autorytet
    Postów: 3019 2096

    Wysłany: 24 czerwca 2023, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej w sobote 😊
    Mi dzisiaj dopiero temperatura spadła a jest 13 dpo naprawde ta faza lutealna mi się trovhe zwiększyła jestem w szoku 😮
    Oby w nastepnym cyklu normalnie była owu co będzie mozna sie postarać 😊🙈

    Clausix, jo_ana lubią tę wiadomość

    A. 👱‍♀️ 28 . A 🧔‍♂️ 30
    Brak owulacji - LUF ❌️
    Przewaga Estrogenowa ❌️
    Krótka Faza Lutealna ❌
    Insulinoopornośc ❌ glukoza 91 Insulina 17.1 HOMA 3.84 ❌️ (06.25)
    Hiperandrogenizm ❌
    Mthfr homo, Pai Hetero ❌
    KIR BX -Nieobecne ( 2DS3,2DS4 norm)
    AMH 2.14 (12.2022) -> 0.64 ❌️( 06.2024)--> 1.48 (03.25)🥳
    07.2024 Histerolaparoskopia-> Endometrioza I Stopnia ❌️ Jajowody Drożne.
    12.2026 USG ENDOMETRIOZY.

    STOP STARANIA .
  • Atopikowa Autorytet
    Postów: 1385 788

    Wysłany: 24 czerwca 2023, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jo_ana wrote:
    Odczytałam 14 dpo i test pozytywnym 🙈 i już chciałam gratulacje pisać 😅
    Obym za kolejne 14 dni mogła to zrobić 🤞🏻🤞🏻
    Upojnej nocy 😈
    Hahahaha oj nawet spojrzałam teraz raz jeszcze na moj wpis czy sie nie pomyliłam 🤣🤣🤣🤣😅😂
    ❤️

    Ona 38
    Prolaktyna 20,22
    AMH 2022-4,14 2024 maj-1,31 , sierpien 1.54
    Mam P/C p. plemnikowe przeciwko wici plemnika ❌
    HSG - ok
    Monitoring owulacji -ok
    Niche po cc( plamienia od @ do owulacji)
    Histeroskopia:
    -wykonano resekcję elektrodą bipolarną bieguna niszy,usunięcie skrzepów zalegających w niszy.
    -koagulacja miejsc stanu zapalnego naprzeciwko niszy
    - wycięto polipa prawego ujscia jajowodowego
    On
    Morfologia 2% ❌ 1,67❌1,80❌0❌️
    HBA 81%✔
    1 IUI czerwiec 👎
    Start 💉
    9.05- menopur 450 + Orgalutran
    22.05 - punkcja
    Pobrano 4 🥚,zapłodniło się 1, ❌️
  • Atopikowa Autorytet
    Postów: 1385 788

    Wysłany: 24 czerwca 2023, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MAMA8LATKA teraz kupilam przez neta testy - dobre testy horienmedical 30szt

    Ona 38
    Prolaktyna 20,22
    AMH 2022-4,14 2024 maj-1,31 , sierpien 1.54
    Mam P/C p. plemnikowe przeciwko wici plemnika ❌
    HSG - ok
    Monitoring owulacji -ok
    Niche po cc( plamienia od @ do owulacji)
    Histeroskopia:
    -wykonano resekcję elektrodą bipolarną bieguna niszy,usunięcie skrzepów zalegających w niszy.
    -koagulacja miejsc stanu zapalnego naprzeciwko niszy
    - wycięto polipa prawego ujscia jajowodowego
    On
    Morfologia 2% ❌ 1,67❌1,80❌0❌️
    HBA 81%✔
    1 IUI czerwiec 👎
    Start 💉
    9.05- menopur 450 + Orgalutran
    22.05 - punkcja
    Pobrano 4 🥚,zapłodniło się 1, ❌️
  • Koniczynka31 Ekspertka
    Postów: 385 92

    Wysłany: 24 czerwca 2023, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama8latka napisałam na priv.

    Dziewczyny, czy któraś z Was ma może podejrzenie lub zdiagnozowana endometrioze? Chciałabym pogadać.

  • jo_ana Autorytet
    Postów: 5512 6252

    Wysłany: 24 czerwca 2023, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Atopikowa wrote:
    Hahahaha oj nawet spojrzałam teraz raz jeszcze na moj wpis czy sie nie pomyliłam 🤣🤣🤣🤣😅😂
    ❤️

    Nie wszystko dobrze, to tylko moje oczy widzą co chcą 😅
    U mnie dzisiaj 1 dc i w końcu też zaczniemy starania, bo ostatnie 2 miesiące nie było nic 😓

    Koniczynka ja niestety nie doradzę nic 🥺

    Miłego weekendu dziewczyny 🌼

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2023, 10:17

    Atopikowa lubi tę wiadomość

    5 lat walki o nasz cud 🌈
    11/2021 9/12 tc 💔

    🔸 IVF: 03/2024
    14/05 (N) I FET ❄️ cb ?
    15/06 (N) II FET ❄️ cb 💔
    13/08 (S) III FET ❄️ 5/7 tc 💔
    30/12 (S) IV FET ❄️ nieudany

    09/06 (S) V FET ❄️ 🌈🍀
    Nasza córeczka jest już z nami 💖
    20.02.2026 (39+2) CC 3790g 56 cm

    age.png
  • Mama8latka Autorytet
    Postów: 4836 3215

    Wysłany: 24 czerwca 2023, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bezdzietna mój problem ma podłoże immunologiczne. Choruję na Toczeń niestety i do tego doszła endometrioza i lekka IO . Także no nie za wesoło ale coz życie.

    Koniczynka już patrzę 😚

    Atopikowa ja jakiś czas miałam te testy ale jakoś zadowolona nie byłam , nie wybarwialy mi się dobrze ....

    👶 2012r (syn)--> Anty --> 2017r rozpoczęcie starań
    👼 2019r -15tc 💔
    👼 2019r - 9tc 💔
    2 x CB 💔
    06.2023r - CB 💔
    06.2024r - CB 💔

    ❌Toczeń [10.2023r Remisja Ana 1:5120-> 1:360]/ Endometrioza ❌
    ______________
    Starania zakończone w 04.2025r
    05.2025 założenie własnej działalności i "wylogowanie" z forum . zaglądam co u Was:)
    Zapisany w gwiazdach jeden Syn <3 tak miało być. <3
    pozdrawiam.!
  • Wojowniczka 💪🏻 Autorytet
    Postów: 464 353

    Wysłany: 24 czerwca 2023, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama8latka wrote:
    Bezdzietna mój problem ma podłoże immunologiczne. Choruję na Toczeń niestety i do tego doszła endometrioza i lekka IO . Także no nie za wesoło ale coz życie.

    Koniczynka już patrzę 😚

    Atopikowa ja jakiś czas miałam te testy ale jakoś zadowolona nie byłam , nie wybarwialy mi się dobrze ....
    Rozumiem kochana. Bardzo mi przykro 🙁🙁🙁 ale trzymam kciuki i wierze ze się uda!!!

    starania od 2020r.
    01.2023 r.-08.2023 r. Artemida
    🔸7x cs letrozolem - starania naturalne ❌
    11.2023 r. Kriobank - decyzja o ivf I procedura
    🔸 17.02.2024 r. FET 1.1.1 cb ❌
    🔸 26.03.2024 r. FET 1.2.2❌
    🔸16.04.2024 r. histeroskopia - podcięcie dna macicy
    🔸 18.06.2024 r. FET 3.1.2 ❌
    07.2024 r. Kriobank II procedura
    🔸 13.08.2024r. usunięcie jajowodów (wodniaki), histeroskopia i biopsja endometrium
    🔸 28.10.2024r. FET 4.1.1 🙏🏻
    5 dpt ⏸️ | 7 dpt BHCG 66,60 | 9 dpt BHCG 176 | 11 dpt BHCG 381 | 13 dpt BHCG 961,60 | 28 dpt mamy 🩷

    39+3 12.07.2025r., godz. 23:45 Halinka 3550g i 57 cm Szczęścia ♥️

    ❄️❄️❄️❄️❄️ na zimowisku
  • Anka96 Autorytet
    Postów: 3019 2096

    Wysłany: 24 czerwca 2023, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie polecam horienów..

    A. 👱‍♀️ 28 . A 🧔‍♂️ 30
    Brak owulacji - LUF ❌️
    Przewaga Estrogenowa ❌️
    Krótka Faza Lutealna ❌
    Insulinoopornośc ❌ glukoza 91 Insulina 17.1 HOMA 3.84 ❌️ (06.25)
    Hiperandrogenizm ❌
    Mthfr homo, Pai Hetero ❌
    KIR BX -Nieobecne ( 2DS3,2DS4 norm)
    AMH 2.14 (12.2022) -> 0.64 ❌️( 06.2024)--> 1.48 (03.25)🥳
    07.2024 Histerolaparoskopia-> Endometrioza I Stopnia ❌️ Jajowody Drożne.
    12.2026 USG ENDOMETRIOZY.

    STOP STARANIA .
  • Atopikowa Autorytet
    Postów: 1385 788

    Wysłany: 24 czerwca 2023, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama8latka wrote:
    Bezdzietna mój problem ma podłoże immunologiczne. Choruję na Toczeń niestety i do tego doszła endometrioza i lekka IO . Także no nie za wesoło ale coz życie.

    Koniczynka już patrzę 😚

    Atopikowa ja jakiś czas miałam te testy ale jakoś zadowolona nie byłam , nie wybarwialy mi się dobrze ....
    Ja wsumie mam je 2 raz i co mc mi pokazują owulacje. 1 raz nie pokazały i chyba nie było na serio bo cykl miałam bardzooo długi jak nigdy.

    Ona 38
    Prolaktyna 20,22
    AMH 2022-4,14 2024 maj-1,31 , sierpien 1.54
    Mam P/C p. plemnikowe przeciwko wici plemnika ❌
    HSG - ok
    Monitoring owulacji -ok
    Niche po cc( plamienia od @ do owulacji)
    Histeroskopia:
    -wykonano resekcję elektrodą bipolarną bieguna niszy,usunięcie skrzepów zalegających w niszy.
    -koagulacja miejsc stanu zapalnego naprzeciwko niszy
    - wycięto polipa prawego ujscia jajowodowego
    On
    Morfologia 2% ❌ 1,67❌1,80❌0❌️
    HBA 81%✔
    1 IUI czerwiec 👎
    Start 💉
    9.05- menopur 450 + Orgalutran
    22.05 - punkcja
    Pobrano 4 🥚,zapłodniło się 1, ❌️
  • Atopikowa Autorytet
    Postów: 1385 788

    Wysłany: 24 czerwca 2023, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jakie polecacie dziewczyny testy owu? Najlepiej by bylo duzo w opakowaniu i rozsądnej cenie 🙈🙈🙈
    Ja dzis winko pije,wczoraj poserduszkowaliśmy i czułam ból prawego jajnika wiec chyba owu była.
    Powiem Wam ze biore tych witamin a mimo to włosy mi wolno rosną i bardzo sie łamią. Moze znacie xos na włosy dobrego?

    Ona 38
    Prolaktyna 20,22
    AMH 2022-4,14 2024 maj-1,31 , sierpien 1.54
    Mam P/C p. plemnikowe przeciwko wici plemnika ❌
    HSG - ok
    Monitoring owulacji -ok
    Niche po cc( plamienia od @ do owulacji)
    Histeroskopia:
    -wykonano resekcję elektrodą bipolarną bieguna niszy,usunięcie skrzepów zalegających w niszy.
    -koagulacja miejsc stanu zapalnego naprzeciwko niszy
    - wycięto polipa prawego ujscia jajowodowego
    On
    Morfologia 2% ❌ 1,67❌1,80❌0❌️
    HBA 81%✔
    1 IUI czerwiec 👎
    Start 💉
    9.05- menopur 450 + Orgalutran
    22.05 - punkcja
    Pobrano 4 🥚,zapłodniło się 1, ❌️
  • Bebetka93 Autorytet
    Postów: 2858 1743

    Wysłany: 24 czerwca 2023, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do testów horien to ja właśnie w tym MC zaczęłam robić testy i szczerze - pierwszy raz wyłapałam pik 😂😅 wcześniej robiłam ale nigdy nie wyszły, może dlatego, zw za szybko rzucałam to w pieruny albo za późno zaczynałam. Nie wiem, ale mam właśnie horieny (już prawie przy końcu daty przydatności, bo kupione pod koniec 2020 🙈) i ładnie mi się wybawiły.

    * starania od 10.2020
    * pozytywny test ciążowy 01.2021
    * ciąża obumarła, zabieg łyżeczkowania 03.2021

    *24.04.2021 II !
    *11.05.2021 mamy serduszko <3

    8p3ogywll1r5jmhn.png
  • Atopikowa Autorytet
    Postów: 1385 788

    Wysłany: 24 czerwca 2023, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bebetka93 wrote:
    Co do testów horien to ja właśnie w tym MC zaczęłam robić testy i szczerze - pierwszy raz wyłapałam pik 😂😅 wcześniej robiłam ale nigdy nie wyszły, może dlatego, zw za szybko rzucałam to w pieruny albo za późno zaczynałam. Nie wiem, ale mam właśnie horieny (już prawie przy końcu daty przydatności, bo kupione pod koniec 2020 🙈) i ładnie mi się wybawiły.
    No właśnie mi tez sie wybarwiają. Robie 2 dziennie od 10-11 dc i zawsze koło 13-14 dc mam pozytywa.
    Ja go zostawiam i po 5 minutach patrze ,tam pisze ze niby po 10 min

    Ona 38
    Prolaktyna 20,22
    AMH 2022-4,14 2024 maj-1,31 , sierpien 1.54
    Mam P/C p. plemnikowe przeciwko wici plemnika ❌
    HSG - ok
    Monitoring owulacji -ok
    Niche po cc( plamienia od @ do owulacji)
    Histeroskopia:
    -wykonano resekcję elektrodą bipolarną bieguna niszy,usunięcie skrzepów zalegających w niszy.
    -koagulacja miejsc stanu zapalnego naprzeciwko niszy
    - wycięto polipa prawego ujscia jajowodowego
    On
    Morfologia 2% ❌ 1,67❌1,80❌0❌️
    HBA 81%✔
    1 IUI czerwiec 👎
    Start 💉
    9.05- menopur 450 + Orgalutran
    22.05 - punkcja
    Pobrano 4 🥚,zapłodniło się 1, ❌️
  • Bebetka93 Autorytet
    Postów: 2858 1743

    Wysłany: 24 czerwca 2023, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Atopikowa wrote:
    No właśnie mi tez sie wybarwiają. Robie 2 dziennie od 10-11 dc i zawsze koło 13-14 dc mam pozytywa.
    Ja go zostawiam i po 5 minutach patrze ,tam pisze ze niby po 10 min
    To mi praktycznie od razu się wybawiły. Dziś miałam pozytywa, 12dc.

    Atopikowa lubi tę wiadomość

    * starania od 10.2020
    * pozytywny test ciążowy 01.2021
    * ciąża obumarła, zabieg łyżeczkowania 03.2021

    *24.04.2021 II !
    *11.05.2021 mamy serduszko <3

    8p3ogywll1r5jmhn.png
  • Atopikowa Autorytet
    Postów: 1385 788

    Wysłany: 24 czerwca 2023, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja wsumie odrazu nie zerkam,odkładam i za chwilę patrze. I jak mialam monitoring owulacji to tez sie mi zgadzało z nimi. Ale chętnie spróboję innych by sprawdzić różnice.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2023, 22:27

    Ona 38
    Prolaktyna 20,22
    AMH 2022-4,14 2024 maj-1,31 , sierpien 1.54
    Mam P/C p. plemnikowe przeciwko wici plemnika ❌
    HSG - ok
    Monitoring owulacji -ok
    Niche po cc( plamienia od @ do owulacji)
    Histeroskopia:
    -wykonano resekcję elektrodą bipolarną bieguna niszy,usunięcie skrzepów zalegających w niszy.
    -koagulacja miejsc stanu zapalnego naprzeciwko niszy
    - wycięto polipa prawego ujscia jajowodowego
    On
    Morfologia 2% ❌ 1,67❌1,80❌0❌️
    HBA 81%✔
    1 IUI czerwiec 👎
    Start 💉
    9.05- menopur 450 + Orgalutran
    22.05 - punkcja
    Pobrano 4 🥚,zapłodniło się 1, ❌️
‹‹ 149 150 151 152 153 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Karuzela łóżeczkowa, która rośnie razem z dzieckiem

Karuzele do łóżeczka to nie tylko dekoracja – pomagają stymulować zmysły malucha i wspierają jego rozwój. Kolorowe, poruszające się elementy przyciągają uwagę dziecka, rozwijając wzrok oraz koordynację. Dodatkowo, delikatna muzyka i spokojne ruchy karuzeli mogą działać kojąco, pomagając maluchowi w wyciszeniu się przed snem.

CZYTAJ WIĘCEJ