Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 👣Nie oglądając się za siebie ,wciąż walczymy o Ciebie !💪👶
Odpowiedz

👣Nie oglądając się za siebie ,wciąż walczymy o Ciebie !💪👶

Oceń ten wątek:
  • Clausix Autorytet
    Postów: 7069 5912

    Wysłany: 22 lutego 2024, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaKika wrote:
    Clausix gdzie ruszasz na week ? ;)

    Siedzę grzecznie w domu haha :P wczoraj byłam z przyjaciółką w filharmonii i może w nd do niej pojadę w odwiedziny pod Warszawę (ma 2 latkę na stanie) ;) a poza tym będę się obijać :P
    u mnie już na 99% po owu i zapewne z prawej, bo nic a nic mnie nie bolało

    34 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
    07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
    12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
    30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
    01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7🤞
    6+0 3,5mm❤️

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

    preg.png
  • Smerfetkaa Autorytet
    Postów: 2003 2380

    Wysłany: 22 lutego 2024, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniczynka31 wrote:
    Dziewczyny, które bierzecie Acard podpowiecie czy brać cały cykl czy po owulacji?

    Ja biorę cały cykl w dawce 150 ;)
    Clausix wrote:
    Ja biorę cały cykl w dawce 150 ;)

    Ja mam dawkę 75 mg, na noc.

    Cześć dziewczynki, wybaczcie że nie piszę ale jakoś nie mogę ostatanio się ogarnąć 🫣 zaczęłam myśleć o przeszłości i tak nic mądrego nie mam do napisania, a jednak wątek zaobowiazuje: nie oglądając się za siebie! Postaram się wrócić na właściwe tory. Wszystkiego co najlepsze dla Was 💋

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2024, 19:30

    Miphuhiz, Clausix lubią tę wiadomość

    age.png
  • Mama8latka Autorytet
    Postów: 4837 3216

    Wysłany: 22 lutego 2024, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina nie czytaj wujka Google 😘 to zlooooo 🙈🙈 będzie dobrze ! ✊

    My nie zdążymy z ♥️ napewno bo mąż jednak będzie jutro w nocy więc już całkowita lipa

    👶 2012r (syn)--> Anty --> 2017r rozpoczęcie starań
    👼 2019r -15tc 💔
    👼 2019r - 9tc 💔
    2 x CB 💔
    06.2023r - CB 💔
    06.2024r - CB 💔

    ❌Toczeń [10.2023r Remisja Ana 1:5120-> 1:360]/ Endometrioza ❌
    ______________
    Starania zakończone w 04.2025r
    05.2025 założenie własnej działalności i "wylogowanie" z forum . zaglądam co u Was:)
    Zapisany w gwiazdach jeden Syn <3 tak miało być. <3
    pozdrawiam.!
  • Clausix Autorytet
    Postów: 7069 5912

    Wysłany: 22 lutego 2024, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama8latka wrote:
    Karolina nie czytaj wujka Google 😘 to zlooooo 🙈🙈 będzie dobrze ! ✊

    My nie zdążymy z ♥️ napewno bo mąż jednak będzie jutro w nocy więc już całkowita lipa

    M się mnie dzisiaj pyta kiedy jajko, a ja mówię, że już po raczej... "no jak to? to może teraz jeszcze podziałamy?" nie... nie chce mi się. I poszłam na trening haha :P będzie mi mówił, że go traktuję jak reproduktora... dalej jazda :P

    KarolinaKika lubi tę wiadomość

    34 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
    07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
    12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
    30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
    01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7🤞
    6+0 3,5mm❤️

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

    preg.png
  • Kasiak89 Autorytet
    Postów: 1955 1571

    Wysłany: 22 lutego 2024, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sorry dziewczyny, że tak Wam się wbijam.
    Mam pytanie do Miphuhiz. W zasadzie do wszystkich w Luxmed 😅
    Miphuhiz wrote:
    A ja Wam się przyznam, że mam taką trochę bieda ciążę.
    Wszystkie badania które się da robię na Luxmed. czasem dzwonie tam po 2 razy dziennie, bo np sobie o czymś przypomniałam.
    Wstyd mi trochę ale z drugiej strony w tym miesiącu wydałam tyle tysięcy na wszystko, że już mi się ulewa

    Jak jesteś w Luxmed, udało Ci się może zrobić tam badania przed ifv?
    Przeliczyłam ostatnio tak mniej więcej, i jakieś 1,5 tys by wyszło za wszystko.... Więc się zastanawiam jak tu zredukować koszty..

    starania od I 2020
    Adenomioza, któtka fl
    reszta ok (hormony, poziomy wit i innych, drożność, biopsja, immuno, kariotypy...)
    u niego - niskie parametry, ale w normie, fragmentacja ok
    I FET VI 24 - X
    IIFET VII 24 - cb
    IIIFET X 24 - cb
    IVFET V 25 - 8/10tydz poronienie 💔
  • Mama8latka Autorytet
    Postów: 4837 3216

    Wysłany: 23 lutego 2024, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clausix wrote:
    M się mnie dzisiaj pyta kiedy jajko, a ja mówię, że już po raczej... "no jak to? to może teraz jeszcze podziałamy?" nie... nie chce mi się. I poszłam na trening haha :P będzie mi mówił, że go traktuję jak reproduktora... dalej jazda :P
    Nooo i znowu będzie gadał że ty chcesz tylko jak jest jajeczkowanie 🙈🙈🙈 😂
    Życie 🤪🤪

    A słuchajcie chciałam Wam zaktualizować co u mnie po wizycie w nadzorze budowlanym. Okazało się że to co mnie najbardziej martwiło nie ma ZADNEGO znaczenia , bo oni W OGOLE szamba nie sprawdzają 😳😳😳😳 więc jeden kłopot mniej ,ale żeby nie było tak cudownie to doczepilo się babsko (bardzo nie miłe swoją drogą) do innej rzeczy. Mianowicie mamy w projekcie taras drewniany , mamy go zamiar zrobić później ale wg pani skoro jest na projekcie to on musi już być i koniec. Ja mówię że do życia mi teraz naprawdę nie jest taras potrzebny i nie dam rady finansowo. Powstanie on w przyszłości. No to kazała cofnąć się do pani projektantki że ma wykreślić taras z rysunku i jak w przyszłości będziemy chcieli go wybudować to będziemy musieli na nowo pisać o pozwolenie zrobić projekt itd....
    Te wypisanie wiaze się ze zmianą kilku pism dołączonych do całego zestawu....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2024, 09:16

    👶 2012r (syn)--> Anty --> 2017r rozpoczęcie starań
    👼 2019r -15tc 💔
    👼 2019r - 9tc 💔
    2 x CB 💔
    06.2023r - CB 💔
    06.2024r - CB 💔

    ❌Toczeń [10.2023r Remisja Ana 1:5120-> 1:360]/ Endometrioza ❌
    ______________
    Starania zakończone w 04.2025r
    05.2025 założenie własnej działalności i "wylogowanie" z forum . zaglądam co u Was:)
    Zapisany w gwiazdach jeden Syn <3 tak miało być. <3
    pozdrawiam.!
  • KarolinaKika Autorytet
    Postów: 2277 1725

    Wysłany: 23 lutego 2024, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama a może zbijcie taką prowizorkę aby było ? Wiem o co chodzi cała ta papierologia jest do bani

    1 IVF - 5 🥚- 2 zarodki / 29.07.2024 ET 2 zarodków ❌
    2 IVF -3 🥚- 1 zarodek /26.09.2024 ET 1 zarodek trzydniowy ❌
    3 IVF długi protokół - 4 🥚 - 2 zarodki
    Jeden zdegenerował
    22.02.2025 ET 4.1.2
    7dpt beta 52,8 9dpt beta 149 11dpt beta 410 13dpt beta 1205
    07.04 poronienie 7/9 tc 💔
    4 IVF czerwiec 2025 długi protokół - 3🥚-1 zarodek nie przetrwał . Brak transferu
    5 IVF KD ❄️❄️❄️❄️❄️
    18.12 FET 4.1.2
    7dpt ⏸️
    9dpt 164
    11 dpt 460
    25 dpt ♥️
    16+3 🩷👧

    preg.png

    AMH 10.23 -0,65
    06.24 -0,47
    05.25 - 0,44
    On
    10.2023 azzospermia ( po odblokowaniu wszystkie wyniki wróciły do normy poza fragmentacją 30%)
  • Bebetka93 Autorytet
    Postów: 2858 1743

    Wysłany: 23 lutego 2024, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama, też sobie pomyślałam o jakiejś proeizorce chociaż. Wiem ile czasu teściowie załatwiali sprawę zmiany normalnego okna na tarasowe i tarasu.. a ile kasy poszło na same mapy i papiery...

    * starania od 10.2020
    * pozytywny test ciążowy 01.2021
    * ciąża obumarła, zabieg łyżeczkowania 03.2021

    *24.04.2021 II !
    *11.05.2021 mamy serduszko <3

    8p3ogywll1r5jmhn.png
  • Miphuhiz Autorytet
    Postów: 1731 2446

    Wysłany: 23 lutego 2024, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiak89 wrote:
    Sorry dziewczyny, że tak Wam się wbijam.
    Mam pytanie do Miphuhiz. W zasadzie do wszystkich w Luxmed 😅



    Jak jesteś w Luxmed, udało Ci się może zrobić tam badania przed ifv?
    Przeliczyłam ostatnio tak mniej więcej, i jakieś 1,5 tys by wyszło za wszystko.... Więc się zastanawiam jak tu zredukować koszty..
    Hej
    Udało mi się dużo zrobić na Luxmed, np chodziłam na monitoring jak jeszcze starałam się naturalnie, badania krwi hormonalne, całą wirusowka dla mnie i meza. Do tego mam swobodę leczenia i w klinice wystawiają mi fakturę na wizytę ginekologiczna (nie niepłodnościowa) i mi zwracaja kasę.
    Robiłam USG, badania krwi do zabiegów, teraz w ciąży też robię.
    jak w diagnostyce mi policzyli za bete, proga i morfologię 100 zł to myślałam, że padnę. W Luxmed dzwonię do internisty, mówię że mam 40 lat, jestem po poronieniu i się stresuje i od razu mam skierowania na wszystko co potrzeba ;)

    Kasiak89 lubi tę wiadomość

    👩‍🦱84 - niewydolnosc przysadki (wtórna niewydolność tarczycy, nadnerczy, gonad)
    👨‍🦱85 wyniki siusiakowe OK. HLAC ❌

    AMH -1,01 ->1,59
    Mutacja MTHFR 677C-T i PAI-1 4G ❌
    Kir AA ❌, białko S - 58% ❌
    Kariotypy OK, brak stanu zapalnego endometrium.

    12.2021 cb 😭
    08.2023 start ivf
    30.08 transfer 3BB 💔😭

    11.2023 II podejście do ivf
    ❄️❄️❄️ na zimowisku

    05.02 transfer 4AA (accofil, intralipid, encorton, prograf, bryophyllum, acard, heparyna)
    5dpt - beta 24; 7dpt - beta 93; 9dpt - beta 214; 11 dpt - beta 600 22dpt mamy ♥️
    8tc - 1,72 cm 🐣
    21.08 - III prenatalne, zdrowa Amelka :)
    age.png
  • Miphuhiz Autorytet
    Postów: 1731 2446

    Wysłany: 23 lutego 2024, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama, siedem światów z tą budowa :/
    współczuję bardzo. Co za dziady w tych urzędach

    👩‍🦱84 - niewydolnosc przysadki (wtórna niewydolność tarczycy, nadnerczy, gonad)
    👨‍🦱85 wyniki siusiakowe OK. HLAC ❌

    AMH -1,01 ->1,59
    Mutacja MTHFR 677C-T i PAI-1 4G ❌
    Kir AA ❌, białko S - 58% ❌
    Kariotypy OK, brak stanu zapalnego endometrium.

    12.2021 cb 😭
    08.2023 start ivf
    30.08 transfer 3BB 💔😭

    11.2023 II podejście do ivf
    ❄️❄️❄️ na zimowisku

    05.02 transfer 4AA (accofil, intralipid, encorton, prograf, bryophyllum, acard, heparyna)
    5dpt - beta 24; 7dpt - beta 93; 9dpt - beta 214; 11 dpt - beta 600 22dpt mamy ♥️
    8tc - 1,72 cm 🐣
    21.08 - III prenatalne, zdrowa Amelka :)
    age.png
  • Clausix Autorytet
    Postów: 7069 5912

    Wysłany: 23 lutego 2024, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M miał dziś mieć wyjście z kumplem, tak się cieszyłam, że będę miała wieczór solo, maseczka, serial, może jakieś puzzle... no i dupa, nie idą :P jestem jakaś przestymulowana i permanentnie wkurzona, więc serio by mi się przydał ten czas samej ze sobą. Muszę sobie znaleźć jakąś samotnię xD

    34 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
    07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
    12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
    30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
    01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7🤞
    6+0 3,5mm❤️

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

    preg.png
  • Smerfetkaa Autorytet
    Postów: 2003 2380

    Wysłany: 23 lutego 2024, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @clausix - ta samotnia to strzał w 10! Ja chyba jej też potrzebuje. Jestem jakaś przebodzcowana. Nawet czytając książkę myślę o milionie spraw. Help bo się wykończę 😅
    Może na jakąś bezludną wyspie trzeba się wybrać 🤔

    age.png
  • Clausix Autorytet
    Postów: 7069 5912

    Wysłany: 23 lutego 2024, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetkaa wrote:
    Może na jakąś bezludną wyspie trzeba się wybrać 🤔

    To fantastyczny pomysł! :P

    34 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
    07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
    12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
    30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
    01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7🤞
    6+0 3,5mm❤️

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

    preg.png
  • KarolinaKika Autorytet
    Postów: 2277 1725

    Wysłany: 24 lutego 2024, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też lubię czas tylko dla mnie to mnie relaksuje nikt nie jęczy nie zostawia brudnych naczyń i nie człapie kapciami po panelach 😎

    1 IVF - 5 🥚- 2 zarodki / 29.07.2024 ET 2 zarodków ❌
    2 IVF -3 🥚- 1 zarodek /26.09.2024 ET 1 zarodek trzydniowy ❌
    3 IVF długi protokół - 4 🥚 - 2 zarodki
    Jeden zdegenerował
    22.02.2025 ET 4.1.2
    7dpt beta 52,8 9dpt beta 149 11dpt beta 410 13dpt beta 1205
    07.04 poronienie 7/9 tc 💔
    4 IVF czerwiec 2025 długi protokół - 3🥚-1 zarodek nie przetrwał . Brak transferu
    5 IVF KD ❄️❄️❄️❄️❄️
    18.12 FET 4.1.2
    7dpt ⏸️
    9dpt 164
    11 dpt 460
    25 dpt ♥️
    16+3 🩷👧

    preg.png

    AMH 10.23 -0,65
    06.24 -0,47
    05.25 - 0,44
    On
    10.2023 azzospermia ( po odblokowaniu wszystkie wyniki wróciły do normy poza fragmentacją 30%)
  • Kasiak89 Autorytet
    Postów: 1955 1571

    Wysłany: 24 lutego 2024, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miphuhiz wrote:
    Hej
    Udało mi się dużo zrobić na Luxmed, np chodziłam na monitoring jak jeszcze starałam się naturalnie, badania krwi hormonalne, całą wirusowka dla mnie i meza. Do tego mam swobodę leczenia i w klinice wystawiają mi fakturę na wizytę ginekologiczna (nie niepłodnościowa) i mi zwracaja kasę.
    Robiłam USG, badania krwi do zabiegów, teraz w ciąży też robię.
    jak w diagnostyce mi policzyli za bete, proga i morfologię 100 zł to myślałam, że padnę. W Luxmed dzwonię do internisty, mówię że mam 40 lat, jestem po poronieniu i się stresuje i od razu mam skierowania na wszystko co potrzeba ;)

    Umówiłam się na teleporade do ginekologa, ale powiedział że jest z innego miasta i nic mi nie wystawi 🤪
    Będę walczyć dalej, 1000 zł piechotą nie chodzi.
    Dzięki za pomoc :)

    starania od I 2020
    Adenomioza, któtka fl
    reszta ok (hormony, poziomy wit i innych, drożność, biopsja, immuno, kariotypy...)
    u niego - niskie parametry, ale w normie, fragmentacja ok
    I FET VI 24 - X
    IIFET VII 24 - cb
    IIIFET X 24 - cb
    IVFET V 25 - 8/10tydz poronienie 💔
  • Clausix Autorytet
    Postów: 7069 5912

    Wysłany: 24 lutego 2024, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiak89 wrote:
    Umówiłam się na teleporade do ginekologa, ale powiedział że jest z innego miasta i nic mi nie wystawi 🤪
    Będę walczyć dalej, 1000 zł piechotą nie chodzi.
    Dzięki za pomoc :)

    Serio? :O ja w enelu non stop się umawiam do jakichś lekarzy z Gdańska albo Skierniewic, bo w Warszawie nie ma terminów haha :P

    34 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
    07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
    12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
    30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
    01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7🤞
    6+0 3,5mm❤️

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

    preg.png
  • Miphuhiz Autorytet
    Postów: 1731 2446

    Wysłany: 24 lutego 2024, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiak89 wrote:
    Umówiłam się na teleporade do ginekologa, ale powiedział że jest z innego miasta i nic mi nie wystawi 🤪
    Będę walczyć dalej, 1000 zł piechotą nie chodzi.
    Dzięki za pomoc :)
    Czasem się trafi na wariata.
    np na konsultacji online jedna babka mi powiedziała, że nie wystawi skierowania. Za 2h była inna i wystawiła :)))))
    Nie poddawaj się, próbuj, walcz. Tylko nic nie mów o niepłodności.
    jak ja potrzebowałam badań do histerioskopii to powiedziałam, że będę miała usuwana 8 pod narkoza i wymagają morfologii etc. Wtedy na teleporazzie był taki stary lekarz i dał mi nawet więcej badań , bo "mogą się przydać, a taka narkoza to nie przelewki" :))))

    👩‍🦱84 - niewydolnosc przysadki (wtórna niewydolność tarczycy, nadnerczy, gonad)
    👨‍🦱85 wyniki siusiakowe OK. HLAC ❌

    AMH -1,01 ->1,59
    Mutacja MTHFR 677C-T i PAI-1 4G ❌
    Kir AA ❌, białko S - 58% ❌
    Kariotypy OK, brak stanu zapalnego endometrium.

    12.2021 cb 😭
    08.2023 start ivf
    30.08 transfer 3BB 💔😭

    11.2023 II podejście do ivf
    ❄️❄️❄️ na zimowisku

    05.02 transfer 4AA (accofil, intralipid, encorton, prograf, bryophyllum, acard, heparyna)
    5dpt - beta 24; 7dpt - beta 93; 9dpt - beta 214; 11 dpt - beta 600 22dpt mamy ♥️
    8tc - 1,72 cm 🐣
    21.08 - III prenatalne, zdrowa Amelka :)
    age.png
  • Miphuhiz Autorytet
    Postów: 1731 2446

    Wysłany: 24 lutego 2024, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clausix wrote:
    Serio? :O ja w enelu non stop się umawiam do jakichś lekarzy z Gdańska albo Skierniewic, bo w Warszawie nie ma terminów haha :P
    Ja też po całej Polsce wydzwaniam :)

    👩‍🦱84 - niewydolnosc przysadki (wtórna niewydolność tarczycy, nadnerczy, gonad)
    👨‍🦱85 wyniki siusiakowe OK. HLAC ❌

    AMH -1,01 ->1,59
    Mutacja MTHFR 677C-T i PAI-1 4G ❌
    Kir AA ❌, białko S - 58% ❌
    Kariotypy OK, brak stanu zapalnego endometrium.

    12.2021 cb 😭
    08.2023 start ivf
    30.08 transfer 3BB 💔😭

    11.2023 II podejście do ivf
    ❄️❄️❄️ na zimowisku

    05.02 transfer 4AA (accofil, intralipid, encorton, prograf, bryophyllum, acard, heparyna)
    5dpt - beta 24; 7dpt - beta 93; 9dpt - beta 214; 11 dpt - beta 600 22dpt mamy ♥️
    8tc - 1,72 cm 🐣
    21.08 - III prenatalne, zdrowa Amelka :)
    age.png
  • Clausix Autorytet
    Postów: 7069 5912

    Wysłany: 24 lutego 2024, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miphuhiz wrote:
    Czasem się trafi na wariata.
    np na konsultacji online jedna babka mi powiedziała, że nie wystawi skierowania. Za 2h była inna i wystawiła :)))))
    Nie poddawaj się, próbuj, walcz. Tylko nic nie mów o niepłodności.
    jak ja potrzebowałam badań do histerioskopii to powiedziałam, że będę miała usuwana 8 pod narkoza i wymagają morfologii etc. Wtedy na teleporazzie był taki stary lekarz i dał mi nawet więcej badań , bo "mogą się przydać, a taka narkoza to nie przelewki" :))))

    Też miałam ten problem, że powiedziałam lekarzowi, że będę podchodzić pod iui to stwierdził, że mi biocenozy pochwy nie zrobi w pakiecie bo to leczenie niepłodności... już byłam tak wkurwiona, że zapłaciłam za to badanie, żeby więcej nie jeździć tam. A na poprzedniej wizycie u innej baby stwierdziła, że nie da się pobrać cytologii i biocenozy za jednym razem i zrobiła mi tylko cyto... bzdura totalna. A była tak kosmicznie niemiła, że miałam ochotę jej wygarnąć.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2024, 13:49

    34 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
    07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
    12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
    30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
    01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7🤞
    6+0 3,5mm❤️

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

    preg.png
  • Smerfetkaa Autorytet
    Postów: 2003 2380

    Wysłany: 24 lutego 2024, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetkaa wrote:
    Może na jakąś bezludną wyspie trzeba się wybrać 🤔
    Clausix wrote:
    To fantastyczny pomysł! :P

    Haha Ja już się pakuje, bo zwariuję, a jeszcze ta piękna pogoda dobija 😉

    age.png
‹‹ 270 271 272 273 274 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jakie witaminy warto suplementować w ciąży?

Ciąża to okres, w którym organizm kobiety potrzebuje zwiększonej ilości składników odżywczych. Właściwa suplementacja witamin wspiera rozwój dziecka i chroni zdrowie przyszłej mamy. Zanim jednak sięgniemy po jakiekolwiek preparaty, konieczna jest konsultacja z lekarzem prowadzącym ciążę, który dobierze suplementację dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

CZYTAJ WIĘCEJ