Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niech Święty Walenty będzie zaklety-lutowe testowanie
Odpowiedz

Niech Święty Walenty będzie zaklety-lutowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • Sylwucha Autorytet
    Postów: 3099 6532

    Wysłany: 28 lutego 2020, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kic83 wrote:
    Ja ani w pierwszej ciąży ani teraz mdłości nie mam, ale jestem głodna często i zmęczona ;/
    Współczuję wymiotów.
    Jesteś Sylwia na L4?
    Tak jestem na L4. Lekarz trochę bał się, że pierwsza ciąża u 35 latki i do tego blizniacza. Najpierw nie chciałam, ale w sumie dobrze, bo nie wiem jak bym wytrzymała z tymi dolegliwościami.

    kkasia lubi tę wiadomość

    8 cs Kropki dwa 💚💚
    Beta HCG 11dpo (06.02.2020) 26,0
    Beta HCG 16 dpo (11.02.2020) 582,6
    Beta HCG 22 dpo(17.02.2020) 11025,0
    Bliźniaczki urodziły się 08.10.2020r.
    Pierwsza: Lena 2760 g, godzina 9:05
    Druga: Oliwia 2790 g, godzina 9:06
    Nadzieja umiera ostatnia 💚
    l22ndf9hs59wnzyu.png
    3i49vcqghh1yc3d7.png
  • Marzenia Autorytet
    Postów: 1170 729

    Wysłany: 28 lutego 2020, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już na marcu,ale podczytuję Was cały czas🙂

    Edyciakk,trzymam mocno kciuki za dobry przyrost bety👍🤞🤞Wynik 30 który miałaś w dni temu,wcale nie jest mały,już powyżej 5 to ciąża,a nie masz pewności kiedy było zagnieżdżenie.Będzie dobrze!😚

    Kic,Sylwucha,dmg-nasze brzuchatki😍życzę jak najmniej ciążowych dolegliwości🙂Moja koleżanka na nudności w ciąży jadła migdały i orzechy.

    Ulaa,przykro mi,że się nie udało.Czekamy na marcu😊

    kic83, Sylwucha lubią tę wiadomość

  • Staraczka1989 Debiutantka
    Postów: 13 1

    Wysłany: 28 lutego 2020, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane ja z głupim pytaniem....czy jest możliwość że test 7 dni po owulacji test czuły 10 wyjdzie negatywny ? Kiedy najwczesniej po owulacji zobaczylyscie 2 kreski ? Wiem ,powinnam poczekac , ale łudze się że może zobaczę kreski prędzej....

  • Marzenia Autorytet
    Postów: 1170 729

    Wysłany: 28 lutego 2020, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka1989 wrote:
    Kochane ja z głupim pytaniem....czy jest możliwość że test 7 dni po owulacji test czuły 10 wyjdzie negatywny ? Kiedy najwczesniej po owulacji zobaczylyscie 2 kreski ? Wiem ,powinnam poczekac , ale łudze się że może zobaczę kreski prędzej....

    7dpo to zdecydowabie za wcześnie.Czasem wychodzi 9-10dpo,ale najlepiej poczekać do 12-13dpo.A betę możesz spróbować 10dpo.Ale wszystko zależy kiedy jest implantacja,trwa to zazwyczaj od 6 do12dpo.

  • Staraczka1989 Debiutantka
    Postów: 13 1

    Wysłany: 28 lutego 2020, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzenia wrote:
    7dpo to zdecydowabie za wcześnie.Czasem wychodzi 9-10dpo,ale najlepiej poczekać do 12-13dpo.A betę możesz spróbować 10dpo.Ale wszystko zależy kiedy jest implantacja,trwa to zazwyczaj od 6 do12dpo.

    Dziękuję kochana...trochę podniosłas mnie na duchu...Tak marzę żeby zobaczyć te dwie kreski A wciąż nie wychodzi. Tym bardziej jestem zdolowana że mam już dzwojeczke dzieci , A teraz nie wiem co się dzieje. ..

  • luthienn Autorytet
    Postów: 4028 3636

    Wysłany: 28 lutego 2020, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś spadek temperatury.. spodziewam się jutro lub w niedzielę @ ☹️

    29.07.2020 Aniołek 10tc ♂
    24.08.2021 FET 5AA - cb
    28.09.2021 FET 5CC - x
    05.07.2022 II naturalna niespodzianka - cb
    28.07.2022 FET 5AB - x
    05.12.2022 start szczepienia limfocytami
    03.05.2023 II naturalna niespodzianka (beta 1379, 3324, 8466)

    17.12.2023 (36+4) Hania, 3.2kg, 54cm ♡

    MTHFR 1298A>C homo & PAI-1 4G hetero | kir AA | Allo MLR 0% -> 84,6% | niedoczynność | AMH 1.03 | insulinooporność | cd138 ok | NK maciczne 103 (norma do 30) | prawy jajowód o ograniczonej drożności, lewy drożny | słabe nasienie

    ... okręt mój płynie dalej gdzieś tam....

    age.png
  • Staraczka1989 Debiutantka
    Postów: 13 1

    Wysłany: 28 lutego 2020, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    luthienn wrote:
    U mnie dziś spadek temperatury.. spodziewam się jutro lub w niedzielę @ ☹️

    A taki u Ciebie ładny jest wykres...trzeba mieć nadzieję, ja myślę że Ci się udało:) <3

  • luthienn Autorytet
    Postów: 4028 3636

    Wysłany: 28 lutego 2020, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka1989 wrote:
    A taki u Ciebie ładny jest wykres...trzeba mieć nadzieję, ja myślę że Ci się udało:) <3
    Nadzieja zawsze jest do końca :) Jutro bądź w niedzielę wszystko się wyjaśni :)

    Co do badań - bo wcześniej dziewczyny rozmawiały - ja zawsze sobie wchodzę na stronę diagnostyki lub alabu i czytam opis badania, tam mają zawsze fajnie rozpisane kiedy robić, co może zaburzyć wynik, zwłaszcza na diagnostyce :)

    29.07.2020 Aniołek 10tc ♂
    24.08.2021 FET 5AA - cb
    28.09.2021 FET 5CC - x
    05.07.2022 II naturalna niespodzianka - cb
    28.07.2022 FET 5AB - x
    05.12.2022 start szczepienia limfocytami
    03.05.2023 II naturalna niespodzianka (beta 1379, 3324, 8466)

    17.12.2023 (36+4) Hania, 3.2kg, 54cm ♡

    MTHFR 1298A>C homo & PAI-1 4G hetero | kir AA | Allo MLR 0% -> 84,6% | niedoczynność | AMH 1.03 | insulinooporność | cd138 ok | NK maciczne 103 (norma do 30) | prawy jajowód o ograniczonej drożności, lewy drożny | słabe nasienie

    ... okręt mój płynie dalej gdzieś tam....

    age.png
  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 28 lutego 2020, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dmg111 wrote:
    Nowa29, skurcze nie, miałam taki ścisk, jakby ktoś mi naciskał na brzuch i próbował go "wsadzić" do środka. Od dwóch dni mnie już nie boli :) No i zauwazyłam, że jak miałam ciasne spodnie, to potem umierałam z bólu w domu, dlatego przerzuciłam się na system gumek i pętelek :D

    Kicuś, właśnie o to mi chodzi, może się okazać, że sama będę chciała iść na l4, bo będę zmęczona i nie będę dawała rady, ale mąż nie powinien mnie zmuszać :( Mamy spinę dosyć mocną, ale nie odpuszczę. Jak się będę dobrze czuła, to chce się spełniać, jak źle albo lekarz mi powie, że coś nietak, to od razu l4, wszystko z głową, ale nic na siłę ;)
    A to harmony to jest panorama? Mam takie coś w medicoverze, co prawda chyba 2k, ale wydaje mi się, że warto.

    Kochana spojrzałam na kartkę z zaleceniami od swojej pani doktor i ja się pomyliłam ,i mam wpisany PANORAMA rozszerzony ,więc ten o którym Ty wspomniałaś :)

    dmg111 lubi tę wiadomość

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • dmg111 Autorytet
    Postów: 3259 7481

    Wysłany: 28 lutego 2020, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2020, 16:25

  • dmg111 Autorytet
    Postów: 3259 7481

    Wysłany: 28 lutego 2020, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2020, 16:25

    luthienn, kkasia, Koteczka82, Sylwucha, kic83, nick nieaktualny, doomi03, StarającaSię, Wik89, Ewa88 lubią tę wiadomość

  • luthienn Autorytet
    Postów: 4028 3636

    Wysłany: 28 lutego 2020, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliczny kropeczek 😘

    dmg111 lubi tę wiadomość

    29.07.2020 Aniołek 10tc ♂
    24.08.2021 FET 5AA - cb
    28.09.2021 FET 5CC - x
    05.07.2022 II naturalna niespodzianka - cb
    28.07.2022 FET 5AB - x
    05.12.2022 start szczepienia limfocytami
    03.05.2023 II naturalna niespodzianka (beta 1379, 3324, 8466)

    17.12.2023 (36+4) Hania, 3.2kg, 54cm ♡

    MTHFR 1298A>C homo & PAI-1 4G hetero | kir AA | Allo MLR 0% -> 84,6% | niedoczynność | AMH 1.03 | insulinooporność | cd138 ok | NK maciczne 103 (norma do 30) | prawy jajowód o ograniczonej drożności, lewy drożny | słabe nasienie

    ... okręt mój płynie dalej gdzieś tam....

    age.png
  • kkasia Autorytet
    Postów: 921 1972

    Wysłany: 28 lutego 2020, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dmg awwwww😍😍😍😍🤗🤗🤗

    dmg111 lubi tę wiadomość

    f2w3vfxm992xljdr.png

    9.12.2017r. 10tc [*] puste jajo płodowe
    18.01.2019r. Julcia <3 cc, kp
    19.03.2020 -> Jest ❤
    31.08.2020 -> usg 3 trym :) 1.5kg <3
    15.10.2020 -> usg 2520g <3
    21.10.2020 -> wizyta gin
  • Angie1985 Autorytet
    Postów: 2615 3117

    Wysłany: 28 lutego 2020, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliczny kropeczek. 😍😍😍😍

    dmg111 lubi tę wiadomość

    mhsvej28dzyxqzel.png
  • Koteczka82 Autorytet
    Postów: 3674 3490

    Wysłany: 28 lutego 2020, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dmg111 super jest zdjęcie takiego maleństwa 🤗
    Rośnijcie zdrowo 😉

    dmg111 lubi tę wiadomość

    Michałek 04.04.2009 - Nasz skarb.
    Aniołek 08.11.2016//Aniołek 08.02.2017 //2.05.2020 Aniołek

    ONA: 39 lat
    Hiperprolaktynemia - Bromergon
    IO - Siofor 500mg
    ANA 3+ - Encorton 10mg
    3 cykle z Clo ❌
    Zioła ojca Sroki ❌
    Wiesiołek
    1 cykl Aromek 1x1 ❌
    2 cykl Aromek 2x1 ❓


    ON: 38 lat
    Okaz zdrowia
    Nasienie - Normozoospermia✅
    Suple: magnez z B6, kwas foliowy, vit D3 i E, astaksantyna, cynk.


    Droga do sukcesu jest zawsze w budowie...
  • Sylwucha Autorytet
    Postów: 3099 6532

    Wysłany: 28 lutego 2020, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dmg111 wrote:
    Kropek wita ciocie! <3
    https://zapodaj.net/f217824e3553c.png.html
    Ma już 2 mm! <3 7.03 idziemy na serduszko <3
    Cudny Kropeczek ❤❤❤

    dmg111 lubi tę wiadomość

    8 cs Kropki dwa 💚💚
    Beta HCG 11dpo (06.02.2020) 26,0
    Beta HCG 16 dpo (11.02.2020) 582,6
    Beta HCG 22 dpo(17.02.2020) 11025,0
    Bliźniaczki urodziły się 08.10.2020r.
    Pierwsza: Lena 2760 g, godzina 9:05
    Druga: Oliwia 2790 g, godzina 9:06
    Nadzieja umiera ostatnia 💚
    l22ndf9hs59wnzyu.png
    3i49vcqghh1yc3d7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2020, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzenia wrote:
    Ja już na marcu,ale podczytuję Was cały czas🙂

    Edyciakk,trzymam mocno kciuki za dobry przyrost bety👍🤞🤞Wynik 30 który miałaś w dni temu,wcale nie jest mały,już powyżej 5 to ciąża,a nie masz pewności kiedy było zagnieżdżenie.Będzie dobrze!😚

    Kic,Sylwucha,dmg-nasze brzuchatki😍życzę jak najmniej ciążowych dolegliwości🙂Moja koleżanka na nudności w ciąży jadła migdały i orzechy.

    Ulaa,przykro mi,że się nie udało.Czekamy na marcu😊
    Dzięki za kciuki.
    Ale wynik wynosił 16,19...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2020, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwucha wrote:
    Też miałam opryszczkę od osłabienia. Dziś poza mdłościami doszły wymioty... bleee...
    Kropki testują matkę 😉
    Ej, mi też opryszczka dopiero co się wygoiła. 😉 Czyżby to był pierwszy objaw ciąży?? 🤔

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2020, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Tarczycowe KONIECZNIE na czczo. I bez tabletki.
    Nie chcę się sprzeczać, ale mój lekarz mówi, że nie musi być na czczo, w Luxmed też mi tak powiedzieli. Co więcej, poza morfologią to ja nigdy nie robię badań na czczo... 😱😱 Tak mi kiedyś pani pobierająca krew powiedziała, że w sumie jest bardzo mało badań, do których trzeba być na czczo..

  • dmg111 Autorytet
    Postów: 3259 7481

    Wysłany: 28 lutego 2020, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2020, 16:25

‹‹ 426 427 428 429 430 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ