Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niedobitki - nasze testy to żart statystyki 💩⛔
Odpowiedz

Niedobitki - nasze testy to żart statystyki 💩⛔

Oceń ten wątek:
  • Oczekujaca Autorytet
    Postów: 842 473

    Wysłany: 12 września 2025, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olisska wrote:
    @Motylek według tej legendy na wyniku u Ciebie chyba nie zapalenia, ale niech się ktoś inny jeszcze wypowie bo ja sama mam problem z rozszyfrowaniem mojego wyniku 🫣

    86e4a182f223c.jpghttps://zapodaj.net/plik-INTnbkABVK

    Dr gpt mi pisze że mam przewlekle zapalenie endometrium i trzeba antybiotyk, natomiast na wizycie lekarz się w ogóle do tego nie odniosł, powiedział że wynik jest okej 🙄
    Wtrącę się nieco, ale wynik wskazuje na przewlekłe zapalenie endometrium. U mnie było 16 i to już było „+++” i mam zrobić biopsję czy aby na pewno jeden pomógł.

    Starania od 02.2024
    klinika leczenia niepłodności od 07.2025
    👩‍💼 33 🤵‍♂️34
    AMH 2,58
    Kariotypy👍
    morfologia 2%
    HBA 64%, chromatyna 22%
    I procedura Ovaleap Ganirelix 💉
    05.03 punkcja 🥚➡️ MII 6➡️ ❄️ 4.2.2
    07.04 FET 🍍 | EmbryoGlue ❌
    II procedura Rekovelle Mensinorm Ganirelix💉
    18.05 punkcja 🥚➡️MII 15➡️ 12❄️🫢🥹
    Lipiec transfer⏳

    „Kwiat, który rozkwita w niepogodę jest rzadszy i piękniejszy niż inne”
  • Frajda Autorytet
    Postów: 765 1683

    Wysłany: 12 września 2025, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olisska w szoku jestem, że lekarz powiedział, że wynik jest ok, 28/10 to już naprawdę wysoki wynik, ja leczyłam 6-8 komórek w dwóch cyklach antybiotykami,

    siesiepy, PaulinKA lubią tę wiadomość

    Czekamy na synka 🩵

    preg.png
  • aszin Autorytet
    Postów: 7432 16446

    Wysłany: 12 września 2025, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olisska, a masz jakieś objawy? Rzeczywiście wygląda to niepokojąco.

    Frajda, okropna babka, szkoda że wszędzie jesteśmy narażone na takie przykre komentarze 😐

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • Alysa Autorytet
    Postów: 4626 7056

    Wysłany: 12 września 2025, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliska ja bym to skonsultowała u innego lekarza. Sama mam wynik 3/10 i usłyszałam u lekarza że od 5/10 się leczy

    Starania od 12.2022

    33 👩‍🦰
    • niedoczynność tarczycy, histuryzm, mięśniaki macicy ( 3 sztuki)
    • hormony 3-5dc, 7dpo, TSH, FT3, FT4, glukoza/insulina – prawidłowe
    • HSG – jajowody drożne, badane dwukrotnie
    • CD138 - 3/10, bez cech przewlekłego stanu zapalnego
    • antyHCV - błędnie dodatni wynik, wykluczony w laboratorium poradni chorób zakaźnych

    Stymulacja
    - 4 cykle z letrozolem (Aromek) ❌
    IUI
    -12.2025 - Aromek 2x1 - 3 pecherzyki ❌

    Starania STOP - zmiana pracy :D


    35🧔‍♂️
    • seminogram: koncentracja 4 krotnie ponad normę, ruch prawidłowy, morfo 2%
    • badania hormonów – ✅
    • USG jąder - prawidłowe, brak ŻPN

    Mówią, że nadzieja umiera ostatnia...
  • cukrzyk1991 Autorytet
    Postów: 1956 2904

    Wysłany: 12 września 2025, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny za trzymanie kciuków ! To mega dużo dla mnie znaczy - Wasze wsparcie. Zrobiłabym teraz emotkę wzruszonych oczek, ale piszę z kompa :D

    Dziś 5 dzień stymulacji (wieczorem wlecą piąte zastrzyki). Pani Doktor na lewym jajniku, który zazwyczaj jest aktywny naliczyła 4 pęcherzyki, a na prawym (który większość cykli spał i jest po laparoskopii - i na nim była torbiel) - o dziwo 5-6 pęcherzyków. Więc łącznie 10. Przynajmniej na ten moment. Ona była zadowolona. Nie wiem co Wy uważacie bo ja jestem zielona w tych tematach. Czy tyle pęcherzyków jest spoko jak na 4 dni stymulacji i AMH 0,4 ? Ale trochę odetchnęłam, że jednak coś się zadziało.

    Mam jeszcze podgląd w pon, a punkcja jednak raczej w pt.

    Pani Doktor powiedziała mi też (gdy zapytałam), że zapładniamy więcej niż 6 (jeśli uda się więcej uzyskać) bo cytuję "żeby nie musiała już Pani przechodzić stymulacji drugi raz". Trochę mnie to wybiło z rytmu. Z jednej strony się cieszę, a z drugiej boję :D

    Frajda, Carrie12, Gnom lubią tę wiadomość

    ✨️8 - 18.09.25 stymulacja ivf ✨️14cs ❌️
    ✨️19.09.25 punkcja🤞


    SMOKI 🐲 DO POKONANIA :
    1. Namówić męża na 1 procedurę ✅️
    2. Zdobyć zaświadczenie od diabetologa ✅️
    3. Wyhodować jakieś pęcherzyki ✅️
    4. Mieć min. 2 dojrzałe komórki jajowe ✅️ (6 🥚)
    5. Udało się min. 1 zapłodnienie ✅️
    6. Zarodek przetrwał do 3 doby ✅️
    7. Zarodek przetrwał do 5 doby ✅️ (3❄️ - 4AB, 4BA, 4BB)
    8. Zarodek rozmroził się - transfer ⬜️
    9. Pozytywna beta HCG ⬜️

    ona 🙍‍♀️ : ❌️ cukrzyca t.1, hashi, endo III stopnia, podejrzenie adenomiozy ,THFR 667tc, PAI (hetero), AMH 0,52/0,40, nk 1% cd56
    on 🙎‍♂️ : IO, obniżone parametry nasienia
  • aszin Autorytet
    Postów: 7432 16446

    Wysłany: 12 września 2025, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukrzyk, tyle pęcherzyków jest spoko na obojętnie jakie amh 😉 A jak chce zapłodnić więcej niż 6 to tylko się cieszyć.

    cukrzyk1991, siesiepy, Julia24 lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • cukrzyk1991 Autorytet
    Postów: 1956 2904

    Wysłany: 12 września 2025, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszin - a co do wyników męża. U nas było podobnie - gdy poszłam robić kariotyp u siebie w mieście (19k) to babeczki totalnie nie wiedziały co gdzie pozaznaczać i same mi powiedziały, że nie rozumieją co jest napisane w tych formularzach xD My jeszcze czekamy za wynikami męża (kariotyp).

    ✨️8 - 18.09.25 stymulacja ivf ✨️14cs ❌️
    ✨️19.09.25 punkcja🤞


    SMOKI 🐲 DO POKONANIA :
    1. Namówić męża na 1 procedurę ✅️
    2. Zdobyć zaświadczenie od diabetologa ✅️
    3. Wyhodować jakieś pęcherzyki ✅️
    4. Mieć min. 2 dojrzałe komórki jajowe ✅️ (6 🥚)
    5. Udało się min. 1 zapłodnienie ✅️
    6. Zarodek przetrwał do 3 doby ✅️
    7. Zarodek przetrwał do 5 doby ✅️ (3❄️ - 4AB, 4BA, 4BB)
    8. Zarodek rozmroził się - transfer ⬜️
    9. Pozytywna beta HCG ⬜️

    ona 🙍‍♀️ : ❌️ cukrzyca t.1, hashi, endo III stopnia, podejrzenie adenomiozy ,THFR 667tc, PAI (hetero), AMH 0,52/0,40, nk 1% cd56
    on 🙎‍♂️ : IO, obniżone parametry nasienia
  • cukrzyk1991 Autorytet
    Postów: 1956 2904

    Wysłany: 12 września 2025, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frajda - to jest straszne ! Ona Ci radzi, żebyś odpuściła to mogłaś jej zacząć radzić co może zrobić, żeby schudnąć :D Oko za oko ! :D Ja rozumiem, że ludzie chcą udzielać dobrych rad, ale eh.... dlatego doceniam moje przyjaciółki i koleżanki dookoła - bo często czytam że "koleżanki" też potrafią mówić niestosowne rzeczy. Na szczęście moje w większości po prostu mnie wysłuchują lub ewentualnie starają jakoś pocieszać. Zresztą one też z dziećmi nie miały jakoś super łatwo.

    Frajda lubi tę wiadomość

    ✨️8 - 18.09.25 stymulacja ivf ✨️14cs ❌️
    ✨️19.09.25 punkcja🤞


    SMOKI 🐲 DO POKONANIA :
    1. Namówić męża na 1 procedurę ✅️
    2. Zdobyć zaświadczenie od diabetologa ✅️
    3. Wyhodować jakieś pęcherzyki ✅️
    4. Mieć min. 2 dojrzałe komórki jajowe ✅️ (6 🥚)
    5. Udało się min. 1 zapłodnienie ✅️
    6. Zarodek przetrwał do 3 doby ✅️
    7. Zarodek przetrwał do 5 doby ✅️ (3❄️ - 4AB, 4BA, 4BB)
    8. Zarodek rozmroził się - transfer ⬜️
    9. Pozytywna beta HCG ⬜️

    ona 🙍‍♀️ : ❌️ cukrzyca t.1, hashi, endo III stopnia, podejrzenie adenomiozy ,THFR 667tc, PAI (hetero), AMH 0,52/0,40, nk 1% cd56
    on 🙎‍♂️ : IO, obniżone parametry nasienia
  • Motylek93 Autorytet
    Postów: 795 1606

    Wysłany: 12 września 2025, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @cukrzyk to super że nie masz objawów ubocznych, myśle że 10 to ładna ilość, teraz niech sobie dojrzewają 😉
    @olisska kurcze masz więcej tez opisane, ja mam wrażenie ze dostałam bieda opis 😕 no i większość wyników jest że komórek jest x/10 tu jest do x/1 nie ogarniam 🙃 czytałam też że często dodatnie cd56 jest przy stanie zapalnym, ciekawe co lekarka mi na to powie
    @frajda i dobrze powiedziałaś, nie potrzebujemy ciotek dobra rada 🫣
    @aszin o jeny też bym się wkurzyła, a moze przez to że wydłużył się czas oczekiwania to zarządzaj rekompensaty, w końcu to z ich winy czekasz

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2025, 14:09

    cukrzyk1991, Frajda lubią tę wiadomość

    33& 34 ⛪ 2020 r
    04/24 - 💔 9 tydz Madzia
    12/24 - 💔 7 tydz Józio
    3 x stymulacje letrozolem ❌
    1️⃣ IUI - 15/10/25 🙏 ⏸️
    Beta 10dpo- 22,5 --> 12 dpo 59,1 --> 20 dpo 2013
    26.11 2 maluchy jeden 6+3:💔 drugi 7+4 crl już 1,3cm
    12.26r 3 krwotoki dzidziuś dzielnie walczy 💪
    5.01 prenatalne - ryzyka niskie 🎉 6,5cm cudu 🦋
    3.03 połówkowe 391g kobitki🩷🦋
    21.04 - III prenatalne 1091g 🩷🦋, SGA kruszynki
    19.06.2026r w 37+0 po długiej walce urodziła się nasza córeczka 2160g, 47cm szczęścia 🥰
    Ona: PCOS, IO, MTHFR hetero, PAI homo, cd56 dodatnie, cukrzyca ciążowa,
    On: I poO, żołnierzyki wolne, ale w dostatecznej ilości
    event.png
  • Olisska Autorytet
    Postów: 368 1073

    Wysłany: 12 września 2025, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, czyli intuicja mi dobrze podpowiadała że coś jest nie tak. Oczywiście skonsultuję to z innym lekarzem bo, by mi to nie dało spokoju ale zaniepokoiłam się tym, że mówicie że to wysoki wynik 🥲 ALE WIECIE CO…. Ja się CIESZE. Cieszę się że coś w końcu wyszło, nareszcie mamy jakiś punkt odniesienia do tych ciągłych niepowodzeń

    @aszin jakieś inne objawy oprócz niepłodności? 😂 nie wiem czy to tym stricte jest związane ale mam bolesne i obfite miesiączki, ostatnio ciągle jakieś infekcje łapie i bóle przy stosunkach. Zrobię jeszcze to specjalistyczne USG endometriozy zeby wykluczyć,mam to cały czas z tyłu głowy ale to może późną jesienią jakoś bo nie wyrobimy ze wszystkim na raz finansowo 🫣

    siesiepy lubi tę wiadomość

    2022 - 👶🏼 nasz mały cud po 30 cs (wcześniej jeden niedrożny jajowód, obniżone parametry nasienia i wysokie TSH)
    •niedoczynność tarczycy euthyrox 25
    09.24 - TSH 3,09
    11.24 - TSH 1,26
    03.25 - TSH 1,72
    09.25 - TSH 2,64 -> 50 mg

    🤷🏼‍♀️Ona
    09.24- HSG oba jajowody drożne
    Badania 4dc
    FSH 6,44
    LH 3,24
    Estradiol 35
    Testosteron 26,62
    SHBG 31,70
    Prolaktyna 19,23
    AMH 4,72
    Ferrytyna 7,5 ❌ - ascofer
    💁🏼‍♂️On
    Ilość plemników 224 mln
    Koncentracja 44 mln
    Ruch a 35%, ruch b 33%
    Morfologia 18% 🔥

    Aktualnie 22 cs o rodzeństwo 🥲
    1. Aromek + ovitrelle ❌
    2. Aromek + ovitrelle ❌
    3. Aromek + ovitrelle ❌
    Sierpień- przerwa (biopsja endometrium- Cd138 +, 28/10 🆘)
    4. Aromek + ovitrelle ❌
    5. Aromek ❌

    AKTUALNIE PRZERWA KILKA MIESIĘCY na przeleczenie stanu zapalnego endo i ratowanie psychiki 🥲
  • Alysa Autorytet
    Postów: 4626 7056

    Wysłany: 12 września 2025, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliska ja ma bardzo obfite i bolesne miesiączki odkąd pamiętam i właśnie lekarz z poradni od razu mi powiedział że przy tym trzeba wykluczyć zarówno endo i adeno oraz zrobić histeroskopię i właśnie bioposje endometrium czy nie ma stanu zapalnego. Ale jak widać po moim przykładzie takie objawy mogą ale nie koniecznie świadczą o tych chorobach.
    Masz jakiegoś zaufanego ginekologa?

    Cukrzyk 10 pęcherzyków to nawet przy wyższym AMH bardzo dobry wynik ;) Oby było z tego tyle samo dobrych komórek

    cukrzyk1991, Carrie12 lubią tę wiadomość

    Starania od 12.2022

    33 👩‍🦰
    • niedoczynność tarczycy, histuryzm, mięśniaki macicy ( 3 sztuki)
    • hormony 3-5dc, 7dpo, TSH, FT3, FT4, glukoza/insulina – prawidłowe
    • HSG – jajowody drożne, badane dwukrotnie
    • CD138 - 3/10, bez cech przewlekłego stanu zapalnego
    • antyHCV - błędnie dodatni wynik, wykluczony w laboratorium poradni chorób zakaźnych

    Stymulacja
    - 4 cykle z letrozolem (Aromek) ❌
    IUI
    -12.2025 - Aromek 2x1 - 3 pecherzyki ❌

    Starania STOP - zmiana pracy :D


    35🧔‍♂️
    • seminogram: koncentracja 4 krotnie ponad normę, ruch prawidłowy, morfo 2%
    • badania hormonów – ✅
    • USG jąder - prawidłowe, brak ŻPN

    Mówią, że nadzieja umiera ostatnia...
  • Marz91 Autorytet
    Postów: 1347 1775

    Wysłany: 12 września 2025, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Olisska obserwuję często, że takie wysokie zapalenie, wyleczone skutkuje w szybkim czasie zajściem w ciążę 🙂 także oby to był ten brakujący puzzelek.

    @cukrzyk super wieści, oby tak dalej.

    @Motylek93 ja też miałam taki krótki opis, chyba zależy czy to biopsja czy histeroskopia ale mogę się mylić

    Olisska, cukrzyk1991 lubią tę wiadomość

    🧑‍🦱 31 👱 34🐈‍⬛
    AMH 1,68 -> 2,89 -> 1,56 -> 2,44
    12.08.24 - 3 ❄️❄️❄️
    17.08.24 - I ❄️ beta 0 ❌
    14.10.24 II ❄️beta 0 ❌
    18.06.2025 ❄️ beta 0 ❌
    brak kirow: 2DS1, 3DS1, 2DS5 ⛔
    Hla-c 👧 C1, 🧔 C1/C2
    Homocysteina, Białko s, Białko c, krzywa
    cukrowa i insulinowa, ANA2, Cytokiny, Trombofilia Immunofenotyp, komórki NK, biopsja endometrium, witaminy, kariotypy ✅

    Accofil, Hydroxychloroquine, Acard, Equoral,
    Encorton
    Cross Match 29,7%
    Allo Mlr 0%
    Adenomioza 🚨
    Zmiana kliniki 10.25

    IVF II - 22.01.26 -> 02.02.26 punkcja -> ❄️❄️❄️
    5.1.1, 5.1.2, 6.3.2 (1 zdrowy)
    IVF III - 03.04.2026 -> 14.04.26 punkcja -> ❄️❄️❄️
    5.1.1, 5.2.2, 5.2.1 (2 zdrowe)
    Razem 3 zdrowe po PGT-A
    Immunosupresja 🔜
  • Olisska Autorytet
    Postów: 368 1073

    Wysłany: 12 września 2025, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Alysa chodzę na nfz tutaj na moim zadupiu, myślałam o dr Janowcu ale któraś dziewczyna pisała że dr Zaczyka są szybsze terminy więc pewnie do niego będę próbowała uderzać, żeby to wszystko zdiagnozować bądź wykluczyć.

    Natomiast muszę znaleźć jakiegoś innego ginekologa w mojej okolicy z terminem na „już” żeby przepisał mi antybiotyk, chyba że lekarz rodzinny też może na tej postawie? 🤔 ale chyba biorąc antybiotyk nie można się starać tak?

    @Marz przyjmuje tą energię 😁

    Marz91 lubi tę wiadomość

    2022 - 👶🏼 nasz mały cud po 30 cs (wcześniej jeden niedrożny jajowód, obniżone parametry nasienia i wysokie TSH)
    •niedoczynność tarczycy euthyrox 25
    09.24 - TSH 3,09
    11.24 - TSH 1,26
    03.25 - TSH 1,72
    09.25 - TSH 2,64 -> 50 mg

    🤷🏼‍♀️Ona
    09.24- HSG oba jajowody drożne
    Badania 4dc
    FSH 6,44
    LH 3,24
    Estradiol 35
    Testosteron 26,62
    SHBG 31,70
    Prolaktyna 19,23
    AMH 4,72
    Ferrytyna 7,5 ❌ - ascofer
    💁🏼‍♂️On
    Ilość plemników 224 mln
    Koncentracja 44 mln
    Ruch a 35%, ruch b 33%
    Morfologia 18% 🔥

    Aktualnie 22 cs o rodzeństwo 🥲
    1. Aromek + ovitrelle ❌
    2. Aromek + ovitrelle ❌
    3. Aromek + ovitrelle ❌
    Sierpień- przerwa (biopsja endometrium- Cd138 +, 28/10 🆘)
    4. Aromek + ovitrelle ❌
    5. Aromek ❌

    AKTUALNIE PRZERWA KILKA MIESIĘCY na przeleczenie stanu zapalnego endo i ratowanie psychiki 🥲
  • Aurora13 Autorytet
    Postów: 673 1610

    Wysłany: 12 września 2025, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lorcia - imponujesz mi tym, że potrafisz tak poczekać naprawdę. Mam nadzieję że usłyszysz dobre wieści o swoim zarodeczku. Zasługujesz na to kochana. 🤭

    Sikoreczko - niech się tam mości i układa kropka na kolejne 9 miesięcy ❤️🍀
    Hoduję to za dużo powiedziane, to moje pierwsze podejście. Dużo ludzi pyta, czemu motyle- głupio mi wtedy walić im odpowiedzią, że od straty motyle kojarzą mi się z moim nienarodzonym dzieciątkiem i chce je mieć obok siebie cały czas, więc odpowiadam, że byłam w motylarni i mi się spodobało. 🙈 na szczęście mój mąż jest do mnie dobrze dopasowany i na mój pomysł o zakupie wylęgarni powiedział tylko „ekstra, kiedy będą?” 🤭

    Mallow - myślę, ze pierwszym krokiem powinna być po prostu wizyta już w klinice, oni tam trochę inaczej patrzą niż zwykli ginekolodzy, i nie oznacza to, że od razu będą chcieli Was wrzucać do in vitro. Moja ginekolog zasugerowała mi klinikę mimo, że nie podejrzewala problemów ze względu na sam staż starań. Wiele z nas jest już w programie, a immunologii dalej nie ruszały wiec może warto przed wykonaniem jakichś badań zapytać lekarzy, które warto zrobić.

    Marz- żyje się raz, ja bym pojechała i przeżyła nową przygodę, a wizytę odroczyła w czasie w tej sytuacji. 🤭 ale najważniejsze żebyś podjęła decyzję w zgodzie ze sobą i swoimi odczuciami.
    Moja klinika też jest mała, nigdy nie ma tłumów, terminy zawsze są. Personel jest miły, cenię sobie że zawsze odbierają telefon, a kontakt z emlabem też był dobry.

    Oczekująca - miałam 3 inseminacje, Ale my je robiliśmy tylko po to, żeby uzyskać kwalifikacje do in vitro. Bez tego nie chcieli kwalifikować. Gdybym miała wybór, zrobiła bym może jedną, a nóż by zadziałało, ale nie zdecydowała bym się na 3, gdybym nie musiała. Też wolałabym zapłacić za suplementy, 3 miesiące to idealnie żeby się przygotować do procedury.

    Cukrzyk - ja czułam duży ból wczoraj w jajniku, a nic tam nie ma i nie rośnie- potwierdzone info. Dziewczyny wcześniej miały rację. Każdy nie dość że indywidualnie jako osoba reaguje, a do tego jeszcze każdy cykl danej osoby się różni jeden od drugiego. Nie martw siebie i jajek! Będzie dobrze! 🤭 przypomnij mi jakie leki dostałaś ?

    Aszin - widoki urlopowe zacne, mam nadzieję że trochę chociaż odpoczęłaś psychicznie, głowa przewietrzona itd ☺️

    Mój ulubiony tekst - jak odpuścicie to się uda. No jak odpuszczę to mój jajowód odrośnie, drugi się wygładzi i wyprostuje, a moje zrosty się rozpuszczą 😂 trzeba było pani powiedzieć że blokuje to Ci się głowa jak jej słuchasz, bo wyskakuje komunikat „error, klamka alert” 🤦🏽‍♀️





    Carrie12, Marz91, Motylek93, cukrzyk1991, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    starania od 01.2023
    08.2023 👼CP - wycięty prawy jajowód
    👩32l. - nadwaga
    CD138 +++
    🧔31l. - translokacja zrównoważona 11%

    3 x IUI - 2025r. ❌
    I IMSI - 07.2025 - Rekovelle, Menopur ❌ 3MII -> 0❄️
    II IMSI - 09.2025 - Gonal-F, Mensinorm ❌ 8MII -> 0❄️
    01.2026 - PICSI - Gonal-F, Menopur -> 3.1.1. I 3.1.2. ❄️❄️
    20.02.2026 - FET 3.1.1 cb 💔
    31.03.2026 - FET 3.1.2. cb 💔
    Ostatnia procedura - lipiec 2026⏳
  • aszin Autorytet
    Postów: 7432 16446

    Wysłany: 12 września 2025, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aurora, ja sobie wytatuowałam dwa motylki po stracie 🥹 wiec bardzo rozumiem!

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • Aurora13 Autorytet
    Postów: 673 1610

    Wysłany: 12 września 2025, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    Aurora, ja sobie wytatuowałam dwa motylki po stracie 🥹 wiec bardzo rozumiem!

    Mój plan jest taki, że jak w końcu się uda i pojawi się dziecko, to pojawi się też tatuaż i na pewno będą to motylki. 🥰

    starania od 01.2023
    08.2023 👼CP - wycięty prawy jajowód
    👩32l. - nadwaga
    CD138 +++
    🧔31l. - translokacja zrównoważona 11%

    3 x IUI - 2025r. ❌
    I IMSI - 07.2025 - Rekovelle, Menopur ❌ 3MII -> 0❄️
    II IMSI - 09.2025 - Gonal-F, Mensinorm ❌ 8MII -> 0❄️
    01.2026 - PICSI - Gonal-F, Menopur -> 3.1.1. I 3.1.2. ❄️❄️
    20.02.2026 - FET 3.1.1 cb 💔
    31.03.2026 - FET 3.1.2. cb 💔
    Ostatnia procedura - lipiec 2026⏳
  • ItsMomi❤️ Autorytet
    Postów: 609 589

    Wysłany: 12 września 2025, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie raczej nici z ciąży w tym cyklu... Jestem załamana
    Odebrałam wyniki
    Progesteron 0.149 mg/ml
    Estradiol 88.2pg/mL
    .....

  • EVK Ekspertka
    Postów: 229 311

    Wysłany: 12 września 2025, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,
    Myślicie że operacja ( trwała 5h) w znieczuleniu ogólnym + antybiotyk na 7 dni mogły mi rozjechać cykl?
    Operację miałam na śliniankę i w ogóle się tym nie stresowałam. Byłam w 7dc. Cykle zazwyczaj mam 29 dniowe, dzisiaj 32 dc i nic. Żadnych objawów, mam tylko podwyższoną temperaturę i trochę biegunkę…na teście biel 😔(dziś 13dpo). Myślicie że jest jeszcze nadzieja?

    👧30 👦31
    starania od 01/2025
    Od 5-6 miesiączki AH 🙈

    🤒Endometrioza IV st, adenomioza

    💉Badania/ zabiegi:
    AMH: 6.8 ✅
    Histeroskopia (polipy macicy): 2015r, 2017 🚩
    FSH, LH, Prolaktyna ✅
    Progesteron (8dc)= 6.2 🚩, 13.2 oraz 10.5
    Nasienie męża ✅

    💊Leki:
    Pueria Uno
    NAC, kurkumina, olej TRIO GLA, olej z wiesiołka, ashwaganda, koenzym Q10, magnez, selen
    Progesteron (od 2-10dpo)

    ⭐️08.10.2025 ⏸️, betaHCG=234
    ⭐️10.10.2025 betaHCG=633

    preg.png
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3477 4407

    Wysłany: 12 września 2025, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukrzyk super!!! :) ja bardzo żałuję, że z moich 10 komorek zaplodnili 6.. nie potrafię do teraz zrozumieć wersji lekarza. Ale już po ptakach.

    Aurora wczoraj pierwszy raz w życiu wpadł mi do mieszkania w centrum miasta motyl pawie oczko. Glowa odrazu powiedziała to znak! 😂 bardzo mi sie podoba jak ktoś ma takie nieoczywiste pasję. 💚

    Motylek93, cukrzyk1991 lubią tę wiadomość

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Aurora13 Autorytet
    Postów: 673 1610

    Wysłany: 12 września 2025, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    Cukrzyk super!!! :) ja bardzo żałuję, że z moich 10 komorek zaplodnili 6.. nie potrafię do teraz zrozumieć wersji lekarza. Ale już po ptakach.

    Aurora wczoraj pierwszy raz w życiu wpadł mi do mieszkania w centrum miasta motyl pawie oczko. Glowa odrazu powiedziała to znak! 😂 bardzo mi sie podoba jak ktoś ma takie nieoczywiste pasję. 💚

    Mi lekarz tłumaczył, że przy pierwszych dwóch procedurach nie zapładniają więcej, jeśli nie podejrzewają problemów. Taki zapis mają. U mnie też mówił o 6. teraz już chyba zmieni zdanie, po porażce pierwszej stymulacji. Motyl, to zawsze dobry znak. Jeśli nie zwiastuje dobrych informacji, to i tak wywołuje uśmiech. :)

    starania od 01.2023
    08.2023 👼CP - wycięty prawy jajowód
    👩32l. - nadwaga
    CD138 +++
    🧔31l. - translokacja zrównoważona 11%

    3 x IUI - 2025r. ❌
    I IMSI - 07.2025 - Rekovelle, Menopur ❌ 3MII -> 0❄️
    II IMSI - 09.2025 - Gonal-F, Mensinorm ❌ 8MII -> 0❄️
    01.2026 - PICSI - Gonal-F, Menopur -> 3.1.1. I 3.1.2. ❄️❄️
    20.02.2026 - FET 3.1.1 cb 💔
    31.03.2026 - FET 3.1.2. cb 💔
    Ostatnia procedura - lipiec 2026⏳
‹‹ 144 145 146 147 148 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ