Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niedobitki - nasze testy to żart statystyki 💩⛔
Odpowiedz

Niedobitki - nasze testy to żart statystyki 💩⛔

Oceń ten wątek:
  • brilka Autorytet
    Postów: 2656 5024

    Wysłany: 6 października 2025, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aurora, bardzo czekam na pozytywne wieści od ciebie 🥹🍀 Czas wyludnić ten wątek!

    Aurora13, PaulinKA, Carrie12, Motylek93, Loraa, Iskiereczka00, Frajda lubią tę wiadomość

    Starania od 04/24

    niedrożny kanał szyjki macicy, niedrożny jajowód, kir AA, ogniska adenomiozy, allo-MLR 0%, RIF, oligospermia

    08/25 - I ICSI ➝ 3 ❄️ po PGT-A
    3 x FET beta <0,2
    04/26 - II ICSI ➝ 2 ❄️ po PGT-A
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3476 4406

    Wysłany: 6 października 2025, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    brilka wrote:
    Aurora, bardzo czekam na pozytywne wieści od ciebie 🥹🍀 Czas wyludnić ten wątek!

    Czas zaludnić ten wątek brzuszkami. ✊️😂💚

    Carrie12, Motylek93, brilka, Frajda, Iskiereczka00, Marz91, siesiepy lubią tę wiadomość

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Frajda Autorytet
    Postów: 765 1683

    Wysłany: 7 października 2025, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z 9 pobranych pęcherzyków 🫧 mamy aktualnie 6 zapłodnionych komórek i jedną pod obserwacją, wzrusz!!! 🥹 Teraz trzeba dalej czekać i wierzyć, że będzie dobrze 🍀✊🏻✨

    Aurora jak tam przed jutrem? 😉 jakieś rytuały na szczęście? 🍍🍟

    brilka, siesiepy, PaulinKA, Carrie12, Iskiereczka00, Aurora13, Loraa, Marz91, Motylek93, Julia24 lubią tę wiadomość

    Czekamy na synka 🩵

    preg.png
  • brilka Autorytet
    Postów: 2656 5024

    Wysłany: 7 października 2025, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frajda, wow, super wynik, trzymam kciuki za ich dalszy piękny rozwój! 😍 Kiedy kolejny telefon?

    Carrie12 lubi tę wiadomość

    Starania od 04/24

    niedrożny kanał szyjki macicy, niedrożny jajowód, kir AA, ogniska adenomiozy, allo-MLR 0%, RIF, oligospermia

    08/25 - I ICSI ➝ 3 ❄️ po PGT-A
    3 x FET beta <0,2
    04/26 - II ICSI ➝ 2 ❄️ po PGT-A
  • Carrie12 Autorytet
    Postów: 364 642

    Wysłany: 7 października 2025, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frajda wrote:
    Z 9 pobranych pęcherzyków 🫧 mamy aktualnie 6 zapłodnionych komórek i jedną pod obserwacją, wzrusz!!! 🥹 Teraz trzeba dalej czekać i wierzyć, że będzie dobrze 🍀✊🏻✨

    Aurora jak tam przed jutrem? 😉 jakieś rytuały na szczęście? 🍍🍟


    O Wow! Frajda, niech pięknie się teraz rozwijają! Czekamy na dalsze wieści!

    Frajda lubi tę wiadomość

    31 👩‍🦰

    Endometrioza + Trombofilia
    12.2023 - początek starań

    23.06 - 1 IUI ❌
    1.12 - 2 IUI (na pękniętym pęcherzyku)
    Beta 11 dpo - 33,8 mIU/ml Beta-hCG
    Beta 14 dpo - 152 mIU/ml Beta-hCG
    Beta 21 dpo - 2827,1 mIU/ml Beta-hCG
    dziewczynka 🩷

    preg.png
  • Aurora13 Autorytet
    Postów: 672 1606

    Wysłany: 7 października 2025, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie miksuję arbuza z burakiem. Dostałam dziś zawału, bo nie spodziewałam się telefonu z kliniki. Przesunęli mi godzinę transferu. 2 zarodki już się zlewają komorkowo, podobno to dobrze, 2 od wczoraj się nie zmieniły i dalej obserwują, z tych nerwów nie zrozumiałam co z kolejnymi 2, ale powiedziała mi pani że żaden nie odpadł do tej pory. Sama nie wiem jakie wnioski wyciągnąć z tej rozmowy 😮‍💨😮‍💨. Mogłam nie pytać bo tylko się zaczęłam martwić czy nie będzie powtórki.

    Frajda - super wieści, trzymam kciuki bardzo mocno ✊🏻🍍

    Frajda, Motylek93 lubią tę wiadomość

    starania od 01.2023
    08.2023 👼CP - wycięty prawy jajowód
    👩32l. - nadwaga
    CD138 +++
    🧔31l. - translokacja zrównoważona 11%

    3 x IUI - 2025r. ❌
    I IMSI - 07.2025 - Rekovelle, Menopur ❌ 3MII -> 0❄️
    II IMSI - 09.2025 - Gonal-F, Mensinorm ❌ 8MII -> 0❄️
    01.2026 - PICSI - Gonal-F, Menopur -> 3.1.1. I 3.1.2. ❄️❄️
    20.02.2026 - FET 3.1.1 cb 💔
    31.03.2026 - FET 3.1.2. cb 💔
    Ostatnia procedura - lipiec 2026⏳
  • brilka Autorytet
    Postów: 2656 5024

    Wysłany: 7 października 2025, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aurora, o której jutro trzymać kciuki? 🥹🍀

    Starania od 04/24

    niedrożny kanał szyjki macicy, niedrożny jajowód, kir AA, ogniska adenomiozy, allo-MLR 0%, RIF, oligospermia

    08/25 - I ICSI ➝ 3 ❄️ po PGT-A
    3 x FET beta <0,2
    04/26 - II ICSI ➝ 2 ❄️ po PGT-A
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3476 4406

    Wysłany: 7 października 2025, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frajda piekny wynik ✊️❤️

    Aurora boże już widzę te nerwy. Ja pamiętam jak dzwonila Pani z informacją ile zarodków mamy. Nigdy szybciej nie podawałam mojego PESELu. 🫠😅

    Frajda lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Aurora13 Autorytet
    Postów: 672 1606

    Wysłany: 7 października 2025, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brilko o 14.45 🥹🥹

    Sikorko - ja pewnie dowiem się jutro ostatecznie jak wygląda sytuacja. Nie liczyłam na dużo, modliłam sie o 2-3 maksymalnie i mam nadzieję że tak będzie. 🥹 i ja też należę do tych co bardzo lubią ten koktajl 😂

    brilka, Sikoreczkaaa lubią tę wiadomość

    starania od 01.2023
    08.2023 👼CP - wycięty prawy jajowód
    👩32l. - nadwaga
    CD138 +++
    🧔31l. - translokacja zrównoważona 11%

    3 x IUI - 2025r. ❌
    I IMSI - 07.2025 - Rekovelle, Menopur ❌ 3MII -> 0❄️
    II IMSI - 09.2025 - Gonal-F, Mensinorm ❌ 8MII -> 0❄️
    01.2026 - PICSI - Gonal-F, Menopur -> 3.1.1. I 3.1.2. ❄️❄️
    20.02.2026 - FET 3.1.1 cb 💔
    31.03.2026 - FET 3.1.2. cb 💔
    Ostatnia procedura - lipiec 2026⏳
  • Iskiereczka00 Autorytet
    Postów: 425 743

    Wysłany: 7 października 2025, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frajda cudowny wynik 🥰❤️

    Aurora mocne kciuki za jutro ❤️

    Brilka czy Ty już jesteś po próbnym transferze?

    Frajda lubi tę wiadomość

    Starania od 10.2022

    👩🏼 35
    ❌️IO, hipoglikemia reaktywna, niedrożny prawy jajowód, przewlekłe zapalenie endometrium, endometrioza I stopnia + adenomioza
    ❌️Kir AA, brak implantacyjnych
    ❌️Brak przeciwciał blokujących (allo mlr)
    ✅️Kariotypy prawidłowe
    ✅️Przeciwciała przeciwplemnikowe ujemne
    ✅️ANA ujemne, TRAB ujemne
    ✅️HB wyleczone

    🧔🏻‍♂️ 36
    ❓️06.2025: 23,75 mln, ruch postępowy 14%, procent prawidłowych 3%
    ❓️fragmentacja z 2023 roku: prawidłowych 73%.
    ✅️Hla C1C1


    IVF
    I procedura, krótki protokół 07.2025 - 7 pobranych ➡️5🥚➡️ 0❄️
    II procedura, długi protokół 09.2025 - 10 pobranych ➡️8🥚➡️❄️❄️❄️➡️ przetrwał 1❄️➡️ PGT⏳️➡️nieprawidłowy😭

    17.04.26 pierwsze ⏸️🥹 5tc 💔✨️
  • Loraa Autorytet
    Postów: 2552 3456

    Wysłany: 7 października 2025, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frajda, super wynik 🍀

    Aurora, kciuki na jutro 🍍

    Frajda lubi tę wiadomość

    10.2024

    ➡️Endometrioza, adenomioza, Hashimoto, AMH (0,14), Stan zapalny endometrium, IO, Allo Mlr 0%

    💉
    I ICSI 05.2025 - 0 ❄️
    II ICSI 08.2025 - 1 ❄️ 4AA -> PGT-A - 1 ❄️
    III ICSI 01.2026 - 2 ❄️ 4AA (niebadane)

    I FET - beta < 0,1
    II FET - 🍀🙏

    A ch*j z tym wszystkim!
  • PaulinKA Autorytet
    Postów: 3274 8747

    Wysłany: 7 października 2025, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Aurora, bardzo trzymam kciuki za jutro! 🤞🤞 Czy masz skarpetki w ananasy i plan na frytki z maka?


    @brilko, a wlasnie, jak tam probny transer ??

    @Frajda, super wynik! Chcemy więcej takich wiadomosci 😅🫶

    Wyludnić niedobitki!💪🍀🤞

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca, 15:41

    Frajda, Carrie12 lubią tę wiadomość

    ⏳️1.2024
    🚺LUF, niedoczynność tarczycy, Hashi, endo i adenomioza, NK, hipoglikemia reaktywna, IO, KIR

    2026🙏
    preg.png

    "Zes*am się, a nie dam się."
  • Aurora13 Autorytet
    Postów: 672 1606

    Wysłany: 7 października 2025, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinko - oczywiście, że tak. Skarpetki się suszą, bo na punkcję też mieliśmy założone - jak widać dały radę🤭
    Mąż ma wolne, więc po transferze planujemy oczywiście fryteczki. Koktajl już na śniadanie czeka w lodówce. Mam bransoletkę z ananasem, którą dostałam od młodszej siostry.

    Brilko - czekam na informację, jak próbny transfer 💪🍀🤞

    PaulinKA lubi tę wiadomość

    starania od 01.2023
    08.2023 👼CP - wycięty prawy jajowód
    👩32l. - nadwaga
    CD138 +++
    🧔31l. - translokacja zrównoważona 11%

    3 x IUI - 2025r. ❌
    I IMSI - 07.2025 - Rekovelle, Menopur ❌ 3MII -> 0❄️
    II IMSI - 09.2025 - Gonal-F, Mensinorm ❌ 8MII -> 0❄️
    01.2026 - PICSI - Gonal-F, Menopur -> 3.1.1. I 3.1.2. ❄️❄️
    20.02.2026 - FET 3.1.1 cb 💔
    31.03.2026 - FET 3.1.2. cb 💔
    Ostatnia procedura - lipiec 2026⏳
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3476 4406

    Wysłany: 7 października 2025, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brilka? ✊️

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • brilka Autorytet
    Postów: 2656 5024

    Wysłany: 7 października 2025, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wiadomosci sa słodko-gorzkie. Czekam na wynik progesteronu, jeśli będzie ok - za tydzień w środę transfer 🥹🍀 Transfer będzie w znieczuleniu ogólnym, cewnik nie chciał wejść przez szyjkę, a ja nie zgodziłam się na hegarowanie. Nie jestem dzielna, zakładanie wziernika już jest dla mnie koszmarne, na myśl o hegarowaniu na żywca ogarnia mnie od razu panika.
    Pęcherzyk oczywiście jest po niedrożnej stronie, nie wiem jak mogłam mieć nadzieję na naturalny cud, takie rzeczy to nie u nas 🤪

    aszin lubi tę wiadomość

    Starania od 04/24

    niedrożny kanał szyjki macicy, niedrożny jajowód, kir AA, ogniska adenomiozy, allo-MLR 0%, RIF, oligospermia

    08/25 - I ICSI ➝ 3 ❄️ po PGT-A
    3 x FET beta <0,2
    04/26 - II ICSI ➝ 2 ❄️ po PGT-A
  • aszin Autorytet
    Postów: 7426 16439

    Wysłany: 7 października 2025, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frajda, piękny wynik, niech dzieje się teraz magia✨

    Brilka, Aurora, Julia czekam mocno na Wasze transfery 🥹 🤞🏻 chyba jesteście we trzy pierwsze w kolejce 🤭

    Frajda lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3476 4406

    Wysłany: 7 października 2025, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brilka ja sie nie dziwię, że sie nie zdecydowałaś. Też bym odmówiła. Uśpią Cie na moment przetransportują kropka i jeszcze z nim sobie troche pośpisz. ✊️

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • brilka Autorytet
    Postów: 2656 5024

    Wysłany: 7 października 2025, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boję się bardzo, że to znieczulenie wszystko przekreśli. Czuję się naprawdę źle z tym, że nie mogę jak normalny człowiek iść do ginekologa, mieć założonego wziernika i odbębnić transfer w 5 min. Widziałam ten cieniutki cewniczek, nawet mnie nic nie bolało jak próbował wejść więc się ucieszyłam że nie boli - a tu klops, nie boli bo nie da się wejść! 😂😂

    Starania od 04/24

    niedrożny kanał szyjki macicy, niedrożny jajowód, kir AA, ogniska adenomiozy, allo-MLR 0%, RIF, oligospermia

    08/25 - I ICSI ➝ 3 ❄️ po PGT-A
    3 x FET beta <0,2
    04/26 - II ICSI ➝ 2 ❄️ po PGT-A
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3476 4406

    Wysłany: 7 października 2025, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    brilka wrote:
    Boję się bardzo, że to znieczulenie wszystko przekreśli. Czuję się naprawdę źle z tym, że nie mogę jak normalny człowiek iść do ginekologa, mieć założonego wziernika i odbębnić transfer w 5 min. Widziałam ten cieniutki cewniczek, nawet mnie nic nie bolało jak próbował wejść więc się ucieszyłam że nie boli - a tu klops, nie boli bo nie da się wejść! 😂😂

    Brilka ja w momentach kiedy myślałam że robie źle i moge czymś zaszkodzić, mówię sobie że matki piją, ćpają a dzieci są. Wiec Brilka dobre myśli w głowie i biegusiem do transferu. Robisz wszystko super, jesteś przygotowana idealnie ❤️

    Carrie12, Frajda lubią tę wiadomość

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Marz91 Autorytet
    Postów: 1343 1771

    Wysłany: 7 października 2025, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    brilka tylko bez takich myśli 🙂 Jeśli to miałoby szkodzić to na pewno nie byłoby proponowane. Jestem na wątku miesięcznym in vitrowym już ponad rok i tam widziałam już kilka dziewczyn też w takiej sytuacji i widziałam pozytywne zakończenie 🙂 myśl tylko pozytywnie, a my tu wszystkie trzymamy kciuki 🍀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2025, 17:43

    🧑‍🦱 31 👱 34🐈‍⬛
    AMH 1,68 -> 2,89 -> 1,56 -> 2,44
    12.08.24 - 3 ❄️❄️❄️
    17.08.24 - I ❄️ beta 0 ❌
    14.10.24 II ❄️beta 0 ❌
    18.06.2025 ❄️ beta 0 ❌
    brak kirow: 2DS1, 3DS1, 2DS5 ⛔
    Hla-c 👧 C1, 🧔 C1/C2
    Homocysteina, Białko s, Białko c, krzywa
    cukrowa i insulinowa, ANA2, Cytokiny, Trombofilia Immunofenotyp, komórki NK, biopsja endometrium, witaminy, kariotypy ✅

    Accofil, Hydroxychloroquine, Acard, Equoral,
    Encorton
    Cross Match 29,7%
    Allo Mlr 0%
    Adenomioza 🚨
    Zmiana kliniki 10.25

    IVF II - 22.01.26 -> 02.02.26 punkcja -> ❄️❄️❄️
    5.1.1, 5.1.2, 6.3.2 (1 zdrowy)
    IVF III - 03.04.2026 -> 14.04.26 punkcja -> ❄️❄️❄️
    5.1.1, 5.2.2, 5.2.1 (2 zdrowe)
    Razem 3 zdrowe po PGT-A
    Immunosupresja 🔜
‹‹ 175 176 177 178 179 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ