Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niedobitki - nasze testy to żart statystyki 💩⛔
Odpowiedz

Niedobitki - nasze testy to żart statystyki 💩⛔

Oceń ten wątek:
  • Iskiereczka00 Autorytet
    Postów: 425 743

    Wysłany: 6 października 2025, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo to rozumiem i tym bardziej mam nadzieję, że wszystko jutro się uda ✊🏻❤️

    Dziewczyny a czy moglybyście mi polecić jakąś naprawdę dobrą omegę? Taką która ma epa i dha i co tam jeszcze ważne pod transfer? Może mi się odbijać rybą, byleby był niski totox. Na razie zamówiłam sobie complex B i NAC. Do tego mam glicynian magnezu i witaminę E. Czy coś jeszcze dodajecie szczególnie pod przygotowania do transferu? Jak mam jedną szansę, to chciałabym zrobić wszystko co w mojej mocy.

    Carrie12 lubi tę wiadomość

    Starania od 10.2022

    👩🏼 35
    ❌️IO, hipoglikemia reaktywna, niedrożny prawy jajowód, przewlekłe zapalenie endometrium, endometrioza I stopnia + adenomioza
    ❌️Kir AA, brak implantacyjnych
    ❌️Brak przeciwciał blokujących (allo mlr)
    ✅️Kariotypy prawidłowe
    ✅️Przeciwciała przeciwplemnikowe ujemne
    ✅️ANA ujemne, TRAB ujemne
    ✅️HB wyleczone

    🧔🏻‍♂️ 36
    ❓️06.2025: 23,75 mln, ruch postępowy 14%, procent prawidłowych 3%
    ❓️fragmentacja z 2023 roku: prawidłowych 73%.
    ✅️Hla C1C1


    IVF
    I procedura, krótki protokół 07.2025 - 7 pobranych ➡️5🥚➡️ 0❄️
    II procedura, długi protokół 09.2025 - 10 pobranych ➡️8🥚➡️❄️❄️❄️➡️ przetrwał 1❄️➡️ PGT⏳️➡️nieprawidłowy😭

    17.04.26 pierwsze ⏸️🥹 5tc 💔✨️
  • Frajda Autorytet
    Postów: 765 1683

    Wysłany: 6 października 2025, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskiereczka00 wrote:
    Aurora wspaniały wynik! ❤️😍 Czekamy teraz na środę ✊🏻❤️

    Carrie przykro mi, że jednak nie pękł, jeśli są jeszcze szanse, to przesyłam moc ciepłych myśli.

    Brilka nie wiedziałam, że są próbne transfery 😯 będę jutro mocno trzymać kciuki. No i jestem w ekscytacji, że to już 😍

    Frajda jestem myślami przy Tobie ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

    Dziękuję Kochana za ciepłe myśli ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
    Udało się pobrać 9 kumulusów, jutro mamy dzwonić, żeby dowiedzieć się więcej. Z AMH 4 miałam może nadzieję na lepszy wynik, ale liczy się jakość, nie ilość i mam nadzieję, że będzie dobrze 🍀🍀🍀✨✊🏻

    A co do omegi to mam zleconą bardzo dużą dawkę, bo 2000 DHA i biorę Now FOODS DHA 1000 w jednej kapsułce, wcześniej miałam polecany na forum Norsan Arktis, ale pani dr powiedziała, żeby lepiej nie było witaminy A, a tam była i zmieniłam 🙂 nacięłam się też na Prenacaps DHA, tam w jednej kapsułce jest tylko 300 mg DHA i przy mojej dawce to się nie opłacało.

    Carrie12, brilka, Iskiereczka00, Aurora13, Motylek93 lubią tę wiadomość

    Czekamy na synka 🩵

    preg.png
  • Carrie12 Autorytet
    Postów: 364 642

    Wysłany: 6 października 2025, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskiereczka - Ja biorę kapsułkową PRENACAPS. Od niej zaczęłam swoją suplementację i jestem zadowolona. Wskaźnik TOTOX ma 9,3 więc nie najgorzej ale wiadomo, są też lepsze preparaty.


    Słuchajcie, mam dobry poniedziałek! Byłam na monitoringu i okazało się, że pęcherzyk pękł!!! Jest za późno na inseminację ale to daje mi trochę nadziei na kolejny cykl.

    Jaki jest plan? Kolejny cykl z lamettą i próba wyhodowania dwóch pęcherzyków. Dostałam lek na obniżenie prolaktyny w bardzo małej dawce (której nie mam wysokiej ALE możliwe, że występują skoki prolaktyny i warto temu zapobiec).

    Jestem bardzo tym wzruszona. Głównie dlatego, że się tego nie spodziewałam. Może w listopadzie będę miała szansę na inseminację z dwoma pęcherzykami? :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 października 2025, 11:22

    Iskiereczka00, brilka, Księgowa, Motylek93, Frajda lubią tę wiadomość

    31 👩‍🦰

    Endometrioza + Trombofilia
    12.2023 - początek starań

    23.06 - 1 IUI ❌
    1.12 - 2 IUI (na pękniętym pęcherzyku)
    Beta 11 dpo - 33,8 mIU/ml Beta-hCG
    Beta 14 dpo - 152 mIU/ml Beta-hCG
    Beta 21 dpo - 2827,1 mIU/ml Beta-hCG
    dziewczynka 🩷

    preg.png
  • Iskiereczka00 Autorytet
    Postów: 425 743

    Wysłany: 6 października 2025, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frajda cudownie! 😍❤️ Jak się czujesz? Czekam z niecierpliwością na dalsze informacje ❤️ Tak bym chciała żebyśmy już wszystkie były w ciąży i zamknęły ten trudny etap starań 🥹

    Carrie wspaniałe, że pęcherzyk pękł! Tym bardziej, że podziałaliście z mężem 🥰


    Frajda a czemu masz zalecenie 1000 DHA? I jak to łączyć z EPA? Czy w ogóle trzeba łączyć? Czuję się zielona w tym 🤦🏼‍♀️

    Carrie12, Frajda lubią tę wiadomość

    Starania od 10.2022

    👩🏼 35
    ❌️IO, hipoglikemia reaktywna, niedrożny prawy jajowód, przewlekłe zapalenie endometrium, endometrioza I stopnia + adenomioza
    ❌️Kir AA, brak implantacyjnych
    ❌️Brak przeciwciał blokujących (allo mlr)
    ✅️Kariotypy prawidłowe
    ✅️Przeciwciała przeciwplemnikowe ujemne
    ✅️ANA ujemne, TRAB ujemne
    ✅️HB wyleczone

    🧔🏻‍♂️ 36
    ❓️06.2025: 23,75 mln, ruch postępowy 14%, procent prawidłowych 3%
    ❓️fragmentacja z 2023 roku: prawidłowych 73%.
    ✅️Hla C1C1


    IVF
    I procedura, krótki protokół 07.2025 - 7 pobranych ➡️5🥚➡️ 0❄️
    II procedura, długi protokół 09.2025 - 10 pobranych ➡️8🥚➡️❄️❄️❄️➡️ przetrwał 1❄️➡️ PGT⏳️➡️nieprawidłowy😭

    17.04.26 pierwsze ⏸️🥹 5tc 💔✨️
  • brilka Autorytet
    Postów: 2656 5024

    Wysłany: 6 października 2025, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja podobnie jak Carrie biorę prenacaps.

    Fajda, piękny wynik, trzymam mocno kciuki za zarodki! Przypomnisz czy zapładniacie wszystkie komórki czy 6?

    Frajda, Carrie12 lubią tę wiadomość

    Starania od 04/24

    niedrożny kanał szyjki macicy, niedrożny jajowód, kir AA, ogniska adenomiozy, allo-MLR 0%, RIF, oligospermia

    08/25 - I ICSI ➝ 3 ❄️ po PGT-A
    3 x FET beta <0,2
    04/26 - II ICSI ➝ 2 ❄️ po PGT-A
  • Frajda Autorytet
    Postów: 765 1683

    Wysłany: 6 października 2025, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskiereczko, mam zalecone 2000 DHA, z tego co myślę to na wyciszenie stanów zapalnych w organizmie, mam Hashi i IO. Taką dawkę zaleciła mi dr, ale to naprawdę duża dawka. Jak nie masz potrzeby aż takich dawek to wydaje mi się, że Prenacaps jest spoko tak jak piszą Carrie i Brillka 😉
    Po punkcji czuję się dobrze, szybko doszłam do siebie po narkozie, tylko trochę boli podbrzusze, ale nie jest źle😁
    Brillka, nie wiem ile będzie dojrzałych komórek, ale jeśli będzie więcej niż 6 to postanowiliśmy wszystkie zapłodnić. Teraz najgorsze czyli oczekiwanie na wyniki ⏳

    Carrie12, Iskiereczka00, Sikoreczkaaa lubią tę wiadomość

    Czekamy na synka 🩵

    preg.png
  • Aurora13 Autorytet
    Postów: 672 1606

    Wysłany: 6 października 2025, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa Frajda - znalazłam chwilę żeby wejść i sprawdzić co u Ciebie, bardzo się cieszę, że już po. 9 to świetny wynik i masz rację, najważniejsze żeby były dobrej jakości, czekam na jutro na wieści 🍀 u mnie już pierwszy telefon był. 5 godzin po punkcji z tym ile zapładniają. Ale co emlab to pewnie inaczej.

    Carrie - dobra wiadomość że pękł, dobrze że nie zrobiła się torbiel. Ja jak brałam lamette to miałam raz 2 pęcherzyki tylko, że bez jednego jajowodu to i tak liczyła się jak na jednym 🙈 życzę Ci tego, jesli tego byś chciała w przyszłym cyklu 😘✊🏻
    Ale cichą nadzieję mam, że już nie będzie potrzebny ten nowy cykl 🤭✊🏻
    Sikorko - u mnie w środę transfer, jeśli wszystko pójdzie dobrze - ostatnio zadzwonili godzinę przed, że nic z tego… więc tak naprawdę chyba nie będę pewna aż nie będę leżała na fotelu z cewnikiem między nogami 🙈🙈🙈

    Brilko - oby się udało przeprowadzić cewnik przez szyjkę, chciałabym żebyś mogła być świadomą kiedy będą Ci lokowali kropeczka w brzuszku🤭🤭 trzymam kciuki ✊🏻✊🏻

    Carrie12, Frajda lubią tę wiadomość

    starania od 01.2023
    08.2023 👼CP - wycięty prawy jajowód
    👩32l. - nadwaga
    CD138 +++
    🧔31l. - translokacja zrównoważona 11%

    3 x IUI - 2025r. ❌
    I IMSI - 07.2025 - Rekovelle, Menopur ❌ 3MII -> 0❄️
    II IMSI - 09.2025 - Gonal-F, Mensinorm ❌ 8MII -> 0❄️
    01.2026 - PICSI - Gonal-F, Menopur -> 3.1.1. I 3.1.2. ❄️❄️
    20.02.2026 - FET 3.1.1 cb 💔
    31.03.2026 - FET 3.1.2. cb 💔
    Ostatnia procedura - lipiec 2026⏳
  • PaulinKA Autorytet
    Postów: 3274 8747

    Wysłany: 6 października 2025, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frajda wrote:
    Dziękuję Kochana za ciepłe myśli ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
    Udało się pobrać 9 kumulusów, jutro mamy dzwonić, żeby dowiedzieć się więcej. Z AMH 4 miałam może nadzieję na lepszy wynik, ale liczy się jakość, nie ilość i mam nadzieję, że będzie dobrze 🍀🍀🍀✨✊🏻

    A co do omegi to mam zleconą bardzo dużą dawkę, bo 2000 DHA i biorę Now FOODS DHA 1000 w jednej kapsułce, wcześniej miałam polecany na forum Norsan Arktis, ale pani dr powiedziała, żeby lepiej nie było witaminy A, a tam była i zmieniłam 🙂 nacięłam się też na Prenacaps DHA, tam w jednej kapsułce jest tylko 300 mg DHA i przy mojej dawce to się nie opłacało.


    Frajda a podeślesz link do tych omega? Bo patrzę omega 1000 z now foods i tam w 1 kapsułce jest 240 dha. Czy ty na prawde masz zlecone 2000?😵 bierzesz 10 kapsułek?

    Ja tran mialam norsan total teraz, i niby super ale moj maz tego nie pije I chyba teraz zamowie kapsułki 🤣
    Mysle ze nawet jesli z kapsułek wchłania sie mniej to i tak z branych kapsułek wchłonie sie więcej niz z nieużywanego plynu 😄

    No i oczywiście trzymam kciuki za zarodeczki!🥹✨️🫶🤞

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 października 2025, 14:27

    Frajda lubi tę wiadomość

    ⏳️1.2024
    🚺LUF, niedoczynność tarczycy, Hashi, endo i adenomioza, NK, hipoglikemia reaktywna, IO, KIR

    2026🙏
    preg.png

    "Zes*am się, a nie dam się."
  • Frajda Autorytet
    Postów: 765 1683

    Wysłany: 6 października 2025, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://www.ceneo.pl/111374256?srsltid=AfmBOorOIq1osEUl3kEu8BRsaUYxLqra-TWdmJ6skNTf6jFYy_yK-qwS

    Biorę dwie kapsułki 😉 nie odbijają się rybą i są łatwe do połknięcia.

    PaulinKA lubi tę wiadomość

    Czekamy na synka 🩵

    preg.png
  • Iskiereczka00 Autorytet
    Postów: 425 743

    Wysłany: 6 października 2025, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frakda a czy dodatkowo bierzesz EPA? Czy samo DHA?

    Starania od 10.2022

    👩🏼 35
    ❌️IO, hipoglikemia reaktywna, niedrożny prawy jajowód, przewlekłe zapalenie endometrium, endometrioza I stopnia + adenomioza
    ❌️Kir AA, brak implantacyjnych
    ❌️Brak przeciwciał blokujących (allo mlr)
    ✅️Kariotypy prawidłowe
    ✅️Przeciwciała przeciwplemnikowe ujemne
    ✅️ANA ujemne, TRAB ujemne
    ✅️HB wyleczone

    🧔🏻‍♂️ 36
    ❓️06.2025: 23,75 mln, ruch postępowy 14%, procent prawidłowych 3%
    ❓️fragmentacja z 2023 roku: prawidłowych 73%.
    ✅️Hla C1C1


    IVF
    I procedura, krótki protokół 07.2025 - 7 pobranych ➡️5🥚➡️ 0❄️
    II procedura, długi protokół 09.2025 - 10 pobranych ➡️8🥚➡️❄️❄️❄️➡️ przetrwał 1❄️➡️ PGT⏳️➡️nieprawidłowy😭

    17.04.26 pierwsze ⏸️🥹 5tc 💔✨️
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3476 4406

    Wysłany: 6 października 2025, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    brilka wrote:
    Sikoreczka, ja mam jutro monitoring przed transferem i próbny transfer czy cewnik przechodzi przez szyjkę 🙈 Strasznie się boję, że znowu dostanę tytuł drama queen 😅 Jutro powinnam też przyjąć pierwszą dawkę accofilu ale czekam jeszcze na zielone światło od dr Jarosz, bo wczoraj miałam pierwsze objawy przeziębienia i pytałam spanikowana co robić 🤡

    Brilka super opcja że robią taki próbny transfer. Bo gdyby rozmrozili zarodek i potem by sie okazało że jest problem to pewnie takie ponowne mrożenie mogłoby go osłabić. Masz info od dr. Jarosz?

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3476 4406

    Wysłany: 6 października 2025, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frajda wrote:
    Dziękuję Kochana za ciepłe myśli ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
    Udało się pobrać 9 kumulusów, jutro mamy dzwonić, żeby dowiedzieć się więcej. Z AMH 4 miałam może nadzieję na lepszy wynik, ale liczy się jakość, nie ilość i mam nadzieję, że będzie dobrze 🍀🍀🍀✨✊🏻
    Frajda! Piekny wynik🍍❤️

    Frajda lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3476 4406

    Wysłany: 6 października 2025, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carrie12 wrote:
    Iskiereczka - Ja biorę kapsułkową PRENACAPS. Od niej zaczęłam swoją suplementację i jestem zadowolona. Wskaźnik TOTOX ma 9,3 więc nie najgorzej ale wiadomo, są też lepsze preparaty.


    Słuchajcie, mam dobry poniedziałek! Byłam na monitoringu i okazało się, że pęcherzyk pękł!!! Jest za późno na inseminację ale to daje mi trochę nadziei na kolejny cykl.

    Jaki jest plan? Kolejny cykl z lamettą i próba wyhodowania dwóch pęcherzyków. Dostałam lek na obniżenie prolaktyny w bardzo małej dawce (której nie mam wysokiej ALE możliwe, że występują skoki prolaktyny i warto temu zapobiec).

    Jestem bardzo tym wzruszona. Głównie dlatego, że się tego nie spodziewałam. Może w listopadzie będę miała szansę na inseminację z dwoma pęcherzykami? :D

    Ale podziałaliście troche wiec nawet jest szansa na ustrzelenie naturalnie w tym cyklu ✊️😃 dobrze że pęknął i nie ma torbieli i można działać. Ale upierdliwe te pęcherzyki masz takie nieprzewidywalne. 😅

    Carrie12 lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3476 4406

    Wysłany: 6 października 2025, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aurora13 wrote:
    Sikorko - u mnie w środę transfer, jeśli wszystko pójdzie dobrze - ostatnio zadzwonili godzinę przed, że nic z tego… więc tak naprawdę chyba nie będę pewna aż nie będę leżała na fotelu z cewnikiem między nogami 🙈🙈🙈

    Oj nie dziwie sie. Człowiek po tym wszystkim nie nastawia się na nic żeby sie potem nie rozczarować. Ale Aurora koniec już tych złych rzeczy w środę bedzie sie działo! ✊️ zapodajesz sobie juz arbuza i buraki? 😅

    Ja to na przykład ledwo co wchodze w moje spodnie a że jestem pokoleniem 30+ to lubię obcisłe spodnie wiec teraz wszędzie chodzę z rozpiętym guzikiem bo po progesteronie wywaliło mi brzuch. I postanowiłam sobie, że póki nie byłam na usg serduszkowym to nowych spodni nie kupię. 😂

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • brilka Autorytet
    Postów: 2656 5024

    Wysłany: 6 października 2025, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    Brilka super opcja że robią taki próbny transfer. Bo gdyby rozmrozili zarodek i potem by sie okazało że jest problem to pewnie takie ponowne mrożenie mogłoby go osłabić. Masz info od dr. Jarosz?
    Kurczę, odpowiadałam ci na post i zniknął! Albo ja nie kliknęłam „odpowiedz”? 🙈 Tak, dr Jarosz odpisała ekspresowo, mam przyjąć accofil bez zmian.

    Starania od 04/24

    niedrożny kanał szyjki macicy, niedrożny jajowód, kir AA, ogniska adenomiozy, allo-MLR 0%, RIF, oligospermia

    08/25 - I ICSI ➝ 3 ❄️ po PGT-A
    3 x FET beta <0,2
    04/26 - II ICSI ➝ 2 ❄️ po PGT-A
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3476 4406

    Wysłany: 6 października 2025, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    brilka wrote:
    Kurczę, odpowiadałam ci na post i zniknął! Albo ja nie kliknęłam „odpowiedz”? 🙈 Tak, dr Jarosz odpisała ekspresowo, mam przyjąć accofil bez zmian.

    Już po? Jak się czujesz? :)

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Motylek93 Autorytet
    Postów: 794 1590

    Wysłany: 6 października 2025, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @carrie zawsze jest szansa trzymam za to kciuki 😃
    Która teraz ma pierwsza transfer? Chwalic się😁 @brilka @julka @cukrzyk @iskiereczka? Czy kogoś pominęłam? 🙂
    @frajda piękny wynik ☺️
    @sikoreczka ja mam monitoring w czwartek trochę się cykam co tam się dzieje. Dzisiaj kończę brać letrozol, cieszę się bo jednak głowa mnie po nim boli. 3 tabsy dziennie to dla mnie za dużo, w następnym cyklu będę prosić albo o 2 tabl dziennie albo zmianę na clo😕 a jutro pierwszy w kariererze zastrzyk z menopuru 😛

    Carrie12 lubi tę wiadomość

    33& 34 ⛪ 2020 r
    04/24 - 💔 9 tydz Madzia
    12/24 - 💔 7 tydz Józio
    3 x stymulacje letrozolem ❌
    1️⃣ IUI - 15/10/25 🙏 ⏸️
    Beta 10dpo- 22,5 --> 12 dpo 59,1 --> 20 dpo 2013
    26.11 2 maluchy jeden 6+3:💔 drugi 7+4 crl już 1,3cm
    12.26r 3 krwotoki dzidziuś dzielnie walczy 💪
    5.01 prenatalne - ryzyka niskie 🎉 6,5cm cudu 🦋
    3.03 połówkowe 391g kobitki🩷🦋
    21.04 - III prenatalne 1091g 🩷🦋, SGA kruszynki
    19.06.2026r w 37+0 po długiej walce urodziła się nasza córeczka 2160g, 47cm szczęścia 🥰
    Ona: PCOS, IO, MTHFR hetero, PAI homo, cd56 dodatnie, cukrzyca ciążowa,
    On: I poO, żołnierzyki wolne, ale w dostatecznej ilości
    event.png
  • brilka Autorytet
    Postów: 2656 5024

    Wysłany: 6 października 2025, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    Już po? Jak się czujesz? :)
    Ta przyjemność to dopiero jutro! 😁

    Motylku, trzymam kciuki żeby twoje cierpienie z bólami głowy po letrozolu się opłaciło 🍀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 października 2025, 18:03

    Motylek93, Sikoreczkaaa lubią tę wiadomość

    Starania od 04/24

    niedrożny kanał szyjki macicy, niedrożny jajowód, kir AA, ogniska adenomiozy, allo-MLR 0%, RIF, oligospermia

    08/25 - I ICSI ➝ 3 ❄️ po PGT-A
    3 x FET beta <0,2
    04/26 - II ICSI ➝ 2 ❄️ po PGT-A
  • Frajda Autorytet
    Postów: 765 1683

    Wysłany: 6 października 2025, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskiereczka00 wrote:
    Frakda a czy dodatkowo bierzesz EPA? Czy samo DHA?
    Samo DHA 🙃

    Czekamy na synka 🩵

    preg.png
  • Aurora13 Autorytet
    Postów: 672 1606

    Wysłany: 6 października 2025, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    Oj nie dziwie sie. Człowiek po tym wszystkim nie nastawia się na nic żeby sie potem nie rozczarować. Ale Aurora koniec już tych złych rzeczy w środę bedzie sie działo! ✊️ zapodajesz sobie juz arbuza i buraki? 😅

    Ja to na przykład ledwo co wchodze w moje spodnie a że jestem pokoleniem 30+ to lubię obcisłe spodnie wiec teraz wszędzie chodzę z rozpiętym guzikiem bo po progesteronie wywaliło mi brzuch. I postanowiłam sobie, że póki nie byłam na usg serduszkowym to nowych spodni nie kupię. 😂

    Od jutra zaczynam z arbuzem i burakami 😂 Po tym jak ostatnim razem stłukłam cały koktajl w kuchni i od razu pomyślałam, że to zły omen to sie trochę boję 😅

    Motylek93 wrote:
    Która teraz ma pierwsza transfer? Chwalic się😁 @brilka @julka @cukrzyk @iskiereczka? Czy kogoś pominęłam? 🙂
    Mam bardzo dużą nadzieję, że to będę ja 🥹

    brilka, Carrie12, Motylek93 lubią tę wiadomość

    starania od 01.2023
    08.2023 👼CP - wycięty prawy jajowód
    👩32l. - nadwaga
    CD138 +++
    🧔31l. - translokacja zrównoważona 11%

    3 x IUI - 2025r. ❌
    I IMSI - 07.2025 - Rekovelle, Menopur ❌ 3MII -> 0❄️
    II IMSI - 09.2025 - Gonal-F, Mensinorm ❌ 8MII -> 0❄️
    01.2026 - PICSI - Gonal-F, Menopur -> 3.1.1. I 3.1.2. ❄️❄️
    20.02.2026 - FET 3.1.1 cb 💔
    31.03.2026 - FET 3.1.2. cb 💔
    Ostatnia procedura - lipiec 2026⏳
‹‹ 174 175 176 177 178 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży – czyli po czym poznać że jesteś w ciąży jeszcze przed wykonaniem testu ciążowego?

„Po czym poznać że jestem w ciąży?” - to pytanie zadaje sobie wiele kobiet, zarówno tych które starają się o dziecko jak i tych które podejrzewają, że być może zaszły w ciążę. Odpowiedź nie jest łatwa i jednoznaczna. 

CZYTAJ WIĘCEJ