X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne niepokalanek
Odpowiedz

niepokalanek

Oceń ten wątek:
  • pola4 Koleżanka
    Postów: 45 11

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, wiecie gdzie mogę kupić niepokalnaek ? czy niepokalanek mnisi to, to sama co niepokalanek pospolity albo piepszowy? i co to ma być łodyga liście?

    Katha81 lubi tę wiadomość

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Castagnus jest z niepoklanaka, a samo ziele kupisz w zwykłym sklepie zielarskim za grosze. Wydaje mi się, że to jedno i to samo.

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jedno i to samo przy czym Cstagnus to skoncentrowana wersja ziół, lepiej brać tabletki niż pić zioła.

    Guniaczek, Maxima lubią tę wiadomość

    FITop1.png
  • pola4 Koleżanka
    Postów: 45 11

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki za odp. czy mozna to zazywac bez uzgodnienia z lekarzem?czy to moze zaszkodzic?mam zrobic poziom prolaktyny i boje sie wyniki...

    Seli lubi tę wiadomość

  • pola4 Koleżanka
    Postów: 45 11

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy to pomaga

  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zaszkodzi. To lek ziołowy, bez recepty. Mi bardzo pomógł w uregulowaniu cyklu, zniknęły po nim plamienia przed @, zniknął pms. Polecam. Nie próbowałam ale słyszałam, że ułatwia zajście w ciążę, zapewne poprzez regulację hormonów, zmniejszenie poziomu prolaktyny.
    Coś ci się dzieje, że chcesz go brać?

    FITop1.png
  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi moja ginka przepisala na uregulowanie cyklu i mowila ze sie bierze przez 3 miesiace a potem trzeba zrobic przerwe.

    Jackie lubi tę wiadomość

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • pola4 Koleżanka
    Postów: 45 11

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    robiłam kiedyś poziom prolaktyny wyszedł 38 a norma chyba była 29. lekarz u którego byłam powiedział ze to nic takiego i w ciążę zaszłam po 3 m-cach.ciążą przebiegała wzorowo, pomimo mega stresu, miałam chorbę w rodzinie i pogrzeb. 2 m-ce temu poroniłam w 5tyg. i rozmawiałam z lekrzem i w sumie tak z niczego wyszło że miałam prolaktyn e podwyższoną i kazał powtórzyć padanie. w pon wyniki. już sie stresuje. a i jak bedzie za wysoka mam brać luteinę, a nie chce tego. w sumie jak zaszłam w ciąże w najgorszym dla mnie okresie gdzie ten poziom musił być wysoki to nie chce wspomagaczy... jak poroniłam to słyszłam o naturalnej selekcji itp więc jak zadałam pytanie czy te wspomagacze nie podczymują ciązy która i tak się poroni (tylko wtedy już zabieg)albo dziecko urodzi się bardzo chorę usłyszałam że są zdania podzielone. dlatego się denerwuje.

  • pola4 Koleżanka
    Postów: 45 11

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pocieszam się że jak robiłam prolaktynę to nie wiedziałam że trzeba być wyspanym itp. a teraz poszłam wypoczęta. może też po ciązy sie trochę unormuje.

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam koleżankę, która była na podtrzymaniu od 2 mies. ciąży do końca, ma bardzo niepełnosprawną córkę i mimo, że dziewczynka ma już 9 lat i badało ją mnóstwo lekarzy w całym kraju i nawet za granicą nikt nie wie co jej tak naprawdę jest, oprócz tego że jest upośledzona umysłowo.

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • pola4 Koleżanka
    Postów: 45 11

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj to mnie zmartwiłaś, chodź z drugiej strony co trzecia osoba która znam bierze luteine..

  • pola4 Koleżanka
    Postów: 45 11

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i maja zdrowe bobasy

  • pola4 Koleżanka
    Postów: 45 11

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaka radość prolaktyna w normie. niepokalanek nie potzrebnny nie potrzebnie go kupiłam.

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola no widzisz:) super:) szkoda że rano nie napisałaś, odkupiłabym od Ciebie a tak to niedawno byłam w aptece;)
    a jakie miałaś wczesniej wyniki? i po jakim czasie udało Ci się zejść do normy? jakie leki stosowałaś?

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • pola4 Koleżanka
    Postów: 45 11

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miałam 38 ponad normę. chodź, do końca nie wiem jak z prolaktyną jest bo jeżeli ona jest w czasie stresu to ja nie powinnam w ogóle w ciąże zajść (mam już jedno dziecko). przed 1badaniem nie miałam stresu(a wyszła zawyżona) potem rak ojca i stres schudłam 7kg, a ja ogólnie chuda jestem. i wtedy bach od razu dzidzia, z wys.prolaktyną. znajoma miała okres raz na 3m-ce hormony takie że lekarz powiedział że nie realne żeby dzieci miała więc zbytnio nie uważała i dwie wpadki:) ja piałam len budwigowy. ogólnie mam problemy z żołądkiem i on pomógł. polecam, bo lekrz powiedział że dużo chorób jest to przez odżywianie się. jakieś głębokiej myśli nie powiem ale: warzywa owoce, mało mięsa, a i jeszcze robie sama chleb dodaje ziarna słonecznika (one podobno też dobre są na hormony, i pestki z dyni. po 4 m-cach zmiany w żywieniu czuję się lepiej. okres dalej nieregularny ale chyba tak musi być

    Manieczka86 lubi tę wiadomość

  • pola4 Koleżanka
    Postów: 45 11

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    znajomy miał raka mózgu, potem naswietlania trochę guz sie zmniejszył. lekarze nic nie dawali,bo dopiero jakby znowu zaczął rosnąć to wtedy znowu radioterapia. zmienił swoje życie o 180 stopni. zero mięsa sama eko żywność (mieszkał na wsi więc o to nie trudno) nic przetworzonego.i z miesiąca na miesiąc guz się zmniejszał, teraz go nie ma, a to był 4stopień złośliwości. więc kobitki dbajmy o siebie bo w nas bedzie rozwijał się dzidziuś i musi mieć to co najlepsze/

    Manieczka86 lubi tę wiadomość

  • OvuFriend

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2015, 15:11

  • violijka Ekspertka
    Postów: 274 61

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktos Tu jeszcze zaglada? Prosze o jakiekolwiek informacje na temat niepokalanka mnisiego. Z gory dziekuje.

    58783feaec3e9132ab67a6f0b4667e63.png
  • Marta29 Autorytet
    Postów: 472 160

    Wysłany: 24 maja 2015, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odkopuje temat ;-) biore niepokalanek 5 dzien dopiero. Ciekawa jestem opinii innych

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ