X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne niepokalanek
Odpowiedz

niepokalanek

Oceń ten wątek:
  • Alisek93 Autorytet
    Postów: 847 890

    Wysłany: 9 września 2020, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, od 3 cykli zażywam castagnus 2tabletki dziennie. Robię też badania krwi 7dpo i prolaktyna praktycznie stoi w miejscu (ok. 28, lekko ponad normę) a prog waha się w granicach 10-16. Mam krótkie fazy lutealne ok. 9-10 dni. Nigdy dluzej. W związku z tym pytanie do Was, cy Waszym zdaniem powinnam zbijać ta prolaktynę bromergonem lub dostinexem ? Może jakbym ja zbiła to i prg by się podwyższył?

    💁‍♀️28
    🙋‍♂️31

    starania o pierwsze dziecko od 01.2020

    owulacje potwierdzone monitoringiem, jajeczka rosną/ dosyć późna owulacja i krótka f.lutealna
    badania nasienia - 09.2020
    morfologia 6%✔️
    ruchliwe 80%✔️
    bezwzględna ilość prawidłowych 22,8mln✔️

    30.11- laparoskopia z histeroskopią, udrożniony lewy jajowód, brak endometriozy
    17.05- sono hsg, lewy jajowód drożny, prawy przepuścił kontrast z lekkim opóźnieniem.

    21.07 ⏸️ 13dpo beta 80,2❣️
    23.07 15dpo beta 278,1 ❣️
    26.07 18dpo beta 2246 <3
    2fwas65gpmhv53wd.png
  • MartynaK Znajoma
    Postów: 28 5

    Wysłany: 25 listopada 2020, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Mam pytanie, czy można stosować niepokalanek razem z ziołami ojca sroki?

  • Lalinka Koleżanka
    Postów: 36 64

    Wysłany: 26 listopada 2020, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,
    jestem tu nowa i chciałam Was wszystkich serdecznie przywitać :). O dzieciątko staram się 4 cykl. Ponad miesiąc temu okazało, że mam ciut za wysoką prolaktynę, która wyszła na poziomie 22 ng/ml przy normach 4-17 ng/ml. Przez półtora miesiąca biorę cyclodynon, który rzekomo obniża prolaktynę. Wczoraj zrobiłam sobie progesteron w 7dpo i wyszedł 14,5 ng/ml,
    natomiast prolaktyna 40 ng/ml!!! :( zamiast się obniżyc to się prawie podwoiła. Czy któraś z Was potrafi mi pomóc, miała podobnie? Mój lekarz ma dostepny termin dopiero tuz przed Świetami. Będę wdzieczna za jakąkolwiek odpowiedź, bo juz sama nie wiem czy dalej brać to zioło :/

  • MagdamagdaK Debiutantka
    Postów: 13 0

    Wysłany: 13 grudnia 2020, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,
    Mam pytanie czy starając się niepokalanek bierzemy cały cykl i co jeśli zajdzie się w ciążę? Można brać dalej czy trzeba odstawić? Czy po odstawieniu nie spadnie progesteron?
    Proszę poradzcie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2020, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdamagdaK wrote:
    Witajcie,
    Mam pytanie czy starając się niepokalanek bierzemy cały cykl i co jeśli zajdzie się w ciążę? Można brać dalej czy trzeba odstawić? Czy po odstawieniu nie spadnie progesteron?
    Proszę poradzcie...
    Tak, podczas starań niepokalanka bierze się cały cykl. Natomiast zaraz po pozytywnym teście należy odstawić, tak zalecają bo nie ma badań dotyczących brania niepokalanka w ciąży.
    Niepokalanek to zioło i jak zaczynasz go brać, to na efekty musisz poczekać, tak samo w przypadku odstawienia. Jego działanie jest korzystne jeszcze przez jakis czas po odstawieniu.

    MagdamagdaK lubi tę wiadomość

  • MagdamagdaK Debiutantka
    Postów: 13 0

    Wysłany: 15 grudnia 2020, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pcosik wrote:
    Tak, podczas starań niepokalanka bierze się cały cykl. Natomiast zaraz po pozytywnym teście należy odstawić, tak zalecają bo nie ma badań dotyczących brania niepokalanka w ciąży.
    Niepokalanek to zioło i jak zaczynasz go brać, to na efekty musisz poczekać, tak samo w przypadku odstawienia. Jego działanie jest korzystne jeszcze przez jakis czas po odstawieniu.
    Dziękuję Tobie serdecznie :)

  • MagdamagdaK Debiutantka
    Postów: 13 0

    Wysłany: 15 grudnia 2020, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niebosklon wrote:
    Zioło niepokalanka (!) pomaga zajść w ciążę. Reguluje pracę hormonów.
    Jeśli mogę Wam doradzić jest to doskonała dodatkowa metoda dla starających się o dziecko z zaburzoną gospodarką hormonalną i nie tylko. 1 tab/dziennie nie więcej! w zupełności wystarczy. Chciałam podzielić się opinią, bo jak dla mnie to "magiczne" ziółko sprawiło cud. Podobne właściwosci ma też mieszanka ziół ojca Sroki na pobudzenie owulacji.
    Podpisano:
    Szczęśliwa mamusia :)
    Witaj, w jakich dawkach i jakiej firmy brałaś ten niepokalanek? Czy odstawiłaś od razu po zajściu w ciążę? Czy łączyłaś z ziołami o.Sroki?
    Gratulacje!!! :):):)

‹‹ 2 3 4 5 6
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ