X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne niepokalanek
Odpowiedz

niepokalanek

Oceń ten wątek:
  • pola4 Koleżanka
    Postów: 45 11

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, wiecie gdzie mogę kupić niepokalnaek ? czy niepokalanek mnisi to, to sama co niepokalanek pospolity albo piepszowy? i co to ma być łodyga liście?

    Katha81 lubi tę wiadomość

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Castagnus jest z niepoklanaka, a samo ziele kupisz w zwykłym sklepie zielarskim za grosze. Wydaje mi się, że to jedno i to samo.

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jedno i to samo przy czym Cstagnus to skoncentrowana wersja ziół, lepiej brać tabletki niż pić zioła.

    Guniaczek, Maxima lubią tę wiadomość

    FITop1.png
  • pola4 Koleżanka
    Postów: 45 11

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki za odp. czy mozna to zazywac bez uzgodnienia z lekarzem?czy to moze zaszkodzic?mam zrobic poziom prolaktyny i boje sie wyniki...

    Seli lubi tę wiadomość

  • pola4 Koleżanka
    Postów: 45 11

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy to pomaga

  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zaszkodzi. To lek ziołowy, bez recepty. Mi bardzo pomógł w uregulowaniu cyklu, zniknęły po nim plamienia przed @, zniknął pms. Polecam. Nie próbowałam ale słyszałam, że ułatwia zajście w ciążę, zapewne poprzez regulację hormonów, zmniejszenie poziomu prolaktyny.
    Coś ci się dzieje, że chcesz go brać?

    FITop1.png
  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi moja ginka przepisala na uregulowanie cyklu i mowila ze sie bierze przez 3 miesiace a potem trzeba zrobic przerwe.

    Jackie lubi tę wiadomość

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • pola4 Koleżanka
    Postów: 45 11

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    robiłam kiedyś poziom prolaktyny wyszedł 38 a norma chyba była 29. lekarz u którego byłam powiedział ze to nic takiego i w ciążę zaszłam po 3 m-cach.ciążą przebiegała wzorowo, pomimo mega stresu, miałam chorbę w rodzinie i pogrzeb. 2 m-ce temu poroniłam w 5tyg. i rozmawiałam z lekrzem i w sumie tak z niczego wyszło że miałam prolaktyn e podwyższoną i kazał powtórzyć padanie. w pon wyniki. już sie stresuje. a i jak bedzie za wysoka mam brać luteinę, a nie chce tego. w sumie jak zaszłam w ciąże w najgorszym dla mnie okresie gdzie ten poziom musił być wysoki to nie chce wspomagaczy... jak poroniłam to słyszłam o naturalnej selekcji itp więc jak zadałam pytanie czy te wspomagacze nie podczymują ciązy która i tak się poroni (tylko wtedy już zabieg)albo dziecko urodzi się bardzo chorę usłyszałam że są zdania podzielone. dlatego się denerwuje.

  • pola4 Koleżanka
    Postów: 45 11

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pocieszam się że jak robiłam prolaktynę to nie wiedziałam że trzeba być wyspanym itp. a teraz poszłam wypoczęta. może też po ciązy sie trochę unormuje.

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam koleżankę, która była na podtrzymaniu od 2 mies. ciąży do końca, ma bardzo niepełnosprawną córkę i mimo, że dziewczynka ma już 9 lat i badało ją mnóstwo lekarzy w całym kraju i nawet za granicą nikt nie wie co jej tak naprawdę jest, oprócz tego że jest upośledzona umysłowo.

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • pola4 Koleżanka
    Postów: 45 11

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj to mnie zmartwiłaś, chodź z drugiej strony co trzecia osoba która znam bierze luteine..

  • pola4 Koleżanka
    Postów: 45 11

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i maja zdrowe bobasy

  • pola4 Koleżanka
    Postów: 45 11

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaka radość prolaktyna w normie. niepokalanek nie potzrebnny nie potrzebnie go kupiłam.

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola no widzisz:) super:) szkoda że rano nie napisałaś, odkupiłabym od Ciebie a tak to niedawno byłam w aptece;)
    a jakie miałaś wczesniej wyniki? i po jakim czasie udało Ci się zejść do normy? jakie leki stosowałaś?

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • pola4 Koleżanka
    Postów: 45 11

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miałam 38 ponad normę. chodź, do końca nie wiem jak z prolaktyną jest bo jeżeli ona jest w czasie stresu to ja nie powinnam w ogóle w ciąże zajść (mam już jedno dziecko). przed 1badaniem nie miałam stresu(a wyszła zawyżona) potem rak ojca i stres schudłam 7kg, a ja ogólnie chuda jestem. i wtedy bach od razu dzidzia, z wys.prolaktyną. znajoma miała okres raz na 3m-ce hormony takie że lekarz powiedział że nie realne żeby dzieci miała więc zbytnio nie uważała i dwie wpadki:) ja piałam len budwigowy. ogólnie mam problemy z żołądkiem i on pomógł. polecam, bo lekrz powiedział że dużo chorób jest to przez odżywianie się. jakieś głębokiej myśli nie powiem ale: warzywa owoce, mało mięsa, a i jeszcze robie sama chleb dodaje ziarna słonecznika (one podobno też dobre są na hormony, i pestki z dyni. po 4 m-cach zmiany w żywieniu czuję się lepiej. okres dalej nieregularny ale chyba tak musi być

    Manieczka86 lubi tę wiadomość

  • pola4 Koleżanka
    Postów: 45 11

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    znajomy miał raka mózgu, potem naswietlania trochę guz sie zmniejszył. lekarze nic nie dawali,bo dopiero jakby znowu zaczął rosnąć to wtedy znowu radioterapia. zmienił swoje życie o 180 stopni. zero mięsa sama eko żywność (mieszkał na wsi więc o to nie trudno) nic przetworzonego.i z miesiąca na miesiąc guz się zmniejszał, teraz go nie ma, a to był 4stopień złośliwości. więc kobitki dbajmy o siebie bo w nas bedzie rozwijał się dzidziuś i musi mieć to co najlepsze/

    Manieczka86 lubi tę wiadomość

  • OvuFriend

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2015, 15:11

  • violijka Ekspertka
    Postów: 274 61

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktos Tu jeszcze zaglada? Prosze o jakiekolwiek informacje na temat niepokalanka mnisiego. Z gory dziekuje.

    58783feaec3e9132ab67a6f0b4667e63.png
  • Marta29 Autorytet
    Postów: 472 160

    Wysłany: 24 maja 2015, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odkopuje temat ;-) biore niepokalanek 5 dzien dopiero. Ciekawa jestem opinii innych

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ