X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne niepoKhalane poczęcie
Odpowiedz

niepoKhalane poczęcie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurwa wlasnie sie dowiedzialam ze mnie przenosza w zupelnie inne miejsce ze zmienia sie dyrektor w pracy chca mi zlikwidowac zus skoro jako jedyna go mam w firmie i kurwa ja juz nie wiem.... Ja pierdole czemu wszystko pod gorke?

  • ołowiana wrona Autorytet
    Postów: 568 154

    Wysłany: 28 maja 2015, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak chcą Ci zlikwidować ZUS?? masz być na umowę o dzieło? bo zlecenie jest oskładkowane

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2015, 07:35

    Ołowiana Wrona
    201609077444.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak. Kiedys bylo tak ze uczniowie mieli zlecenie a jak ktos juz nie uczyl sie mial dzielo. Moga dac dzielo bo moja praca ma troche taki charakter. Eh...

  • ołowiana wrona Autorytet
    Postów: 568 154

    Wysłany: 28 maja 2015, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zapisz się do jakiegos cosinusa, albo innej bezpłatnej policealnej, będziesz studentem i zostaniesz na umowie zlecenie

    Ołowiana Wrona
    201609077444.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak ale wtedy nie pojde na l4 jak bede musiala. A to jest dla mnie tez wazne... I
    Ze wzgledow finansowych lepsze jest dla mnie to dzielo ale jesli chodzi o dalsze starania to juz nie. Bo na zlecenie mam ubezpieczenie ale PNW ale nic wiecej mama mnie do tej pory ubezpieczala ale u niej juz zrezygnowalam z ubezpieczenia bo mialam u siebie. Wiec to jest kicha...

  • agatekgagatek Autorytet
    Postów: 366 145

    Wysłany: 28 maja 2015, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czeeeść kochane! trochę mnie nie było! walczyłam z fatalnym samopoczuciem i "nic mi się nie chce!" ;)no i z nauką... tak- nic się nie nauczyłam, czarno widzę najbliższy egzamin.
    Ciri ja piłam kadarkę z biedronki, ew. carlo rossi. Kochana, a nie myślisz, żeby poszukać czegoś nowego (w sensie pracy). Może warto jednak zmienić pracę?

    da81e5d9f8614d1ea87989037e9ca32f.png
    4b9aynqxuoxf1adr.png
  • ołowiana wrona Autorytet
    Postów: 568 154

    Wysłany: 28 maja 2015, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkie składki możesz sobie dobrowolnie opłacić, jeśli kasy za dzieło będzie więcej ale podejrzewam, że aż takiej różnicy nie będzie...

    Ołowiana Wrona
    201609077444.png
  • ołowiana wrona Autorytet
    Postów: 568 154

    Wysłany: 28 maja 2015, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Gagatku... ja codziennie walczę ze zmęczeniem i z nicmisieniechce bez pasożytka w brzuchu :) a egzaminem sie nie przejmuj, od czego sa poprawki :)

    Ołowiana Wrona
    201609077444.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co jest roznica taka ze na dzielo dostane jakies 200zl wiecej a zeby sama oplacac musialabym ok 500zl zaplacic bo juz to sprawdzalam z moim G... A co do pracy szykam od dwoch lat i nie moge znalezc wiec prosze mi to takich rzeczy nie mowic bo mnie to juz wkurza jakby w dzisiejszych czasach latwo bylo prace znalezc. Z moim wiekiem i brakiem doswoadczenai to mnie czeka kilkuletnia batalia z urzedem pracy i praktykami i stazem. Wiec o dziecko na kilka lat moge zapomniec.

  • ołowiana wrona Autorytet
    Postów: 568 154

    Wysłany: 28 maja 2015, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli Ty masz dostac 200 zł wiecej a oni zaoszczedza ponad 300 na zusie... Rynek pracy w PL to istny koszmar

    Ołowiana Wrona
    201609077444.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo wiem. Niestety... Dlatego kurcze nie wiem co robic. Czy dac sobie jeszcze czas ten jeden max dwa cykle na ciaze a potem rezygnowac z pracy i staran i isc do urzedu czy od razu do urzedu... Juz sama nie wiem. Wiem tylko ze mnie czeka batalia... bez sensu...

  • agatekgagatek Autorytet
    Postów: 366 145

    Wysłany: 28 maja 2015, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri ja doskonale wiem jak trudno jest na rynku pracy. sama jej przez rok szukałam. a praca którą mam teraz jest tak beznadziejnie płatna że aż żal tyłek ściska. Niby takie wielke korpo. Ja tylko mówię, że warto się rozglądać nie chciałam Cię urazić w żaden sposób

    da81e5d9f8614d1ea87989037e9ca32f.png
    4b9aynqxuoxf1adr.png
  • ołowiana wrona Autorytet
    Postów: 568 154

    Wysłany: 28 maja 2015, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Póki masz opłacane chorobowe to staraj się. Urząd pracy to zawsze opcja. Dwa miesiące Cię finansowo nie zbawią /mówie tu o tych 200zł na plus przy zmianie umowy/ Zrób wszystko co się da. Jeśli nie ciąża to ze spokojem oddasz się karierze. Masz jeszcze czas na dziecko!

    Ołowiana Wrona
    201609077444.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze stawialam ze do 26 bede w ciazy ze potem nie bede sie starac. Bo w rodzinie nie dosc ze trudno zajsc to potem sa jakies przygody albo chore dzieci albo matka na psyche siada. I tego sie boje dlatego nie chce pozniej zachodzic w ciaze pierwsza. Wiem ze to nie jest powiedziane ze w moim przypadku tak bedzie ale jednak tak sie tego boje ze chyba nawet teraz o tym myslac jestem w stanie zrezygnowac z dziecka....

  • ołowiana wrona Autorytet
    Postów: 568 154

    Wysłany: 28 maja 2015, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wywierasz na sobie bardzo dużą presję, jestem daleka od krakania bo życzę Tobie szybkiej ciąży, ale CIŚNIENIE na dziecko nigdy nie jest dobre!

    Ołowiana Wrona
    201609077444.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem. Ale coz jak tu nie myslec? Szczegolnie ze wlasnie usluszalam zeby zmienic prace jak najszybciej. I wiesz jak to jest. I tak dlaje i tak dalej. Wiesz chyba musze spasc na samo dno zeby to olac i zeby bylo co ma byc. Ale teraz to raczej nie mozliwe. Jeszcze troche metrow do tego dna mi brakuje..

  • ołowiana wrona Autorytet
    Postów: 568 154

    Wysłany: 28 maja 2015, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaraz przypomina mi się kawałek "nie wierzę politykom"...ha ha ha ho ho ho...ciągle spadamy ale to jeszcze nie dno! :) wiem, że trudno, każda z nas ma jakieś powody do ciśnienia i presingowej sraczki, ale trzeba z tym walczyć!

    Ołowiana Wrona
    201609077444.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem. Poczekamy zobaczymy. Dzis zdycham w pracy juz prawie jest calkiem zle... Juz nie mam dzis sily. Chyba dzis sie upije. I bede uprawiac dziki seks. Moj G nie moze sie wykrecic bo na psyche mi to jest potrzebne

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 28 maja 2015, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przez ta prace musielismy wyjechac do de. nie chcialam wyjezdzac :(

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • ołowiana wrona Autorytet
    Postów: 568 154

    Wysłany: 28 maja 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się dzisiaj tak chce spać, że szoruje nosem po biurku.

    B sprzedał news, że w sierpniu jedziemy do jego siostry na chrzciny. B ma być ojcem chrzestnym, ale jego siostra nie ma kandydatki na matkę chrzestną (dodam, że ma jeszcze siostrę, a jej mąż ma dwóch żonatych braci...) No i stwierdzili, że wezmą swojego kolegę belgusa na drugiego rodzica chrzestnego. U nich to nie problem, nawet katolikiem nie trzeba być... B. się wkurzył, że on nie będzie "w związku partnerskim"... no i teraz wciska mi, że mam być matką chrzestną.
    Nie mówię NIE, chociaż z drugiej strony jakaś forma chyba powinna obowiązywać, no i dodam, że siostra B swojemu starszemu dzieciakowi każe na mnie mówić per PANI, a nie ciociu. Więc dodam, że uczucia mam mieszane!

    Ołowiana Wrona
    201609077444.png
‹‹ 88 89 90 91 92 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ