X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne nogi do góry?
Odpowiedz

nogi do góry?

Oceń ten wątek:
  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 19 września 2013, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jak nogi szły do góry, to i od razu biodra:) Ogólnie jak Luby mnie tak podniesie to mogę szurać kitą po podłodze:)
    Pamiętam tylko głupie uczucie tak wisząc z pupą w górze zaraz po....bez gaci:)

    Anoolka lubi tę wiadomość

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 19 września 2013, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaMisia wrote:
    Jak jeszcze wierzyłam, że nogi w górze działają, to mój Luby trzymał mnie za kostki unosząc do góry. Było zabawnie:)
    ja pierdziule...u mnie to nie wypali...moj 65kg wazy a ja okolo 90! wyobrazasz sobie to jak mnie trzyma w gorze???????????!!!!!!!!!kurka mac hahahahhaa

    MisiaMisia, Wik89 lubią tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2013, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może jakiś korek by się przydał heheheh ;-)

    MalutkaEve, weronika86 lubią tę wiadomość

  • nescafe Autorytet
    Postów: 468 286

    Wysłany: 20 września 2013, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomo, ze wyplywa to sie grawitacja nazywa :P Co ma zostac to zostaje.
    A nogi w gorze ? Dobrze, ze od tego ciaza nie zalezy , bo by polowy ludzi na swiecie nie bylo haha . Jak ciaza bedzie, to bedzie. Ale rozumiem , bo kazda staraczka chce losowi troche pomoc. U mnie to tez byla swieca. Maz jeszcze mnie nie podnosi w gore po seksie .... JESZCZE bo kto wie jak to kiedys bedzie Haha ;)

  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 20 września 2013, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myśmy zrezygnowali z praktyk unoszenia tyłka w górę. Medycznie, naukowo itp nie ma to większego sensu. :)

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2013, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaMisia wrote:
    Myśmy zrezygnowali z praktyk unoszenia tyłka w górę. Medycznie, naukowo itp nie ma to większego sensu. :)

    Też to słyszałam...ale człowiek zdesperowany łapie się już różnych pomysłów.
    Ciekawe do czego byłby się w stanie posunąć ;-)
    Ja też już fikałam koziołki, i jakby od tego ciąża zależała to już bym szkraba biegającego miała. Coś jest innego na rzeczy...tylko CO ????

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2013, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zaczełam stosowac ta "metode" i za 1 razem sie udało, teraz tez stosuje;)

  • alternatywa Autorytet
    Postów: 383 155

    Wysłany: 11 maja 2014, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się martwię tym, że ze mnie dużo wypływa, bez względu na to czy się poruszę czy nie, hmmm...

    a przy tyłozgięciu lepiej leżeć na brzuszku czy plecach?

    Gucik lubi tę wiadomość

    [email protected]
    uwo93e3k1dtt2470.png
  • chicken Autorytet
    Postów: 444 212

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makcza wrote:
    Dziewczyny, żadne tam nogi do góry, należy nad jednoczesnym orgazmem popracować. Kobiecy orgazm właśnie po to matka natura wymyśliła - skurcze pochwy podczas orgazmu ułatwiają plemnikom robotę. A jak przyjemnie!
    Ja tak staram się robić ;) choć musi być do tego pozycja w której mi jest łatwiej osiągnąć szczyt. Np od tyłu co jest podobno dobre bo penis wchodzi głęboko, ja niestety nie dojdę

    geeky-2017-12-12.jpg
  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nogi do gory i świece. O NIE!
    Czasami potrzymam chwile zgięte w gorze ale to wtedy kiedy Tz idzie pierwszy pod prysznic bo nie chce pomoczyc prześcieradła.
    Po serduszkach zawsze sie myje. Bez mydła ale woda. I mi jakos nic nie wypływa az do rana.
    Nie chce mi sie wierzyć ze jakies świece i spanie z nogami na lampie miałoby pomoc w zajściu w ciaze. Kobiety od wiekow zachodzą bez takich cyrków wiec wierze ze jelsi ciąża ma byc to bedzie bez tego widowiska ;).
    Ktos opowiadał ze kazał Tz' owi trzymać nogi w gorze. Nie potrafię sobie wyobrazic reakcji meza na taka propozycje ;).... wstyd byłoby mi :D.

  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak zaszlam z zuzia, 2 cyle nic a w 3 mowie: a co.mi szkodzi i zaszlam. Teraz sie staram o 2 babla i nic, w t cyklu powtorze te nogi ;) moze i tym razem zdarzy sie cud
    I

    CarPer lubi tę wiadomość

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage wrote:
    Ja tak zaszlam z zuzia, 2 cyle nic a w 3 mowie: a co.mi szkodzi i zaszlam. Teraz sie staram o 2 babla i nic, w t cyklu powtorze te nogi ;) moze i tym razem zdarzy sie cud
    I

    No jak Ci sie znowu uda to moze nawet to przemyśle :D!

    Lady Savage lubi tę wiadomość

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chicken wrote:
    Ja tak staram się robić ;) choć musi być do tego pozycja w której mi jest łatwiej osiągnąć szczyt. Np od tyłu co jest podobno dobre bo penis wchodzi głęboko, ja niestety nie dojdę
    My w szczęśliwym cyklu właśnie od tyłu, ale na łyżeczkę. Jak mój doszedł to jeszcze został w środku a ja sobie sama skończyłam i tym sposobem myślę, ze wszystko zostało ładnie zassane do środka ;)
    Nie mówię, że to jest metoda, bo wcześniej też tak nam się zdarzało :)

    Leżę tylko 15 minut, bo dłużej nie mogę z uwagi na infekcje pęcherza.
    Czytałam gdzieś, że są badania, że przy IUI zwiększa się liczba ciąż, kiedy kobieta poleży 15 minut. Autor artykułu zwrócił uwagę, że przy inseminacji plemniki mają do przebycia bardzo krótką drogę.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Paulinucha87 Ekspertka
    Postów: 445 99

    Wysłany: 6 lutego 2017, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O fajny temat;) ja już drugi cykl poduszeczkę pod pupe i tak sobie leże z godzinke.Najgorzej jak chce mi sie siusiu wtedy wstaje i wszystko wylatuje.A kiedy sikam to samo ;/ ale juz sie naczytałam,że to co ma zostac to zostaje.Mam kolezankę,która po każdym stosunku myła się "tam"bardzo dokładnie tzn wkładała palce itp.I zaszła w ciąże :D nie strarali sie nawet,ale ona zawsze lubiła to wszystko zmyć odrazu bo się żle czuła ;)Ja sobie leże i biore kąpiel nastepnego dnia rano dopiero.Narazie zero efektów,ale dopiero drugi cykl stosuje wiec nadzieja jest.Aha pozycje kończące to zawsze misjonarska lub na pieska bo czytałam,że najlepsze,żeby nasienie było najbliżej ujscia szyjki macicy.Wiem wiem można zwariować,ale jak nie idzie to co począc :/

  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 6 lutego 2017, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha tez probowalam, zabawnie bylo. Zawsze sie smialam z mezem, ze mnie powinien podwiesic u sufitu jak Jancio Wodnik w tym starym filmie - babe za nogi, na belce hihi ^^
    Oczywiscie nic z tego. Z pierwszym dzieckiem zaszlam bez akrobacji.

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2017, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cały poprzedni cykl podnosiłam nogi do góry, po <3 robiłam świece, mój mąż pukał się po głowie widząc moje wygibasy w sypialni. Niestety nic z tego nie wyszło... W tym cyklu bardzo często po <3 po prostu zasypiałam nie ruszałam się z łóżka, nie wstawałam, nie chciałam żeby robaczki wyleciały... ;) Zobaczymy jak będzie może dziewczyny zerkniecie na mój wykres, jak to wygląda ?

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ