X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne nogi do góry?
Odpowiedz

nogi do góry?

Oceń ten wątek:
  • Makcza Autorytet
    Postów: 2080 1272

    Wysłany: 15 lipca 2013, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalitria wrote:
    my teraz staramy sie aż nadto a'la króliki, nogi w górze, leżenie po, więcej seksu dla przyjemności niż dla ciąży, no i w tym cyklu ja wyjątkowo spokojnie podchodzę do sprawy. ok... szał jest z seksem, bo nie chce ani 1 dnia stracić, ale juz nie doszukuje się objawów. już nie robię notatek jak mi się odbije w prawo a nie w lewo albo jak mam 3 gazy dziennie a dzień wcześniej żadnego. Co będzie to będzie, ale jak nic nie będzie w lipcu to nie czekam z badaniami. Robie wszystkie jak leci. A nóż widelec...

    Good for U, Sis! Dużo miłości i wszystko będzie pięknie!

    tb73y2v4bw88z3f1.png
    ox7n3e3ktfsn5ith.png
  • Makcza Autorytet
    Postów: 2080 1272

    Wysłany: 31 lipca 2013, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I co dziewczęta, żadna "mojej" metody nie stosuje? - mam na myśli jednoczesny orgazm :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2013, 21:29

    tb73y2v4bw88z3f1.png
    ox7n3e3ktfsn5ith.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2013, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beat_ina wrote:
    Witajcie staraczki :)
    Czy Wy stosujecie metode "nogi do góry", "pupa do góry"? Jesli tak, to na czym to polega, poprostu nogie do góry? Głupie pytanie, ale zaczęłam się nad tym zastanawiać.

    Słyszałam o tej metodzie jednak sama jej nie stosuję. Zwykle po seksie leżę sobie jakiś czas :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2013, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja leze na brzuchu :P ale to tylko dlatego ze nasz seks konczy sie pozycja od tylu i moj wtedy konczy, troche jeszcze we mnie potrzyma i wtedy ja delikatnie klade sie na brzuch i tak zasypiam. lubie spac na brzuchu.

    A jak probuje sie wiercic i jakies poduszki itp to zaraz wyplywa...

    ostatnio probujemy pozycji na boku i wedty tez tak zostaje i zasypiam albo delkiatnie przekrecam sie na plecy


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2013, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a i ja zginam nogi w kolanach jesli jestem na plecach.. ale nie dlatego zeby nie wylecialo... poprostu tak lubie spac :P

  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 3 sierpnia 2013, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co do tego zasypiania... czytałam, że 20-30min po <3 powinno się usunąć resztki spermy używając mięśni Kegla gdyż zalegające przy szyjce nasienie może utrudnić dostanie się nowym plemnikom np. następnego dnia

    MisiaMisia lubi tę wiadomość

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • mistake Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 3 sierpnia 2013, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    odnośnie nóżek do góry to nam udało się ostatnim razem tak zajść.. :) tym razem kładę się spokojnie i zasypiam, bez szaleństwa ;) zobaczymy co z tego wyjdzie ;)

    eunika lubi tę wiadomość

  • Anijka Przyjaciółka
    Postów: 79 23

    Wysłany: 7 sierpnia 2013, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koleżanka mi opowiadała że jej mama właśnie tak miała !
    Gin jej kazał za kazdym razem podnosić nogi do góry :)
    Ja zaczełam tak robić :D Nie za każdym razem ale sie staram :P

    "najpiekniejsze kwiaty zakwitaja niespodziewanie"
  • Anijka Przyjaciółka
    Postów: 79 23

    Wysłany: 7 sierpnia 2013, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :P

    "najpiekniejsze kwiaty zakwitaja niespodziewanie"
  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2349

    Wysłany: 7 sierpnia 2013, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja na razie tej metody nie stosuję :-) Po seksiku leżę sobie i zasypiam - staram się nie wstawać bo wylatuje - a szkoda he he he :-)

    zem3i09keg891u11.png
  • Brava Ekspertka
    Postów: 166 178

    Wysłany: 7 sierpnia 2013, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja zawsze podnosilam do gory, a jak raz nie podnioslam to zaszlam w ciaze :)

    Matylda36, Nusia, Modelka lubią tę wiadomość

    km5scwa1ghavzzd2.png
    uwo93e3ktb237qer.png
  • Anijka Przyjaciółka
    Postów: 79 23

    Wysłany: 7 sierpnia 2013, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hihi :) Kazda z nas jest inna nie da się określić jednoznacznie komu to pomaga a komu szkodzi :)

    "najpiekniejsze kwiaty zakwitaja niespodziewanie"
  • Stinka Ekspertka
    Postów: 159 73

    Wysłany: 8 sierpnia 2013, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.doctormed.pl/wydzial/212/artykul/41/Pochwa%20(anatomia%20człowieka)
    Dziewczyny biorąc pod uwagę anatomie to najlepiej leżeć na brzuchu z poduszka pod pupa po staraniach. Ja tak robiłam teraz i udało sie za pierwszym cyklem starań.

    Modelka lubi tę wiadomość

    8599gov35hcg7r21.png
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 19 sierpnia 2013, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja II w cyklu zaciazinym stosowałam nogi q górę czyli swieca . Mam tylo zgięcie i stosowałam metodę poduszka pod brzuch i efektów brak przez 10 Miesięcy. W poprzedni zaszłam też w pozycji swieca po. Ale czy to miało wpływ? Tylko sam organizm mój wie.. Ważne ze zaskoczyło.. Ale Napewno to nie jedyny czynnik.

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 21 sierpnia 2013, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co człowiek to opinia. Lekarze z którymi o tym rozmawiałam twierdzili, że to niczego nie daje. Inne porady mówią właśnie o 20-30 minutkach leżenia i to ma wystarczyć. Podobno wtedy nie zalepia się wejścia starymi plemniczkami.
    Co do równoczesnego orgazmu, to też zdania są podzielone. Ja ufam teorii, która mówi o tym, że kobieta powinna mieć orgazm chwilę przed albo wcale. Podobno skurcze powodują usuwanie nasienia i choć szyjka się chwilowo otwiera, to nie zwiększa to znacznie szansy na zajście w ciążę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2013, 12:54

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2013, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makcza wrote:
    Dziewczyny, żadne tam nogi do góry, należy nad jednoczesnym orgazmem popracować. Kobiecy orgazm właśnie po to matka natura wymyśliła - skurcze pochwy podczas orgazmu ułatwiają plemnikom robotę. A jak przyjemnie!


    Dokładnie tak samo uważam. Choć póki staramy się bezskutecznie, to wyczytałam, że nogi do góry z pewnością nie pomogą, a już zupełnie powodują śmieszną atmosferę w łóżku ;P

    Tak jesteśmy zbudowane, że powinnyśmy zajść w ciążę w najzwyklejszej pozycji ;)

    MisiaMisia lubi tę wiadomość

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 19 września 2013, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wlasnie wczoraj robila swiece a dzisiaj wyznaczylo mi owulke...mam nadzieje, ze zadzilala bo czulam sie glupkowato jak M sie ze mne smial :)

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 19 września 2013, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak jeszcze wierzyłam, że nogi w górze działają, to mój Luby trzymał mnie za kostki unosząc do góry. Było zabawnie:)

    MalutkaEve, weronika86, Foto_Anna lubią tę wiadomość

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 19 września 2013, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca 2015, 09:29

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2013, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba raczej cycki do góry :D

    MisiaMisia, biedronka1982, Saramago lubią tę wiadomość

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ