X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe dziewczyny na forum :)
Odpowiedz

Nowe dziewczyny na forum :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2017, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widze ze kolezanka wyzej sie odchudza?:)

  • Martella Znajoma
    Postów: 20 3

    Wysłany: 9 kwietnia 2017, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak, świeża sprawa :)

  • meggi90 Autorytet
    Postów: 631 266

    Wysłany: 9 kwietnia 2017, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M8isia ja też nie mogę patrzeć na jego smutne oczka. Jak on cierpi. Nie wiem czy jest jakaś szansa że przeżyje to.

    Jesteśmy małżeństwem od 20.06.2015
    xnw4skjo49k4p9mf.png
    ckaidqk3t2grx5um.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2017, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj w klubie. Ale biegasz czy jezdzisz na rowerze jaka masz diete widac jakies juz efekty?. Sory ze tyle pytan na raz ale tez zaczelam modelowac swoje cialo tak ladniej nazwe niz zrzucanie zbednych kg bo zimie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2017, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meggi90 wrote:
    M8isia ja też nie mogę patrzeć na jego smutne oczka. Jak on cierpi. Nie wiem czy jest jakaś szansa że przeżyje to.
    Nawet tak nie mow ze nie przezyje. Bo az mi go szkods. Moze te kroplowki i lekarstwa cos mu pomoga nie tracmy nadziejii. A ile twoj piesek ma lat

  • meggi90 Autorytet
    Postów: 631 266

    Wysłany: 9 kwietnia 2017, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martella trzymam kciuki abyś doszła do wyznaczonego celu, ja też zamierzałam, ale natłok pracy w pracy :) i w domu sprzątanie, no i inne nieprzewidziane problemu odłożyły moje plany na maj. kiedyś schudłam dużo a poźniej odpuściłam, no i troszkę mam ciałka :)

    Jesteśmy małżeństwem od 20.06.2015
    xnw4skjo49k4p9mf.png
    ckaidqk3t2grx5um.png
  • Martella Znajoma
    Postów: 20 3

    Wysłany: 9 kwietnia 2017, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M8isia wrote:
    Witaj w klubie. Ale biegasz czy jezdzisz na rowerze jaka masz diete widac jakies juz efekty?. Sory ze tyle pytan na raz ale tez zaczelam modelowac swoje cialo tak ladniej nazwe niz zrzucanie zbednych kg bo zimie

    Dieta ułożona przez dietetyka + rower :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2017, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meggi90 wrote:
    Martella trzymam kciuki abyś doszła do wyznaczonego celu, ja też zamierzałam, ale natłok pracy w pracy :) i w domu sprzątanie, no i inne nieprzewidziane problemu odłożyły moje plany na maj. kiedyś schudłam dużo a poźniej odpuściłam, no i troszkę mam ciałka :)
    Meggi90 ale mialas diete czy poprostu sport jakis uprawialas?

  • meggi90 Autorytet
    Postów: 631 266

    Wysłany: 9 kwietnia 2017, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    on w listopadzie skończył rok także młodziutki jest, ale człowiek się przywiąże do stworzenia. Dobrze, że mama z mężem pojechali ze mną bo ja psychicznie nie dałabym rady...

    Jesteśmy małżeństwem od 20.06.2015
    xnw4skjo49k4p9mf.png
    ckaidqk3t2grx5um.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2017, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam zawod dietetyk wiec sama sobie diete dobieram

  • meggi90 Autorytet
    Postów: 631 266

    Wysłany: 9 kwietnia 2017, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wtedy sama ograniczyłam słodycze i jadłam zdrowiej i mniej ale to było ponad 2 lata temu no i bardzo dużo ćwiczyłam, raz na dzień chodakowska i 1h jula hop. No taka laska byłam że szok. A no i koło Bożego narodzenia byłam 2 miesiące na diecie bebio. Poszło 6kg no ale już przybrałam ze 3.

    M8isia lubi tę wiadomość

    Jesteśmy małżeństwem od 20.06.2015
    xnw4skjo49k4p9mf.png
    ckaidqk3t2grx5um.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2017, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meggi90 wrote:
    on w listopadzie skończył rok także młodziutki jest, ale człowiek się przywiąże do stworzenia. Dobrze, że mama z mężem pojechali ze mną bo ja psychicznie nie dałabym rady...
    Jak jest mlodziutki to powiniem wyjsc z tego. Widze ze jestes taka jak ja moj przyszly maz zawsze mi mowi ze o psa bardziej sie boje niz o niego

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2017, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meggi90 wrote:
    Ja wtedy sama ograniczyłam słodycze i jadłam zdrowiej i mniej ale to było ponad 2 lata temu no i bardzo dużo ćwiczyłam, raz na dzień chodakowska i 1h jula hop. No taka laska byłam że szok. A no i koło Bożego narodzenia byłam 2 miesiące na diecie bebio. Poszło 6kg no ale już przybrałam ze 3.
    Ja jakos nie polubilam chodakowskiej ja duzo biegam co 2 dzien po 10 km .

  • Martella Znajoma
    Postów: 20 3

    Wysłany: 9 kwietnia 2017, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M8isia wrote:
    Ja jakos nie polubilam chodakowskiej ja duzo biegam co 2 dzien po 10 km .

    ja nie wiem jak się zabrać za bieganie ;( może jakieś rady?

  • meggi90 Autorytet
    Postów: 631 266

    Wysłany: 9 kwietnia 2017, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za pocieszenie :) wierzę, że da radę. Musimy uważać teraz i my na te kleszcze, jak na nim siedzą. I on musiał chyba w jakieś gniazdo wejść, bo u drugiego psa było z 8. A ten miał 40 i jeszcze wyłażą.

    Mi chodakowska pomogła ale jak myślę że mam znów z nią zacząć to mi się nie chce, ale hula hop lubię.

    A bieganie to nie dla mnie :) i to jeszcze 10 km? Podziwiam

    Jesteśmy małżeństwem od 20.06.2015
    xnw4skjo49k4p9mf.png
    ckaidqk3t2grx5um.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2017, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martella wrote:
    ja nie wiem jak się zabrać za bieganie ;( może jakieś rady?
    Kochana pierwsze zacznij id malych dystansow np 10 min bieg 3 minuty spokojny spacet. Jak bd miala zakwasy zrob sobie przerwe. Z dnia na dzien wydluzaj sobie dystanse. Ja porwalam sie z motyka na slonce i biegam z zakwasami na nogach bo odrazu 10 km zaczelam dystans .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2017, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggi90 ja te lubie hula hop a podobno daje ladne efekty. Ja mam hula hop z wypustkami jak krecilam caly brzuch w siniakach ale talia sie zmienia.

  • meggi90 Autorytet
    Postów: 631 266

    Wysłany: 9 kwietnia 2017, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja tymi z wypustkami kręciłam, i potwierdzam efekty były spektakularne, aczkolwiek pewnie dlatego że i chodakowską i mniej jadłam, nie wiem jak samo hula hop wpływa. No może od maja zacznę, no ale przy staraniach to też ciężko z hula hop.

    Jesteśmy małżeństwem od 20.06.2015
    xnw4skjo49k4p9mf.png
    ckaidqk3t2grx5um.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2017, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My to baby mamy przewalone

  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 9 kwietnia 2017, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez na diecie dwa tyg i na wadze już prawie 3 kg mniej ale ostatnio mam spore nerwy, mało czasu na jedzenie i samo leci. co do starań to odebrałam wyniki i wszystko mam w normie.
    hemoglobina 15,0 (12-16)
    ogólnie morfologia krwi wszystko w dobrych granicach
    TSH 1,180 ( 0,27-4,2)
    LH 4,93
    Estradiol 141,60
    Prolaktyna 283 (102-496)
    Badania robiłam będąc w 3 DC.
    cieszy mnie to bo przynajmniej w tym jest ok. jeszcze chcę progesteron zrobić koło 22 dc żeby zobaczyć na jakim jest poziomie.
    miłego wieczoru i jutrzejszego dnia :)

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
‹‹ 11 12 13 14 15 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ