X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe dziewczyny na forum :)
Odpowiedz

Nowe dziewczyny na forum :)

Oceń ten wątek:
  • meggi90 Autorytet
    Postów: 631 266

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Britty wrote:
    Hej kochane ❤

    U mnie 8cs, i 7dc , testuje na koniec kwietnia. Mam ogromną nadzieje, ze święta przyniosą nam piekna niespodziankę. W tym cyklu razem z partnerem próbujemy terapii ziolowej wiąże z tym duże nadzieje.

    Witaj
    W takim razie. Życzę aby to były owocne święta z jajeczkiem i zajaczkiem w brzuszku.
    Dziewczyny ja mierze temperaturę pierwszy cykl aby zobaczyć i do wakacji poznać swoje ciało.
    Powiedzcie bo Wy się może bardziej znacie czy ok jest ten wykres?

    Jesteśmy małżeństwem od 20.06.2015
    xnw4skjo49k4p9mf.png
    ckaidqk3t2grx5um.png
  • Agness12 Autorytet
    Postów: 370 206

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OnaOna1 wrote:
    Oj jak ja bym bardzo chciala...
    Trzymam kciuki kochana <3

    3i49df9hi1sl1iuj.png
  • Agness12 Autorytet
    Postów: 370 206

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Britty wrote:
    Hej kochane ❤

    U mnie 8cs, i 7dc , testuje na koniec kwietnia. Mam ogromną nadzieje, ze święta przyniosą nam piekna niespodziankę. W tym cyklu razem z partnerem próbujemy terapii ziolowej wiąże z tym duże nadzieje.
    Hej <3
    Wpisuje 30.04<3

    Britty lubi tę wiadomość

    3i49df9hi1sl1iuj.png
  • Martella Znajoma
    Postów: 20 3

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

    ja też nowiutka ;) staramy się od roku, niestety bez efektów..
    01.03 pierwsza wizyta w Naprocentrum i miliony badań. Teraz czekam na testowanie.. kiedy najszybciej testujecie żeby były wiarygodne?

  • d.orota Koleżanka
    Postów: 39 0

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez jestem nowa i chciałabym dołączyć ;)
    To nasz pierwszy prawdziwy cykl starań. Zauważyłam, ze mierzenie temperatury bardzo mnie stresuje i nastawia wiec rozważam żeby nie mierzyć… Staram podchodzić do sprawy na spokojnie, ale mimo, ze to dopiero pierwszy cykl już nie zawsze mi wychodzi…

    Witam serdecznie i życzę wszystkim powodzenia :)

    p19uqqmz9qpwb8k1.png
  • AnnaM Koleżanka
    Postów: 35 6

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was dziewczyny.

    Mam nadzieję, że nie będziecie miały nic przeciwko gdy dołączę do waszej społeczności.
    Staramy się już o dziecko 1,5 roku. Od listopada farmakologicznie - biorę CLO, infofolic i czekam...

    Czekanie jest najgorsze. Co więcej, co miesiąc widzę u siebie co najmniej 2 objawy ciążowe, zwariować można. Czy Wy też tak macie?

    Nie mam za bardzo z kim o tym pogodać (oprócz mojego męża oczywiście).

    Żeby to było dziś...
  • Martella Znajoma
    Postów: 20 3

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaM wrote:

    Czekanie jest najgorsze. Co więcej, co miesiąc widzę u siebie co najmniej 2 objawy ciążowe, zwariować można. Czy Wy też tak macie?

    Nie mam za bardzo z kim o tym pogodać (oprócz mojego męża oczywiście).

    Mam dokladnie tak samo! Nikt kto nie ma takiej samej sytuacji nie zrozumie jak to jest cały czas ciągle na coś czekać..

  • kolka Autorytet
    Postów: 376 350

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    to i ja chętnie się dołączę do Was :)
    Staramy się już ze 2 lata... Z obojgiem jest coś nie tak, ale wzięliśmy się w garść, diagnozujemy się i próbujemy dalej.

    AnnaM, też biorę Clo od tego cyklu, choć nie wiem czy jest po co bo mąż idzie do szpitala na badania i nie wiem czy się uda nam wstrzelić w owu :(
    Objawy ciążowe to ja widzę już od drugiego dnia po owulacji, te mdłości w ,,pierwszym dniu ciąży" :D

    f2w3rjjgqu35wkgy.png

    starania od 2015 roku
  • AnnaM Koleżanka
    Postów: 35 6

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak sobie z tym radzisz?

    i jakie masz objawy? Ja mam czas mdłości rano albo ból podbrzusza.
    niestety to sa tylko skutki uboczne brania leków.

    Żeby to było dziś...
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej na forum nie jestem nowa ale tez dołączę sie:) my staramy sie 7miesiescy. Obecnie cykl na clo testuje 29kwietnia liczę na dwie kreski :)

    Agness12 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Martella Znajoma
    Postów: 20 3

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślicie że testowanie 10dpo ma sens? Test z moczu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2017, 21:43

  • Nula30 Ekspertka
    Postów: 286 75

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agness12 wrote:
    To Ci zazdroszcze :) Nasionka mozna łatwo poprawić :P A z kobietkami jest juz troche gorzej niestety.
    Dajesz mężowi jakieś witaminki ?:)

    Jesteśmy już po wizytach (u ginekologa i androloga) - podbudowana jestem trochę. Wyniki nie są za dobre, ale nie ma tragedii. Mąż dostał fertilman plus, a ja ze swojej strony faszeruję go salfazinem, wit c 1000, kwasem foliowym, macą i orzechami brazylijskimi. Za radą dziewczyn mąż pije też flegaminę na rozrzedzenie nasienia - pije w moje dni płodne.
    Jestem pełna nadziei, że nam się w końcu uda :) Dzisiaj na usg był płyn, także pęcherzyk pękł wczoraj lub dzisiaj przed badaniem. Oczywiście wykorzystaliśmy ten czas należycie ;) Termin miesiączki mam na 19.04 - OBY NIE NADESZŁA!!!

    Trzymam kciuki za Was dziewczyny!

    Agness12 lubi tę wiadomość

    rfxg43r8qq0glx30.png
  • Agness12 Autorytet
    Postów: 370 206

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martella wrote:
    Myślicie że testowanie 10dpo ma sens? Test z moczu.
    Jak dla mnie nie ...
    Test 14dpo minimum a lepiej po spodziewanej @

    3i49df9hi1sl1iuj.png
  • Agness12 Autorytet
    Postów: 370 206

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nula30 wrote:
    Jesteśmy już po wizytach (u ginekologa i androloga) - podbudowana jestem trochę. Wyniki nie są za dobre, ale nie ma tragedii. Mąż dostał fertilman plus, a ja ze swojej strony faszeruję go salfazinem, wit c 1000, kwasem foliowym, macą i orzechami brazylijskimi. Za radą dziewczyn mąż pije też flegaminę na rozrzedzenie nasienia - pije w moje dni płodne.
    Jestem pełna nadziei, że nam się w końcu uda :) Dzisiaj na usg był płyn, także pęcherzyk pękł wczoraj lub dzisiaj przed badaniem. Oczywiście wykorzystaliśmy ten czas należycie ;) Termin miesiączki mam na 19.04 - OBY NIE NADESZŁA!!!

    Trzymam kciuki za Was dziewczyny!
    Wlasnie o tym wszystkim mialam Ci pisac :) Aa i slyszalam ze flegamina w tabletkach dla faceta :)

    3i49df9hi1sl1iuj.png
  • Agness12 Autorytet
    Postów: 370 206

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe dziewczyny <3

    3i49df9hi1sl1iuj.png
  • Nula30 Ekspertka
    Postów: 286 75

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No oby coś pomogło! Przecież nie może być zawsze pod górkę! A Wy coś suplementujecie Agness?

    rfxg43r8qq0glx30.png
  • ona333 Przyjaciółka
    Postów: 120 31

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :)
    Ja od dziś na forum, bo szukałam w googlach pewnych podpowiedzi i tu je znalazłam :)
    cóż mogę powiedzieć, jestem po kilku inseminacjach, wcześniej na CLO, i od dziś rozpoczynam procedurę IVF, 2dc.

    jestem nieszczęśliwą posiadaczką endometriozy, która zniszczyła mi bezpowrotnie jeden jajnik. do tego moja druga połowa ma słabiutkie nasienie... i tak doszliśmy do pierwszej IFV... ;/

    2015-2017 - lapar.usunięcie torbieli - uszkodzony jajnik,niedrożność,endometrioza, stym. CLO, inseminacje - Novum
    04.2017 - 1 IFV -ICSI - :( 05.2017 - 2 crio - nie doszło, 2* [*]
    08.2017 - 3 IFV ICSI :( 11.2017 - histeroskopia OK
    20.12.2017 - 4 crio ... :(
  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie ;)
    Ja takze od dzis tutaj, mama juz jestem ale chcemy jeszcze jedno dziecko z moim obecnym partnerem.
    W grudniu mialam histeroskopie, polipa w macicy.Od lutego staramy sie pelna para ;)
    Pozdrawiam

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • Britty Autorytet
    Postów: 1068 480

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 00:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martella teoretycznie ju z poz moze wyjść na teście ale tontez zalezy kiedy zarodek sie zagnieździ moze to byc miedzy 6-12 dniem cyklu. Powodzenia!

    02.09.2020 Gabryś <3
    dqprj48a0vyap3wu.png
    22.07.2018 Zuzanka <3
    gg64t5odwuht857b.png
  • Chudik34 Koleżanka
    Postów: 75 15

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 00:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Ciesze sie,ze znalazlam taka stronke. Staramy sie z mezem o kolejne dzieciatko juz ok 7 miesiecy i nic.... Synek nam sie udal za pierwszym cyklem staran, nastepna ciaza rowniez po pierwszym cyklu staran niestety zakonczona poronieniem. Od tamtej pory nic nie jest tak jak powinno. Dowiedzialam sie o niedoczynnosci tarczycy i hashimoto, pomimo,ze hormony juz uregulowane w ciaze zajsc nie umiem.... pozdrawiam Was wszystkie i trzymam kciuki za zafasolkowanie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2017, 00:50

    "Mocno wierzę w to, że dzieci nie umierają. One zmieniają datę porodu."

    k1j34u1.png[/url]
    wtw0wmk.png[/url]
    <a
    Nasz Aniolek <3 [*] 02.11.2015 <3
    4b9ag82yyv8hym6w.png
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ