X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe dziewczyny na forum :)
Odpowiedz

Nowe dziewczyny na forum :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2017, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agness a slyszalas o ziolach ojca sroki ???. Probowalas tychbziol moze. Albo ktoraz z dziewczyn miala stycznosc. Prosze o opinie. Agness duzo zdrowia. Teraz jest czas chorob. Jak nie grypa zeladkowa to kaszel katar itp. Wiec dziewczynki w ciazy uwazajcie na siebie.

  • Agness12 Autorytet
    Postów: 370 206

    Wysłany: 8 maja 2017, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M8isia wrote:
    Agness a slyszalas o ziolach ojca sroki ???. Probowalas tychbziol moze. Albo ktoraz z dziewczyn miala stycznosc. Prosze o opinie. Agness duzo zdrowia. Teraz jest czas chorob. Jak nie grypa zeladkowa to kaszel katar itp. Wiec dziewczynki w ciazy uwazajcie na siebie.
    Pije je do owulacji :) ja juz jestem chora jakiś miesiąc ;/

    3i49df9hi1sl1iuj.png
  • zielonooka7 Autorytet
    Postów: 650 633

    Wysłany: 8 maja 2017, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podpinam się do pytania o zioła Ojca Sroki. Czujecie jakąś zmianę po nich ? Gdzie je kupujecie ?

    2nn3csqv5aa4ewil.png
    w5wqio4pmt9rfpnw.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2017, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agness12 i jak sie czujesz po nich . widac jakies zmiany. Jak jestes juz chora miesiac to szybko musisz isc do lekarza. A daleko masz to swojego osrodka zdrowia?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2017, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielonooka chyba trzeba zalozyc nowy watek :)

  • Agness12 Autorytet
    Postów: 370 206

    Wysłany: 8 maja 2017, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czuje przede wszystkim prace jajnikow i wyraznie czuje owulacje ktorą nie raz potwierdzałam monitoringiem. Niby mam pco ale owulacje mi po tych ziolach powrocily i szczerze wam moge je polecic. Oczywiscie jesli ktos tych owulacji nie ma, bo ja nie miałam, nigdy nie czulam jajnikow ani owulacji... A kupiłam na allegro za ok 6 zl :)

    zielonooka7 lubi tę wiadomość

    3i49df9hi1sl1iuj.png
  • Agness12 Autorytet
    Postów: 370 206

    Wysłany: 8 maja 2017, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do osrodka mam jakies 6 km

    3i49df9hi1sl1iuj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2017, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agness12 bardzo dziekuje Ci za opinie na temat tych ziolek. A co do osrodka to moze podjedz sobie samochodem bo nie wiadomo kiedy wlacza telefon a zdrowie twoje najwazniejsze. No i jeszcze 12 dni i testujesz.

  • Agness12 Autorytet
    Postów: 370 206

    Wysłany: 8 maja 2017, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dopiero po 16 bede miala samochod i wtedy pojade

    3i49df9hi1sl1iuj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2017, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze jak dobrze miec prawo jazdy a jeszcze lepiej samochod

  • Agness12 Autorytet
    Postów: 370 206

    Wysłany: 8 maja 2017, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    prawko mam ale mąż w pracy do 16 takze trzeba czekac :D

    3i49df9hi1sl1iuj.png
  • zielonooka7 Autorytet
    Postów: 650 633

    Wysłany: 8 maja 2017, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M8isia wrote:
    Zielonooka chyba trzeba zalozyc nowy watek :)

    Jestem za ;) i nawet już nie tylko na temat tych ziółek ale też innych ,, wspomagaczy '' :D znacie jakieś inne ? Mnie ciekawi też np. ten żel Conceive plus. A co do zioł czytałam też o innych ziółkach ale już nie pamiętam nazwy, ale te Ojca Sroki chyba najpopularniejsze ;)

    Edit: te drugie ziółka to chyba Ojca Klimuszki ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2017, 14:05

    2nn3csqv5aa4ewil.png
    w5wqio4pmt9rfpnw.png

  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 8 maja 2017, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zakupiłam żel Conceive Plus i używałam dwa razy w tym cyklu bo mam malo sluzu płodnego. Odczucia wiadomo lepsze ale czy jest skuteczny ? Okaże sie 18 maja :)
    Nowy gin polecił mi tez żel Pre-Seed ale nie czytałam o nim, zapewne podobne są do siebie.

    zielonooka7 lubi tę wiadomość

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • Agness12 Autorytet
    Postów: 370 206

    Wysłany: 8 maja 2017, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zielonooka7 wrote:
    Jestem za ;) i nawet już nie tylko na temat tych ziółek ale też innych ,, wspomagaczy '' :D znacie jakieś inne ? Mnie ciekawi też np. ten żel Conceive plus. A co do zioł czytałam też o innych ziółkach ale już nie pamiętam nazwy, ale te Ojca Sroki chyba najpopularniejsze ;)

    Edit: te drugie ziółka to chyba Ojca Klimuszki ?
    Powiem wam ze tych watkow na temat wspomagaczy jest bardzo duzo :)

    3i49df9hi1sl1iuj.png
  • zielonooka7 Autorytet
    Postów: 650 633

    Wysłany: 8 maja 2017, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka wrote:
    Ja zakupiłam żel Conceive Plus i używałam dwa razy w tym cyklu bo mam malo sluzu płodnego. Odczucia wiadomo lepsze ale czy jest skuteczny ? Okaże sie 18 maja :)
    Nowy gin polecił mi tez żel Pre-Seed ale nie czytałam o nim, zapewne podobne są do siebie.


    Oo widzisz o Pre-seed też jeszcze nie czytałam nigdzie. Poszperam i na jego temat w takim razie :)

    2nn3csqv5aa4ewil.png
    w5wqio4pmt9rfpnw.png

  • zielonooka7 Autorytet
    Postów: 650 633

    Wysłany: 8 maja 2017, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agness12 wrote:
    Powiem wam ze tych watkow na temat wspomagaczy jest bardzo duzo :)

    Racja, ale nie trzeba zakładać nowego wątku. Możemy tutaj powymieniać się doświadczeniami z różnymi produktami ;)

    Ja osobiście do tej pory niczego nie stosowałam, w tym cyklu zaczęłam brać Inofolic zalecony przez gin. Jajniki zawsze miałam odczuwalne zwłaszcza w drugiej części cyklu a teraz po piciu tego dodatkowo czuje je teraz w pierwszej części . Cudów się nie spodziewam, ale w każdym bądź razie coś się dzieje :D

    2nn3csqv5aa4ewil.png
    w5wqio4pmt9rfpnw.png

  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 8 maja 2017, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po wizycie u gina. W piatek byl pecherzyk 20mm dzis juz nie ma sladu.
    Lekarz mowi ze na cialko zolte jeszcze za wczesnie i ze trzeba czekać czy @ sie pojawi czy nie.
    Jesli tego pecherzyka nie ma to czy peknal na 100% czy cos innego moglo sie z nim stac ?

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • Ilona04 Autorytet
    Postów: 652 105

    Wysłany: 8 maja 2017, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do zioł ojca Sroki, to ja sobie je zamowilam, ida do mnie ;) mam nadzieje, ze pomogą ;) wiele dobrych opini czytalam ;) i jeszcze zastanawiam sie nad olejkime z wiesiolka ? Podobno tez jest dobry na libido ? Macie jakies zdanie na ten temat ?

    Antoś 36tc [*]. Urodzony dla nieba :*
  • Olciak Autorytet
    Postów: 951 717

    Wysłany: 8 maja 2017, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej , martwi mnie mój wykres .. Zdarza się Wam , że ta temperatura tak skacze w ta i z powrotem ? Teraz znowu mam 36,6 drugi dzien z kolei ... Nie wiem czy ten wykres sie wyświetla tu ?

    🎈Ciąża donoszona🤰🏻

    Starania od 2016, 3 poronienia, jeden poród.
    03.01.20 Miłoszek 😇 20tc
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 8 maja 2017, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciak wrote:
    Hej , martwi mnie mój wykres .. Zdarza się Wam , że ta temperatura tak skacze w ta i z powrotem ? Teraz znowu mam 36,6 drugi dzien z kolei ... Nie wiem czy ten wykres sie wyświetla tu ?

    Poki @ nie ma to nie zamartwiaj sie na zapas. Często z tych ksiazkowych wykresow nic nie wychodzi a te "dziwne" koncza sie szczesliwie. Ponoc takie spadki moga swiadczyc o implantacji zarodka. Glowa do gory i czekaj na termin testowania :)

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
‹‹ 56 57 58 59 60 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ