X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki - 2017
Odpowiedz

Nowe staraczki - 2017

Oceń ten wątek:
  • marciaa Autorytet

Wysłany: 31 stycznia 2017, 14:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaspis, witaj :)

Jaspis lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Cytuj  /     /  Zgłoś

Dziękuję Wróblowa :*

Jaspis witaj, ale masz już super rodzinkę, mąż ma rację brakuje jeszcze księżniczki małej :)

Jaspis lubi tę wiadomość

• agu92 Autorytet

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anetka witaj w klubie, mam już wynik bety i tak jak się spodziewałam 1,2 czyli ciąży brak... Trudno, trzeba znowu brać się do roboty :D Ewcia ja liczę na odszkodowanie za pobity samochód, a po lekarzach nie chce mi się biegać w tej sprawie;p Mam już za sobą taką historię medyczną, że teraz z byle jakiego bólu od razu mnie wszędzie bez kolejki przyjmują, chyba boją się, żebym im w przychodni nie padła :D I nie lubię lekarzy, szpitali a niestety od dziecka ciągle mam z nimi do czynienia... Już dosyć tych odszkodowań :D

Ale za to tsh jakie mam cudowne! Ostatnio miałam wysokie i groziło mi leczenie hormonami, a teraz samo spadło do 1,8 :) Nic tylko w ciążę zachodzić! To się endokrynolog zdziwi, ciekawe czy nadal będzie obstawiał, że mam hashimoto.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia 2017, 14:58

12 cs - udało się! 10.07.2017 II <3

59d632af979ad.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 31 stycznia 2017, 15:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    agu92 może luty będzie dla nas bardziej szczęśliwszy.
    Bidulko Ty! współczuję wypadku, trzymaj się! Ja na szczęście jeszcze nigdy nie przeżyłam żadnego wypadku.

agu92 lubi tę wiadomość

• OLAM86 Autorytet

Wysłany: 31 stycznia 2017, 15:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zrobiłam 24 dnia cyklu i też był negatywny. Teraz mam 28 dzień cyklu. Też czuję jajniki...

• Wróblowa Autorytet

Wysłany: 31 stycznia 2017, 15:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko Agu to co Ci jest, że Cię bez kolejek przyjmują?

p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • nick nieaktualny

Wysłany: 31 stycznia 2017, 15:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olam a ile przeważnie trwają Twoje cykle?

Agu no właśnie co Ci jest, że tak bez kolejki?

Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia 2017, 15:01

• nick nieaktualny

Wysłany: 31 stycznia 2017, 15:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    W macierzyństwie na pewno doświadczenie mam :) ale lata swoje już też mam, więc może nie być już tak łatwo.
    Rok temu zmagałam się z ciężką anemią (2 transfuzje), miałam tez robione łyżeczkowanie ze względu na zbyt duży przerost endometrium, obfite i długie miesiączki, mam też kilka drobnych mięśniaków i jeszcze nieprawidłowo pracującą tarczycę. No ale zobaczymy co życie przyniesie :)

• OLAM86 Autorytet

Wysłany: 31 stycznia 2017, 15:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazwyczaj 28, ale po ciąży zdarzyło się i 34...

• nick nieaktualny

Wysłany: 31 stycznia 2017, 15:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku chwile mnie nie było a tu takie wypracowanie :D :D :D

Lasencje Moje :P Powiedzcie Mi jak tam u Was z planami Walentynkowymi ? :D Kupujecie sobie prezenty ze swoimi małżami czy raczej idziecie na kolację...a może wogóle nie celebrujecie ? :P

• marciaa Autorytet

Cytuj  /     /  Zgłoś
    luty musi być szczęśliwy ! :D

AneTka87 lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Cytuj  /     /  Zgłoś
    OLAM86 wrote:
    Zazwyczaj 28, ale po ciąży zdarzyło się i 34...

34 to u mnie standard....ostatni 39 dni :/

• nick nieaktualny

Wysłany: 31 stycznia 2017, 15:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olam To podobnie do moich, raczej też 28 dni. To teraz czekamy na @ i do dzieła w lutym ;)

Jaspis no faktycznie masz trochę dolegliwości, ale słyszałam o dużo dużo gorszych przypadkach i ciąża się zdarzała więc wszystko możliwe :)

• OLAM86 Autorytet

Wysłany: 31 stycznia 2017, 15:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że dziś w nocy będzie ,,wielki dzień" ;) A nawet jeśli nie dostanę okresu dziś, to nie ma szans na test, nie zrobię choćbym dostała tira z testami ;)

• nick nieaktualny

Wysłany: 31 stycznia 2017, 15:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze Czikitaaa współczuję tak długich cykli..

• Wróblowa Autorytet

Wysłany: 31 stycznia 2017, 15:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No długie cykle to moja specjalność. :/ moje i do 46-8 dochodziły.

Czikta! Gdzieś Ty była jak Cię nie było?! :P Mój Wróbel mnie na romantiko kolacje zaprasza (ja pierdykam) do sushibaru. <3 A co do prezentu to nie wiem, bo wykosztowałam się na jego prezent na gwiazdkę, więc mam pewne wątpliwości. :P

p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
  • nick nieaktualny

Wysłany: 31 stycznia 2017, 15:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha Olam ale się uśmiałam z tego tira :D Ale ile oni na nas starających się zarabiają na tych testach to też grubo..

• nick nieaktualny

Wysłany: 31 stycznia 2017, 15:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróblowa, a wiesz czym są spowodowane aż tak długie cykle?
    Współczuję..

• nick nieaktualny

Wysłany: 31 stycznia 2017, 15:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    AneTka, ja się nie zrażam ;)a że nie bardzo lubię chodzić po lekarzach to na razie nawet badań nie robię. Czuję się w miarę dobrze i pozytywnie patrzę w przyszłość. Choć przed ciążą przydałoby się kilka badań zrobić tak kontrolnie, więc zapisałam się na najbliższy możliwy termin u mojej ginki (28 lutego)

• Wróblowa Autorytet

Wysłany: 31 stycznia 2017, 15:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anetka, wszelcy lekarze mówią, że taka moja natura... i że tak naprawdę to wszystko jest w porządku (hormony też były ok). Więc muszę to jakoś znieść. :P

p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
‹‹ 153 154 155 156 157 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ