X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki - 2017
Odpowiedz

Nowe staraczki - 2017

Oceń ten wątek:
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agu92 wrote:
    Marcia trzeba byłoby do sądu kogoś podać a moi rodzice mieli już dosyć :) a o złotej karcie nie pomyślałam, cholera, trzeba było się ubiegać :D

    NO TAK :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agu92 wrote:
    Ostatnio mam problemy z sercem - mam ciągle tachykardie, w stanie spoczynku bije mi tak szybo jakbym biegła. A jak się ruszam to dopiero jest moc :D Miałam już tak 3 lata temu i się unormowało, winna była prawdopodobnie tarczyca. Teraz znowu się zaczęło, lekarze nie wiedzą od czego i panikują. Serio ostatni u którego byłam to mi narobił takiego rabanu... ale przyszłam z tym szybko bijącym sercem, wysokim ciśnieniem i krwotokiem z nosa więc się biedak wystraszył :D Myślał, że umierać będę :) Mam nadzieję, że sprawa się niedlugo wyjaśni bo nie idzie tak funkcjonować, jest mi ciężko w pracy za dziećmi nadążyć, męczę się w ekspresowym tempie i nie mogę spać w nocy bo przeszadza i dudnienie własnego serca.

    A w dzieciństwie przeszłam operację, lekarze przez dłuuugi czas leczyli mnie na nowotwór złośliwy kości po czym po badaniach w Warszawie okazało się, że nowotworu nie mam i nie miałam, a choroba kości którą leczyli lekarze jest niezłośliwa. To się ździebko zdenerwowałam wtedy bo już z 17 lat miałam... A potem jeszcze doszły ginekologiczne sprawy, jajniki, torbiele ale to już wiele z Was pewnie przechodziło. Po drodze 3 guzki tarczycy się przyplątały, właśnie czekam na wyniki biopsji. Podejrzenie hashimoto, ale na razie nie potwierdzone. I jeszcze żeby tego było mało to kiedyś nos sobie połamałam, a co! Sama, własnoręcznie twarzą o ziemię przywaliłam :D Ale teraz już jest cacuszko chirurgicznie nastawione :D


    Bidulka....ale wiem co czujesz bo ze mną są "problemy " odkąd skończyłam 3 latka....jak właśnie miałam 3 latka to poparzył mnie prąd ....do tego stopnia że 3 pierwsze miesiące byłam w śpiączce,póżniej operacja zaszywania w brzuchu rąk aby narosła mi skóra na tych poparzonych rękach ,amputacja połowy palca w lewej ręce....13 operacji polegających na łamaniu palców i wkładaniu w nich drutów i potem wycinanie czesci kości i zastępowanie ich sztucznymi stawami...do tego jak by było mało póżniej uciełam sobie opuszek w drzwiach od mieszkania bo zamykałam drzwi i nie zdążyłam wyciągnąć palca...:P potem zapalenie jelit,żołądka,nerek i całego przewodu pokarmowego....znowu długie leżenie w szpitalu...następnie zerwanie stawu kolanowego...gips,rehabilitacja........następstwem tego jest moje ciśnienie które skacze bez przyczyny do tego stopnia że pare razy wylądowałam w szpitalu b myślałam że umieram..no i oczywiście gwóźdź programu.....problem z zajściem w ciąże :D oczywiście z "MOJEJ WINY" bo wyniki małża wzorowe....aż strach sie bać co będzie dalej :P

  • Aika Autorytet
    Postów: 453 134

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Spokojnie, jestem, żyje :D Wrociłam do pracy po ponad tygodniu nieobecności i miałam po prostu zapier***... Jestem wykończona :/ Testu dzisiaj nie robiłam, jeśli temperatura nie spadnie to zrobię chyba jutro :) Aaaale się stresuje :P

    Witam nowe staraczki !

    Anetka przykro mi, tulaski :*

    Jeju dziewczynki ale macie straszne doświadczenia :( Ja z takich poważniejszych spraw to pamiętam jak miałam 14 lat miałam wycinany wyrostek robaczkowy i podczas operacji zatrzymało mi się krążenie i musieli mnie ratować :(

    m85awv1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aika wrote:
    Cześć dziewczyny! Spokojnie, jestem, żyje :D Wrociłam do pracy po ponad tygodniu nieobecności i miałam po prostu zapier***... Jestem wykończona :/ Testu dzisiaj nie robiłam, jeśli temperatura nie spadnie to zrobię chyba jutro :) Aaaale się stresuje :P

    Witam nowe staraczki !

    Anetka przykro mi, tulaski :*

    Jeju dziewczynki ale macie straszne doświadczenia :( Ja z takich poważniejszych spraw to pamiętam jak miałam 14 lat miałam wycinany wyrostek robaczkowy i podczas operacji zatrzymało mi się krążenie i musieli mnie ratować :(


    Najważniejsze że uratowali :* :* :*

    Trzymam kciuki za jutrzejszy teścik :*


    Ja spadam bo koniec mojej pracy na dziś,trzymajcie kciuki za mnie jutro bo rano jade zrobić hormony z krwi :P

  • OLAM86 Autorytet
    Postów: 596 289

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróblowa a test o małej wrażliwości to test o jakieś wrażliwości?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aika wrote:

    zatrzymało mi się krążenie i musieli mnie ratować :(

    Mało to do śmiechu... więc z góry przepraszam.. ale przypomniało mi się jak znajomy z pracy przy okazji opowieści właśnie z tego gatunku "...i musieli mnie ratować" spytał drugiego "I co? uratowali Cię???? :O "
    :D :D :D

  • OLAM86 Autorytet
    Postów: 596 289

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klekotkowa hehehhe

  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OLAM86 wrote:
    Wróblowa a test o małej wrażliwości to test o jakieś wrażliwości?
    Najczulszy to ten 10 mlU/ml. :)

    Klekotowa ja piernicze... hahaha :D

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aika rób, co Ci szkodzi... :)

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • OLAM86 Autorytet
    Postów: 596 289

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aika ale już masz test? I czekasz na rano? Czy kupujesz rano?;) Ps. jaka ekscytacja ;)

  • Aika Autorytet
    Postów: 453 134

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klekotowa hahaaha no nieźle :D

    Ola mam juz :) Czekam iiii tak się denerwuje :P

    Dzięki za wsparcie misie! <3

    m85awv1.png
  • agu92 Autorytet
    Postów: 547 164

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rany Boskie Czikitaa Ty to się dopiero nacierpiałaś :O Aika my tu wszyscy umieramy z niecierpliwości razem z Tobą :D

    12 cs - udało się! 10.07.2017 II <3

    59d632af979ad.png
  • OLAM86 Autorytet
    Postów: 596 289

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to dawaj znać bo jutro rano wejdę tu i chce już wiedzieć hehehe ;)) Na dziś kończę, buziaki i powodzenia wszystkim we wszystkim ;)))

  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aika ktoś musi zacząć luty od wejścia na pełnej... ekhm... :D

    Rodzynka lubi tę wiadomość

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to trzymam kciuki Aika. :) Nie denerwuj się, to nic nie zmieni, a tylko zaszkodzić może w razie czego.

    Wróblowa widzę skok tempki, chyba w końcu ovu co? :)

  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doma no mam nadzieje ze juz owulka bo oszaleje. :P chociaż już się oswoilam że będę miała w tym cyklu tasiemca. :P
    Zobaczymy jaki wynik osiągnę jutro.

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • Aika Autorytet
    Postów: 453 134

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje dziewczynki :) Mam nadzieje ze juz jutro będę mogła rozsiewac wiruski :*

    m85awv1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję kochane :*

    Aika trzymam kciukaski abyś mogła nam dać od jutra dużo wirusków.

    Wróblowa oby to już była owulka i do dzieła :) :*

    Czikita tulaski, bardzo Ci współczuję..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia 2017, 18:09

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :P. Obudził mnie telefon.. Teściowa: "Ewuś, proszę Cię pomóż młodemu w zadaniu z matematyki". "Ok, ale ja śpię! Tzn. spałam" :D.
    I weź się tu człowieku zdrzemnij chwilę (dłuższą chwilę), a później czytasz, czytasz i czytasz i końca nie widać :D

    Jaspis siemanko! ;)

    Agu, no dobra! Cofam swoje słowa o symulowaniu. Przeszłaś w życiu baaardzo dużo. Mega szacun dla Ciebie! :*

    Aika, powodzenia! :)

    Jaspis lubi tę wiadomość

  • agu92 Autorytet
    Postów: 547 164

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia takie popołudniowe drzemki to bardzo dobry symptom w tej fazie cyklu :>

    Czy ten dzień może być jeszcze gorszy? Zaledwie wczoraj przeprowadziliśmy się do naszego mieszkania, całe jest zawalone nierozpakowanymi rzeczami i poremontowymi pozostałościami a tu chwilę temu dzwonek do drzwi i... ksiądz po kolędzie. Ja w dresach, J w kurtce bo właśnie do pracy wychodzi i syf w całym domu. Ale ogarnął sytuację, wycofał się i poszedł do sąsiadów ze słowami, że za rok przyjdzie :D I teraz mi głupio :D

    12 cs - udało się! 10.07.2017 II <3

    59d632af979ad.png
‹‹ 155 156 157 158 159 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ