Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki - 2017
Odpowiedz

Nowe staraczki - 2017

Oceń ten wątek:
  • marciaa Autorytet

Wysłany: 31 stycznia 2017, 15:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    agu92 wrote:
    Marcia trzeba byłoby do sądu kogoś podać a moi rodzice mieli już dosyć :) a o złotej karcie nie pomyślałam, cholera, trzeba było się ubiegać :D

NO TAK :(

• nick nieaktualny

Wysłany: 31 stycznia 2017, 15:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    agu92 wrote:
    Ostatnio mam problemy z sercem - mam ciągle tachykardie, w stanie spoczynku bije mi tak szybo jakbym biegła. A jak się ruszam to dopiero jest moc :D Miałam już tak 3 lata temu i się unormowało, winna była prawdopodobnie tarczyca. Teraz znowu się zaczęło, lekarze nie wiedzą od czego i panikują. Serio ostatni u którego byłam to mi narobił takiego rabanu... ale przyszłam z tym szybko bijącym sercem, wysokim ciśnieniem i krwotokiem z nosa więc się biedak wystraszył :D Myślał, że umierać będę :) Mam nadzieję, że sprawa się niedlugo wyjaśni bo nie idzie tak funkcjonować, jest mi ciężko w pracy za dziećmi nadążyć, męczę się w ekspresowym tempie i nie mogę spać w nocy bo przeszadza i dudnienie własnego serca.

A w dzieciństwie przeszłam operację, lekarze przez dłuuugi czas leczyli mnie na nowotwór złośliwy kości po czym po badaniach w Warszawie okazało się, że nowotworu nie mam i nie miałam, a choroba kości którą leczyli lekarze jest niezłośliwa. To się ździebko zdenerwowałam wtedy bo już z 17 lat miałam... A potem jeszcze doszły ginekologiczne sprawy, jajniki, torbiele ale to już wiele z Was pewnie przechodziło. Po drodze 3 guzki tarczycy się przyplątały, właśnie czekam na wyniki biopsji. Podejrzenie hashimoto, ale na razie nie potwierdzone. I jeszcze żeby tego było mało to kiedyś nos sobie połamałam, a co! Sama, własnoręcznie twarzą o ziemię przywaliłam :D Ale teraz już jest cacuszko chirurgicznie nastawione :D

Bidulka....ale wiem co czujesz bo ze mną są "problemy " odkąd skończyłam 3 latka....jak właśnie miałam 3 latka to poparzył mnie prąd ....do tego stopnia że 3 pierwsze miesiące byłam w śpiączce,póżniej operacja zaszywania w brzuchu rąk aby narosła mi skóra na tych poparzonych rękach ,amputacja połowy palca w lewej ręce....13 operacji polegających na łamaniu palców i wkładaniu w nich drutów i potem wycinanie czesci kości i zastępowanie ich sztucznymi stawami...do tego jak by było mało póżniej uciełam sobie opuszek w drzwiach od mieszkania bo zamykałam drzwi i nie zdążyłam wyciągnąć palca...:P potem zapalenie jelit,żołądka,nerek i całego przewodu pokarmowego....znowu długie leżenie w szpitalu...następnie zerwanie stawu kolanowego...gips,rehabilitacja........następstwem tego jest moje ciśnienie które skacze bez przyczyny do tego stopnia że pare razy wylądowałam w szpitalu b myślałam że umieram..no i oczywiście gwóźdź programu.....problem z zajściem w ciąże :D oczywiście z "MOJEJ WINY" bo wyniki małża wzorowe....aż strach sie bać co będzie dalej :P

• Aika Autorytet

Wysłany: 31 stycznia 2017, 15:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Spokojnie, jestem, żyje :D Wrociłam do pracy po ponad tygodniu nieobecności i miałam po prostu zapier***... Jestem wykończona :/ Testu dzisiaj nie robiłam, jeśli temperatura nie spadnie to zrobię chyba jutro :) Aaaale się stresuje :P

Witam nowe staraczki !

Anetka przykro mi, tulaski :*

Jeju dziewczynki ale macie straszne doświadczenia :( Ja z takich poważniejszych spraw to pamiętam jak miałam 14 lat miałam wycinany wyrostek robaczkowy i podczas operacji zatrzymało mi się krążenie i musieli mnie ratować :(

m85awv1.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 31 stycznia 2017, 16:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aika wrote:
    Cześć dziewczyny! Spokojnie, jestem, żyje :D Wrociłam do pracy po ponad tygodniu nieobecności i miałam po prostu zapier***... Jestem wykończona :/ Testu dzisiaj nie robiłam, jeśli temperatura nie spadnie to zrobię chyba jutro :) Aaaale się stresuje :P

Witam nowe staraczki !

Anetka przykro mi, tulaski :*

Jeju dziewczynki ale macie straszne doświadczenia :( Ja z takich poważniejszych spraw to pamiętam jak miałam 14 lat miałam wycinany wyrostek robaczkowy i podczas operacji zatrzymało mi się krążenie i musieli mnie ratować :(

Najważniejsze że uratowali :* :* :*

Trzymam kciuki za jutrzejszy teścik :*

Ja spadam bo koniec mojej pracy na dziś,trzymajcie kciuki za mnie jutro bo rano jade zrobić hormony z krwi :P

• OLAM86 Autorytet

Wysłany: 31 stycznia 2017, 16:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróblowa a test o małej wrażliwości to test o jakieś wrażliwości?

• nick nieaktualny

Wysłany: 31 stycznia 2017, 16:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aika wrote:

zatrzymało mi się krążenie i musieli mnie ratować :(

Mało to do śmiechu... więc z góry przepraszam.. ale przypomniało mi się jak znajomy z pracy przy okazji opowieści właśnie z tego gatunku "...i musieli mnie ratować" spytał drugiego "I co? uratowali Cię???? :O "
    :D :D :D

• OLAM86 Autorytet

Wysłany: 31 stycznia 2017, 16:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klekotkowa hehehhe

• Wróblowa Autorytet

Wysłany: 31 stycznia 2017, 16:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    OLAM86 wrote:
    Wróblowa a test o małej wrażliwości to test o jakieś wrażliwości?
    Najczulszy to ten 10 mlU/ml. :)

Klekotowa ja piernicze... hahaha :D

p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • Wróblowa Autorytet

Wysłany: 31 stycznia 2017, 16:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aika rób, co Ci szkodzi... :)

p19u9jcgdgj4qrbu.png
  • OLAM86 Autorytet

Wysłany: 31 stycznia 2017, 16:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aika ale już masz test? I czekasz na rano? Czy kupujesz rano?;) Ps. jaka ekscytacja ;)

• Aika Autorytet

Wysłany: 31 stycznia 2017, 16:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klekotowa hahaaha no nieźle :D

Ola mam juz :) Czekam iiii tak się denerwuje :P

Dzięki za wsparcie misie! <3

m85awv1.png
  • agu92 Autorytet

Wysłany: 31 stycznia 2017, 16:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rany Boskie Czikitaa Ty to się dopiero nacierpiałaś :O Aika my tu wszyscy umieramy z niecierpliwości razem z Tobą :D

12 cs - udało się! 10.07.2017 II <3

59d632af979ad.png
  • OLAM86 Autorytet

Wysłany: 31 stycznia 2017, 16:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to dawaj znać bo jutro rano wejdę tu i chce już wiedzieć hehehe ;)) Na dziś kończę, buziaki i powodzenia wszystkim we wszystkim ;)))

• Wróblowa Autorytet

Wysłany: 31 stycznia 2017, 17:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aika ktoś musi zacząć luty od wejścia na pełnej... ekhm... :D

Rodzynka lubi tę wiadomość

p19u9jcgdgj4qrbu.png
  • Doma90 Autorytet

Wysłany: 31 stycznia 2017, 17:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to trzymam kciuki Aika. :) Nie denerwuj się, to nic nie zmieni, a tylko zaszkodzić może w razie czego.

Wróblowa widzę skok tempki, chyba w końcu ovu co? :)

• Wróblowa Autorytet

Wysłany: 31 stycznia 2017, 17:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doma no mam nadzieje ze juz owulka bo oszaleje. :P chociaż już się oswoilam że będę miała w tym cyklu tasiemca. :P
    Zobaczymy jaki wynik osiągnę jutro.

p19u9jcgdgj4qrbu.png
  • Aika Autorytet

Wysłany: 31 stycznia 2017, 17:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje dziewczynki :) Mam nadzieje ze juz jutro będę mogła rozsiewac wiruski :*

m85awv1.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 31 stycznia 2017, 18:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję kochane :*

Aika trzymam kciukaski abyś mogła nam dać od jutra dużo wirusków.

Wróblowa oby to już była owulka i do dzieła :) :*

Czikita tulaski, bardzo Ci współczuję..

Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia 2017, 18:09

• nick nieaktualny

Wysłany: 31 stycznia 2017, 18:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :P. Obudził mnie telefon.. Teściowa: "Ewuś, proszę Cię pomóż młodemu w zadaniu z matematyki". "Ok, ale ja śpię! Tzn. spałam" :D.
    I weź się tu człowieku zdrzemnij chwilę (dłuższą chwilę), a później czytasz, czytasz i czytasz i końca nie widać :D

Jaspis siemanko! ;)

Agu, no dobra! Cofam swoje słowa o symulowaniu. Przeszłaś w życiu baaardzo dużo. Mega szacun dla Ciebie! :*

Aika, powodzenia! :)

Jaspis lubi tę wiadomość

• agu92 Autorytet

Wysłany: 31 stycznia 2017, 18:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia takie popołudniowe drzemki to bardzo dobry symptom w tej fazie cyklu :>

Czy ten dzień może być jeszcze gorszy? Zaledwie wczoraj przeprowadziliśmy się do naszego mieszkania, całe jest zawalone nierozpakowanymi rzeczami i poremontowymi pozostałościami a tu chwilę temu dzwonek do drzwi i... ksiądz po kolędzie. Ja w dresach, J w kurtce bo właśnie do pracy wychodzi i syf w całym domu. Ale ogarnął sytuację, wycofał się i poszedł do sąsiadów ze słowami, że za rok przyjdzie :D I teraz mi głupio :D

12 cs - udało się! 10.07.2017 II <3

59d632af979ad.png
‹‹ 155 156 157 158 159 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego