X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki - 2017
Odpowiedz

Nowe staraczki - 2017

Oceń ten wątek:
  • Assunta Autorytet
    Postów: 884 105

    Wysłany: 14 września 2018, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2019, 11:21

    Jeśli chcesz rozśmieszyć Pana Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość
    r.87 Starania od maja 2016 o pierwsze dziecko,
    niedoczynność tarczycy
    AMH - 2,7 (02.2019)
    MTHFR C677T heterozygota, PAI-1 homozygota
    08.18- prawy jajowód niedrożny
    p/ciała antykardiolipiniowe, B-glikoproteina, p. antygenom jajnika, p. plemnikowe - Ujemne

    KIR BX( nieobecny 2DL4 norm, 2DL52 gr1 i 2), 2DS1, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1)

    NK-15,2% po aktywacji 39,1%

    Allo MRL - 0% (z M) seria szczepień 34,4%(zM) 51,7% (z innym dawcą) --> starania z Accofilem

    Powtórka Allo MRL 6 m-cach 0%(zM) 65,9%(z innym dawcą)

    HLA C : ONA C*07,17 ON C*05*07

    KARIOTYPY: oboje prawidłowe
  • amica Autorytet
    Postów: 2799 1834

    Wysłany: 14 września 2018, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Assunta też racja :D

    No to fakt że na placu boju zostałysmy chyba tylko my...Albo reszta nic nie pisze :)

    "Nie da się przyśpieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
  • Assunta Autorytet
    Postów: 884 105

    Wysłany: 14 września 2018, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2019, 11:21

    Jeśli chcesz rozśmieszyć Pana Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość
    r.87 Starania od maja 2016 o pierwsze dziecko,
    niedoczynność tarczycy
    AMH - 2,7 (02.2019)
    MTHFR C677T heterozygota, PAI-1 homozygota
    08.18- prawy jajowód niedrożny
    p/ciała antykardiolipiniowe, B-glikoproteina, p. antygenom jajnika, p. plemnikowe - Ujemne

    KIR BX( nieobecny 2DL4 norm, 2DL52 gr1 i 2), 2DS1, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1)

    NK-15,2% po aktywacji 39,1%

    Allo MRL - 0% (z M) seria szczepień 34,4%(zM) 51,7% (z innym dawcą) --> starania z Accofilem

    Powtórka Allo MRL 6 m-cach 0%(zM) 65,9%(z innym dawcą)

    HLA C : ONA C*07,17 ON C*05*07

    KARIOTYPY: oboje prawidłowe
  • Assunta Autorytet
    Postów: 884 105

    Wysłany: 14 września 2018, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2019, 11:21

    Jeśli chcesz rozśmieszyć Pana Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość
    r.87 Starania od maja 2016 o pierwsze dziecko,
    niedoczynność tarczycy
    AMH - 2,7 (02.2019)
    MTHFR C677T heterozygota, PAI-1 homozygota
    08.18- prawy jajowód niedrożny
    p/ciała antykardiolipiniowe, B-glikoproteina, p. antygenom jajnika, p. plemnikowe - Ujemne

    KIR BX( nieobecny 2DL4 norm, 2DL52 gr1 i 2), 2DS1, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1)

    NK-15,2% po aktywacji 39,1%

    Allo MRL - 0% (z M) seria szczepień 34,4%(zM) 51,7% (z innym dawcą) --> starania z Accofilem

    Powtórka Allo MRL 6 m-cach 0%(zM) 65,9%(z innym dawcą)

    HLA C : ONA C*07,17 ON C*05*07

    KARIOTYPY: oboje prawidłowe
  • Assunta Autorytet
    Postów: 884 105

    Wysłany: 14 września 2018, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2019, 11:21

    Jeśli chcesz rozśmieszyć Pana Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość
    r.87 Starania od maja 2016 o pierwsze dziecko,
    niedoczynność tarczycy
    AMH - 2,7 (02.2019)
    MTHFR C677T heterozygota, PAI-1 homozygota
    08.18- prawy jajowód niedrożny
    p/ciała antykardiolipiniowe, B-glikoproteina, p. antygenom jajnika, p. plemnikowe - Ujemne

    KIR BX( nieobecny 2DL4 norm, 2DL52 gr1 i 2), 2DS1, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1)

    NK-15,2% po aktywacji 39,1%

    Allo MRL - 0% (z M) seria szczepień 34,4%(zM) 51,7% (z innym dawcą) --> starania z Accofilem

    Powtórka Allo MRL 6 m-cach 0%(zM) 65,9%(z innym dawcą)

    HLA C : ONA C*07,17 ON C*05*07

    KARIOTYPY: oboje prawidłowe
  • amica Autorytet
    Postów: 2799 1834

    Wysłany: 14 września 2018, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak jeszcze Imari.

    Imari przepraszam że o Tobie zapomniałam ale też mam nadzieję że niebawem opuscisz grono staraczek :)

    "Nie da się przyśpieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
  • amica Autorytet
    Postów: 2799 1834

    Wysłany: 14 września 2018, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Assunta ja jestem od 5 stycznia.

    To musiało być jakieś postanowienie noworoczne :)

    "Nie da się przyśpieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
  • Assunta Autorytet
    Postów: 884 105

    Wysłany: 14 września 2018, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2019, 11:21

    Jeśli chcesz rozśmieszyć Pana Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość
    r.87 Starania od maja 2016 o pierwsze dziecko,
    niedoczynność tarczycy
    AMH - 2,7 (02.2019)
    MTHFR C677T heterozygota, PAI-1 homozygota
    08.18- prawy jajowód niedrożny
    p/ciała antykardiolipiniowe, B-glikoproteina, p. antygenom jajnika, p. plemnikowe - Ujemne

    KIR BX( nieobecny 2DL4 norm, 2DL52 gr1 i 2), 2DS1, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1)

    NK-15,2% po aktywacji 39,1%

    Allo MRL - 0% (z M) seria szczepień 34,4%(zM) 51,7% (z innym dawcą) --> starania z Accofilem

    Powtórka Allo MRL 6 m-cach 0%(zM) 65,9%(z innym dawcą)

    HLA C : ONA C*07,17 ON C*05*07

    KARIOTYPY: oboje prawidłowe
  • KotCzarownicy Przyjaciółka
    Postów: 210 25

    Wysłany: 14 września 2018, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się zarejestrowalam jakoś w kwietniu 2017, a pisać zaczęłam w maju, po poronieniu zaczęłam więcej grzebać w necie i tu przywędrowałam.

    Dziewczyny, jeśli zastanawiacie się nad wizytą u psychologa/psychiatry, to przestańcie się zastanawiać i umówcie wizytę. Im wcześniej tym lepiej. Nie ma co czekać, aż samo przejdzie, bo często jest tylko gorzej albo ciągłe zmiany góra-dół. Zbyt często ignorujemy zdrowie psychiczne. Mówię to jako osoba ze zdiagnozowaną dwa lata temu depresją. Nie chciałam antydepresantów, dostałam skierowanie na terapię, ale nie skorzystałam i teraz bardzo żałuję. W przyszłym tygodniu idę się umówić na wizytę, choć pewnie będzie kosmiczny termin. Ale ostatnio miałam takie nawroty, że się wystraszyłam.

    Amica, trzymamy kciuki za kropka.

    Patt, udanego urlopu :).

    Assunta, to przeniesiemy wątek na inne forum :P. I zamiast o badaniach i jajowodach będziemy rozmawiać o kupach i ząbkowaniu :P.

    My w tym roku bez urlopu, więc za tydzień jedziemy do Ustronia. Dziadkowie męża mają tam drugie mieszkanie, więc tylko kupujemy jedzenie. Chociaż nie ma tam normalnej pralki i trochę mnie przeraża pranie ręczne przy niemowlaku...

    Justa, wygląda na to, że kotka jest zestresowana nową sytuacją, boi się małego. Jeśli nie miała styczności z tak małymi dziećmi, może nawet nie do końca rozumieć, że to mały człowiek - nowe, dziwne, wydaje straszne dźwięki, nie jest interaktywne. Mój jeden kot teraz zaczyna się oswajać powoli, od niedawna dopiero podchodzi do mnie, kiedy trzymam Leszka. Przedtem omijał go szerokim łukiem, przestał się do mnie tulić i zaczął sikać ze stresu poza kuwetą (u weta nic nie wyszło). Przytulaj i miziaj ją jak tylko będziesz mogła, jak dziecko zaśnie. Zapewnij kryjówki, najlepiej wysoko, np. karton na szafie i nie wyciągaj na siłę. Ona musi teraz odbudować sobie poczucie bezpieczeństwa, jeśli dacie jej czas, da sobie radę.
    Kocia dygresja - czym karmisz?

    Assunta lubi tę wiadomość

    4.04.17, 9 tc [*]
    Podejrzenie zespołu antyfosfolipidowego
    Niedoczynność tarczycy
    Leszek jest z nami! 29.05.2018
  • Patt1002 Autorytet
    Postów: 1166 173

    Wysłany: 14 września 2018, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze jest Mait1 ale nie udziela sie za duzo, wstrzymali sie narazie z tego co pamiętam. Czekamy do ostatniej aż bedzie miała dzidzie i bedziemy sobie opowiadać jak to jest i doradzać :)

    Assunta, amica, Mati1 lubią tę wiadomość

    Patt1002
  • Mati1 Ekspertka
    Postów: 600 98

    Wysłany: 14 września 2018, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo dziekuje za pamiec, podczytuje Was ale faktycznie to teraz zupelnie nie moj temat wiec troche ciezko byloby sie wbic z tematem ;)
    Caly czas Wam kibicuje!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 września 2018, 16:41

    Cierpliwość jest gorzka, a jej owoce słodkie...
  • amica Autorytet
    Postów: 2799 1834

    Wysłany: 14 września 2018, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mati nie musimy rozmawiać o tematach tylko staraniowych więc zapraszamy z każdym tematem :)

    "Nie da się przyśpieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
  • Mati1 Ekspertka
    Postów: 600 98

    Wysłany: 14 września 2018, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to prawda :) choc mi trudno bo tesknie za staraniami a niestety zapowiada sie ze na dlugo plan odlozony- no takie zycie
    Bede sie odzywac czesciej choc faktycznie dobrze zauwazylyscie ze coraz mniej nas tu. Wczesniej dziewczyny przeniosly sie na fb ale nie mam z nimi kontaktu natomiast w innym temacie tez mala grupka przeniosla sie na fb i kontakt jest częstszy bo chyba tez i prosciej tak jest- tylko ze tam juz wszystkie z pociechami;) Ale fajnie jak da sie jednak utrzymac kontakt i tak jak mowisz nie tylko w temacie staran ;)
    Forum sporo tez stracilo jak wprowadzili oplaty niestety :/

    Cierpliwość jest gorzka, a jej owoce słodkie...
  • justa1509 Autorytet
    Postów: 4203 1233

    Wysłany: 15 września 2018, 02:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kocie, teraz zwierzaki są na puszkach i sypkiej, nie pamietam nazwy, ale zamawiamy lepsza na allegro. Zimą koty zamiast puszek miały mieszankę surowego mięsa, z uwzglednieniem wszystkiego co im potrzeba.
    Ja tam lubie zaglądać na wątek staraniowy, mimo, że krotko się staralismy o dziecko to czuję się dość zwiazana z wami. Czasem na watku ciazowym, a teraz dzieciowym jak odbiegnie sie od tematu dziecka to pojawiają się pretensje, a nie mozna cały czas o jednym. Patt zazdroszcze wakacji, my w październiku jedziemy do tesciow i tyle wakacji na ten rok :p

    k0kdqps6qlrq0b7i.png
    klz9hdgeo5cwgz05.png
  • KotCzarownicy Przyjaciółka
    Postów: 210 25

    Wysłany: 15 września 2018, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robiliście barfa? Może to już wiesz i masz jakiś konkretny powód do takiego karmienia, ale sypkie najlepiej wywal. Każda sucha dla kota to zło, bo rozwala nerki. Koty nie mają instynktu picia, naturalnie potrzebną wodę biorą pożywienia. Zwykle kiedy kot pije, to znaczy że jest już odwodniony, a i tak nie wypije tyle, ile mu potrzeba.

    Piszesz na tym forum Kidz? Parę razy tam zajrzalam, ale odniosłam wrażenie, że jakieś martwe jest. Faktycznie tylko tu da się dygresje prowadzić ;).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2018, 07:50

    4.04.17, 9 tc [*]
    Podejrzenie zespołu antyfosfolipidowego
    Niedoczynność tarczycy
    Leszek jest z nami! 29.05.2018
  • justa1509 Autorytet
    Postów: 4203 1233

    Wysłany: 15 września 2018, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KotCzarownicy wrote:
    Robiliście barfa? Może to już wiesz i masz jakiś konkretny powód do takiego karmienia, ale sypkie najlepiej wywal. Każda sucha dla kota to zło, bo rozwala nerki. Koty nie mają instynktu picia, naturalnie potrzebną wodę biorą pożywienia. Zwykle kiedy kot pije, to znaczy że jest już odwodniony, a i tak nie wypije tyle, ile mu potrzeba.

    Piszesz na tym forum Kidz? Parę razy tam zajrzalam, ale odniosłam wrażenie, że jakieś martwe jest. Faktycznie tylko tu da się dygresje prowadzić ;).
    Zajrzałam tam raz, ale jakoś mi nie pasuje :p
    Maż czytał o żywieniu kotów i robił im mieszanki, ale bardzo szybko przestawały jeść i dużo wyrzucaliśmy, a bez suchego nam żyć nie dają, a z puszek zjadają tylko sos... Mają takie smaki, że głowa mała, najlepsza jest sama wątróbka z wiejskiego kurczaka, ale to dostały jedną na 2 dni. I nasze piją wodę z akwarium, innej nie ruszają, a z miski to już w ogóle, chyba pasuje im smak rybek :)

    k0kdqps6qlrq0b7i.png
    klz9hdgeo5cwgz05.png
  • amica Autorytet
    Postów: 2799 1834

    Wysłany: 15 września 2018, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa nasz tez nie chce pić z miski, najlepsza jest w umywalce i pije ja codziennie jak tylko się wejdzie do łazienki to kot jest za nami, wskakuje na umywalkę i chlipie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2018, 17:49

    "Nie da się przyśpieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
  • justa1509 Autorytet
    Postów: 4203 1233

    Wysłany: 15 września 2018, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Umywalka poszła już w odstawkę, robi tylko za miejsce do spania jak któreś z nas leży w wannie :)

    k0kdqps6qlrq0b7i.png
    klz9hdgeo5cwgz05.png
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 16 września 2018, 05:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podczytuje was czasami, ale tak jak wcześniej pisałam mały jest bardzo absorbujący przez te kolki i nawet jak na chwile zajrzę to zanim odp już jest płacz a kilka dni później nie jestem na bierząco i znowu nie wiem ci się dzieje. Ja jestem na forum od stycznia 2017 roku kiedy to minęło. Spora cześć dziewczyn z tego czasu przeniosła się na fb i tam utrzymujemy kontakt. Większość już ma maluszki albo w ciąży. Ostatnio odbyło się nawet spotkanie na żywo niestety ja nie mogłam jechać bo mały za mały, ale widziałam relwcje na żywo Fsjnie jest spotkać się na żywo i zobaczyć dzieciaczki, które przez ten okres się urodziły :) U nas bez zmian czekam aż z magicznym miesiącem przejdą kolki. Byliśmy u osteopaty mały jest trochę spięty u góry, ale dzięki położnej szybko zostało to zauważone i kilka ćwiczeń wystarczy. W dalszym ciągu trzymam kciuki za wszystkie. Chciałabym do każdej coś napisać, ale brak czasu nie pozwala buziaki

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • Patt1002 Autorytet
    Postów: 1166 173

    Wysłany: 17 września 2018, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja na wakacjach. Pierwszy raz w życiu bede sie odwoływać. Tak pokrojonego hotelu i tak zaniedbanego z tak brydnymi pokojami nie widziałam nigdy. A mamy n8by 4 gwiazdki.. Zawsze myślałam że ludzie co si3 odwołują zazwyczaj sie czepiaja... Aż do wczoraj.... Jak zobacz gm gdzie mam spać to myślałam ze to jakiś żart... Jutro moze nie ia nam pokój na trochę bardziej czysty.

    Patt1002
‹‹ 1618 1619 1620 1621 1622 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ