X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki - 2017
Odpowiedz

Nowe staraczki - 2017

Oceń ten wątek:
  • amica Autorytet
    Postów: 2799 1834

    Wysłany: 27 stycznia 2019, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękujemy :)

    Oj Patt myślę że chętni do oglądania się znajdą. Wyobraź sobie sytuację za np. 40-50 lat jak Twoje już dorosłe wnuki siadają z Tobą i oglądają te albumy. Nie brzmi fajnie?

    "Nie da się przyśpieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
  • justa1509 Autorytet
    Postów: 4203 1233

    Wysłany: 27 stycznia 2019, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uwielbiam zdjęcia i albumy! Mogę caly czas przegaladac, teraz mam troszke wywolanych i zaczynam wklejac do albumu :) takie wspomnienia na papierze... Nie wiedzialam tylko ze moja babcia miala zdjecia, znalazlam je dopiero po smierci i tylko kilka osob udalo nam się rozpoznac

    k0kdqps6qlrq0b7i.png
    klz9hdgeo5cwgz05.png
  • Patt1002 Autorytet
    Postów: 1166 173

    Wysłany: 27 stycznia 2019, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez uwielbiam zdjęcia. Tak sobie myślę, o moich dzieciach jak będą oglądać nas takich smarkatych, od szkoły. Albo my jak bedziemy juz starzy i będą do nas wracać tamte uczucia.... Z reszta jak patrzę teraz na zdjęcia te z poczatku naszych spotkań, przypominam sobie te pierwsze emocje to sie wzruszam. ;)
    tez uwielbiam albumy i stare fotografie, gdzie musiała mi babcia tłumaczyć kto jest kto. Mam tez słabość do wesel xd obejrzalabym każde, nawet obcego :D

    Patt1002
  • justa1509 Autorytet
    Postów: 4203 1233

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesela są super :) i te zdjęcia takie ladne... Z mężem mieliśmy sesje w lesie i opuszczonej wiosce. Stoi tam stary kościół na górce, mamy zdjecie typu koniec XIX wieku :D takie jak dziadkowie zazwyczaj mają.
    Problem jest tylko z moją mamą, nie akcpetuje swojego wygladu... Zgodziła sie w domu na jedną szafe z lustrem, ale zdjecia ma tylko od tyłu i pozwala na jedno zdjecie rodzinne na ślubach

    k0kdqps6qlrq0b7i.png
    klz9hdgeo5cwgz05.png
  • Patt1002 Autorytet
    Postów: 1166 173

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja mama ma zdjęcia z naszego ślubu ale tez ma problem z akceptacja siebie... A jest piękna kobieta... Mamy podobne problemy rodzinne Justa...

    Patt1002
  • amica Autorytet
    Postów: 2799 1834

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Wam, przyszłam napisać Wam że dotarły do nas wyniki. Przyczyną poronienia była wada genetyczna. Wiecie to niby nic nie zmienia a jednak trochę mi ulzylo że to było niezależne ode mnie, że to nie moja wina.

    "Nie da się przyśpieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
  • Patt1002 Autorytet
    Postów: 1166 173

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ani przez sekundę nie wpadłam na to, ze to mogłaby byc Twoja wina... Ale rozumiem Twoja ulgę...
    Teraz musisz sie skupić na urlopie, odpocząć i spędzić czas z mężem...

    Patt1002
  • justa1509 Autorytet
    Postów: 4203 1233

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amica, nigdy nie można obarczac siebie winą. Nawet jeśli rodzice sa nosicielami jakiejś wady to nie ma pewności, że ja przekażą dziecku. Teraz sobie odpoczniecie, opalicie się :) skupcie się na sobie, bo to może być ostatni wyjazd we dwoje :) ba! Nawet nie może, a na pewno ostatni taki wyjazd! :)

    k0kdqps6qlrq0b7i.png
    klz9hdgeo5cwgz05.png
  • Patt1002 Autorytet
    Postów: 1166 173

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pełną piersią prosze korzystać i wracać do nas pełną optymizmu rozpoczętą forumowiczką :D

    Patt1002
  • amica Autorytet
    Postów: 2799 1834

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wiem ze nikt poza mną by tak nie pomyślał że to moja wina, ale wiecie to jest niezależne ode mnie.

    Także tak, odliczam już dni do urlopu :) już nawet kupiłam parę drobiazgów, nowe okulary przeciwsłoneczne, kremy do opalania. Swoją drogą wiecie jak trudno i tej porze cokolwiek kupić? Byłam w rossmanie, hebe i dopiero ziaje dostałam w superpharmie.

    "Nie da się przyśpieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
  • Patt1002 Autorytet
    Postów: 1166 173

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No teraz nic nie ma... A kibic maja bedzie rzut, potem koniec czerwca coraz większe promocje pewnie. A w lipcu sierpniu juz pozostałości. Nie ma u nas dużego asortymentu wakacyjnego. Ale zawsze mozesz cos pięknego dokupić na miejscu :D praktycznie i do tego pamiątka zostanie :*

    Ale mam dzisiaj śpiący dzień dzień dziewczyny. A do 19 jeszcze a jeszcze... W domku tez robota czeka ;)

    Byłam wczoraj w kinie na Misz Masz czyli kogel mogel 3 ;) fajne ale nie przebije starej wersji ;D

    Patt1002
  • Assunta Autorytet
    Postów: 884 105

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2019, 15:14

    Jeśli chcesz rozśmieszyć Pana Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość
    r.87 Starania od maja 2016 o pierwsze dziecko,
    niedoczynność tarczycy
    AMH - 2,7 (02.2019)
    MTHFR C677T heterozygota, PAI-1 homozygota
    08.18- prawy jajowód niedrożny
    p/ciała antykardiolipiniowe, B-glikoproteina, p. antygenom jajnika, p. plemnikowe - Ujemne

    KIR BX( nieobecny 2DL4 norm, 2DL52 gr1 i 2), 2DS1, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1)

    NK-15,2% po aktywacji 39,1%

    Allo MRL - 0% (z M) seria szczepień 34,4%(zM) 51,7% (z innym dawcą) --> starania z Accofilem

    Powtórka Allo MRL 6 m-cach 0%(zM) 65,9%(z innym dawcą)

    HLA C : ONA C*07,17 ON C*05*07

    KARIOTYPY: oboje prawidłowe
  • amica Autorytet
    Postów: 2799 1834

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Assunta piękny staż :) niemal połowa życia razem, super sprawa :)

    Patt no właśnie myślę nad tym czy się nie wybrać. Ale chyba się wybierzemy skoro mówisz że fajne. Zazwyczaj tak jest że sequele nie zawsze są udane, ale akurat na ten film to pójdę z sentymentu :)

    "Nie da się przyśpieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
  • Patt1002 Autorytet
    Postów: 1166 173

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie tez z tego powodu byłam w kinie. Uwirlbiam te filmy wiec 3 część musi A być obowiązkowo zobaczona. Nie mogę go ocenić obiektywnie.... Mogli sie bardziej postarać ale i tak mi sie podobało. ;) posnialismy sie wiec ok :D w jednym momencie cale kino tak sie smialo :D

    Patt1002
  • Assunta Autorytet
    Postów: 884 105

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2019, 15:14

    Jeśli chcesz rozśmieszyć Pana Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość
    r.87 Starania od maja 2016 o pierwsze dziecko,
    niedoczynność tarczycy
    AMH - 2,7 (02.2019)
    MTHFR C677T heterozygota, PAI-1 homozygota
    08.18- prawy jajowód niedrożny
    p/ciała antykardiolipiniowe, B-glikoproteina, p. antygenom jajnika, p. plemnikowe - Ujemne

    KIR BX( nieobecny 2DL4 norm, 2DL52 gr1 i 2), 2DS1, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1)

    NK-15,2% po aktywacji 39,1%

    Allo MRL - 0% (z M) seria szczepień 34,4%(zM) 51,7% (z innym dawcą) --> starania z Accofilem

    Powtórka Allo MRL 6 m-cach 0%(zM) 65,9%(z innym dawcą)

    HLA C : ONA C*07,17 ON C*05*07

    KARIOTYPY: oboje prawidłowe
  • Patt1002 Autorytet
    Postów: 1166 173

    Wysłany: 31 stycznia 2019, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tan u Was kochane?
    Jakie plany na weekend?
    Ja mam trochę pracy w sobote, a potem idziemy do naszych przyjaciół ;)

    Patt1002
  • Assunta Autorytet
    Postów: 884 105

    Wysłany: 31 stycznia 2019, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2019, 15:14

    Jeśli chcesz rozśmieszyć Pana Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość
    r.87 Starania od maja 2016 o pierwsze dziecko,
    niedoczynność tarczycy
    AMH - 2,7 (02.2019)
    MTHFR C677T heterozygota, PAI-1 homozygota
    08.18- prawy jajowód niedrożny
    p/ciała antykardiolipiniowe, B-glikoproteina, p. antygenom jajnika, p. plemnikowe - Ujemne

    KIR BX( nieobecny 2DL4 norm, 2DL52 gr1 i 2), 2DS1, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1)

    NK-15,2% po aktywacji 39,1%

    Allo MRL - 0% (z M) seria szczepień 34,4%(zM) 51,7% (z innym dawcą) --> starania z Accofilem

    Powtórka Allo MRL 6 m-cach 0%(zM) 65,9%(z innym dawcą)

    HLA C : ONA C*07,17 ON C*05*07

    KARIOTYPY: oboje prawidłowe
  • amica Autorytet
    Postów: 2799 1834

    Wysłany: 31 stycznia 2019, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Patt no ja dzisiaj już mam w końcu wolniejsze popołudnie, bo od poniedziałku wieczory jednak były spędzone na pracy. Dzisiaj oddałam projekt klientowi więc planujemy się wybrać na siłownie na wieczor. A na weekend nie mamy planów.

    "Nie da się przyśpieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
  • amica Autorytet
    Postów: 2799 1834

    Wysłany: 31 stycznia 2019, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Assunta witaj w klubie, ja też czekam na @ i nie mogę się doczekać. Dzisiaj jest dopiero 21 dni po zabiegu więc pewnie jeszcze z tydzień będę czekać. Mam nadzieję że nie więcej.

    "Nie da się przyśpieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
  • Patt1002 Autorytet
    Postów: 1166 173

    Wysłany: 31 stycznia 2019, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz po @, ale nie mam juz od dłuższego czasu planów staraniowych. Wiem, ze bedzie @, jesli nie to cud misialby sie stać. Wiec żyje mi sie spokojniej pod tym wzgledem....

    Patt1002
‹‹ 1640 1641 1642 1643 1644 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ