X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki - 2017
Odpowiedz

Nowe staraczki - 2017

Oceń ten wątek:
  • amica Autorytet
    Postów: 2799 1834

    Wysłany: 20 września 2019, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapodaj net działa, ja tak wstawalam zdjęcia.

    "Nie da się przyśpieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
  • amica Autorytet
    Postów: 2799 1834

    Wysłany: 20 września 2019, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaa jest awizo w skrzynce! Mam nadzieję że to wyniki :)

    "Nie da się przyśpieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
  • Patt1002 Autorytet
    Postów: 1166 173

    Wysłany: 20 września 2019, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    54b4f0fd5f24.jpg

    Patt1002
  • amica Autorytet
    Postów: 2799 1834

    Wysłany: 21 września 2019, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patt ale macie mega pogode! Bawcie się dobrze, wypoczywajcie i lapcie energię na zbliżająca się jesień!

    "Nie da się przyśpieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
  • amica Autorytet
    Postów: 2799 1834

    Wysłany: 21 września 2019, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Assunta, jakie są skutki uboczne szczepien?

    "Nie da się przyśpieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
  • Patt1002 Autorytet
    Postów: 1166 173

    Wysłany: 21 września 2019, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amica wysłałam Wam slonko i nam na dzisiaj zgaslo. Ulewa u burza. Dopiero wieczorem sie przejasnilo. Byliśmy na Mszy Świętej, cudownie zobaczyć w innym kraju. ;) pozwiedzalismy sobie a teraz drinkujemy, mamy wieczór meksykański :D

    Patt1002
  • amica Autorytet
    Postów: 2799 1834

    Wysłany: 22 września 2019, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patt jak my byliśmy we wrześniu w Hiszpanii to było tak śmiesznie że w Warszawie byla lepsza pogoda niż tam jak ladowalismy. Na szczęście tylko jeden dzień. Mam nadzieję że ta burza to tylko jednorazowy wybryk pogody.
    A my wczoraj i dzisiaj byliśmy na grzybach. Co prawda u nas w lasach nie za bardzo jest co zbierać ale dzisiaj mieliśmy przygodę bo napotkalismy po drodze łosia! Stał w krzakach na przeciwko mnie.

    "Nie da się przyśpieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
  • Assunta Autorytet
    Postów: 884 105

    Wysłany: 22 września 2019, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amica hmmm nie zauważyłam u siebie jakiś skutków ubocznych.m oprocz tych gozkow ktore byly po samym szczepieniu teraz nie ma sladu Jedynie zrobiły mi się zajady Ale pytałam o to doktora i mówił że tego się nie obserwowalo... więc nie wiadomo czy to od tego.
    A jak twoje Allo?

    A czy badalas ANA?

    Patt piękne wakacje ja też chce na plażę:)

    Jeśli chcesz rozśmieszyć Pana Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość
    r.87 Starania od maja 2016 o pierwsze dziecko,
    niedoczynność tarczycy
    AMH - 2,7 (02.2019)
    MTHFR C677T heterozygota, PAI-1 homozygota
    08.18- prawy jajowód niedrożny
    p/ciała antykardiolipiniowe, B-glikoproteina, p. antygenom jajnika, p. plemnikowe - Ujemne

    KIR BX( nieobecny 2DL4 norm, 2DL52 gr1 i 2), 2DS1, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1)

    NK-15,2% po aktywacji 39,1%

    Allo MRL - 0% (z M) seria szczepień 34,4%(zM) 51,7% (z innym dawcą) --> starania z Accofilem

    Powtórka Allo MRL 6 m-cach 0%(zM) 65,9%(z innym dawcą)

    HLA C : ONA C*07,17 ON C*05*07

    KARIOTYPY: oboje prawidłowe
  • amica Autorytet
    Postów: 2799 1834

    Wysłany: 22 września 2019, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No chyba właśnie znaleźliśmy przyczynę ciąż biochemicznych i poronień. Allo mlr 16.1%. Tylko że ja mam ana 2 dodatnie i do tego Hashimoto więc nie wiem czy to nie dyskwalifikuje ze szczepien.

    A czy jest jakieś ryzyko które trzeba wziąć odo uwagę decydując się na szczepienia?

    "Nie da się przyśpieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
  • Assunta Autorytet
    Postów: 884 105

    Wysłany: 22 września 2019, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u nas doktor w sumie nie mówił o jakimś konkretnym ryzyku że coś będzie nie tak z moim organizmem. Tyle że ja z badań ANA robiłam ANA 3 I by lo ujemne A czytałam właśnie o tym że dodatnia ANA nie jest dobre przy szczepieniach. Przy dodatnich ANA czytalam o wlewach cos... Ale też nie ma co bardzo szukać w internetach bo to ocena immunologa będzie najważniejsza.

    Wy do immunologa wybieracie się do łodzi tam są bardzo dobrzy lekarze który jako pierwsi zajęli sie kwestia immunologii i szczepieniami wiec jestescie w dobrych rekach.!!!

    Teraz tylko dzwonić i umawiać się na wizytę.

    Jeśli chcesz rozśmieszyć Pana Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość
    r.87 Starania od maja 2016 o pierwsze dziecko,
    niedoczynność tarczycy
    AMH - 2,7 (02.2019)
    MTHFR C677T heterozygota, PAI-1 homozygota
    08.18- prawy jajowód niedrożny
    p/ciała antykardiolipiniowe, B-glikoproteina, p. antygenom jajnika, p. plemnikowe - Ujemne

    KIR BX( nieobecny 2DL4 norm, 2DL52 gr1 i 2), 2DS1, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1)

    NK-15,2% po aktywacji 39,1%

    Allo MRL - 0% (z M) seria szczepień 34,4%(zM) 51,7% (z innym dawcą) --> starania z Accofilem

    Powtórka Allo MRL 6 m-cach 0%(zM) 65,9%(z innym dawcą)

    HLA C : ONA C*07,17 ON C*05*07

    KARIOTYPY: oboje prawidłowe
  • amica Autorytet
    Postów: 2799 1834

    Wysłany: 22 września 2019, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wizyta umówiona, na 24 października. Także dopiero za miesiąc...

    No nic trzeba będzie czekać cierpliwie.

    "Nie da się przyśpieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
  • Assunta Autorytet
    Postów: 884 105

    Wysłany: 23 września 2019, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety nic mądrego na to czekanie nie jestem w stanie napisać....
    Tym bardziej że jakoś tak..... dziś nie jestem nastawiona pozytywnie do świata.

    Byłam u mojego gin na monitoringu... ten cykl naturalny działamy bez accofil, natomiast ewentualny przyszły stymulowanym już accofilem po potwierdzonej owulacji.

    Immunolog zalecal accofil przed owulacja Ale gin odradza bo bardzo często ten lek blokuje pęknięcie . I niby jest plan działania itp Ale kurka jakoś mi siły odeszły

    No nic trzeba brać się w garść!!!!

    Jeśli chcesz rozśmieszyć Pana Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość
    r.87 Starania od maja 2016 o pierwsze dziecko,
    niedoczynność tarczycy
    AMH - 2,7 (02.2019)
    MTHFR C677T heterozygota, PAI-1 homozygota
    08.18- prawy jajowód niedrożny
    p/ciała antykardiolipiniowe, B-glikoproteina, p. antygenom jajnika, p. plemnikowe - Ujemne

    KIR BX( nieobecny 2DL4 norm, 2DL52 gr1 i 2), 2DS1, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1)

    NK-15,2% po aktywacji 39,1%

    Allo MRL - 0% (z M) seria szczepień 34,4%(zM) 51,7% (z innym dawcą) --> starania z Accofilem

    Powtórka Allo MRL 6 m-cach 0%(zM) 65,9%(z innym dawcą)

    HLA C : ONA C*07,17 ON C*05*07

    KARIOTYPY: oboje prawidłowe
  • amica Autorytet
    Postów: 2799 1834

    Wysłany: 23 września 2019, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No masz za sobą też mimo wszystko ciężkie momenty, myślę że szczepienia to nie jest taka bułka z maslem. Tyle że to dopiero połowa drogi... Ale oby do celu!

    "Nie da się przyśpieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
  • Assunta Autorytet
    Postów: 884 105

    Wysłany: 23 września 2019, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owszem trochę jeszcze przed nam i muszę jakoś w sobie odszukać ponownie pozytywne myślenie. Ale kolejne wizyty u gin i siedzenie w kolejce na monitoring niestety nie są na to najlepsze

    Ale damy radę i z tym :)

    Jeśli chcesz rozśmieszyć Pana Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość
    r.87 Starania od maja 2016 o pierwsze dziecko,
    niedoczynność tarczycy
    AMH - 2,7 (02.2019)
    MTHFR C677T heterozygota, PAI-1 homozygota
    08.18- prawy jajowód niedrożny
    p/ciała antykardiolipiniowe, B-glikoproteina, p. antygenom jajnika, p. plemnikowe - Ujemne

    KIR BX( nieobecny 2DL4 norm, 2DL52 gr1 i 2), 2DS1, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1)

    NK-15,2% po aktywacji 39,1%

    Allo MRL - 0% (z M) seria szczepień 34,4%(zM) 51,7% (z innym dawcą) --> starania z Accofilem

    Powtórka Allo MRL 6 m-cach 0%(zM) 65,9%(z innym dawcą)

    HLA C : ONA C*07,17 ON C*05*07

    KARIOTYPY: oboje prawidłowe
  • amica Autorytet
    Postów: 2799 1834

    Wysłany: 23 września 2019, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo kto jak nie my! Dawaj znać jak tam po monitoringu :)

    Assunta lubi tę wiadomość

    "Nie da się przyśpieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
  • Patt1002 Autorytet
    Postów: 1166 173

    Wysłany: 24 września 2019, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka, ja jutro kończę urlopowanie. Jutro 28 dzień cyklu więc albo jutro albo w czwartek @... Dzisiaj czytałam książkę na plaży i nie chciało mi sie smarować.... Potem nad basenem sie smarowalam. I wszystko spoko ale słońce tak dawało, ze ogień... Jeszcze animatorzy robili jakieś pyszne drinki, Wypiłam jeden, potem dość szybko prawie cały drugi i nagle tak mi sie zaczęło robić słabo... Mdli mnie do teraz, nie umiałam zwymiotowac... Jak na chwile przeszło to zaś wróciło... I aktualnie jest mi nie dobrze.... Cycuchy mnie bolą, mam lekko sine brodawki... Normalnie jak w ciąży ale sie nalozylo to przegrzanie na sloncu z symptomami przed @.... Jakaś masakra. Tylek mam cały spalony no znaczy sie tam gdzie strój nie zakrywal, a nie był jakoś powycinany.... Alaaaa

    Patt1002
  • Patt1002 Autorytet
    Postów: 1166 173

    Wysłany: 26 września 2019, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz w domku od wczorajszej nocy. Dziś boleśnie powitała mnie @. Teraz sprzątanie, pranie.... ;)

    Patt1002
  • Assunta Autorytet
    Postów: 884 105

    Wysłany: 26 września 2019, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patt A jak poradziliscie sobie z różnica temperatur? Pewnie opalanie bardzo jesteście. Będziecie się wyróżniać;)

    Jeśli chcesz rozśmieszyć Pana Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość
    r.87 Starania od maja 2016 o pierwsze dziecko,
    niedoczynność tarczycy
    AMH - 2,7 (02.2019)
    MTHFR C677T heterozygota, PAI-1 homozygota
    08.18- prawy jajowód niedrożny
    p/ciała antykardiolipiniowe, B-glikoproteina, p. antygenom jajnika, p. plemnikowe - Ujemne

    KIR BX( nieobecny 2DL4 norm, 2DL52 gr1 i 2), 2DS1, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1)

    NK-15,2% po aktywacji 39,1%

    Allo MRL - 0% (z M) seria szczepień 34,4%(zM) 51,7% (z innym dawcą) --> starania z Accofilem

    Powtórka Allo MRL 6 m-cach 0%(zM) 65,9%(z innym dawcą)

    HLA C : ONA C*07,17 ON C*05*07

    KARIOTYPY: oboje prawidłowe
  • Patt1002 Autorytet
    Postów: 1166 173

    Wysłany: 26 września 2019, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie bylo źle ;) choć z każdą sekunda po wyjsciu na zewnątrz lotniska bylo mi coraz zimniej. xD

    Patt1002
  • Patt1002 Autorytet
    Postów: 1166 173

    Wysłany: 4 października 2019, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Wlasnie dostałam telefon z ośrodka! Teraz w najbliższych dniach mamy spotkanie w ośrodku z psychologiem. W styczniu zaczynamy szkolenie!

    Patt1002
‹‹ 1662 1663 1664 1665 1666 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ