X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki - 2017
Odpowiedz

Nowe staraczki - 2017

Oceń ten wątek:
  • Gagarek Koleżanka
    Postów: 94 19

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kesjaa wrote:
    Pozwolę sobie dołączyć do was.
    To nasz 10cs. W tym cyklu zaczynam mieć coraz większą nadzieję i jak dostanę @ to się chyba zalamie

    Trzymam kciuki, bo jest obiecująco.
    U mnie dzisiaj @ z rana i delikatna załamka, ale cóż...

  • Aika Autorytet
    Postów: 453 134

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróblowa wrote:
    Aika, spojrzałam na wykres teraz bo wczoraj nie miałam jak. :) Wg mojego oka to owulki jeszcze nie było. Hm... tym bardziej że szyjkę masz wysoko i twardą. W czasie owu - nisko i otwarta i mięciutka. :P no i śluz mi się nie zgadza. Dodatkowo masz spadek tempki, a potwierdzona owu jest wtedy gdy podwyższona temp utrzymuje się 3 dni od skoku. :) według mnie masz jeszcze pole do popisu! :)

    Dziękuję :) Właśnie mi też się tak wydaje że po prostu Ovu zaznaczyło niepotwierdzoną owulację ale jeszcze nie było :) Robiłam wczoraj test owulacyjny i wyszły dwie kreski ale jedna to tylko cień cienia i czekam czy będzie ciemnieć :) I obserwuję

    m85awv1.png
  • Bella_Bella Autorytet
    Postów: 3366 1722

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doma90 wrote:
    Cześć z rana. Ja już w pracy. Ponieważ to mój pierwszy cykl z ovu to mam pytanie. Docelowo będę mierzyć o 6.30 temperaturę ale średnio raz albo dwa w tygodniu wstaje o 5.30 myślicie że wykres będzie wiarygodny czy lepiej żebym zawsze się budziła o 5.30 na mierzenie?
    Ja zawsze budze sie na mierzenie o 5:30 mimo ze pracuje na rozne zmiany.

    m3sxskjoa5ll377l.png
    34bwk0s3uvbnlpvu.png
  • Bella_Bella Autorytet
    Postów: 3366 1722

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam w 13cs <3

    m3sxskjoa5ll377l.png
    34bwk0s3uvbnlpvu.png
  • Bella_Bella Autorytet
    Postów: 3366 1722

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a może chcecie zrobić motywacyjną listę testujących Staraczek? :)

    Kesjaa, Kimmy lubią tę wiadomość

    m3sxskjoa5ll377l.png
    34bwk0s3uvbnlpvu.png
  • amica Autorytet
    Postów: 2799 1834

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nie, w piątek wybieram się do lekarza i mam nadzieję, że tym razem zleci mi badania hormonów.
    W poprzednich latach miałam problemy z TSH (mam guzek na tarczycy) ale generalnie oscyluje wokół normy...

    Aika wrote:
    Cześć :) a miałaś jakieś inne badania?

    "Nie da się przyśpieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
  • ana90 Ekspertka
    Postów: 260 96

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny postanowiłam zrobić małe porządki i pozbyć się kolekcji książek o niepłodności
    Może któraś z Was będzie chciała zakupić lektury za długie zimowe wieczory

    http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6675645624

    starania od lutego 2011
    6 lekarzy żadnej konkretnej diagnozy
    Czerwiec 2015 - naprotechnologia
    Grudzień 2015 - laparoskopia (PCO, endo, naprawa źle zbudowanej macicy)
    WALCZYMY !!
  • amica Autorytet
    Postów: 2799 1834

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Bella!

    Miałam monitoring - 4 wizyty. Generalnie w 12dc na pierwszej wizycie jeden pęcherzyk miał ok. 12 mm i w drugim jajniku lekarce wydawało się że coś widzi ale nie była pewna.
    Na ostatniej wizycie (18 dc) pęcherzyk urósł tylko do 15 mm, więc spisałyśmy go na straty po czym okazało się, że jest drugi 21 mm. I myślałam, że tym razem się udało ale niestety nie.

    Wiem, że to początek i jeszcze mamy czas, ale same wiecie jak to jest, jak się bardzo pragnie to nie wychodzi :)

    Temperatury jeszcze nie mierzę, ale zamierzam od kolejnego cyklu.

    Chociaż wiecie ostatnio koleżanka stwierdziła, że coś jest w górskim powietrzu. Wyjechała na weekend w góry i od razu zaskoczyło. Tak samo miała jej koleżanka z pracy.
    No i tak się śmiejemy z mężem, że trzeba jechać w góry :)




    Bella_Bella wrote:
    Witamy :) Miałaś monitoring czy jedną wizytę z usg? 4 cykle to dopiero początek, nie ma czym się stresować ;) może nie trafiacie w odpowiedni moment. Mierzysz temperatury? Wiesz kiedy masz owu?

    "Nie da się przyśpieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
  • MalPog Autorytet
    Postów: 1237 789

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella_Bella wrote:
    Ja zawsze budze sie na mierzenie o 5:30 mimo ze pracuje na rozne zmiany.

    Doma90 ja robię podobnie jak Bella_Bella. W pon.-pt. budzenie o 5:30 na mierzenie temp. i jeszcze półgodzinna drzemka przed wstaniem z łóżka, a w weekendy mierzę o 6:00 (takie weekendowe szaleństwo ;) ) i po mierzeniu śpię dalej ;) Zauważyłam, że jak chciałam wprowadzić na wykresie pomiar z 6:30, to ovu oznaczyło ten pomiar pustym kółkiem. Zmieniłam wtedy godzinę na 6:00 (pomimo domyślnej 5:30) i wykres wyświetlił się poprawnie :) Tak czy inaczej najlepiej jest mierzyć zawsze o tej samej godzinie. Po paru tygodniach sama zaczniesz budzić się o odpowiedniej porze ;)

    55c44e79ce.png

    🍀 22.09.2021 - KRIOBANK, druga procedura, pierwszy transfer śnieżynki, cykl naturalny 🍀 7dpt beta 95 🍀 9dpt beta 266 🍀 13dpt beta 1811 🍀 20dpt beta 22853 🍀 30dpt jest serduszko ❤️🍀

    Mamy jeszcze ❄️❄️❄️ (2 x 1AA i morula)
  • Kesjaa Ekspertka
    Postów: 189 310

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella_Bella wrote:
    Dziewczyny a może chcecie zrobić motywacyjną listę testujących Staraczek? :)
    Jestem za :)

    A tak w ogóle to mezus wyjechał i smutno mi strasznie :/
    W piątek zrobię bete 12dpo.. Testów się boję. Boję się, że zobaczę blada druga kreskę i będę się wkrecac. A beta da mi jednoznaczny wynik

    Udało się w 10cs!
    15.02 - <3 <3 serduszka. Zostańcie z nami :* :*
    hrqo3e3kq9emfgid.png
    Prawdopodobnie 2 dziewczynki - Kornelia i Alicja
    Ciąża jednokosmówkowa jednoowodniowa
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nasze piękne nowe staraczki <3

    Ja w końcu wolne jutro, po czterodniowym maratonie po tyle godzin chyba mi się należy :D
    Ogólnie opadam już powoli z sił...za 9 dni powinnam testować a i tak czuje że znowu nic z tego :( znowu łapie mnie dół...

  • Kimmy Autorytet
    Postów: 831 1148

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też zwatpilam w ten cykl...

    f5b59272af.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze na początku cyklu wierzę że się uda, a jak już powoli się kończy czar pryska :( :(

  • Kimmy Autorytet
    Postów: 831 1148

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi się strasznie dluży ten czas po owulacji :/

    f5b59272af.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kiedy testujesz?

  • Kimmy Autorytet
    Postów: 831 1148

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    A kiedy testujesz?
    19.01. Czekam przynajmniej na 12dpo.
    A cykle mam nieregularne,, chociaż najczęściej 25dniowe miałam więc tak też mam ustawione na ovu
    A ty? Za 9 dni czyli też 19 testujesz ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2017, 23:19

    f5b59272af.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kimmy, tak jest 19.01 :) czyli razem testujemy :D oby coś nam z tegp wyszło...

    Kimmy lubi tę wiadomość

  • Kimmy Autorytet
    Postów: 831 1148

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Kimmy, tak jest 19.01 :) czyli razem testujemy :D oby coś nam z tegp wyszło...
    Razem lepiej :) chociaż ja prawdopodobnie pójdę na bete. Nie mogę już patrzeć na testy

    f5b59272af.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kimmy wrote:
    Razem lepiej :) chociaż ja prawdopodobnie pójdę na bete. Nie mogę już patrzeć na testy
    Haha to tak jak ja...chociaż beta 1.20 też mnie nie zadowala co miesiąc :D

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 00:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja już ani nie testuje ani bety nie robię ;p
    spokojnie czekam

‹‹ 23 24 25 26 27 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ