Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki - 2017
Odpowiedz

Nowe staraczki - 2017

Oceń ten wątek:
  • Anna6 Ekspertka
    Postów: 401 86

    Wysłany: 18 lutego 2017, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gigi wrote:
    Tak w ogóle wczoraj wypiłam z mężem po kieliszku wina do kolacji. Tak w razie w gdyby to miał być ostatni raz ;)
    trzymam kciuki

    ckaiyx8dx01ivmam.png
    Starania od listopada 2015
    aniołek listopad 2017
    niedoczynność tarczycy, insuliooporność (Glucophage XR + Miovarian)

    słabe nasienie 3%
  • Anna6 Ekspertka
    Postów: 401 86

    Wysłany: 18 lutego 2017, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kesjaa wrote:
    Cześć kochane. Proszę o kciuki za moją dzisiejszą wizytę.
    Wczoraj wyszłam już do domu ale muszę leżeć cały czas. Wstaje jedynie do toalety :(
    trzymam kciuki najmocniej jak mogę

    ckaiyx8dx01ivmam.png
    Starania od listopada 2015
    aniołek listopad 2017
    niedoczynność tarczycy, insuliooporność (Glucophage XR + Miovarian)

    słabe nasienie 3%
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 18 lutego 2017, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kesjaa wrote:
    Cześć kochane. Proszę o kciuki za moją dzisiejszą wizytę.
    Wczoraj wyszłam już do domu ale muszę leżeć cały czas. Wstaje jedynie do toalety :(
    Odpoczywaj myśl pozytywnie jakąś książeczkę albo dobry film włącz i będzie dobrze nie ma innej opcji trzymam kciuki:)) Miłego dnia kobietki ja zaraz na siłownię lecę z moim buziaki

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • Blueyes Autorytet
    Postów: 502 264

    Wysłany: 18 lutego 2017, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kesjaa trzymam mocno kciuki! Daj znać po wizycie.

    Wszystkim dziewczynom, które dziś studiują lub pracują życzę spokojnego dnia, żeby dzień szybko minął :)

    f2w3rjjg6a43y8cw.png[/url] cravings-2018-01-31.jpg
  • Anna6 Ekspertka
    Postów: 401 86

    Wysłany: 18 lutego 2017, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja najmłodsza się uparła ze dziś idzie do przedszkola . Musze się ubrać i jej pokazać ze dziś nie czynne

    ckaiyx8dx01ivmam.png
    Starania od listopada 2015
    aniołek listopad 2017
    niedoczynność tarczycy, insuliooporność (Glucophage XR + Miovarian)

    słabe nasienie 3%
  • Blueyes Autorytet
    Postów: 502 264

    Wysłany: 18 lutego 2017, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna6 to czeka Cię poranny spacerek :)

    f2w3rjjg6a43y8cw.png[/url] cravings-2018-01-31.jpg
  • Karolyna Autorytet
    Postów: 955 294

    Wysłany: 18 lutego 2017, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny poradzcie....Pobolewa mnie brzuch, sprawdzalam szyjke i jest dosc wysoko (fakiem moge ledwo dotknac tylko jej kawalek), duzo wodnistego sluzu. Sama nie wiem, co o tym myslec, a sie kurna wlasnie do treningu silowego ubieram. Nawet jakby cos sie tam dzialo, to czy wysilek juz teraz moze zaszkodzic ?

  • Blueyes Autorytet
    Postów: 502 264

    Wysłany: 18 lutego 2017, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolyna a kiedy miałaś owulację?

    f2w3rjjg6a43y8cw.png[/url] cravings-2018-01-31.jpg
  • Karolyna Autorytet
    Postów: 955 294

    Wysłany: 18 lutego 2017, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brzuch mowil, ze kolo czwartku/piatku, sluz, ze w sobote. W srode zaczelo mnie kluc w jajniku

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2017, 10:23

  • Blueyes Autorytet
    Postów: 502 264

    Wysłany: 18 lutego 2017, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja myślę, że spokojnie możesz ćwiczyć, może trochę mniej intensywnie niż zawsze, ale jednak. Tak jak dziewczyny pisały wcześniej - przez pierwsze dwa tyg. Dzidziuś jest mocno chroniony niezależnie od nas. Większość dziewczyn na takim etapie cyklu w ogóle nie zastanawia się, czy to co robią może jakkolwiek wpłynąć na ewentualną ciąże. Więc nie martw się.

    Dodam, że moja bliska znajoma o ciąży dowiedziała się dopiero w 3 miesiącu, a w międzyczasie piła alkohol, brała antybiotyki i miała niegroźny wypadek na motocyklu. Dziecko jest okazem zdrowia.

    f2w3rjjg6a43y8cw.png[/url] cravings-2018-01-31.jpg
  • Karolyna Autorytet
    Postów: 955 294

    Wysłany: 18 lutego 2017, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieks. No wlasnie sama nie wiem, co tu sie dzieje. Uwazam, ze przegapilam owulacje, ale coraz dziwniej to wszystko wyglada. A weekendowe treningi sa do tzw. "porzygu"

  • Blueyes Autorytet
    Postów: 502 264

    Wysłany: 18 lutego 2017, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh :) to może zrób trochę mniej intensywny trening, taki żeby się "wyszaleć" ale nie porzygać ;)Czytałam, że zbyt intensywne treningi też mogą negatywnie wpływać na płodność.

    A propo owulacji - mnie jajniki zaczynają boleć nawet tydzień przed owulacją, więc ja osobiście raczej biorę to jako sygnał, że powoli zaczynają się dni płodne. Myślę, że ważniejszy jest śluz.

    f2w3rjjg6a43y8cw.png[/url] cravings-2018-01-31.jpg
  • Karolyna Autorytet
    Postów: 955 294

    Wysłany: 18 lutego 2017, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E to i tak zwolnilam. 5 kg przy okazji to przodu :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2017, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Wam! :)
    Witam się z Wami i póki co od razu żegnam. Odezwę się może po południu lub wieczorkiem.
    Miłego sobotniego dnia!

  • Blueyes Autorytet
    Postów: 502 264

    Wysłany: 18 lutego 2017, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach :) chyba, że tak. A od dawna ćwiczyć? Ja bym bardzo chciała się zmobilizować, ale jestem leń.

    f2w3rjjg6a43y8cw.png[/url] cravings-2018-01-31.jpg
  • Karolyna Autorytet
    Postów: 955 294

    Wysłany: 18 lutego 2017, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja akurat cale zycie :P

  • Blueyes Autorytet
    Postów: 502 264

    Wysłany: 18 lutego 2017, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SUPER! :) a coś konkretnego trenujesz?

    f2w3rjjg6a43y8cw.png[/url] cravings-2018-01-31.jpg
  • Karolyna Autorytet
    Postów: 955 294

    Wysłany: 18 lutego 2017, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aktualnie pole dance i trx

  • Blueyes Autorytet
    Postów: 502 264

    Wysłany: 18 lutego 2017, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O :D podziwiam, naprawdę.

    f2w3rjjg6a43y8cw.png[/url] cravings-2018-01-31.jpg
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 18 lutego 2017, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczynki.

    Kesja trzymam kciuki, odpoczywaj i daj znać jak po wizycie :*

    Ja proszę o odnotowanie @

    Trzymam kciuki za resztę :*

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna.
    Udało się po 7 latach !!!
    ( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
‹‹ 400 401 402 403 404 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza: niewidzialna choroba, która dotyka miliony Polek

Szacuje się, że w Polsce około 2 miliony kobiet cierpi na endometriozę. W artykule dowiesz się o najnowszych metodach diagnozowania i leczenia endometriozy, a także poznasz osobistą historię Małgorzaty, która walczyła z tą chorobą przez 5 lat, aby wreszcie zobaczyć światło w tunelu na swojej drodze do macierzyństwa.

CZYTAJ WIĘCEJ