Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki - 2017
Odpowiedz

Nowe staraczki - 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2017, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mówiłam, żebyście tyle nie pisały :P ledwo nadrobiłam

    Skusiłam się właśnie na pierwszego paczka, drugi leży i czeka, pewnie do porannej kawy będzie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2017, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilliSBB wrote:
    Ja zjadłam 3 pączki i oby nie weszły mi w cycki,bo większych nie chce.
    mam podobnie Mili :D moje mogłyby iść w dupę :P bo mam płaską :P

    nick nieaktualny, Lorien lubią tę wiadomość

  • Blueyes Autorytet
    Postów: 502 264

    Wysłany: 23 lutego 2017, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolyna wrote:
    Ja poza prolaktyna mialam wszystko w normie, a i tak nad paroma parametrami sie zamyslila. No fsh 8,5 przy normie 12. Jej sie to nie za bardzo podobalo, ale najpierw prolaktyna, a potem mamy zobaczyc.

    U mnie wszystko było poza prolaktyna i progesteronem w normach, ale czy to wystarczy? Nie wiem .... na razie jestem w zawieszeniu ze wszystkim.... zobaczymy co powie inny gin.

    f2w3rjjg6a43y8cw.png[/url] cravings-2018-01-31.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2017, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agu92 wrote:
    Klekotowa hahahhahah :D Ja mam dwie diety bo jedną się nie najadam :D
    Tak tak, znam!
    Ja mogę się pochwalić że dwutygodniową dietę odwaliłam w 2h 30 minut :P

    nick nieaktualny, Sabinkak lubią tę wiadomość

  • MilliSBB Autorytet
    Postów: 1089 302

    Wysłany: 23 lutego 2017, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klekotowa wrote:
    mam podobnie Mili :D moje mogłyby iść w dupę :P bo mam płaską :P
    Eh ja mam cycki i dupe..i zazdroszczę wszystkim tym co są płaskie:-)

    "Szeptem na ucho powiem,że, ja ,ja się tego wyrzekam...wyrzekam bo,nikt tak tak pięknie nie mówił,że się boi miłości.."
    34cs





  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2017, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolyna wrote:
    Taniec pingwina na szkle :P :P A tak na serio to na rurze
    ahhhh ja chodze na nauke tanca towarzyskiego, juz 3 latka trenuje.
    Myslalam, ze Ty tez cos w tym stylu.

  • karollka29 Autorytet
    Postów: 923 281

    Wysłany: 23 lutego 2017, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na dziś się żegnam i ide pohaftowac troszkę wiec dobrej i oczywiście stosunkowo udanej nocy dziewczyny ;)

    7cs
    Wysoki testosteron...
    Ovarin na poprawienie gospodarki hormonalnej.

  • Karola27 Przyjaciółka
    Postów: 123 21

    Wysłany: 23 lutego 2017, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaspis wrote:
    Karola, ja tak mam, skrzepy czasem wielkości połowy dłoni. Zazwyczaj 2 i 3 dzień okresu jest najgorszy, bo po każdym większym skrzepie następuje u mnie silne krwawienie, jak czuję że skrzep wyleciał, to natychmiast toaleta, bo w przeciwnym razie przebieranie mnie czeka.
    U mnie lekarze mówią, że to wina licznych mięśniaków i zbyt dużego przyrostu endometrium, ale nigdy nie miałam żadnych hormonów badanych.

    U mnie skrzepy nie są tak duże. Raczej wielkości ziarna fasoli. Najgorszy jest ten śluz wręcz przy dłuższym posiedzeniu na toalecie zwisa i to mnie w sumie najbardziej niepokoi :/ a tobie współczuję, na pewno nie jest lekko :(

  • Karolyna Autorytet
    Postów: 955 294

    Wysłany: 23 lutego 2017, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja swoja lubie. Przyszlam po 3 cs na zwykla wizyte, a ona: eee, w tak krotkim czasie to nikt nie zachodzi w ciaze :D Ale dobra, zrobimy usg, ale i tak nic nie bedzie widac :D

  • anciaa Autorytet
    Postów: 1799 706

    Wysłany: 23 lutego 2017, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zdecydowanie wolę w cycki bo pośladki mi się trafiły spore ;) Taka nieproporcjonalna jestem trochę :/ Ale zjadłam tylko dwa więc marne szanse...

    29 lat, starania od ponad 3 lat, insulinooporność, pcos
    02 - 10.2017 r. - 4 nieudane IUI
    08.08.2018r. - start IVF - długi protokół
    "Zawsze jest nadzieja dla tych, którzy próbują"
  • MilliSBB Autorytet
    Postów: 1089 302

    Wysłany: 23 lutego 2017, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klekotowa wrote:
    Agu :)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/8745d2028500.jpg
    To mogła tylko kobieta wymyślić:-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    "Szeptem na ucho powiem,że, ja ,ja się tego wyrzekam...wyrzekam bo,nikt tak tak pięknie nie mówił,że się boi miłości.."
    34cs





  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2017, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agu92 wrote:
    Klekotowa hahahhahah :D Ja mam dwie diety bo jedną się nie najadam :D
    Raz w życiu byłam na diecie i schudłam 13 kg, od tamtej pory staram się kontrolować wagę. Jak dochodzi do 60 kg, to zamykam lodówkę na kłódkę :P

    nick nieaktualny, Lorien lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2017, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilliSBB wrote:
    To mogła tylko kobieta wymyślić:-)
    haahahahah Wiadomo :P hahaahahaha

  • MilliSBB Autorytet
    Postów: 1089 302

    Wysłany: 23 lutego 2017, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anciaa wrote:
    Ja zdecydowanie wolę w cycki bo pośladki mi się trafiły spore ;) Taka nieproporcjonalna jestem trochę :/ Ale zjadłam tylko dwa więc marne szanse...
    Dopchaj jeszcze jednym:-)

    "Szeptem na ucho powiem,że, ja ,ja się tego wyrzekam...wyrzekam bo,nikt tak tak pięknie nie mówił,że się boi miłości.."
    34cs





  • agu92 Autorytet
    Postów: 547 164

    Wysłany: 23 lutego 2017, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaspis szacun! :O Ja to nawet kilograma z siebie nie jestem w stanie zrzucić... Fakt, że duża jestem, bo prawie 180 cm i moje 70 kg dla takiego wzrostu to norma, ale tak z 2 mniej mogłoby być, mąż miałby lżej przy noszeniu :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    12 cs - udało się! 10.07.2017 II <3

    59d632af979ad.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2017, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola27 wrote:
    U mnie skrzepy nie są tak duże. Raczej wielkości ziarna fasoli. Najgorszy jest ten śluz wręcz przy dłuższym posiedzeniu na toalecie zwisa i to mnie w sumie najbardziej niepokoi :/ a tobie współczuję, na pewno nie jest lekko :(
    No mam 2 dni w miesiącu wyjęte z życia, boję się na krok wyjść z domu. Idę we wtorek do gin, niech mi jakieś badania porobi, bo łyżeczkowanie nic nie pomogło. Pewnie będzie mi kazała szybko zachodzić w ciążę i potem już tylko usunięcie macicy. Już od kilku lekarzy to słyszałam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2017, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilliSBB wrote:
    Dopchaj jeszcze jednym:-)
    O Ancia - dokładnie :) dopchaj dwoma dla równowagi :P
    Dopchaj jeszcze jednym i za chwilę za robotę się bierzcie :) :*

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • agu92 Autorytet
    Postów: 547 164

    Wysłany: 23 lutego 2017, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola27 wrote:
    U mnie skrzepy nie są tak duże. Raczej wielkości ziarna fasoli. Najgorszy jest ten śluz wręcz przy dłuższym posiedzeniu na toalecie zwisa i to mnie w sumie najbardziej niepokoi :/ a tobie współczuję, na pewno nie jest lekko :(

    Ja też tak mam, identycznie... Wkurza mnie ten śluz bo się ciągnie i czasami leci z zaskoczenia, już raz sobie "chlapnęłam" na spodnie przy wstawaniu z toalety :D Nie masz się czym niepokoić, to normalne :)

    12 cs - udało się! 10.07.2017 II <3

    59d632af979ad.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2017, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karollka29 wrote:
    Ja na dziś się żegnam i ide pohaftowac troszkę wiec dobrej i oczywiście stosunkowo udanej nocy dziewczyny ;)
    A nad czym pracujesz? Pochwal się ;)
    Ja dziś robię bransoletki z koralików na szydełku.

  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 23 lutego 2017, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agu92 wrote:
    Jaspis szacun! :O Ja to nawet kilograma z siebie nie jestem w stanie zrzucić... Fakt, że duża jestem, bo prawie 180 cm i moje 70 kg dla takiego wzrostu to norma, ale tak z 2 mniej mogłoby być, mąż miałby lżej przy noszeniu :D
    Ja mam 176 i 62 kg :) a chce do 58 schudnąć. :)

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
‹‹ 478 479 480 481 482 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pieluchy tetrowe w nowoczesnej wyprawce. 5 sprytnych sposobów, jak wykorzystać je na co dzień

Kompletowanie wyprawki dla noworodka łatwo zamienić w listę drogich i skomplikowanych gadżetów. Tymczasem jedna z najbardziej praktycznych rzeczy od lat pozostaje dokładnie taka sama — pielucha tetrowa. Naturalna, delikatna dla skóry dziecka i niezwykle uniwersalna. Sprawdza się jako lekki kocyk, ręcznik po kąpieli, podkład do odbijania czy awaryjny przewijak poza domem. W nowym artykule podpowiadamy, jak wybrać dobrą tetrę i dlaczego nadal jest absolutnym must-have każdej wyprawki.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ