X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki - 2017
Odpowiedz

Nowe staraczki - 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróblowa wrote:
    Ej wiecie co? Jestem 9 dpo, CZY MUSZĘ CZEKAĆ DO DNIA SPODZIEWANEJ @? :( normalnie aż mnie nosi żeby zrobić już.


    Czekaj!!! Bądź cierpliwa!! Zobaczysz jedna kreske i bedziesz miec dola a po co?????? Na cud, trzeba czekac!!!

    Zorganizowana:) lubi tę wiadomość

  • barbarah Przyjaciółka
    Postów: 119 56

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dombrusia wrote:
    No hej hej co prawda ja już jestem na jednej grupie ale nie zaszkodzi dołączyć do kolejnej grupy staraczek roku 2017:-)

    Dombrusia ty zawsze masz takie długie cykle?

    Aniołek 07.2017
  • Aika Autorytet
    Postów: 453 134

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dombrusia znam Twój ból, też mam nawracające infekcje zwłaszcza po zbliżeniach.. Ale na szczęście jest coraz rzadziej :) Ale ja mam też problemy z prawą nerką więc to może od tego :/ Mam nadzieję że u Ciebie też W KOŃCU minie :)

    Nesia87 aaaa jejku gratulacje! Jak się czujesz? <3

    Ja dzisiaj 4 dc, z mężem czekamy do końca małpy i bierzemy się za produkcję :D

    m85awv1.png
  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgredek wrote:
    Czekaj!!! Bądź cierpliwa!! Zobaczysz jedna kreske i bedziesz miec dola a po co?????? Na cud, trzeba czekac!!!

    Zgredku, dziękuję za ustawienie mnie do pionu :* masz rację, czekam. :D
    @Aika naprawdę narka może mieć coś wspólnego? Ja też mam czasem problem z nimi, ale nawet bym nie pomyślała.

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • Aika Autorytet
    Postów: 453 134

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróblowa wrote:
    Zgredku, dziękuję za ustawienie mnie do pionu :* masz rację, czekam. :D
    @Aika naprawdę narka może mieć coś wspólnego? Ja też mam czasem problem z nimi, ale nawet bym nie pomyślała.

    No u mnie się okazało że mam poszerzony układ kielichowo - miedniczkowy prawej nerki, co powoduje u mnie zastój moczu w nerce, gdzie zbierają się bakterie i bum! Infekcja gotowa :(

    m85awv1.png
  • elpiss87 Przyjaciółka
    Postów: 66 43

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aika wrote:
    Dombrusia znam Twój ból, też mam nawracające infekcje zwłaszcza po zbliżeniach.. Ale na szczęście jest coraz rzadziej :) Ale ja mam też problemy z prawą nerką więc to może od tego :/ Mam nadzieję że u Ciebie też W KOŃCU minie :)

    Nesia87 aaaa jejku gratulacje! Jak się czujesz? <3

    Ja dzisiaj 4 dc, z mężem czekamy do końca małpy i bierzemy się za produkcję :D

    Ja też czekam do końca @ żeby brać się za produkcję ;) na początku zawsze mam dużo zapału, później już gorzej :( chyba mamy ten sam dzień cyklu ;)

  • Niesia86 Autorytet
    Postów: 291 445

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AneTka87 wrote:
    Nesia87! Moje serdeczne gratulacje!! Oby ciąża dobrze przebiegała. Kiedy idziesz do lekarza? Koniecznie pisz o objawach ciąży i powiedz w którym miesiącu starań się udało?
    Dziewczyny ja z moim M ostatnio co dwa dni, teraz spróbujemy codziennie ;)
    Idę 10 ale nie spodziewam się zeby było już coś widać. Ale musze bo po poronieniach i przy problemach z tsh lepiej wcześniej.
    A udało się w 3 cyklu po ciąży biochemicznej. A tak ogólnie staramy się od lata

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2017, 22:54

    mjvyhdgeeq171665.png
    74dipiqv7w09jy2t.png
  • Niesia86 Autorytet
    Postów: 291 445

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wroblowa lepiej poczekać do przynajmniej 12 dpo. A najlepiej do terminu @

    U nas w tym miesiącu <3 co 2 dni i sie udało :) w poprzednim cyklu codziennie i nici..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2017, 22:55

    mjvyhdgeeq171665.png
    74dipiqv7w09jy2t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niesia86 wrote:
    Zgredek, lepiej poczekać do przynajmniej 12 dpo. A najlepiej do terminu @

    U nas w tym miesiącu <3 co 2 dni i sie udało :) w poprzednim cyklu codziennie i nici..
    Ja też planuje w tym miesiącu co drugi dzień chyba żę bedzie spadek to nie wytrzymam i tez bedzie! :D

  • Aika Autorytet
    Postów: 453 134

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elpiss87 wrote:
    Ja też czekam do końca @ żeby brać się za produkcję ;) na początku zawsze mam dużo zapału, później już gorzej :( chyba mamy ten sam dzień cyklu ;)

    No u mnie jest podobnie :/ Ale nie można się poddawać ;) a który to Wasz cykl starań? Ilu dniowe masz cykle?

    m85awv1.png
  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aika wrote:
    No u mnie się okazało że mam poszerzony układ kielichowo - miedniczkowy prawej nerki, co powoduje u mnie zastój moczu w nerce, gdzie zbierają się bakterie i bum! Infekcja gotowa :(

    Oj to nieciekawa sprawa :( co lekarz mówił? Może powinnaś brać coś moczopednego? Np. Pić czerwona herbatkę :P
    @Niesia86 jak Ukochany zareagował? :D

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • Niesia86 Autorytet
    Postów: 291 445

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróblowa wrote:
    Oj to nieciekawa sprawa :( co lekarz mówił? Może powinnaś brać coś moczopednego? Np. Pić czerwona herbatkę :P
    @Niesia86 jak Ukochany zareagował? :D
    Ciężko powiedzieć.chyba podchodzi z rezerwą narazie bo już dwa razy była radość a potem rozczarowanie. Do tego od kilku dni syn daje nam popalić, więc ciężko sobie wyobrazić życie z dwójką...;)

    mjvyhdgeeq171665.png
    74dipiqv7w09jy2t.png
  • Aika Autorytet
    Postów: 453 134

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróblowa wrote:
    Oj to nieciekawa sprawa :( co lekarz mówił? Może powinnaś brać coś moczopednego? Np. Pić czerwona herbatkę :P
    @Niesia86 jak Ukochany zareagował? :D

    Dostałam na razie jedynie antybiotyk który już skończyłam brać jakiś czas temu i niby coś pomógł, ale wczoraj skończyłam brać trzy dniową kurację NeoFurginą- znowu :( Biorę żurawinę i piję często herbatę żurawinowo-malinową :D

    m85awv1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Jestem nowa, przyjmiecie?

  • Aika Autorytet
    Postów: 453 134

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 00:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martynaa21 wrote:
    Hej. Jestem nowa, przyjmiecie?

    Witaj :) Powiesz coś o sobie?

    m85awv1.png
  • Zorganizowana:) Autorytet
    Postów: 354 441

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martynaa21 wrote:
    Hej. Jestem nowa, przyjmiecie?
    witamy:)

    3jgxtqywnbdr5lmk.png

    5889a860211f8.png
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Wam wszystkim, czy można się do Was dołączyć? :)

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • Zorganizowana:) Autorytet
    Postów: 354 441

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, założyłam wątek a nic o sobie nie napisałam:) mam 28 lat i staramy się z mężem od 3 cykli. Podstawowe badania przed ciążowe wyszły w porządku. Prolaktyna delikatnie ponad normą, ale lekarz na razie mówił ze nie ma sensu tego zbijać. I to tyle:)

    Nesia86 - Gratulacje!:)

    3jgxtqywnbdr5lmk.png

    5889a860211f8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam 23 lat i staramy się z mężem od 8 cyklu. Dodam że miałam problem z tarczyca, po ostatnich badaniach wyszło wszystko w normie. Już nie wiem gdzie szukać problemu..

  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Niesia86 Trzymam za Was mocno kciuki! :)
    @Aika fu, herbaty żurawinowo - malinowej bym "nie zniesła" :D

    Ja mam dziś dzień zwątpienia, tempka była ładna 37, wczoraj 36,95 a dziś już 36,90. Boje się, że już teraz będzie raczej tendencja spadkowa. Eh. :<

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ