X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018

Oceń ten wątek:
  • Sandersik Autorytet
    Postów: 413 261

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aktap wrote:
    Dziewczyny, ja myślę jednak, że nie ma reguły. Każda z nas jest inna, nie powinnyśmy się do nikogo porównywać. :) Mojej przyjaciółce test pokazał dwie kreski dopiero 5 dni po spodziewanej miesiączce, a cykle miała jak w zegarku. :) Także co kobieta, to inny przypadek. ;)


    Podsumowując nie pozostało mi nic innego jak tylko poczekać do końca tego tygodnia. @ powinna przyjść jutro, z reguły nie miałam żadnych opóźnień, może czasem o jeden dzień wcześniej albo później, tak więc czekam :)

    Mama36 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka_92 wrote:
    Oo horrory :) Co polecasz? :)


    Może nie horror, ale ja przymierzam się do "Dziewczyny z sąsiedztwa" Ketchum'a. Ale trochę się boję :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandersik wrote:
    Podsumowując nie pozostało mi nic innego jak tylko poczekać do końca tego tygodnia. @ powinna przyjść jutro, z reguły nie miałam żadnych opóźnień, może czasem o jeden dzień wcześniej albo później, tak więc czekam :)
    Powtórz test jeszcze jutro. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No a ja ladnie sie usmiechnelam w dyrekcji przychodni i juz mi sie wyjasnilo ;) jeszcze z wami zostane troche. Hsg 0.58. Przynajmniej teraz na spokojnie bede podchodzic do wsztstkiego :)

  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka_92 wrote:
    Oo horrory :) Co polecasz? :)

    Mój ulubiony autor to King, więc "To", "Cmętarz zwierząt", "Lśnienie", "Carrie". Ostatnio mnie wciągnęła książka "Umrzeć po raz drugi" Tess Geritssen (nie wiem czy dobrze napisałam nazwisko) choć to nie horror to polecam, przeczytałam jednym tchem, tak mnie wciągnęła. Teraz czytam "Cujo" Kinga i mam jeszcze kilka pozycji na regale z książek prezentów na ślub do których jeszcze się nie dobrałam :)

    Harrego Poterra też uwielbiam + jeszcze wszystkie tomy "Darów anioła" :)

    Paula 90, Sandersik lubią tę wiadomość

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    Może nie horror, ale ja przymierzam się do "Dziewczyny z sąsiedztwa" Ketchum'a. Ale trochę się boję :P

    Nie dziwię się :P

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    No a ja ladnie sie usmiechnelam w dyrekcji przychodni i juz mi sie wyjasnilo ;) jeszcze z wami zostane troche. Hsg 0.58. Przynajmniej teraz na spokojnie bede podchodzic do wsztstkiego :)

    Melunia przynajmniej już wiesz na czym stoisz :*
    Działajcie dalej, wierzę że szybko Wam się uda :)

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didi123 wrote:
    Mój ulubiony autor to King, więc "To", "Cmętarz zwierząt", "Lśnienie", "Carrie". Ostatnio mnie wciągnęła książka "Umrzeć po raz drugi" Tess Geritssen (nie wiem czy dobrze napisałam nazwisko) choć to nie horror to polecam, przeczytałam jednym tchem, tak mnie wciągnęła. Teraz czytam "Cujo" Kinga i mam jeszcze kilka pozycji na regale z książek prezentów na ślub do których jeszcze się nie dobrałam :)

    Harrego Poterra też uwielbiam + jeszcze wszystkie tomy "Darów anioła" :)


    O to to! Kinga też uwielbiam. Moje ulubione to Zielona mila i Doktor Sen (kontynuacja Lśnienia).

    Skoro Ty polecasz Tess, to na pewno się do tego przytulę.

  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didi123 wrote:
    Mój ulubiony autor to King, więc "To", "Cmętarz zwierząt", "Lśnienie", "Carrie". Ostatnio mnie wciągnęła książka "Umrzeć po raz drugi" Tess Geritssen (nie wiem czy dobrze napisałam nazwisko) choć to nie horror to polecam, przeczytałam jednym tchem, tak mnie wciągnęła. Teraz czytam "Cujo" Kinga i mam jeszcze kilka pozycji na regale z książek prezentów na ślub do których jeszcze się nie dobrałam :)

    Harrego Poterra też uwielbiam + jeszcze wszystkie tomy "Darów anioła" :)

    Kinga uwielbiam :) Gerritsen też :) Mam nawet całą kolekcję Anatomia Zbrodni :P
    A Harry Potter, ach moje dzieciństwo :D

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    Może nie horror, ale ja przymierzam się do "Dziewczyny z sąsiedztwa" Ketchum'a. Ale trochę się boję :P

    Aż sobie wygooglowałam. Dodam do listy może też się skuszę jak już przeczytam wszystko, co mam w domu.

    Mój mąż jak ze mną idzie na zakupy to mnie pilnuje, żeby czasem w dziale z książkami nie utknęła. Choć teraz moją większa miłością stały się pazurki. Kupił mi zestaw do hybryd kiedyś pod choinkę i do dziś trochę żałuje :D

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camila Lackberg też jest ponoć dobra, ale u mnie czeka na swoją kolej ;) Czytałyście może jej książki? :)

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    O to to! Kinga też uwielbiam. Moje ulubione to Zielona mila i Doktor Sen (kontynuacja Lśnienia).

    Skoro Ty polecasz Tess, to na pewno się do tego przytulę.

    Polecam! Pożyczałam tę książkę koleżanką (wymieniamy się, aby zaoszczędzić parę $$$) i one mają taką samą opinię, bardzo wciągająca pozycja i do końca trzyma w napięciu. A ja lubię takie książki, że sama coś tam w trakcie czytania obstawiam, a zakończenie kompletnie mnie zaskakuje.

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka_92 wrote:
    Camila Lackberg też jest ponoć dobra, ale u mnie czeka na swoją kolej ;) Czytałyście może jej książki? :)

    Mam "Fabrykantkę aniołów", ale jeszcze nie czytałam.

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    No a ja ladnie sie usmiechnelam w dyrekcji przychodni i juz mi sie wyjasnilo ;) jeszcze z wami zostane troche. Hsg 0.58. Przynajmniej teraz na spokojnie bede podchodzic do wsztstkiego :)
    To chociaż wiesz, że macie działać dalej :* a starania to jednak jedne z przyjemniejszych czynności :) :* uda się niedługo

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupuje książki z empiku na stronie jak mają promki. Teraz muszę się powstrzymać bo mam już 3 na zapas.. Ale odkryłam strony znak.pl i tania książka. Jak tu się powstrzymać.

  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didi123 wrote:
    Polecam! Pożyczałam tę książkę koleżanką (wymieniamy się, aby zaoszczędzić parę $$$) i one mają taką samą opinię, bardzo wciągająca pozycja i do końca trzyma w napięciu. A ja lubię takie książki, że sama coś tam w trakcie czytania obstawiam, a zakończenie kompletnie mnie zaskakuje.
    To obowiązkowo Tess Gerritsen polecam: "Chirurg" i "Dawca" - jednym tchem przeczytałam. Dla mnie rewelacja!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2018, 09:35

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    Mi wakacje zaczynają się za miesiąc. Będziemy szukać nowych miejsc na numerek. Może w jakimś małym kinie :D

    Poczytałabym jakieś Greye albo inne Sexy bastardy. Macie jakieś propozycje?
    Ooo to ja lubie :D

    Paula 90 lubi tę wiadomość

  • Marza89 Autorytet
    Postów: 1495 1772

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36 wrote:
    Ja kupuje książki z empiku na stronie jak mają promki. Teraz muszę się powstrzymać bo mam już 3 na zapas.. Ale odkryłam strony znak.pl i tania książka. Jak tu się powstrzymać.
    Ja też na taniaksiazka.pl, oczytani.pl i nieprzeczytane.pl :D

    Ja czytam głównie romanse i erotyki :D haha

    Aniołek [*] - 6 tydz./ PCOS, Bhcg 29. 06 / 10 dpo - 19, 13 dpo-120, 15 dpo-420, 20 dpo-4228
    Laura 💕 03.03.2019 😍 3410g 😍 53cm😍
    jon7a04.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2020, 15:44

    Plamka_92 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju kiedy wy czytacie???
    Ja nie mam wolnej chwili... I jeszcze mi brakuje kilku godzin dziennie hehr
    Moze sie skusze na jakas książkę:-) jak tam polecacie

‹‹ 307 308 309 310 311 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ