X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018

Oceń ten wątek:
  • Sandersik Autorytet
    Postów: 413 261

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konieczynka wrote:
    Didi Witaj. W końcu ktoś w moim wieku. I jak to za późno? Ja tam jeszcze jestem młoda. A że rocznik Czarnobyla to już nic nam nie straszne. Mój mąż też często poza domem. Do czwartku sama.

    W piątek idę do gina. Jakoś się nawet denerwuje ta wizyta.

    Melunia co do żelu zapomniałam napisać że śliną to tez kiepski pomysł. Natura stworzyła ja do wstępnego trawienia. Hehe
    A taka kawiarenka byłaby super. U mnie w okolicy nie ma nic takiego . Dopiero centrum.

    Ewa ja też mierze wcześnie. Mój Gość wstał dziś o 5.30 i mówi mamo wstawaj jest dzień. A te temperatury ciążę wskazują słabo według mnie. Z pierwszym dzieckiem byłam pewna że się nie udało bo spadała do lini poziomej. Na 37 wskoczyła na stałe dopiero w 6tygodniu. Więc to tak tylko pogladowo.

    Pozytywne nastawienie dziewczynki. Jesteśmy MEGA MEGA PLODNE. OWULACJE PODWOJNE jak nie POTROJNE . Któraś komoreczka musi zapylic


    Czyli mówisz Konieczynka że pomimo że spadła tempka mamy jeszcze szansę? Kurczę tak bym chciała, ale jakoś tak w ogóle tego nie czuję. No zobaczymy czy przyjdzie @ do końca tego tygodnia

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wszystko o morderstwach i trupach. Teraz "trupia Farma" na świeczniki. Ale mam jedną genialna erotyczna książkę. Polecam s.e.k.r.e.t.
    Kobieta realizuje swoje fantazje seksulane w bractwie. Polecam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2018, 08:40

    Paula 90 lubi tę wiadomość

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8509 7411

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90, ja z erotyków czytam teraz serię UWIKŁANI

    Paula 90 lubi tę wiadomość

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już się dzisiaj zaczynam czuć okresowo. W podbrzuszu to chyba wesołe miasteczko mi ktoś wsadził. Mam wrażenie że już dziś wybuchne. :(
    Ale gin mówił że nie będzie wesoła ta pierwsza miesiaczka.jeszcze z 5 dni do niej.

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8509 7411

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandersik wrote:
    Czyli mówisz Konieczynka że pomimo że spadła tempka mamy jeszcze szansę? Kurczę tak bym chciała, ale jakoś tak w ogóle tego nie czuję. No zobaczymy czy przyjdzie @ do końca tego tygodnia


    Oby @ nie przyszła i też będziesz wysyłać wiruski :)
    Od kiedy tu jestem na forum to cały czas sobie powtarzam, że tej dziewczynie się udało, zaraz później kolejnej to i nam wszystkim się uda w swoim czasie tylko chwilkę musimy poczekać tak żeby cieszyć się po kolei :)

    Sandersik lubi tę wiadomość

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • Marza89 Autorytet
    Postów: 1495 1772

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    U mnie dokładnie to samo. Przydałoby się takie zaciszne miejsce z kawą i ciszą żeby móc oddać przyjemności czytania
    Też uwielbiam czytać! :D cholera nawet mam bookstagram hahaah

    Aniołek [*] - 6 tydz./ PCOS, Bhcg 29. 06 / 10 dpo - 19, 13 dpo-120, 15 dpo-420, 20 dpo-4228
    Laura 💕 03.03.2019 😍 3410g 😍 53cm😍
    jon7a04.png
  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za mną od soboty chodzi kapusta kiszona i chyba odwiedzę mamę i jej trochę podjem :)

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję :)
    Będę sobie zapisywać Wasze propozycje. Ja rzadko czytam takie książki, głównie horrory, thrillery i kryminały. Plus Harry Potter, którego kocham miłością wieczną od dziecka. Ale coś dla odmiany by się przydało.

    Ja za to Wam polecam cykl Saga o Gutowie. Bardzo fajna. Plus można dostać audiobook, który czyta Anna Dereszowska. Zakochałam się w tych książkach ze względu na jej głos. I tam jest właśnie taka cukiernia, do której chętnie bym poszła :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny :) Ja już jestem pewna, że guzik z tego wyszło, bo czuję się jak przed miesiączką. Delikatne skurcze i bóle biegnące od pleców. Także teraz tylko na nią czekam. ;) No trudno, może następnym razem. ;)

  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się @ spóźnia, ale wiedziałam, że tak będzie, bo mam zawirowania w pracy i nic mi go tak nie przesuwa jak stres i dlatego umówiłam się na taki termin do gina, bo innego nie było już w tym miesiącu.

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • Sandersik Autorytet
    Postów: 413 261

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    Oby @ nie przyszła i też będziesz wysyłać wiruski :)
    Od kiedy tu jestem na forum to cały czas sobie powtarzam, że tej dziewczynie się udało, zaraz później kolejnej to i nam wszystkim się uda w swoim czasie tylko chwilkę musimy poczekać tak żeby cieszyć się po kolei :)


    Dziękuję kochane za wsparcie :) Staram się nie nakręcać tym, że narazie jej nie ma, ale to bym chociaż jakiś cień na teście (allegro) chyba zobaczyła, a wczoraj nawet cień cienia nie zobaczyłam. No ale poczekam to zobaczę.

    Ja tez odkąd jestem tutaj z Wami to jednak te rozczarowania są nieco mniejsze, w końcu wszystkie jesteśmy płodne tylko to nie są nasze miesiące do zajścia ;)

    Ewa89_89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w cb 10dpo zobaczyłam delikatnie różowy cień, a w życiu nie sądziłam że tak wcześnie się uda. Wykrył mi betę 13. Takie testy właśnie z allegro za 1zl

  • Sandersik Autorytet
    Postów: 413 261

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36 wrote:
    Ja w cb 10dpo zobaczyłam delikatnie różowy cień, a w życiu nie sądziłam że tak wcześnie się uda. Wykrył mi betę 13. Takie testy właśnie z allegro za 1zl

    No to teraz już zdecydowanie złudzeń nie mam, czekam cierpliwie na @ :)

  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:

    Kropeczka, Melunia - mi się marzy taka kawiarnia w moim mieście, z książkami, cichą muzyką, miękkimi fotelami, cichymi zakątkami i z ocienionym tarasem porośniętym bluszczem. Z lampkami na małych stolikach, pięknymi, grubymi zasłonami na ścianach. Żeby była pyszna, ale tania kawa, pyszne ciasteczka (takie malutkie babeczki na przykład na jeden gryz, żeby nie pobrudzić książek). Przychodziłyby tam starsze osoby i młodzi, kulturalni ludzie. Raz w tygodniu byłoby spotkanie z autorem jakiejś książki albo seans filmowy. A ekspedientką byłaby kochana, ciepła starsza Pani, która mówiłaby do wszystkich "Złotko". U mnie na osiedlu sami starsi ludzie, którzy nie mają się gdzie podziać. A ja nie mam gdzie iść na kawę z książką. Muszę iść 2km do rynku i zwykle zostaję na własnym balkonie.
    Ehhh, rozmarzyłam się :)

    Paula ja się też rozmarzyłam! :) jak czytałam Twój post to normalnie sobie wyobraziłam, że jestem w takim miejscu :D

    Paula 90 lubi tę wiadomość

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogóle to witam się Dziewczyny :*
    Nadrabiam posty oczywiście ;)

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandersik wrote:
    No to teraz już zdecydowanie złudzeń nie mam, czekam cierpliwie na @ :)
    Pamiętaj kochana!! Każda z Nas jest inna. Poprzednich ciążach miałam tydzień po term. Msc testy negatywne. Z tymże to było 14 i 12 lat temu.. Inna jakośc zapewne.
    Teraz te testy mnie wprowadziły w osłupienie. Żeby w 10 dniu cyklu. Dla jaj zrobiłam, chodź czułam że jestem. Było inaczej. Po prostu wiedziałam.ja je kupuje w sklepie internetowym razem z owulacyjnymi. Będę się ich trzymać.

    aktap lubi tę wiadomość

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2020, 15:44

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandersik wrote:
    No to teraz już zdecydowanie złudzeń nie mam, czekam cierpliwie na @ :)

    Dziewczyny, ja myślę jednak, że nie ma reguły. Każda z nas jest inna, nie powinnyśmy się do nikogo porównywać. :) Mojej przyjaciółce test pokazał dwie kreski dopiero 5 dni po spodziewanej miesiączce, a cykle miała jak w zegarku. :) Także co kobieta, to inny przypadek. ;)

  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didi123 wrote:
    Nic nie zaproponuje. Ja czytam głównie kryminały/horrory/s-f/ fantasy :)

    Oo horrory :) Co polecasz? :)

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Dzień dobry Wszystkim :) Jacy wszyscy rozświergotani z rana :) U mnie dzisiaj znowu brzydko i tylko spać się chce :(
    Dzień dobry :) u mnie leje i grzmi... Ja zaraz skończę rozgadanie bo do pracy za pół godz idę. Miłego dzionka Tobie życzę mimo fatalnej pogody

‹‹ 306 307 308 309 310 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ