X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    30 niczego nie przekreśla... Nie wbijajcie sb tego do glowy...
    Hej dziewuszki :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedy Wy się bzykacie jak Wy tylko szrajbujecie tu non stop ? :D Taki multitasking? :D :D :D

    Mój wczoraj oglądał mecze, ja padłam po 20. Więc nici z numerka.

    Jadę dzisiaj o 12 na usg cycków kontrolne. A równo za tydzień do gina z wynikami i na kontrolę. Będę akurat w okolicach owu to sprawdzimy co tam się dzieje.

    Melunia - pisałam gdzieś wcześniej o tych żelach. Jest jeden, który można na pewno bezpiecznie stosować przy staraniach - conceive plus.
    Czekam na Twój wynik bety.

    Kropeczka, Melunia - mi się marzy taka kawiarnia w moim mieście, z książkami, cichą muzyką, miękkimi fotelami, cichymi zakątkami i z ocienionym tarasem porośniętym bluszczem. Z lampkami na małych stolikach, pięknymi, grubymi zasłonami na ścianach. Żeby była pyszna, ale tania kawa, pyszne ciasteczka (takie malutkie babeczki na przykład na jeden gryz, żeby nie pobrudzić książek). Przychodziłyby tam starsze osoby i młodzi, kulturalni ludzie. Raz w tygodniu byłoby spotkanie z autorem jakiejś książki albo seans filmowy. A ekspedientką byłaby kochana, ciepła starsza Pani, która mówiłaby do wszystkich "Złotko". U mnie na osiedlu sami starsi ludzie, którzy nie mają się gdzie podziać. A ja nie mam gdzie iść na kawę z książką. Muszę iść 2km do rynku i zwykle zostaję na własnym balkonie.
    Ehhh, rozmarzyłam się :)

    Marza89, didi123, Plamka_92 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36 wrote:
    Hej Dorota :) dlaczego za pozno, ja mam 36 i nie nastawiam się na jakieś cuda, ale wierzę że Nam wyjdzie :) głową do góry! Źle myśli tylko przyciągają źle rzeczy:)
    Ja mam. Od paru Msc tak że max 5 pobudka, wczoraj obudziłam się o 2, czasem przysypiam, czasem nie,wstać muszę o 7.
    Myślę dziewczyny o prolaktynie, żeby zbadać. Powiedzcie mi proszę czy bada się ja w konkretnym jakimś dniu cyklu? Nie można ile dni wcześniej sportu i seksu uprawiać? :*
    Bada się ją w którym chcesz dniu. Mi lekarz powiedział żeby dzień wcześniej powstrzymać się przed badaniem od seksu, wysiłku fizycznego itp rzeczy

  • Sandersik Autorytet
    Postów: 413 261

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marza89 wrote:
    Adasiowa i Sandersik może nic straconego ;) póki nie ma @ jest nadzieja :D


    Chyba raczej nici z II, wydaje mi się że jednak ta temperatura za mocno poszła mi w dół, bo z 37 spadła mi do 36,70 więc wolę się nastawić na nowy cykl. Wczoraj miałam dzień rozczarowania dzisiaj już czekam na działanie :)

    Marza89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)
    Miłego dnia Wam życzę. Ja jadę dziś pokazać lekarzowi wyniki. Czekam jeszcze na wynik progesteronu

    Obudzili mnie faceci ze spółdzielni... A miałam taki ładny sen :D

    Marza89 lubi tę wiadomość

  • Marza89 Autorytet
    Postów: 1495 1772

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    Marza a Ty kiedy testujesz, bo zapomniałam? :D
    1 lipca mam zrobić test, bo to po 12 dniach brania duphastonu, ale nie wiem cy nie zrobię bety wcześniej, choć jak nigdy boję się...

    Aniołek [*] - 6 tydz./ PCOS, Bhcg 29. 06 / 10 dpo - 19, 13 dpo-120, 15 dpo-420, 20 dpo-4228
    Laura 💕 03.03.2019 😍 3410g 😍 53cm😍
    jon7a04.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    Kiedy Wy się bzykacie jak Wy tylko szrajbujecie tu non stop ? :D Taki multitasking? :D :D :D

    Mój wczoraj oglądał mecze, ja padłam po 20. Więc nici z numerka.

    Jadę dzisiaj o 12 na usg cycków kontrolne. A równo za tydzień do gina z wynikami i na kontrolę. Będę akurat w okolicach owu to sprawdzimy co tam się dzieje.

    Melunia - pisałam gdzieś wcześniej o tych żelach. Jest jeden, który można na pewno bezpiecznie stosować przy staraniach - conceive plus.
    Czekam na Twój wynik bety.

    Kropeczka, Melunia - mi się marzy taka kawiarnia w moim mieście, z książkami, cichą muzyką, miękkimi fotelami, cichymi zakątkami i z ocienionym tarasem porośniętym bluszczem. Z lampkami na małych stolikach, pięknymi, grubymi zasłonami na ścianach. Żeby była pyszna, ale tania kawa, pyszne ciasteczka (takie malutkie babeczki na przykład na jeden gryz, żeby nie pobrudzić książek). Przychodziłyby tam starsze osoby i młodzi, kulturalni ludzie. Raz w tygodniu byłoby spotkanie z autorem jakiejś książki albo seans filmowy. A ekspedientką byłaby kochana, ciepła starsza Pani, która mówiłaby do wszystkich "Złotko". U mnie na osiedlu sami starsi ludzie, którzy nie mają się gdzie podziać. A ja nie mam gdzie iść na kawę z książką. Muszę iść 2km do rynku i zwykle zostaję na własnym balkonie.
    Ehhh, rozmarzyłam się :)

    Piękna wizja :) aż się rozmarzyłam na temat w ogole zwolnienia tempa życia :)
    To daj nam znać po wizycie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2018, 07:49

    Paula 90 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marza89 wrote:
    1 lipca mam zrobić test, bo to po 12 dniach brania duphastonu, ale nie wiem cy nie zrobię bety wcześniej, choć jak nigdy boję się...
    Strasznie trzymam kciuki od czasu Twojej owulacji :D

  • Marza89 Autorytet
    Postów: 1495 1772

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandersik wrote:
    Chyba raczej nici z II, wydaje mi się że jednak ta temperatura za mocno poszła mi w dół, bo z 37 spadła mi do 36,70 więc wolę się nastawić na nowy cykl. Wczoraj miałam dzień rozczarowania dzisiaj już czekam na działanie :)
    Sandersik ja tam wierzę :D :*

    Aniołek [*] - 6 tydz./ PCOS, Bhcg 29. 06 / 10 dpo - 19, 13 dpo-120, 15 dpo-420, 20 dpo-4228
    Laura 💕 03.03.2019 😍 3410g 😍 53cm😍
    jon7a04.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marza89 wrote:
    1 lipca mam zrobić test, bo to po 12 dniach brania duphastonu, ale nie wiem cy nie zrobię bety wcześniej, choć jak nigdy boję się...
    Rob betę, test jak wyjdzie negatywny to nie będziesz pewna, a jak pozytywny to się będziesz denerwować jak beta wygląda :) ja wierzę i trzymam kciuki. Musi się mój pobyt na forum zacząć pozytywnie! :) :*

    Marza89 lubi tę wiadomość

  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry,

    Spać nie mogłam, a tu jeszcze taka wczesna pobudka, choć do pracy dziś na później mam.

    Dzięki dziewczyny za pocieszenie :) U mnie jeszcze ten minus, że mąż w delegacji , ciężko pracuje żeby mi nic nie brakowało i tylko na weekendy jest ze mną. Mam nadzieje, że mimo tego szybko się uda :)

    Czekam i odliczam do urlopu :)

    Marza89, MammaN lubią tę wiadomość

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • AdasiowaMama Autorytet
    Postów: 274 135

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marza89 wrote:
    1 lipca mam zrobić test, bo to po 12 dniach brania duphastonu, ale nie wiem cy nie zrobię bety wcześniej, choć jak nigdy boję się...


    Ja chyba poczekam az do 6z beta . Ale i tak mysle ze marne szanse ... ech


    Jestem plodna jestem plodna . Tak mam powtarzać prawda ?


    Podczytuje was caly czas niestety w pracy nie wasze moge pisac . Byle do 14 .

    Marza89 lubi tę wiadomość

    14.07.2014 - Adaś Nasze Szczęście :*
    1.09.2019 - termin randki z naszym drugim szczesciem :)
  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marza89 wrote:
    1 lipca mam zrobić test, bo to po 12 dniach brania duphastonu, ale nie wiem cy nie zrobię bety wcześniej, choć jak nigdy boję się...

    Trzymam kciuki!!! :)

    Marza89 lubi tę wiadomość

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • Marza89 Autorytet
    Postów: 1495 1772

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    Strasznie trzymam kciuki od czasu Twojej owulacji :D
    Kochana dziękuję! :*
    Ta owulacja to nie dość, że monitorowana to jeszcze po dwóch miesiącach bezowulacyjnych ;)
    Nadzieja zawsze jest ;)

    Aniołek [*] - 6 tydz./ PCOS, Bhcg 29. 06 / 10 dpo - 19, 13 dpo-120, 15 dpo-420, 20 dpo-4228
    Laura 💕 03.03.2019 😍 3410g 😍 53cm😍
    jon7a04.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazdroszczę :) Ja dopiero od 18go lipca.. Już tupie nóżkami. Życzę Ci żeby na urlopie wypadly dni płodne! :)
    Mi ginekolog zapowiedział że pewnie z urlopu wrócę zaciazona, bo wtedy kobiety się luzuja. No zobaczymy.

    Marza89 lubi tę wiadomość

  • AdasiowaMama Autorytet
    Postów: 274 135

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didi123 wrote:
    Dzień dobry,

    Spać nie mogłam, a tu jeszcze taka wczesna pobudka, choć do pracy dziś na później mam.

    Dzięki dziewczyny za pocieszenie :) U mnie jeszcze ten minus, że mąż w delegacji , ciężko pracuje żeby mi nic nie brakowało i tylko na weekendy jest ze mną. Mam nadzieje, że mimo tego szybko się uda :)

    Czekam i odliczam do urlopu :)



    Moja koleżanka ma meza za granicą i 3 dzieci wszystko sie daa :) Wam tez sie uda .

    14.07.2014 - Adaś Nasze Szczęście :*
    1.09.2019 - termin randki z naszym drugim szczesciem :)
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8519 7414

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieńdoberek! Widzę , że nie tylko ja miałam nieprzespaną noc. Ledwo na oczy widzę, kawa nie działa... tragedia...

    a propos nocnego wstawania... jak się budzę co godzinkę a później od 4 nie śpię, gdzie temperaturę mierzę o 5.30 to czy to mierzenie ma sens? U mnie 20 dc i temperatura stoi w miejscu od 4 dni na 36,6

    Marza89 lubi tę wiadomość

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36 wrote:
    Mi ginekolog zapowiedział że pewnie z urlopu wrócę zaciazona, bo wtedy kobiety się luzuja. No zobaczymy.

    Też na to liczę :)

    I będę mieć męża codziennie przez 2 tygodnie to go wymęczę :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2018, 08:00

    Marza89 lubi tę wiadomość

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No a ja już po :) jeszcze mam kilka dni L4 a pozniej urlop :) wiec jeszcze miesiac zejdzie w domu na leniuchowaniu.

    Paula ja mam swoją wizję. Magia.

    Beta po 14 bedzie. Ale dam znać pozniej bo z mlodym jeszcze do fryzjera.

    Marza - rób bete wcześniej. Nic nie zaszkodzi :)

    Marza89 lubi tę wiadomość

  • Marza89 Autorytet
    Postów: 1495 1772

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AdasiowaMama wrote:
    Ja chyba poczekam az do 6z beta . Ale i tak mysle ze marne szanse ... ech


    Jestem plodna jestem plodna . Tak mam powtarzać prawda ?


    Podczytuje was caly czas niestety w pracy nie wasze moge pisac . Byle do 14 .
    No właśnie sama już nie wiem... Dziś 21 dc, w piątek 24 dc i planuje iść na betę bo w niedziele i tak wypada dzień testu...

    Aniołek [*] - 6 tydz./ PCOS, Bhcg 29. 06 / 10 dpo - 19, 13 dpo-120, 15 dpo-420, 20 dpo-4228
    Laura 💕 03.03.2019 😍 3410g 😍 53cm😍
    jon7a04.png
‹‹ 304 305 306 307 308 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ