X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 11 lutego 2020, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :( inseminacja nie odbyła się... Nie dawno wróciłam do domu... Nasienie męża to tragedia... Pojedyncze plemniki... Doktor w szoku pytał co mogło się stać że z takich wyników aż tak poleciało... Mówiłam że w grudniu był poważnie chory, były 2 narkozy... Ale stwierdził że to nie mogło mieć aż takiego wpływu... Kazał badanie zrobić za dwa tygodnie. Za dzisiaj zapłaciłam 30 zł...mam taki mętlik w głowie... Wszystko nie tak, cały czas pod górkę....

  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1005 369

    Wysłany: 11 lutego 2020, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi
    Trzymaj się :*

    ABI90 lubi tę wiadomość

    * IO
    * Hashimoto
    * Progesteron 💪
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022 (nie tego człowiek się spodziewał)
    * większość wyników w normie
  • madzikow Autorytet
    Postów: 818 287

    Wysłany: 11 lutego 2020, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi... nie wiem co napisać. Trzymajcie się :*

    ABI90 lubi tę wiadomość

    Starania od połowy 2017, czynnik męski.
    AD Clinic/Angelius dr Cholewa
    PICSI krótki protokół
    Mamy ❄ na zimowisku
    Patryk 15.04.2020 3980 g 60 cm <3
  • Nobis Autorytet
    Postów: 1261 497

    Wysłany: 12 lutego 2020, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi przykro mi. A napisz proszę czy zawsze mieliście problem z nasienie czy to jakiś zły okres? Zwykle było w normie?

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 12 lutego 2020, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze była słaba morfologia (2%) ale duża ilość plemników i ruch ok. Mam nadzieję że to przez grudzień. Poczekamy i powtórzymy...

  • Nobis Autorytet
    Postów: 1261 497

    Wysłany: 12 lutego 2020, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekko obniżona morfologia przy innych dobrych parametrach to nie wielki problem. A mąż nie bierze jakiś leków które mogły mieć wpływ na to?

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 12 lutego 2020, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie.... Nie bierze... W poprzednich badaniach miał około 45mln w ejakulacie... A teraz.... Tłumacze sobie cały czas że to przez krwotok... Nie pozostaje nic innego jak czekać i powtórzyć wynik... Jeśli nie będzie poprawy to jedziemy do androloga.

  • Nobis Autorytet
    Postów: 1261 497

    Wysłany: 13 lutego 2020, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi oby następne podejście doszło do skutku. Mam nadzieję że te źle wyniki męża to tylko chwilowe pogorszenie. Ale z tą wizytą jakby co to dobry plan. Może androlog znajdzie powód takiej sytuacji.

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1005 369

    Wysłany: 19 lutego 2020, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo.
    Czo tam??

    Ja lekko przeziębiona. Gardło to napierdziela. Ręką boli nadal ale daje rade z nią. W sobotę lecę na roczek i szczerze mi się nie chce.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2020, 07:39

    * IO
    * Hashimoto
    * Progesteron 💪
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022 (nie tego człowiek się spodziewał)
    * większość wyników w normie
  • madzikow Autorytet
    Postów: 818 287

    Wysłany: 20 lutego 2020, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem fajtłapą roku... oblałam się gorącą herbatą na brzuchu:/ 2h robiłam sobie zimne okłady a i tak skończyło się pecherzykami niestety.
    W sobotę też idziemy się spotkać ze znajomymi, ale akurat się cieszę, potrzeba mi takiej odskoczni. Dzisiaj zajadamy paczki :):):) a w weekend myślę robić chrust (faworki) ;)

    Starania od połowy 2017, czynnik męski.
    AD Clinic/Angelius dr Cholewa
    PICSI krótki protokół
    Mamy ❄ na zimowisku
    Patryk 15.04.2020 3980 g 60 cm <3
  • Nobis Autorytet
    Postów: 1261 497

    Wysłany: 20 lutego 2020, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie czas raz wolniej, raz szybciej leci. Jednym słowem od jednej wizyty do drugiej u lekarzy różnych specjalizacji. Powoli szykujemy się do remontu sypialni bo przerobienie kuchni niedawno skończyliśmy.
    Ja wczoraj robiłam sobie razowe paczki na serku homogenizowanym i nawet przypominają smakiem zwykle klasyczne pączki. Dzisiaj może zrobię faworki bo mam ochotę ale też na mące razowej.
    Ostatnio cierpię znowu na senność i w usypiam na siedząco więc chyba muszę trochę zwolnić tempo życia.

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 20 lutego 2020, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nobis przypomniałaś mi o tych paczkach :) ja wyjątkowo zjadłam dzisiaj jednego :)
    Madzikow Twój suwaczek oszalał :o kiedy to minęło? Przecież dopiero co robiłaś betę a tu już ostatnia prosta :)

  • Nobis Autorytet
    Postów: 1261 497

    Wysłany: 20 lutego 2020, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi a jak tam u was z tym badaniem męża? Już wiadomo kiedy się wybiera?

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • madzikow Autorytet
    Postów: 818 287

    Wysłany: 20 lutego 2020, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zjadłam dwa ;) ale gdzie tam gdzie do końca dnia jeszcze hihi :)
    No ja też powiem szczerze, że utknęłam z mężem mentalnie na 6 miesiącu, na drugich prenatalnych...a tu w sobotę zaczynamy 8 miesiąc już. Strasznie szybko zleciało.

    Starania od połowy 2017, czynnik męski.
    AD Clinic/Angelius dr Cholewa
    PICSI krótki protokół
    Mamy ❄ na zimowisku
    Patryk 15.04.2020 3980 g 60 cm <3
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 20 lutego 2020, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu nie wiem kiedy zrobimy to badanie... Tzn. nie widzę sensu po 2 tygodniach powtarzać bo nie sądzę że coś się zmieniło, zbyt krótki okres czasu... Poza tym żeby tego wszystkiego było mało to podejrzewam cukrzycę u męża. Chodzi non stop przymulony, śpiący, najlepiej o 18 już spać... Wczoraj wiem że mierzony cukier po południu nie jest miarodajny ale było 350, dzisiaj na czczo 150.... Do tej pory sprawdzaliśmy wyrywkowo... Jutro ma lekarza rodzinnego i zobaczymy...

    To jakiś kosmos jak ten czas pędzi... Ani się obejrzysz a już Maluch będzie obok :)

  • Nobis Autorytet
    Postów: 1261 497

    Wysłany: 20 lutego 2020, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No rzeczywiście ten cukier jest niepokojący i warto się temu przyjrzeć. To też może mieć wpływ. Oby lekarz internista podszedł do tego jak trzeba. Daj znać co lekarz powie i czy każe wykonać badania w tym kierunku.

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 20 lutego 2020, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak znam panią doktor to da skierowanie na krzywą. Idziemy jutro przedłużyć zwolnienie lekarskie i po skierowanie na badania kontrolnie... Tyle czekaliśmy że poczekamy jeszcze trochę... Widocznie taka droga dla nas przygotowana. Dzisiaj jedziemy na basen, trochę ruchu się przyda...

  • Nobis Autorytet
    Postów: 1261 497

    Wysłany: 20 lutego 2020, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi warto skonsultować to z internista tym bardziej że i tak ma się pojawić u lekarza po zwolnienie. Wierzę że mimo wszystko znajdzie się powód takiego pogorszenia jakości nasienia i wyniki się wyrównają na tyle że będziecie mogli podejść do IUI.

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • Nobis Autorytet
    Postów: 1261 497

    Wysłany: 24 lutego 2020, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi i jak wizyta u lekarza twojego męża? Co powiedział na cukry?

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 24 lutego 2020, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Dostał glukometr żeby kontrolować i skierowanie na krzywa cukrowa i będziemy dalej sprawdzać...

‹‹ 1143 1144 1145 1146 1147 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ