X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • Maga2 Koleżanka
    Postów: 48 39

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didi123 wrote:
    Bo Ci wczoraj nie pogratulowałam, gratuluje <3 Czekam na wirtualne wiruski, bo im więcej tym lepiej :)


    Dziękuję! Może nie powinnam jeszcze tak się cieszyć, ale nie umiem się powstrzymać. Beta jutro dopiero, bo dzisiaj święto :( Chce powiedziec mojemu P. w przyszłą środę, bo wtedy jest nasza rocznica ślubu, ale nie wiem, czy wytrzymam.

    Maga2

    Straciłam Córeczkę w 11tc w marcu 2018, własnie dowiedziałam się,że znów jestem w ciąży:)
    oar8pc0zgrgpq0dg.png
  • Maga2 Koleżanka
    Postów: 48 39

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    A my tetaz w sierpniu 20-tego. Prezentu nie będzie. Już po owu ale seks bez starań jest super! Dzisiaj już zaliczyłam 2! :-)


    Kurcze, nam się udało w tym cyklu, gdzie kochalismy się bez dokładnego wyliczania i spisałam ten cykl na straty totalnie.

    Maga2

    Straciłam Córeczkę w 11tc w marcu 2018, własnie dowiedziałam się,że znów jestem w ciąży:)
    oar8pc0zgrgpq0dg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja bez ketonalu nie dam rady z tymi plecami :( wezme i mam w dzien spokoj ale rano po nocy to koszmar :( myslalam ze dam rade ale niestety

  • Drobinka91 Autorytet
    Postów: 2935 2015

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maga2 wrote:
    Dziękuję! Może nie powinnam jeszcze tak się cieszyć, ale nie umiem się powstrzymać. Beta jutro dopiero, bo dzisiaj święto :( Chce powiedziec mojemu P. w przyszłą środę, bo wtedy jest nasza rocznica ślubu, ale nie wiem, czy wytrzymam.

    Wytrzymaj, to będzie podwójne szczęście i ten dzień zapamiętacie na długo :) A już wiesz jak Mu to przekażesz? :D

    qb3ce6yd8925ak7r.png
    Aleksander 07.07.19r👶
    3000g 🔹️54cm🔹️
    klz9e6ydh37227gp.png
    1400 gram, 45 cm, dzielna mała Wojowniczka 💖

  • Maga2 Koleżanka
    Postów: 48 39

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drobinka91 wrote:
    Wytrzymaj, to będzie podwójne szczęście i ten dzień zapamiętacie na długo :) A już wiesz jak Mu to przekażesz? :D

    Kupiłam takie malutkie rekawiczki niedrapki - białe w szare króliczki. Włożę je do małego pudełka prezentowego, ktore wygląda, jak pudełko na biżuterię. Będzie myślał, ze kupilam mu zegarek :) Powiedziałam, mu, że zaczne testować dopiero 25go (miałam bardzo długie cykle), żeby się nie domyślił. Ale cięzko utrzymać tajemnicę :)

    Applejoy lubi tę wiadomość

    Maga2

    Straciłam Córeczkę w 11tc w marcu 2018, własnie dowiedziałam się,że znów jestem w ciąży:)
    oar8pc0zgrgpq0dg.png
  • Drobinka91 Autorytet
    Postów: 2935 2015

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maga2 wrote:
    Kupiłam takie malutkie rekawiczki niedrapki - białe w szare króliczki. Włożę je do małego pudełka prezentowego, ktore wygląda, jak pudełko na biżuterię. Będzie myślał, ze kupilam mu zegarek :) Powiedziałam, mu, że zaczne testować dopiero 25go (miałam bardzo długie cykle), żeby się nie domyślił. Ale cięzko utrzymać tajemnicę :)

    No i dobrze to wymyśliłaś :)
    Wierzę, ja też miałabym na 100% z tym problem. :p Wytrzymaj chociaż do bety i najwyżej daj Mu wcześniejszy prezent na rocznicę w weekend :D

    qb3ce6yd8925ak7r.png
    Aleksander 07.07.19r👶
    3000g 🔹️54cm🔹️
    klz9e6ydh37227gp.png
    1400 gram, 45 cm, dzielna mała Wojowniczka 💖

  • Meluśka Autorytet
    Postów: 540 300

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melunia - póki @ nie ma jest nadzieja :*
    ABI - przytulam :( to takie nie sprawiedliwe :(
    Angelisia - nie rozumiem twojego męża, po tylu miesiącach starań? A może mu też jest ciężko, bo może bardzo by chciał i to że nie wychodzi, może go podłamuje i chce odpocząć? Porozmawiaj z nim szczerze
    U mnie do @ pozostało 4-6 dni i jak narazie nie wyskoczył mi żaden pryszcz na twarzy, co zawsze mi wychodziło ponad tydzień przed każdą @ i powtarzam se dzisiaj cały czas: nie będzie pryszczy, @ nie przyjdzie i tak w kółko xD bo nie przyjdzie prawda??? xD

    aktap lubi tę wiadomość

    23.07.2017 - Sandra <3
    Ginekolog: 07.01 na 15:10
    4c3tskjoo3ra5ade.png
  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maga2 wrote:
    Dziękuję! Może nie powinnam jeszcze tak się cieszyć, ale nie umiem się powstrzymać. Beta jutro dopiero, bo dzisiaj święto :( Chce powiedziec mojemu P. w przyszłą środę, bo wtedy jest nasza rocznica ślubu, ale nie wiem, czy wytrzymam.

    Wytrzymaj na pewno się ucieszy <3 Mega prezent :)

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meluśka wrote:
    Melunia - póki @ nie ma jest nadzieja :*
    ABI - przytulam :( to takie nie sprawiedliwe :(
    Angelisia - nie rozumiem twojego męża, po tylu miesiącach starań? A może mu też jest ciężko, bo może bardzo by chciał i to że nie wychodzi, może go podłamuje i chce odpocząć? Porozmawiaj z nim szczerze
    U mnie do @ pozostało 4-6 dni i jak narazie nie wyskoczył mi żaden pryszcz na twarzy, co zawsze mi wychodziło ponad tydzień przed każdą @ i powtarzam se dzisiaj cały czas: nie będzie pryszczy, @ nie przyjdzie i tak w kółko xD bo nie przyjdzie prawda??? xD

    Nie przyjdzie, nie przyjdzie!!!! :) Tego Ci życzę :)

    Meluśka lubi tę wiadomość

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • MIA_89 Koleżanka
    Postów: 47 40

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, to znowu ja, pomóżcie! Jeśli @ przyjdzie 20.08 a pewnie przyjdzie, to chce od nastepnego cyklu zmienic metode pomiaru tempki i zaczac mierzyc w pochwie lub odbycie,zeby pomiar byl dokladniejszy. Wolalabym w pochwie ale boje sie, zeby nie wdala mi sie przez to jakas infekcja bo niestety mam do nich sklonnosc. A z kolei w odbycie się boję czy to nie boli? I na jaką głębokość wkładać? 2 cm wystarcza? Czy słychać pikanie na zakonczenie pomiaru? Mierze microlifem. Do tej pory mierzyłam w ustach, niby wszystko ok bo widać wyrazne dwie fazy temperatur przed owu srednio 36.2 po owu 36.7 i skok pokrył się z dodatnim testem owu ale podobno to moga byc pomiary zanizone i lepiej mierzyc w pochwie lub odbycie. Wiem, ze wlasciwa higiena termometru to podstawa, plus dezynfekcja przy metodzie analnej ale i tak mam jakies takie dziwne opory...a wy jak mierzycie i czy macie z tym jakies problemy?

  • Maga2 Koleżanka
    Postów: 48 39

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MIA_89 wrote:
    Dziewczyny, to znowu ja, pomóżcie! Jeśli @ przyjdzie 20.08 a pewnie przyjdzie, to chce od nastepnego cyklu zmienic metode pomiaru tempki i zaczac mierzyc w pochwie lub odbycie,zeby pomiar byl dokladniejszy. Wolalabym w pochwie ale boje sie, zeby nie wdala mi sie przez to jakas infekcja bo niestety mam do nich sklonnosc. A z kolei w odbycie się boję czy to nie boli? I na jaką głębokość wkładać? 2 cm wystarcza? Czy słychać pikanie na zakonczenie pomiaru? Mierze microlifem. Do tej pory mierzyłam w ustach, niby wszystko ok bo widać wyrazne dwie fazy temperatur przed owu srednio 36.2 po owu 36.7 i skok pokrył się z dodatnim testem owu ale podobno to moga byc pomiary zanizone i lepiej mierzyc w pochwie lub odbycie. Wiem, ze wlasciwa higiena termometru to podstawa, plus dezynfekcja przy metodzie analnej ale i tak mam jakies takie dziwne opory...a wy jak mierzycie i czy macie z tym jakies problemy?

    Hej, ja mierzyłam w pochwie elektronicznym termometrem i rzeczywiscie raz zapomniałam umyć go, użyłam nastepnego dnia i dostałam poaskudnej infekcji. od tej pory myje dokładnie końcówkę i nie mam żadnego problemu.

    MIA_89 lubi tę wiadomość

    Maga2

    Straciłam Córeczkę w 11tc w marcu 2018, własnie dowiedziałam się,że znów jestem w ciąży:)
    oar8pc0zgrgpq0dg.png
  • Meluśka Autorytet
    Postów: 540 300

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didi123 wrote:
    Nie przyjdzie, nie przyjdzie!!!! :) Tego Ci życzę :)
    <3
    Wczoraj byłam ze swoim na randce w Bialymstoku, wybraliśmy restaurację, w której przelrowadziła rewolucję Magda Gesler 26.06.2018 (w tv będzie dopiero w październiku), jedliśmy jej dania i powiem, że było w miare dobre, obsługa baaardzo miła

    Ewa89_89 lubi tę wiadomość

    23.07.2017 - Sandra <3
    Ginekolog: 07.01 na 15:10
    4c3tskjoo3ra5ade.png
  • Mammi Przyjaciółka
    Postów: 117 137

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama360 wrote:
    Dostałam wyniki beta. 56010.
    Przyrost poniżej normy :(
    Nie stresuj,rosnie ładnie :*

    7v8rdqk3xp0i9quc.png
  • Mammi Przyjaciółka
    Postów: 117 137

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    Mozecie mnie walnac :D moze linczy nie bedzie

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/7b226e3a4842.jpg

    I nie. Ta z prawej to taka byla nie wiem czemu. Chodzi o ta po srodku ;)
    Widać :) <3

    7v8rdqk3xp0i9quc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mammi juz na dzisiejszym nie bylo nic widac. Czekam do 23 na bete...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melunia życzę Ci aby to było i to czego się spodziewasz :)
    Ja mam niestety przykre doświadczenia z wczesnym robieniem testów. Ostatnio przez 3 cykle mimo objawów testy ofc negatywne (robione oczywiście wczesniej, bo nie moglam czekać :p) a potem zawsze, ale to zawsze na kolejny dzień przed terminem @.

    Co miesiąc powtarzam sobie do znudzenia, ze poczekam, ale się nie da. Zbyt niecierpliwa jestem :D

    Za Ciebie trzymam kciuki!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wy to juz mnie chyba dosyc macie :(

    Skonczylam salatke z zupek. Zamarynowalam udka w marynacie miodowo musztardowej. Ciasto gotowe. Jeszcze jajka ugotowac i sprzatanie zostanie

  • Mammi Przyjaciółka
    Postów: 117 137

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    Mammi juz na dzisiejszym nie bylo nic widac. Czekam do 23 na bete...
    Właśnie doczytałam. Dalej trzymam kciuki :*

    7v8rdqk3xp0i9quc.png
  • Mammi Przyjaciółka
    Postów: 117 137

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    Wy to juz mnie chyba dosyc macie :(

    Skonczylam salatke z zupek. Zamarynowalam udka w marynacie miodowo musztardowej. Ciasto gotowe. Jeszcze jajka ugotowac i sprzatanie zostanie
    Ja wczoraj ugotowałam na dziś leczo :) a teraz upiekłam jabłecznik i biorę się za galaretki dla córek :)

    7v8rdqk3xp0i9quc.png
  • Maga2 Koleżanka
    Postów: 48 39

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    Wy to juz mnie chyba dosyc macie :(

    Skonczylam salatke z zupek. Zamarynowalam udka w marynacie miodowo musztardowej. Ciasto gotowe. Jeszcze jajka ugotowac i sprzatanie zostanie

    Melunia, doskonale Cię rozumiem, ja w zeszłym miesiącu chyba z 10 testów zrobiłam, chociaz wiedzialam, że jest za wczesnie. Nie trać nadziei, będzie dobrze!

    Maga2

    Straciłam Córeczkę w 11tc w marcu 2018, własnie dowiedziałam się,że znów jestem w ciąży:)
    oar8pc0zgrgpq0dg.png
‹‹ 610 611 612 613 614 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ