X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    Phia ja dzis pierwszy raz powiedzialam do niego synus :o ja sobie nie wyobrazam ze mogloby go nie byc


    Ja zawsze do mojej suni wołam córciu, córusiu moja xD
    moj sie na mnie za to darl, ze to nie jest moje dziecko tylko pies ;d

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2 we wrzesniu. Kurcze to jeszcze taki szczeniak jest. Obiad robie w doskoku bo czuwam przy nim ciagle. Juz na kocyku lezy. Uwielbia. Mam nadzieje ze szybko do siebie dojdzie. Boi sie jak mu znikam z pola widzenia.

    A jezeli o mnie sama chodzi to sie dzisiaj zle czuje. Musze sie isc wykapac. Bo normalnie czuje sie nie swiezo. Ostatnio po 2 razy zmieniam bielizne i przysznic...
    A co mnie zastanowilo. Myslalam ze przed okresem jest sucho. Nie tak mokro. A ja mam mokro i jeszcze sie sluz lekko ciagnie ... Nie wie. Boli mnie pobrzusze ale sie nie nastawiam na jakies spektakularne zaskoczenie ...

  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny miała któraś z was doświadczenie z pink testami? Bo coś obiło mi się o uszy że niewiarygodne.... a że dzisiejszy dzień to pasmo porażek to szukam pocieszenia ;)

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggs wrote:
    Dziewczyny miała któraś z was doświadczenie z pink testami? Bo coś obiło mi się o uszy że niewiarygodne.... a że dzisiejszy dzień to pasmo porażek to szukam pocieszenia ;)


    U mnie zawsze sie sprawdzal, ciazy nie bylo i test tez negatyw ;p

  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelisia wrote:
    U mnie zawsze sie sprawdzal, ciazy nie bylo i test tez negatyw ;p
    Aż mi się humor poprawił :)

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggs wrote:
    Aż mi się humor poprawił :)


    Jaki wynik? :P

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Syska2202 wrote:
    Co myślicie szansa na maluszka jest ?
    ff376aef81da043cf67cddc6f4006f6d.png
    niezle sie na serduszkowaliscie;p
    pipka by mi chyba odpadla;p
    szansa jest zawsze! poki nie ma @ wszystko moze sie zdarzyc.

    didi123, Ewa89_89 lubią tę wiadomość

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelisia wrote:
    Jaki wynik? :P
    Oczywiście ze negatyw. Na rano przeżywałam i poużalałam się nad sobą, teraz już wmówiłam sobie że test był do d.. :p
    2 dni do @ więc zobaczymy jak się sytuacja rozwinie ale nie nastawiam się na fajerwerki.

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggs wrote:
    Oczywiście ze negatyw. Na rano przeżywałam i poużalałam się nad sobą, teraz już wmówiłam sobie że test był do d.. :p
    2 dni do @ więc zobaczymy jak się sytuacja rozwinie ale nie nastawiam się na fajerwerki.


    Moze jeszcze za wczesnie, poczekaj na @ i bedzie wiadomo wszystko ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BO TAK to jest jak sie robi test przed dniem spodziewanej @ xD

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia 2018, 15:47

    Applejoy lubi tę wiadomość

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    Phia ja dzis pierwszy raz powiedzialam do niego synus :o ja sobie nie wyobrazam ze mogloby go nie byc
    Moja Abi to tez córeczka. zawsze tak mowie ze to moje drugie dziecko i to w wersji takiej co nie krzyczy nie wyprowadza z rownowagi tylko grzecznie czeka. bo to cudowna psina totalnie ugodowa i meeega grzeczna.
    czasem nosimy ja na rekach w reczniku po kapieli jak typowego niemowlaka;p i ona to uwielbia.

    szybkiego powrotu do formy sprzed kastracji dla psinki.

    Meggs Kochana ja pisalam dzis o pinkach ze to pomylone testy.
    na pewno nie u kazdej ale tyle razy co mi kresek napokazywaly a ciazy nie bylo...
    znajomej z innego forum tez 3 razy falszywie wyszedl wynik pozytywny.
    Ale nie kazda bedzie miec tak samo. to jak z lekarzem dla jednej jest ten dobry a dla drugiej inny.
    Jesli test pink pokazal ci 2 kreski powtorz moze innym? albo potwierdz beta. rozwieje watpliwosci.
    ja na swoim facelle w 8dpo widzialam cien... ktory po czasie znikl. bylam pewna ze cykl taki jak poprzednie. zaczekalam cierpliwie do powrotu z wakacji ale i tak robilam przed terminem spodziewanej @ i naprawde nie wiem jak to sie stało ale się udało.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia 2018, 15:47

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi wrote:
    Moja Abi to tez córeczka. zawsze tak mowie ze to moje drugie dziecko i to w wersji takiej co nie krzyczy nie wyprowadza z rownowagi tylko grzecznie czeka. bo to cudowna psina totalnie ugodowa i meeega grzeczna.
    czasem nosimy ja na rekach w reczniku po kapieli jak typowego niemowlaka;p i ona to uwielbia.

    szybkiego powrotu do formy sprzed kastracji dla psinki.

    Meggs Kochana ja pisalam dzis o pinkach ze to pomylone testy.
    na pewno nie u kazdej ale tyle razy co mi kresek napokazywaly a ciazy nie bylo...
    znajomej z innego forum tez 3 razy falszywie wyszedl wynik pozytywny.
    Ale nie kazda bedzie miec tak samo. to jak z lekarzem dla jednej jest ten dobry a dla drugiej inny.
    Jesli test pink pokazal ci 2 kreski powtorz moze innym? albo potwierdz beta. rozwieje watpliwosci.
    ja na swoim facelle w 8dpo widzialam cien... ktory po czasie znikl. bylam pewna ze cykl taki jak poprzednie. zaczekalam cierpliwie do powrotu z wakacji ale i tak robilam przed terminem spodziewanej @ i naprawde nie wiem jak to sie stało ale się udało.



    Który facelle robilas? bo sa 2 rodzaje z tego co widzialam

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelisia wrote:
    Który facelle robilas? bo sa 2 rodzaje z tego co widzialam
    ciazowy robilam paskowy
    https://www.rossmann.pl/Produkt/Facelle-paskowy-test-ciazowy-do-uzytku-domowego-1-szt,344956,5455
    a owulacyjny słupkowy
    https://www.rossmann.pl/Produkt/Facelle-test-owulacyjny-slupkowy-5-szt,344874,6598

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, czekam pod gabinetem mojej ginekolog, mam czekać do końca, czyli do 18 i mnie przyjmie w międzyczasie albo na koniec. Potem idzie na urlop i już bym się nie wbiła. Zobaczymy czy się rozwinął zarodek. Na regularną wizytę najbliżej na 13 września więc strasznie dużo czekania.
    Trzymajcie kciuki Kochane moje. Ja z każdą minutą mam większego stresa. Wdech, wydech, wdech, wydech ;-)

    Daffi, Kropeczka85, Applejoy, Meluśka, Marza89, Mammi lubią tę wiadomość

  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi wrote:
    Meggs Kochana ja pisalam dzis o pinkach ze to pomylone testy.
    na pewno nie u kazdej ale tyle razy co mi kresek napokazywaly a ciazy nie bylo...
    znajomej z innego forum tez 3 razy falszywie wyszedl wynik pozytywny.
    Ale nie kazda bedzie miec tak samo. to jak z lekarzem dla jednej jest ten dobry a dla drugiej inny.
    Jesli test pink pokazal ci 2 kreski powtorz moze innym? albo potwierdz beta. rozwieje watpliwosci.
    ja na swoim facelle w 8dpo widzialam cien... ktory po czasie znikl. bylam pewna ze cykl taki jak poprzednie. zaczekalam cierpliwie do powrotu z wakacji ale i tak robilam przed terminem spodziewanej @ i naprawde nie wiem jak to sie stało ale się udało.
    U mnie to jeszcze gorzej bo pokazał negatyw :p więc chyba nie ma co się łudzić...

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    Cześć Dziewczyny, czekam pod gabinetem mojej ginekolog, mam czekać do końca, czyli do 18 i mnie przyjmie w międzyczasie albo na koniec. Potem idzie na urlop i już bym się nie wbiła. Zobaczymy czy się rozwinął zarodek. Na regularną wizytę najbliżej na 13 września więc strasznie dużo czekania.
    Trzymajcie kciuki Kochane moje. Ja z każdą minutą mam większego stresa. Wdech, wydech, wdech, wydech ;-)


    Bedzie dobrze. Bede czekac z Toba na wiadomosc :*

    Paula 90 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    Cześć Dziewczyny, czekam pod gabinetem mojej ginekolog, mam czekać do końca, czyli do 18 i mnie przyjmie w międzyczasie albo na koniec. Potem idzie na urlop i już bym się nie wbiła. Zobaczymy czy się rozwinął zarodek. Na regularną wizytę najbliżej na 13 września więc strasznie dużo czekania.
    Trzymajcie kciuki Kochane moje. Ja z każdą minutą mam większego stresa. Wdech, wydech, wdech, wydech ;-)
    czekamy na jakies info ;D

    Paula 90 lubi tę wiadomość

  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    Cześć Dziewczyny, czekam pod gabinetem mojej ginekolog, mam czekać do końca, czyli do 18 i mnie przyjmie w międzyczasie albo na koniec. Potem idzie na urlop i już bym się nie wbiła. Zobaczymy czy się rozwinął zarodek. Na regularną wizytę najbliżej na 13 września więc strasznie dużo czekania.
    Trzymajcie kciuki Kochane moje. Ja z każdą minutą mam większego stresa. Wdech, wydech, wdech, wydech ;-)

    Będzie dobrze :)

    Paula 90 lubi tę wiadomość

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 3mam kiuki! Bedzie dobrze! ładnie Ci testy ciemnialy ja mysle ze u Ciebie wszytsko pieknie sie rozwija.

    podejrzewam ze bez forum mialabym mniej stresow.. jak popatrze na sygnaturki ze dziewczyny w 16dpo mialy bety po kilka tys a ja w 13 mialam tylko 40 to łapie doła a po co? nie wiem...

    Paula 90 lubi tę wiadomość

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dziewczyny :-*

    Daffi - ja też się stresuje wyimaginowanymi problemami. A teraz się wyjaśni mam nadzieję.
    Na teraz najbardziej boje się że pęcherzyk będzie pusty. A nie mam przecież podstaw za bardzo

‹‹ 631 632 633 634 635 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ