X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula trzymamy kciuki. Wiemy że jest dobrze tylko musisz się upewnić.

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak sie zastanawiam, czemu sobie wkrecacie ze cos moze byc nie tak?
    Udalo sie sa te 2 kreski to czemu jakies niepotrzebne mysli..
    Powinniście sie cieszy a nie martwic na darmo.. ;)
    A stres tym bardziej nic dobrego nie przyniesie ;)

    Ewa89_89, Phia, najra88 lubią tę wiadomość

  • Kropeczka85 Autorytet
    Postów: 939 1067

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula kciuki zaciśnięte! Daj znać od razu po!

    Megg czekamy na wynik!

    Daffi znów do tyłka muszę kopać??? Ja chyba w podpisie muszę sobie ustawić jak było u mnie żeby takie kobity jak Ty przestały się zamartwiać!!! 29dc beta 11 !!! 31dc beta 33 !!! A 45dc tylko 524!!!
    A jak widać nadal w ciąży jestem!

    I powiem Wam więcej. Od dwóch dni wyraźnie czuję moją córeczkę, nie mam wątpliwości, że to ona! Piękne uczucie po raz kolejny. Tylko potem dziwnie jak po porodzie tego brakuje :)
    Każdej szybko tego życzę!!!!!!!!!!!!! &#$&#$&#$&&$#&$#&#$ Wirusów moc!!!

    Angelisia ciekawe czy jak w ciążę zajdziesz to też będziesz tak pisać ;) jakiś czas temu pisałam jak to jest. Zawsze jest powód do zmartwienia. Niestety!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia 2018, 16:32

    Applejoy lubi tę wiadomość

    atdc2n0aos8g2xt8.png
    Księżniczka 2014
    Królewicz 2009
    21.03.2006 [*] 13tc
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8943 7732

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już w domu. Kupiłam tylko ciasto i advokata.

    Dziewczyny trzymam za Was kciuki żeby było dobrze :-)

    Isaura81 lubi tę wiadomość

    08.2024 FET 8a❌ 😔
    06.2024 FET 8a❌
    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2x8a, 3bb,4ab,4ba.

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale naszla mnie ochota na kolbe kukurydzy. i oczywiscie polecialam sobie zrobic.

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka85 wrote:
    Paula kciuki zaciśnięte! Daj znać od razu po!

    Megg czekamy na wynik!

    Daffi znów do tyłka muszę kopać??? Ja chyba w podpisie muszę sobie ustawić jak było u mnie żeby takie kobity jak Ty przestały się zamartwiać!!! 29dc beta 11 !!! 31dc beta 33 !!! A 45dc tylko 524!!!
    A jak widać nadal w ciąży jestem!

    I powiem Wam więcej. Od dwóch dni wyraźnie czuję moją córeczkę, nie mam wątpliwości, że to ona! Piękne uczucie po raz kolejny. Tylko potem dziwnie jak po porodzie tego brakuje :)
    Każdej szybko tego życzę!!!!!!!!!!!!! &#$&#$&#$&&$#&$#&#$ Wirusów moc!!!

    Angelisia ciekawe czy jak w ciążę zajdziesz to też będziesz tak pisać ;) jakiś czas temu pisałam jak to jest. Zawsze jest powód do zmartwienia. Niestety!
    dziekuje. i kop ile wlezie az dotrze cos do mnie. rzeczywwiscie dajesz nadzieje :)

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Mammi Przyjaciółka
    Postów: 117 137

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mozecie zerknąć na moje wyniki? Ph moczu na pewno nie tak, tylko co to znaczy? Wcześniej było super :/
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/50ebef8c1ef8.png

    7v8rdqk3xp0i9quc.png
  • Kropeczka85 Autorytet
    Postów: 939 1067

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mammi krew ok. Nie ma się czego czepić . Mocz trochę zbyt zasadowy. Postaraj się dietą trochę zakwasić. Może być skłonność do infekcji, ale inne parametry na nią na razie nie wskazują.

    Mammi lubi tę wiadomość

    atdc2n0aos8g2xt8.png
    Księżniczka 2014
    Królewicz 2009
    21.03.2006 [*] 13tc
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mammi wrote:
    Dziewczyny, mozecie zerknąć na moje wyniki? Ph moczu na pewno nie tak, tylko co to znaczy? Wcześniej było super :/
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/50ebef8c1ef8.png
    lekarzem nie jestem ale odbiegasz od normy nieznacznie wiec pewnie lekarz powie ze jest wporzadku i ewentualne odchyly moga byc spowodowane ciaza. czesto normy dla ciezarnych sa inne.
    Lekarz zapewne rozwieje Twoje watpliwosci.

    Mammi lubi tę wiadomość

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka85 wrote:
    Paula kciuki zaciśnięte! Daj znać od razu po!



    Angelisia ciekawe czy jak w ciążę zajdziesz to też będziesz tak pisać ;) jakiś czas temu pisałam jak to jest. Zawsze jest powód do zmartwienia. Niestety!


    Jestem pewna ze nie bede sobie wmawiac ze cos moze byc nie tak, powinnismy sie cieszyc a nie wmawiac sobie ze cos będzie nie tak jak trzeba ;)
    To jest tylko i wylacznie niepotrzebny stres..
    Martwic sie mozna wtedy kiedy naprawde widac ze cos sie dzieje, ale nie wtedy kiedy wszystko idzie dobrze ;p

    ps. sama tez mowisz zeby sie nie zamartwiac ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia 2018, 16:53

  • Mammi Przyjaciółka
    Postów: 117 137

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka85 wrote:
    Mammi krew ok. Nie ma się czego czepić . Mocz trochę zbyt zasadowy. Postaraj się dietą trochę zakwasić. Może być skłonność do infekcji, ale inne parametry na nią na razie nie wskazują.
    Dzięki Dziewczyny, ten mocz mi się nie spodobał. Mpv zawsze mam poniżej normy. Taki już mój urok.
    Jakie znacie dobre sposoby, zeby zakwasic?

    7v8rdqk3xp0i9quc.png
  • Mammi Przyjaciółka
    Postów: 117 137

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczko, całuski dla córeczki :*:-)niech tam kopie ile wlezie :)

    Kropeczka85 lubi tę wiadomość

    7v8rdqk3xp0i9quc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak bylam mlodsza to jakos do tego inaczej podchodzilam. Wiem ze jak sie uda to pewnie tez bede miala mysli zeby bylo jak najlepiej i bezpiecznie... No ale jeszcze trzeba tylko zajsc albo to potwierdzi ...

  • amalia Autorytet
    Postów: 436 229

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny doradźcie proszę! Mój lekarz z Krakowa kazał zrobić monitoring. Nie mam szans dojeżdżać z Zako do Krk więc polecił mi 2 lekarzy w Nowym Targu. No spoko, jeszcze do ogarnięcia. Jeden na urlopie a drugi wciśnie mnie jedynie w poniedziałek. Owulacja wstępnie na wtorek więc chciałam sobotę, poniedziałek i środę sprawdzić. Wiecie, czy coś tam rośnie i po, czy pęcherzyk pękł. I tak się zastanawiam.. czy rodzinny mógłby dać mi L4 na 3 dni żebym mogła być w Krk i sobie ten monitoring zrobić? W przyszłym cyklu mam urlop i też nie zrobię a planowałam wtedy już drożność robić. Albo czy taki prywatny lekarz może L4 wystawić?

    Ja: AMH 1,59
    On: teratozoospermia, HBA 50%, DFI 15,72%, HDS 20,58%
    01.11.18 początek stymulacji
    11.11.18 punkcja
    16.11 odwołany transfer - 0 zarodków
    26.12.18 dwie kreski naturalnie!!
    chłopiec!!
    0d1y3e3kjom2cep0.png
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kazda z nas chce by bylo wszystko dobrze.
    Ale kazda z nas tez zna zycie i wie ze czesto checi to za malo.
    wiadomo pozytywne myslenie to polowa sukcesu.
    I racja powinnysmy sie martwic dopiero wtedy kiedy sa jakies sygnaly ale tak sie zwyczajnie nie da. kazda z nas ma za soba jakas przeszlosc jedne mniejsza inne wieksza i tego sie juz nie da zmienic.
    I tez rozumiem sytuacje ze kazda z nas wspolnie pociesza sie, wpiera dodaje otuchy a kiedy chodzi o sama siebie mysli sie nieco inaczej i oczekuje tego samego wsparcia. Bynajmniej ja to tak odbieram.

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Kropeczka85 Autorytet
    Postów: 939 1067

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelisia wrote:
    Jestem pewna ze nie bede sobie wmawiac ze cos moze byc nie tak, powinnismy sie cieszyc a nie wmawiac sobie ze cos będzie nie tak jak trzeba ;)
    To jest tylko i wylacznie niepotrzebny stres..
    Martwic sie mozna wtedy kiedy naprawde widac ze cos sie dzieje, ale nie wtedy kiedy wszystko idzie dobrze ;p

    ps. sama tez mowisz zeby sie nie zamartwiac ;)
    Dokładnie Kochana. Ciągle powtarzam, że co ma być to będzie i koniec. Ale nerwy zawsze są. Nie da się ich całkowicie wyeliminować, a szkoda ;( dwie kreski to dopiero początek nerwów o bobo.

    atdc2n0aos8g2xt8.png
    Księżniczka 2014
    Królewicz 2009
    21.03.2006 [*] 13tc
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amalia wrote:
    Dziewczyny doradźcie proszę! Mój lekarz z Krakowa kazał zrobić monitoring. Nie mam szans dojeżdżać z Zako do Krk więc polecił mi 2 lekarzy w Nowym Targu. No spoko, jeszcze do ogarnięcia. Jeden na urlopie a drugi wciśnie mnie jedynie w poniedziałek. Owulacja wstępnie na wtorek więc chciałam sobotę, poniedziałek i środę sprawdzić. Wiecie, czy coś tam rośnie i po, czy pęcherzyk pękł. I tak się zastanawiam.. czy rodzinny mógłby dać mi L4 na 3 dni żebym mogła być w Krk i sobie ten monitoring zrobić? W przyszłym cyklu mam urlop i też nie zrobię a planowałam wtedy już drożność robić. Albo czy taki prywatny lekarz może L4 wystawić?
    prywatnie tez daja zwolnienia. albo powiesz uczciwie o co chodzi lekarzowi i ci wpisze jakikolwiek kod choroby w karcie by dac zwolnienie.. albo sama wymysl cos ze sie zle czujesz.
    najlepsze zwolnienia sa od psychiatry. u nas mamy takiego ktory za wizyte prwyatna z checia wystawia l4 a tu ciezko udowodnic brak choroby.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia 2018, 17:04

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka85 wrote:
    Dokładnie Kochana. Ciągle powtarzam, że co ma być to będzie i koniec. Ale nerwy zawsze są. Nie da się ich całkowicie wyeliminować, a szkoda ;( dwie kreski to dopiero początek nerwów o bobo.


    Sama nie stresuje lekko przed kazda wizyta u gin, ale nigdy, prze nigdy nie pomyslalam ze na pewno co nie tak bedzie, zawsze sobie mysle ze bedzie wporzadku, dlaczego ma byc zle ;p To tak samo jakby kazda z nas myslala ze nie uda nam sie nigdy zaciazyc ;)

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie.
    jestem juz zalamana bo historia sie powtarza za kazdym l4.
    moja firma zatrudnia ponizej 21 pracownikow i ciagle uzeram sie zusem. kazde l4 po wykorzystaniu 33dni wyplaca zus.
    13 lipca bylam na zwolnieniu do 21 i od 22 do 31. Moja firma twerdzi ze wyslala zwolnienia do ksiegowego bo biuro ksiegowe jest w Poznaniu. Dzwonilam do ksiegowego 1 sierpnia bo w Zus-ie nadal nie bylo moich dokumentow i ksiegowy potwierdzil ze nie wyplynelo do niego zadne zwolnienie lekarskie. dodam tylko ze w moim tel wszystkie rozmowy sa nagrywane. Zadzwonil ksiegowy 3 sierpnia ze zwolnienia doszly, wypisze co musi i wysyla.
    Dzwonie do Zus-u nadal nic nie maja. Dzis uderzylam zas do ksiegowego ktory uwaga podal mi date wyslania zwolnien 25 lipca... ups się pan lekko wkopal bo wczesniej twierdzil ze 3 sierpnia je dopiero dostal. Dzwonie dzis do Zus i mowie znow jak sprawa wyglada ze niby 25 lipca byly wyslane.. z Poznania do Gorzowa Wlkp. poczta 3tyg nie idzie. Pan uprzejmie poinformowal ze nie maja zadnych dokumentow w formie papierowej ani elektronicznej. Firma wyplacila mi ynagrodzenie za czas przed zwolnieniem... minal miesiac i nadal nie mam kasy. Co ja moge zrobic? moge gdzies to zglosic? przeciez tak byc nie moze. ja mam obowiazek druk ZLA dostarczyc w ciagu 7 dni... pracodawca i ksiegowy nie sa ograniczeni czasowo ale maja zrobic to jak najszybciej.. w moim wypadku minal ponad miesiac.. czy to mozna uznac za termin jak najszybciej?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia 2018, 17:15

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • amalia Autorytet
    Postów: 436 229

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi wrote:
    prywatnie tez daja zwolnienia. albo powiesz uczciwie o co chodzi lekarzowi i ci wpisze jakikolwiek kod choroby w karcie by dac zwolnienie.. albo sama wymysl cos ze sie zle czujesz.
    najlepsze zwolnienia sa od psychiatry. u nas mamy takiego ktory za wizyte prwyatna z checia wystawia l4 a tu ciezko udowodnic brak choroby.
    Nie no, oczywiście, że powiem prawdę! Szukam tylko sposobu by zrobić monitoring w tym cyklu. Najchętniej u swojego lekarza bo jak będę mieć wolne to mi wszystko jedno, które miasto..

    Ja: AMH 1,59
    On: teratozoospermia, HBA 50%, DFI 15,72%, HDS 20,58%
    01.11.18 początek stymulacji
    11.11.18 punkcja
    16.11 odwołany transfer - 0 zarodków
    26.12.18 dwie kreski naturalnie!!
    chłopiec!!
    0d1y3e3kjom2cep0.png
‹‹ 632 633 634 635 636 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ