X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 19 sierpnia 2018, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja na trasie, teściowa ma imieniny i robi grila ;-)

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • Meluśka Autorytet
    Postów: 540 300

    Wysłany: 19 sierpnia 2018, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja czekam na @ xD nie no, dobrze by było, żeby nie przyszła :) u nas padało, ale teraz znowu jest ładnie, a co mieliście na obiadek? Bo u mnie był zupka burakowa

    23.07.2017 - Sandra <3
    Ginekolog: 07.01 na 15:10
    4c3tskjoo3ra5ade.png
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 19 sierpnia 2018, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marza89 wrote:
    Cześć laseczki ❤️
    Mia gratulacje! :D

    Ja właśnie robię sobie gotowaną kukurydzę B) jak ją zobaczyłam na giełdzie mówię sobie, muszę to zjeść haha

    Phia i Daffi trzeba się spotkać na soczek ❤️
    Koniecznie. A Ty skad jestes? Jesli pytalam to przepraszam :p

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • amalia Autorytet
    Postów: 436 229

    Wysłany: 19 sierpnia 2018, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Byłam wczoraj na monitoringu. 15dc i w lewym jajniku 21mm :) Mówiłam, że jeszcze zaskoczę lekarza, bo ostatnio jojcył, że 8dc i 10mm to za mało i pewnie bezowulacyjne :P Endometrium ładne, śluzu dużo, owulka wg aplikacji 18dc i lekarz potwierdza. Zrobili mi też Estradiol, LH, i Progesteron. Jutro znowu monitoring, wtorek powtórka Estradiol, LH, Progesteron +Cytologia, Chlamydia, Mycoplasma, Ureaplasma i wymaz z pochwy. Od chłopa jeszcze Chromatynę, HBA nasienia oraz test MAR IgG podstawowy. Środa monitoring czy pęcherzyk pękł. Z torbami pójdziemy! ;)

    Izaw, aktap, Paula 90, Kropeczka85, Mammi lubią tę wiadomość

    Ja: AMH 1,59
    On: teratozoospermia, HBA 50%, DFI 15,72%, HDS 20,58%
    01.11.18 początek stymulacji
    11.11.18 punkcja
    16.11 odwołany transfer - 0 zarodków
    26.12.18 dwie kreski naturalnie!!
    chłopiec!!
    0d1y3e3kjom2cep0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2018, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amalia to super :) monitoring jest bardzo pomocny :)

    Ja wlasnie wstalam po 1.5godz drzemce... I sie czuje jakbym maraton z goraczka przebiegla...

  • Mama360 Autorytet
    Postów: 911 681

    Wysłany: 19 sierpnia 2018, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U Nas tak gorąco że woda z lodem cytryna i grejpfrutem non stop. Ale cudna niedziela. :)

    8tydz - 22 mm 12tydz-54mm 16tydz-17cm synuś❤️ termin OM 11.04. Termin usg 3.04.
    oar8vfxmkgiysd36.png
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 19 sierpnia 2018, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok ktora madra wyjaśni mi kwestie suwaczkow. Tu na belly pokazuje 5+0 ustawiony od dnia miesiaczki a na flo pokazuje 6+1? Nie kminie tego.
    Czy to jest tak ze belly pokazuje ukonczony a flo bieżący?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2018, 18:14

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Mammi Przyjaciółka
    Postów: 117 137

    Wysłany: 19 sierpnia 2018, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, Dziewczyny... Ja chyba na szpital będę jechać. Brzuch boli mnie od południa. Buscopan nie pomaga a chyba jest coraz gorzej. I chyba czuję, ze się zaczyna napinac :(

    7v8rdqk3xp0i9quc.png
  • Mammi Przyjaciółka
    Postów: 117 137

    Wysłany: 19 sierpnia 2018, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wzięłam tabletkę jeszczs. Zaraz będą dziewczynki. Muszę je odebrać od ojca... Leżę.

    7v8rdqk3xp0i9quc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2018, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mammi licze ze to nic groznego i ze pojedzisz do szpitala. Lepiej dmuchac na zimne :*

    Mammi lubi tę wiadomość

  • Kropeczka85 Autorytet
    Postów: 939 1067

    Wysłany: 19 sierpnia 2018, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mammi jak nie przejdzie do wieczora to się nie zastanawiaj tylko jedz! Wiesz, że to nie ma żartów! Tymczasem leż i się nie ruszaj.
    Ja też ostatnio miałam straszne bóle, ale po pół dnia przechodziły na szczęście. A już się zastanawiałam czy zaraz nie poronie.

    Amalia super wieści!!! Nic tylko działać na maxa :)

    atdc2n0aos8g2xt8.png
    Księżniczka 2014
    Królewicz 2009
    21.03.2006 [*] 13tc
  • Mammi Przyjaciółka
    Postów: 117 137

    Wysłany: 19 sierpnia 2018, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka85 wrote:
    Mammi jak nie przejdzie do wieczora to się nie zastanawiaj tylko jedz! Wiesz, że to nie ma żartów! Tymczasem leż i się nie ruszaj.
    Ja też ostatnio miałam straszne bóle, ale po pół dnia przechodziły na szczęście. A już się zastanawiałam czy zaraz nie poronie.

    Amalia super wieści!!! Nic tylko działać na maxa :)
    Pojadę na pewno. Ciąże z dziewczynkami miałam zagrożone poronieniem a później przedwczesnym porodem przez takie bóle :( leżę teraz cały czas. Dziewczynki już wróciły, moj też jest w domu więc jak się to nie uspokoi to jadę. Mam prawie 30km do szpitala...

    7v8rdqk3xp0i9quc.png
  • Applejoy Autorytet
    Postów: 1273 926

    Wysłany: 19 sierpnia 2018, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jakby co to chyba nosów można brać w ciąży. J brałam ginekolog pozwolił. Działa rozkurczowo. Najlepiej jakby to potwierdziła konieczynka. A jak boli mocno to się nie zastanawiajcie tylko jedźcie prędko do szpitala. Zawsze co pewność to pewność :*

    1bab7e35e8.png[/url]
  • Mammi Przyjaciółka
    Postów: 117 137

    Wysłany: 19 sierpnia 2018, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nospy Kochana nie mogę. Jestem uczulona :( jak dostawałam w zastrzykach to po paru chwilach już nie byłam w stanie nawet utrzymać prosto głowy. Bezwlad i helikopter...

    7v8rdqk3xp0i9quc.png
  • Applejoy Autorytet
    Postów: 1273 926

    Wysłany: 19 sierpnia 2018, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mammi wrote:
    Ja nospy Kochana nie mogę. Jestem uczulona :( jak dostawałam w zastrzykach to po paru chwilach już nie byłam w stanie nawet utrzymać prosto głowy. Bezwlad i helikopter...

    To nie wiem jak Ci pomoc, a jak się czujesz kochana? Lepiej już?

    1bab7e35e8.png[/url]
  • Mammi Przyjaciółka
    Postów: 117 137

    Wysłany: 19 sierpnia 2018, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Applejoy wrote:
    To nie wiem jak Ci pomoc, a jak się czujesz kochana? Lepiej już?
    Czuję lekki ból w bokach. Ale jakby opuszczało... W razie czego jestem uszykowana, żeby jechać. :*

    7v8rdqk3xp0i9quc.png
  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 19 sierpnia 2018, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Applejoy wrote:
    Dziewczyny jakby co to chyba nosów można brać w ciąży. J brałam ginekolog pozwolił. Działa rozkurczowo. Najlepiej jakby to potwierdziła konieczynka. A jak boli mocno to się nie zastanawiajcie tylko jedźcie prędko do szpitala. Zawsze co pewność to pewność :*
    Można ale raz że mammi uczulona, dwa że często przynosi słabe efekty.
    Lepiej jechać na pogotowie ginekologiczne, a jak nie ma takiego to na Sor.

    Mammi daj znać jak się czujesz i co powiedział lekarz. Będzie dobrze . Trzymaj się.

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2018, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mami jedz. Sprawdza czy wszystko w porzadku. Wiem że 30km ale lepiej dmuchac na zimne i sprawdzic czy wszystko w porzadku.Z resztą wiesz sama jak miałaś wcześniej.

  • Mammi Przyjaciółka
    Postów: 117 137

    Wysłany: 19 sierpnia 2018, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Kochane, jakoś lepiej gdy można tu się do Was odezwać. :* będę pisać na bieżąco. Na pewno mam znać jeśli do konca nie przejdzie :*

    7v8rdqk3xp0i9quc.png
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 19 sierpnia 2018, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mammi wrote:
    Kurcze, Dziewczyny... Ja chyba na szpital będę jechać. Brzuch boli mnie od południa. Buscopan nie pomaga a chyba jest coraz gorzej. I chyba czuję, ze się zaczyna napinac :(
    Kurcze mam nadzieje ze ci lepiej. Jeśli nie to nie zwlekaj i jedz.

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
‹‹ 663 664 665 666 667 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży – czyli po czym poznać że jesteś w ciąży jeszcze przed wykonaniem testu ciążowego?

„Po czym poznać że jestem w ciąży?” - to pytanie zadaje sobie wiele kobiet, zarówno tych które starają się o dziecko jak i tych które podejrzewają, że być może zaszły w ciążę. Odpowiedź nie jest łatwa i jednoznaczna. 

CZYTAJ WIĘCEJ