X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • Mammi Przyjaciółka
    Postów: 117 137

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aktap wrote:
    Rozumiem Cię doskonale! Mnie moje 33 dni wystarczająco dobijają. ;) Chętnie zamieniłabym się z kimś na 28 dni :)
    Moze któraś chce moje 25dni? Na razie nie potrzebuje :P

    aktap lubi tę wiadomość

    7v8rdqk3xp0i9quc.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2020, 12:32

  • Mammi Przyjaciółka
    Postów: 117 137

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Dzień dobry :-) dzisiaj w pracy spokojniej to moge sobie pozwolic na nadrabianie. Zawzięcie mierzę temperaturę bo mam zamiar znowu zbadac progesteron :-) o dziwo 3 dni temperatura na bardzo zblizonym poziomie. Dzisiaj w koncu jade do lekarza, chyba ze w ciagu dnia znowu pojawi sie plamienie ale licze ze nie. Lekarz przyjmuje od 16 do 19 wiec okolo 18 powinnam byc :-)
    To samych dobrych wiadomości :)

    7v8rdqk3xp0i9quc.png
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melunia poniedziałek/ wtorek, ale rano obudziłam się zalana krwią. Dawno się tak nie cieszyłam z @.
    Wydłużyła mi się faza lutealna z 13 na pełne 14 dni.
    Dostałam @ bez żadnych wcześniejszych objawow, bóli podbrzusza, pms-u . Tylko na jedzenie się wczoraj rzucałam jak wariat. ;-)
    Kaga wrote:
    Ja dopoki się nie staralam okresy jak w zegarku. Długie cykle, ale jak w zegarku. Od momentu starań każdy cykl przesunięty. Chyba przez to że o tym myślę itd :( teraz to az 7 dni po odstawieniu duphastonu czekałam na @. I tym sposobem mam cykle prawie 40 dniowe. Dziewczyny z 28 dniowym cyklem są cykl do przodu w stosunku do mnie... Prawie dwa razy więcej szans.:/

    Mnie tak samo. Do czasu decyzji o staraniach jak w zegarku.
    Żadnych plamień boli itp. faktycznie to chyba stres.

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    Zazdroszczę dziewczyny, które już macie dzieci :* boję się, że mi nie będzie dane tego doświadczyć. O drugie staralabym się już chyba z lżejsza głowa :)
    Tez tak czasami mam...
    Ale glowka do gory bo tez bd w koncu bawic maluszki

    Kaga, Ewa89_89 lubią tę wiadomość

  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    Zazdroszczę dziewczyny, które już macie dzieci :* boję się, że mi nie będzie dane tego doświadczyć. O drugie staralabym się już chyba z lżejsza głowa :)

    Ja mam dwójkę już odchowaną, i wcale nie stara się łatwiej. Skoro wiem że mogę zajść to tym bardziej człowiek wariuje.
    Do tego presja czasu i wieku robi swoje.
    Na każde dzieciątko się czeka tak samo ciężko.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 sierpnia 2018, 08:31

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2020, 12:32

    Mammi lubi tę wiadomość

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2021, 13:15

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isaura81 wrote:
    Ja mam dwójkę już odchowaną, i wcale nie stara się łatwiej. Skoro wiem że mogę zajść to tym bardziej człowiek wariuje.
    Do tego presja czasu i wieku robi swoje.
    Na każde dzieciątko się czeka tak samo ciężko.
    Tak oczywiście, że na każde tak samo. Ale zawsze możesz powiedzieć, że w razie czego już masz te dwójkę, A my nic ;)

    Ale mogę się mylić oczywiście, wiadomo że to tylko moje "wydawanie" :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 sierpnia 2018, 08:38

    Kaga lubi tę wiadomość

  • marrybc Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :D ja dopiero zaczynam przygode z ovu. Wypelnilam wykres bo w sumie u mnie poki co to jak od linijki ale moze dlatego ze uzywam zwyklego eletroniczkego termometru. Musze zakupic ten z 2 po przecinku ale to juz chyba od nasteponego cyklu. Obecnie powinnam miec wczoraj ew przed wczoraj okres bo mam cykle nie regularne miedzy 27- 29 :) a dzis juz 30 a tempo nadal w okolicach 36.9. Szyjka wysoko zamknieta itd wiec nie na okres. Piersi za to w ogole mnie nie bola(bolaly pare dni ale przestaly jakies 3 dni temu). Za to głowa strasznie i kark. W sumie jak jutro badz po jutrze temp nie spadnie to moze jest na co liczyc co wy na to :D ?

    uff rozpisalam sie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staranie sie o 1 maleństwo to zupelnie inna bajka niz staranie sie o 2 czy 3 maluszka..

    Jesli masz 1 czy 2 dzieci... To czujesz sie prawdziwa mama... Nosilas maluszka pod serduszkiem... Widzisz jak uczy sie chodzic mowic... Jak wychodza zabki i mnostwo innych rzeczy...
    A my starajace sie o pierwsze nie wiemy czy kiedykolwiek uda nam sie tego doswiadczyc...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 sierpnia 2018, 08:50

    MissKathy92, Malwa13, Ewaaa, Drobinka91, Kasiulka90 lubią tę wiadomość

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2020, 12:32

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Staranie sie o 1 maleństwo to zupelnie inna bajka niz staranie sie o 2 czy 3 maluszka..
    Tak mi się też wydaje :)

  • Meluśka Autorytet
    Postów: 540 300

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa - napewno będziesz miała dzidziusia, tak jak wszystkie tu staraczki :*

    23.07.2017 - Sandra <3
    Ginekolog: 07.01 na 15:10
    4c3tskjoo3ra5ade.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meluśka wrote:
    Malwa - napewno będziesz miała dzidziusia, tak jak wszystkie tu staraczki :*
    Jesteście Kochane. To co napisałam to oczywiście nie zarzut tylko takie przemyślenie. Ja Wam z całego serca życzę kolejnych dzidziusiow ile Wam się marzy ❤❤❤

    Meluśka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aktap wrote:
    Malwa, Kochanie, oczywiście, że bedziesz miała dziecko! Juz wiesz, że jestescie płodni, bo byłaś w ciąży, także to jest tylko kwestia czasu. Zaraz do Ciebie wróci maleństwo <3
    Jesteście niezastąpione :D Patka u Ciebie tyle ❤ że w tym cyklu się uda :D

    aktap lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    Tak mi się też wydaje :)
    A bd nawet w cb... To u ciebie jest duza szansa ze lada moment zajdziesz... Tak samo jak ktorac poroni ciut pozniej...

    Wiec nie panikuj bo u mnie cisza od ilu cykli... A u ciebie jednak cos sie dzialo xD

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 sierpnia 2018, 08:53

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    A bd nawet w cb... To u ciebie jest duza szansa ze lada moment zajdziesz... Tak samo jak ktorac poroni ciut pozniej...

    Wiec nie panikuj bo u mnie cisza od ilu cykli... A u ciebie jednak cos sie dzialo xD
    Phia ale u Ciebie wyniki ok :* podrasujecie trochę wyniki męża? :)

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2020, 12:32

    Malwa13, aktap, MissKathy92 lubią tę wiadomość

  • marrybc Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Witamy :-) No rzeczywiście wykres jak od linijki :-) moze warto zatestowac skoro juz @ mial byc? :-)


    wczoraj robilam test jeszcze cisza :) daje sobie jeszcze dwa dni jak nie wystapi okres no to juz musi byc cos na rzeczy :D

    Dziewczyny będziemy miały dzidziusie tylko po prostu musimy poczekać na te odpowiednie :)

    aktap lubi tę wiadomość

‹‹ 689 690 691 692 693 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ