X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • Mama360 Autorytet
    Postów: 911 681

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Ja nie powiedzialam ze macie sie starac mniej... A wlasnie ze tyle samo...

    BardZiej mi chodzilo o odczucia i o to ze macierzyństwo to dla nas tajemnica ktora chcialbysmy odkryc a nie wiadomo czy bd nam to dane .. A wy ja odkrylyscie i mozecie to zglebiac dalej...
    Zgadzam się. Mi osobiście inaczej się stara o trzecie dziecko. Będzie to cudnie.. Ale jak nie.. Ja miałam w brzuchu, urodziłam, zostawię po sobie krew moja. To mnie uspokaja.

    Malwa13, Kaga lubią tę wiadomość

    8tydz - 22 mm 12tydz-54mm 16tydz-17cm synuś❤️ termin OM 11.04. Termin usg 3.04.
    oar8vfxmkgiysd36.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aktap wrote:
    A mnie tak czasami zastanawia, co się dzieje w organizmie, że do tego zapłodnienia nie może dojść. :) Zakładając, że i facet i kobieta są zdrowi, jest owulacja, jest seks w tym czasie, a tej ciąży nie ma. ;)
    Ja tak samo nad tym myślę czasami i czy to naprawdę jest możliwe czy coś nie tak jest. Bo jak wsystko jest to dlaczego nie udaje się?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama360 wrote:
    Zgadzam się. Mi osobiście inaczej się stara o trzecie dziecko. Będzie to cudnie.. Ale jak nie.. Ja miałam w brzuchu, urodziłam, zostawię po sobie krew moja. To mnie uspokaja.
    O to to :) mimo że Ty Kochana dasz dziecko teraz swojemu mężczyźnie wiec też mogłaś mieć presję. A mi i Phia nie chodzi o to że mamusiom zależy mniej, tylko o to że już mogły to przeżyć o czym my marzymy. Już pomijając komentarze otoczenia na temat nieposiadania dzieci... ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 sierpnia 2018, 09:44

    Mama360 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aktap wrote:
    Mnie na szczęście nikt nie pyta o takie rzeczy, a jak już ktoś powie w żartach kiedy dziecko, to zawsze mówię, że dziecka się w sklepie nie kupuje i, że jak przyjdzie pora ;)
    U mnie tak wyszło, że zostałam jedyna w rodzinie praktycznie bez dzieci. Jak wracam w rodzinne strony to istny armagedon. Mnie rozsadza od środka pragnienie dziecka, a oni zastanawiają się czy tylko mi kariera w głowie czy mają mi współczuć. I zaczyna się - pokażcie jej zdjecie dziecka kogoś tam niech się napatrzy. No ja to chciałabym już zostać znowu prababcia. Weź pptrzymaj dziecko napatrz się. Na szczęście rodzice i teściowe wiedzą o wszystkim i sa mega wsparciem :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 sierpnia 2018, 09:56

    Kaga lubi tę wiadomość

  • Mammi Przyjaciółka
    Postów: 117 137

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Skoro kazali zostać to wiedzą co robią i lepiej dmuchać na zimne. Ale napewno już chciałabyś wrócić do domu... Głowa do góry to wszystko w trosce o maleństwo...
    Nie ma jeszcze wyników posiewu. Trzeba czekać

    7v8rdqk3xp0i9quc.png
  • Mama360 Autorytet
    Postów: 911 681

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Wam powiem tak. Dopóki nie miałam dziecka nie wiedziałam co to znaczy jak ktoś mówi o bezgranicznej miłości. Takiej czystej. Teraz też wiem co to znaczy że zupełnie poważnie mówię że za moje dzieci mogłabym zabić. Zabilabym kogoś jakby im się stała krzywda. Serce mi pęka jak widzę ich każda lze, nawet jak na nich Krzycze i narzekam. Te które nie mają dzieci, tego uczucia nie znają.. Możemy im opowiadać tylko. Więc nie mam prawa się poroanywac w staraniach o następne dzieci z dziewczynami, które chcą pierwszy raz poczuć to co ja mam od Nastu lat.
    To jest moje tylko zdanie. Każdy ma prawo mieć inne. ❤️

    aktap, ABI90, MissKathy92, Mammi, Applejoy, Ewa89_89 lubią tę wiadomość

    8tydz - 22 mm 12tydz-54mm 16tydz-17cm synuś❤️ termin OM 11.04. Termin usg 3.04.
    oar8vfxmkgiysd36.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2020, 12:33

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama360 wrote:
    Ja Wam powiem tak. Dopóki nie miałam dziecka nie wiedziałam co to znaczy jak ktoś mówi o bezgranicznej miłości. Takiej czystej. Teraz też wiem co to znaczy że zupełnie poważnie mówię że za moje dzieci mogłabym zabić. Zabilabym kogoś jakby im się stała krzywda. Serce mi pęka jak widzę ich każda lze, nawet jak na nich Krzycze i narzekam. Te które nie mają dzieci, tego uczucia nie znają.. Możemy im opowiadać tylko. Więc nie mam prawa się poroanywac w staraniach o następne dzieci z dziewczynami, które chcą pierwszy raz poczuć to co ja mam od Nastu lat.
    To jest moje tylko zdanie. Każdy ma prawo mieć inne. ❤️
    Mama mówiłam, że Ty masz w sobie jakieś niepojęte pokłady ciepła i empatii i zrozumienia drugiej osoby ❤

    aktap lubi tę wiadomość

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2021, 13:15

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2020, 12:33

    aktap, Malwa13 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry dziewczyny. Zycze kazdej z was mdlosci. Wysypiania sie do 4 w nocy. Wstawania 3 razy albo wiecej siku i bolacych piersi. Zgagi oraz wszystkich innuch dolegliwosci :*

    Ewa89_89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melunia biorę! Dziewczyny bo my nie wiemy jak to jest nosić człowieka pod sercem, widzieć pierwsze USG, bicie serduszka. Czuć pierwsze ruchy. Pierwszy raz zobaczyć go na świecie. I widzieć to o czym pisała Phia - pierwsze unoszenie główki, zachowania podobne do rodziców, kroki ząbki słowa itd itd

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 sierpnia 2018, 10:10

    aktap, ABI90, Ewa89_89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego ja sie nie odzywam bo was rozumiem. I czasem sie zastanawiam czy cokolwiek pisac zeby Wam przykro nie bylo :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melunia pisać:D my jak znajdziemy w ciążę to będziemy nabijać jak opętane ;D

    aktap lubi tę wiadomość

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aduszka83 wrote:
    Witajcie
    Daffi łączę się w bólu też mnie gardlo coś dziś boli. Chyba przez zimna wode z lodówki prosto. U mnie isla pomsga na tska chrypke i bol gardla.
    Mam isle. Jak podejrzewałam ciążę miesiac temu a bolalo mnie lekarz mi to zaproponowal. Okazalo się ze ciazy nie ma ale isla zostala na teraz.

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiec. Dzisiaj w nocy poczulam co to wstawanie 3 razy siku. O 4 mialam oczy jak spodki i myslalam ze nie zasne. No ale sie udlo i wstalan po 9 :p i dalej poersi i sutki bola. A sie stresuje bo mam termin @ i bojr sie ze zaczne krwawic... Chodze co chwile do wc sprawdzac.

    Wczoraj pisalam z dziewczyna na forum biedronki. Napisala ze mam isc na l4 i sie nir martwic jakmis zaswiadczeniem o wysokosci ciazy bo tego nie wymagaja od nikogo. I nie spotkala sie z przypadkiem zeby ktokolwiek nie dostal umowy do dnia porodu z powodu niskiej ciazy

  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    Wiec. Dzisiaj w nocy poczulam co to wstawanie 3 razy siku. O 4 mialam oczy jak spodki i myslalam ze nie zasne. No ale sie udlo i wstalan po 9 :p i dalej poersi i sutki bola. A sie stresuje bo mam termin @ i bojr sie ze zaczne krwawic... Chodze co chwile do wc sprawdzac.

    Wczoraj pisalam z dziewczyna na forum biedronki. Napisala ze mam isc na l4 i sie nir martwic jakmis zaswiadczeniem o wysokosci ciazy bo tego nie wymagaja od nikogo. I nie spotkala sie z przypadkiem zeby ktokolwiek nie dostal umowy do dnia porodu z powodu niskiej ciazy

    Dobrze się zastanów. Nie polecam kierować się ustnym radami jakiejś pracownicy. Choćby nawet najbardziej kompetentnej.
    Z doświadczenia wiem, ze takich spraw w sądach pracy są setki. I niestety kobiety w ciąży często nic nie mogą zrobić.
    P.s nawet z Biedronki ;-)

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanowilam sie. I uwierz dla mnie nie ma nic wazniejszego niz dobro dziecka. I to zeby bylo bezpieczne. A moge stracic przez wlasne rozterki i brak zdecydowania czy wazniejsze jest jego bezpieczenstwo czy przedluzona umowa...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po za tym nie slyszalam tez aby ktos nie przedluzyl umowy. W sumie to nawet rok temu byla u nas dzirewczyna ktora miala nawet podobnie ciaze. I jej przedluzyli.

  • Justek Koleżanka
    Postów: 297 15

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny , co sądzicie ?


    https://ovufriend.pl/graph/5f0e9a0fed94c09d2e086b8f21edd0e6

    Justek
‹‹ 691 692 693 694 695 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

5 sposobów jak zwiększyć inteligencję swojego dziecka jeszcze w brzuchu!

Czy wiesz, że na poziom inteligencji swojego dziecka możesz mieć już wpływ podczas ciąży? Połączenia nerwowe w mózgu dziecka tworzą się już na etapie życia płodowego. Stymulację neuronów w mózgu dziecka mogą zwiększać pewne aktywności. Sprawdź, co robić lub czego unikać, aby zadbać o optymalny rozwój mózgu Twojego dziecka! 

CZYTAJ WIĘCEJ