X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • Marza89 Autorytet
    Postów: 1495 1772

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laseczki ❤️
    My u znajomych na wsi jesteśmy i wypoczywamy ;)

    Daffi gratuluję wizyty ❤️

    Dziewczyny wrzesień Wasz! :D ❤️ ❤️ ❤️

    aktap, Malwa13, MissKathy92, Kaga lubią tę wiadomość

    Aniołek [*] - 6 tydz./ PCOS, Bhcg 29. 06 / 10 dpo - 19, 13 dpo-120, 15 dpo-420, 20 dpo-4228
    Laura 💕 03.03.2019 😍 3410g 😍 53cm😍
    jon7a04.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justek wrote:
    Cześć dziewczyny , co sądzicie ?


    https://ovufriend.pl/graph/5f0e9a0fed94c09d2e086b8f21edd0e6

    Hmmm, zależy co chciałabyś wiedzieć i o co pytasz. :)

  • Justek Koleżanka
    Postów: 297 15

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aktap wrote:
    Hmmm, zależy co chciałabyś wiedzieć i o co pytasz. :)


    Ogólnie interpretacja wykresu , wg mnie owulacja była 19 tc

    Justek
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aktap wrote:
    Melunia, bo o co chodzi w ogóle z Twoją umową?

    O to ze to druga umowa na czas okreslony. Nie na probe ani nic. Normalna umowa ktor konczy sie we wrzesniu. I w dniu w ktorym konczy sie umowa mam dokladnoe 10tc+7dni. Brakuje mi 8dni do tego aby prwanie wg kodeksu pracy miec przedluzona umowe do dnia porodu i pozniej macierzynski. Ale tez sie nigdy bie spotkalam zeby komus nie orzedluzyli. Zeby ktos mial problem z przedluzeniem umowy. I zeby ktos musial przyniesc zaswiadczenie o tym ktory to tydzien. Jak mam wybierac prace czy dziecko to wybieram dziecko. I mysle ze wszystko sie uda.

    Marza89, aktap lubią tę wiadomość

  • Justek Koleżanka
    Postów: 297 15

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justek wrote:
    Ogólnie interpretacja wykresu , wg mnie owulacja była 19 tc


    Wczoraj cały dzień bolało mnie w krzyżu , promieniowało na pośladki , wieczorem miałam gorączkę. Ogólnie taki słaby dzień , czy to może być objaw PMS? Piersi nie bolała mnie ani trochę , może są delikatnie powiększone . Pojawił mi się dzisiaj taki śluz podobny do płodnego , czy to znak ze @ nadchodzi ? Powinnam dostać za 2 dni

    Justek
  • Applejoy Autorytet
    Postów: 1273 926

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meluni nie gniewaj się na dziewczyny ale ja sama bym się na Twoim miejscu bała żeby czasami cos z umową wyszło nie tak. Tym bardziej ze ktoś to napisał to tak na forum (czyli jakby nie patrzeć anonimowo). Jasne ze dziecko jest najważniejsze - co do tego zero dyskusji. A czy nie możesz załatwić tak żeby być tylko na kasie albo robić jakieś delikatne rzeczy? Zawsze możesz powiedzieć ze masz nadal problemy z kręgosłupem. Jeśli nie możesz tak zrobić to rzeczywiście ja bym sama tak jak Ty postąpiła.

    1bab7e35e8.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nic nie mówię mimo że mam umowę na stałe. Mam biurowa pracę i chce poczekać aż ciąża się ustabilizuje. Nie muszę dźwigać, nikt nade mną nie stoi i nie pogania. Więc jakoś dotrwam do końca 12 tygodnia.

    Dzisiaj się jakoś dobrze czuje ale biorę ten Prevomit i myślę że to jego zasługa. Mdli mnie minimalnie, gdybym się nad tym nie skupiała to może bym nawet nie poczuła.

    Trochę od rana się martwiłam bo "nie czułam się w ciąży". A to dla mnie alarmujące bo tak zaczęło się przed krwawieniem w cb. I tak się lekko martwię. Ale poczytałam forum i już mi lepiej. Ponoc objawy przychodzą i odchodzą.


    Wysyłam wiruuuusssssyyyy. Ogromne WIRUSISKA, kaliber doom doom

    aktap, Malwa13, Applejoy, Applejoy, Ewa89_89, MissKathy92, najra88 lubią tę wiadomość

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2021, 13:15

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie moge wlasnie tak zrobic. To jest wlasnie to bo u nas nie ma lekkich rzeczy. Gdyby tak bylo to bym siedziala dopoki moge. Ale to nie jest tak prosto. Jak mnir zacznir mulic na kasie nie rzuce wszystkiego i nie polece na drugi koniec sklepu zeby zwymiotowac. Ano nie poprosze o zmiane bo zanim zejde juz dawno paw bedzie w koszu na smieci.

    Dziewczyna z ktora pisalam jest kierownikiem w innum sklepie. Na forum jest ladnych para lat.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    Ja nic nie mówię mimo że mam umowę na stałe. Mam biurowa pracę i chce poczekać aż ciąża się ustabilizuje. Nie muszę dźwigać, nikt nade mną nie stoi i nie pogania. Więc jakoś dotrwam do końca 12 tygodnia.

    Dzisiaj się jakoś dobrze czuje ale biorę ten Prevomit i myślę że to jego zasługa. Mdli mnie minimalnie, gdybym się nad tym nie skupiała to może bym nawet nie poczuła.

    Trochę od rana się martwiłam bo "nie czułam się w ciąży". A to dla mnie alarmujące bo tak zaczęło się przed krwawieniem w cb. I tak się lekko martwię. Ale poczytałam forum i już mi lepiej. Ponoc objawy przychodzą i odchodzą.


    Wysyłam wiruuuusssssyyyy. Ogromne WIRUSISKA, kaliber doom doom
    Paula będzie wszystko dobrze teraz ❤❤❤❤

    Paula 90, aktap lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    Nie moge wlasnie tak zrobic. To jest wlasnie to bo u nas nie ma lekkich rzeczy. Gdyby tak bylo to bym siedziala dopoki moge. Ale to nie jest tak prosto. Jak mnir zacznir mulic na kasie nie rzuce wszystkiego i nie polece na drugi koniec sklepu zeby zwymiotowac. Ano nie poprosze o zmiane bo zanim zejde juz dawno paw bedzie w koszu na smieci.

    Dziewczyna z ktora pisalam jest kierownikiem w innum sklepie. Na forum jest ladnych para lat.
    Melunia ja siedzę ze szkodliwymi odczynnikami i będę musiała powiedzieć od razu. I też mogę zostać z niczym. Ale dziecko najważniejsze :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 sierpnia 2018, 11:09

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wiem ze to sie latwo mowi a trudniej robi. Siedze i mam placzki w oczach bo czuje ze nie rozumiecie o co mi chodzi. Jak ktos nie prawcowal w taki miejscu to nie wie.
    Powiedzialam na nocce ze nie moge dzwigac ze wzgledu na plecy. A i tak dostalam cala palete nabialu i przerzucanie 6pakow coli kazdy po 12litrow. Tu nie ma ze czegos nie mozesz. Jak jestes w pracy to robisz to co inni i tyle. Nie ma taryfy ulgowej. U nad nawet faceci wymiekaja. I zaden nie pracuje dluzej niz 2 miesiace

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 sierpnia 2018, 11:11

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    Ja wiem ze to sie latwo mowi a trudniej robi. Siedze i mam placzki w oczach bo czuje ze nie rozumiecie o co mi chodzi. Jak ktos nie prawcowal w taki miejscu to nie wie.
    Powiedzialam na nocce ze nie moge dzwigac ze wzgledu na plecy. A i tak dostalam cala palete nabialu i przerzucanie 6pakow coli kazdy po 12litrow. Tu nie ma ze czegos nie mozesz. Jak jestes w pracy to robisz to co inni i tyle. Nie ma taryfy ulgowej. U nad nawet faceci wymiekaja. I zaden nie pracuje dluzej niz 2 miesiace
    Melunia dziecko najważniejsze, ja Cię rozumiem bardzo dobrze. Jak wiesz z e dacie sobie radę to zrobi tak jak czujesz żebyś potem nie plula sobie w brode

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aktap wrote:
    Ja między innymi jeżdżę po zakładach mięsnych, ubojniach i pobieram surowe mięcho do badania, więc też raczej wypad na L4 od razu :/
    Dziecko najważniejsze i jakoś sobie damy radę myślę :*

  • Applejoy Autorytet
    Postów: 1273 926

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    Nie moge wlasnie tak zrobic. To jest wlasnie to bo u nas nie ma lekkich rzeczy. Gdyby tak bylo to bym siedziala dopoki moge. Ale to nie jest tak prosto. Jak mnir zacznir mulic na kasie nie rzuce wszystkiego i nie polece na drugi koniec sklepu zeby zwymiotowac. Ano nie poprosze o zmiane bo zanim zejde juz dawno paw bedzie w koszu na smieci.

    Dziewczyna z ktora pisalam jest kierownikiem w innum sklepie. Na forum jest ladnych para lat.


    Melunia w takim razie na pewno się ułoży :* i się nie martw na zapas, bo dzidziusiowi zaszkodzisz. Pewnie Ci przedłuża umowę skoro ta dziewczyna Ci tak mówi. Jeśli nie to chyba macierzyński dla osób niezatrudnionych to 1000 zł, wiec jakos da się skromnie wyżyć.
    Buziak kochana :*

    1bab7e35e8.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Applejoy wrote:
    Melunia w takim razie na pewno się ułoży :* i się nie martw na zapas, bo dzidziusiowi zaszkodzisz. Pewnie Ci przedłuża umowę skoro ta dziewczyna Ci tak mówi. Jeśli nie to chyba macierzyński dla osób niezatrudnionych to 1000 zł, wiec jakos da się skromnie wyżyć.
    Buziak kochana :*
    Jest takie coś? :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po prostu wiem ze jezeli cos sie stanie to bede sie obwiniac. Jezeli bedzir trzeba zaswiadczenie o wysokosci ciazy to poprosze lekarza. Mysle ze nje bedzie robic problemow.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa tak jest.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patka tez o tym mysle

  • Menka888 Autorytet
    Postów: 987 1166

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justek wrote:
    Wczoraj cały dzień bolało mnie w krzyżu , promieniowało na pośladki , wieczorem miałam gorączkę. Ogólnie taki słaby dzień , czy to może być objaw PMS? Piersi nie bolała mnie ani trochę , może są delikatnie powiększone . Pojawił mi się dzisiaj taki śluz podobny do płodnego , czy to znak ze @ nadchodzi ? Powinnam dostać za 2 dni
    jeśli owu była 17dc jak tu dziewczyny pisały to @ przyjdzie za ok 5 dni

    3jvzbd3mxm57un6k.png
    5dpo - 189
    17dpo - 575
    19dpo - 1598
    22dpo - 5652
    25dpo - 17570
    03.2010 - córeczka
    11.2016 - 6tc (*)
    05.2017 - 11tc (*)
‹‹ 692 693 694 695 696 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ