X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj kochana skąd ja to znam :)
    czasem są takie chwile bezsilności ale trzeba szybko wracać do pionu i działać dalej :) A będzie nam to wynagrodzone kiedyś ;)

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Lena.92 Koleżanka
    Postów: 52 7

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby, ale brakuje mi w tym cyklu nadziei na II przed nadejściem @, ginekolog rozwiał wątpliwości więc moje oczekiwania na ten okres okoloowucyjny się wydłużają, pewnie stąd ten humor, przedtem sobie chociaz potestowalam.

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też tak miałam przed okresem :( wiedziałam że przyjdzie gdy temperatura spadła na 3 dni przed... I było mi smutno i były łzy ale teraz jestem hipotetycznie w 2 dniu ciąży więc nadzieja powróciła że w tym cyklu może się uda :)
    Musisz spróbować o tym nie myśleć bo to absolutnie nie pomaga a bardziej szkodzi :/ pomyśl sobie że jak nie ten cykl to następny i tak do skutku ;) najgorzej jest właśnie podporządkować całe życie pod starania, idzie zwariować

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Lena.92 Koleżanka
    Postów: 52 7

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie specjalnie nie mierze żeby nie zwariować. I tak za bardzo wszystko analizuje, w głowie mam ciągle obraz kalendarz z zaznaczonymi dniami kiedy, co i jak zrobić :D teraz myślę nad zamówieniem testów obu, trochę też świruje bo chciałabym żeby wszystko było idealnie, wyjątkowo boje się o spłodzenie dziecka po alkoholu, po saunie, ciągle mi się wydaje, że będzie to miało konsekwencje w przyszłosci i wolę nie ryzykować. Jakie macie do tego podejście, czy wasi partnerzy piją alko w okresie starań?

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena, ja uważam że jeśli coś ma pomóc w rozluźnieniu to na pewno nie zaszkodzi :) nie obawiaj się alkoholu i sauny podczas starań, na pewno to nie wpłynie negatywnie na powstająca fasolkę :) jednak ogólnie podczas starań panowie powinni zrezygnować z częstych wizyt w saunie oraz gorących kąpieli bo to źle wpływa na nasienie ale myślę że raz na jakiś czas ani alkohol ani sauna nie zaszkodzi :)
    Ja w tym cyklu w ogóle odpuszczam- mamy zamiar kolejne cykle starać się na luzie, skoro obserwacja nic nie dała oprócz stresu :/ I jak będę miała ochotę na lampkę wina to też się napije :) mimo że przyjmuje masę leków ale kiedyś w końcu trzeba troszkę odpuścić

    Ag1988 lubi tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Lena.92 Koleżanka
    Postów: 52 7

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy, niestety mój mąż za często ma okazję do oblewania czegoś, ostatnio opijaja narodzenie syna kolegi, więc jest mocno po %,chyba nie bierze na poważnie swojej roli i uważa, że za całą ciążę odpowiada kobieta

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To w takim razie musicie chyba porozmawiać na ten temat, że jesteście w tym razem i na pewno nie jest to tylko Twoja działka żeby być w ciąży :/ on też musi o siebie zadbać i się zaangażować

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena, ja na początku starań unikałam alkoholu, ale to było zupełnie niepotrzebne. Na początku dzidzi nic nie grozi, więc dopóki nie zobaczysz dwóch kresek na teście to nie schizuj :) w cyklu, w którym zaszłam piłam szampana kilka razy i tydzień po zapłodnieniu byłam nawet na babskiej imprezie, wypiłam 4 piwa, ale się nie przejmuję, bo dwa dni później robiłam test i wyszedł negatywny. A skoro jestem teraz w ciąży to znaczy, że z fasolką wszystko ok :)

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeśi chodzi o faceta, to mój mąż pił często. Niestety nie potrafił zrezygnować z piwka z kumplem pomimo starań. No ale się udało, więc spokojnie :P

  • Lena.92 Koleżanka
    Postów: 52 7

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To Ania mam tak samo, mam nadzieję że zaskoczy w końcu. Czemu nie dostajemy SMS od organizmu 'doszlo do zapłodnienia' :) ciekawe czy za parę lat technologia pójdzie do przodu i będzie można wykryć ciążę od razu ;D albo każda będzie miec w domu usg jak dziś komputery ;) mam jeszcze pytanie, jak na tym forum z płatnościami? Płacicie co miesiąc? Mam zamiar zostać na dłużej, nawet gdy się uda

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena, do pisania na forum nie musisz wykupywać abonamentu :) jeśli chcesz prowadzić wykres to możesz sobie co miesiąc tworzyć nowe konto - ja tak robiłam :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem jak u was ale ja mam dzisiaj dzień podsumowania roku. Właśnie mija rok odkąd postanowiliśmy się starać o dziecko dzisiaj zaczęłam 11 cykl w tym roku ze względu na długie cykle. Już wiem że łatwo nie będzie ale niechce wszystkim tłumaczyć że dzieci nie wszystkim tak łatwo przychodzą. Co prawda powoli sugeruje że nie ubkazdego jest tak kolorowo ale nie wiem ile z tego rozumieją. Skoda że nie mam z kim obcym porozmawiać bo nikt nie ma tego problemu.

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2021, 14:36

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    Paula będzie Ignaś? :) U nas też Ignacy o ile się w końcu doczekamy :)
    Tak <3 Mąż marudził, ale ostatecznie jest Ignacy, Ignaś, Igi :)

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didi123 wrote:
    To się możemy razem pomartwić, bo też mam połówkowe za tydzień w środę. Mam też nadzieję, że się dowiem czy synek czy córeczka :) Bo tyle rzeczy chciałabym kupić, a póki co tylko uniwersalne mogę. Już się napatrzyłam na sukieneczki <3
    Nam już na prenatalnych I trymestru powiedział doktorek, że chłopczyk. A miesiąc temu potwierdzili na zwykłej wizycie. Ja już mam piłkę (mąż fan i aktywny gracz). Ja tam wolę, żeby dziecko zostało naukowcem niż piłkarzem, ale nikt mu przyszłości wybierać nie będzie :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena - witaj, ten wątek jest szczęsliwy, tutaj wielu Dziewczynom udaję się zajść :)
    Ja na początku starań nie piłam. W 5cs wszystko się zmieniło, przestałam sobie żałować, piliśmy i się bawiliśmy. W 9cs, 5 dpo wypiłam ostatnie piwo - odrzuciło mnie, a w 8 dpo mieliśmy już bladą kreskę, która teraz obkopuje mi pęcherz.
    Mój mąż też sobie nie żałował, my raczej dość sporo piliśmy zwłaszcza w wakacje. I mimo, że średnio się odżywia i popija czasem to wyniki miał takie, że mógłby 10 kobiet obdarować. Najlepiej zrobić badanie nasienia i wtedy masz w ręce dowód na to czy trzeba coś zmienić czy nie.

  • Lena.92 Koleżanka
    Postów: 52 7

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naprawdę cieszę się, że tak miło mnie przyjelyscie, od razu mam inny humor i o to chodzi!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Lena! Ja przeszlam najpierw niedoczynnosc tarczycy, ciążę biochemiczna, nietolerancja glukozy, hiperprolaktynemia czynnosciowa, torbiel na prawym jajniku i mimo to jak widać ;)
    Nic sie nie martw, jak raz sie udalo to bardzo dobry znak :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2018, 18:15

    Kaga lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    Lena, ja uważam że jeśli coś ma pomóc w rozluźnieniu to na pewno nie zaszkodzi :) nie obawiaj się alkoholu i sauny podczas starań, na pewno to nie wpłynie negatywnie na powstająca fasolkę :) jednak ogólnie podczas starań panowie powinni zrezygnować z częstych wizyt w saunie oraz gorących kąpieli bo to źle wpływa na nasienie ale myślę że raz na jakiś czas ani alkohol ani sauna nie zaszkodzi :)
    Ja w tym cyklu w ogóle odpuszczam- mamy zamiar kolejne cykle starać się na luzie, skoro obserwacja nic nie dała oprócz stresu :/ I jak będę miała ochotę na lampkę wina to też się napije :) mimo że przyjmuje masę leków ale kiedyś w końcu trzeba troszkę odpuścić


    Dokładnie nie ma co się dać zwariować. Ja z końcem tego roku stwierdziłam, że trzeba żyć normalnie, a jak będzie ciąża, to będą i zmiany! Także teraz ostatni cykl stymulowany, a potem przerwa, jupi!!! w końcu na luzie!

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

  • Lena.92 Koleżanka
    Postów: 52 7

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa, to jest dokładnie ta sama droga co u mnie, niemożliwe. Czyli ile mam jeszcze czasu do zajęcia skoro powtarzam twoją historię? :P

‹‹ 970 971 972 973 974 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ