X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    Też miałam tyłozgięcie. W ciąży też się utrzymywało w pierwszym trymestrze. Zaszliśmy od tyłu a potem się dowiedziałam że przy tyłozgięciu prawie nie da się inaczej. I w ciąży musiałam spać i leżeć na brzuchu zeby się tyłozgięcie przesunęło do przodu. Akurat spanie na brzuchu lubię ;-)

    Ja też mam tyłozgięcie i u mnie pozycje od tyłu nie działały :P zaszłam w pozycji na jeźdźca... Więc jak się nie da? :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wiem jak sie udalo, bo akurat bylo codzienne :D

  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    Też miałam tyłozgięcie. W ciąży też się utrzymywało w pierwszym trymestrze. Zaszliśmy od tyłu a potem się dowiedziałam że przy tyłozgięciu prawie nie da się inaczej. I w ciąży musiałam spać i leżeć na brzuchu zeby się tyłozgięcie przesunęło do przodu. Akurat spanie na brzuchu lubię ;-)

    Według wujka google: Według większości najnowszych źródeł medycznych, tyłozgięcie macicy w żadnym stopniu nie utrudnia zajścia w ciążę. Niektóre materiały zwracają uwagę na fakt, że z uwagi na charakterystyczne ułożenie szyjki macicy przy tyłozgięciu macicy prawdopodobieństwo ciąży rośnie przy pozycji kolankowo – łokciowej. Na pewno nie można jednak stwierdzić, że jeśli para będzie uprawiała seks w każdej innej pozycji, to zajście w ciążę będzie utrudnione.

    Pasuje mi ta teoria. Nie mam zamiaru się tym przejmować. Dla spokojnosci mogę się kochac od tyłu.

    Kaga my w Białymstoku.

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • Kropeczka85 Autorytet
    Postów: 939 1067

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach ten chory męski honor.... Zupełnie nie jestem w stanie tego zrozumieć i wolę nic na ten temat nie mówić!

    Koniczynka- super wieści! Trzymam kciuki... nieustannie! Na mam bardzo duże tyłozgięcie i nie przeszkadzało mi jakoś strasznie. A zachodziłam w ciążę zawsze "po pieskowemu" :)

    Kaga cycuchy do przodu, w końcu bedzie dobrze!

    Paula matko to już 22 tygodnie. Jak ten czas leci!

    Malwa czekam na wieści po wizycie!

    W ogóle za Was wszystkie trzymam kciuki cały czas i podczytuję na bieżąco licząc na dobre wieści. Tak jak obiecałam nie zamierzam Was opuszczać!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2018, 20:57

    Kaga, Ag1988, Konieczynka lubią tę wiadomość

    atdc2n0aos8g2xt8.png
    Księżniczka 2014
    Królewicz 2009
    21.03.2006 [*] 13tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A pisz Kropeczka co myślisz! U Ciebie juz niedługo rozwiązanie ❤️

  • MMT Koleżanka
    Postów: 53 20

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    Nie mogę doczekać się poniedziałku, mam umówioną wizytę u ginekologa. Mam nadzieję, że będzie widać coś na usg już.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby było widac ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam już dość. Mam taką suszę że aż dyskomfort czuje mogłaby już ta @ przyjść. W kulki ze mną leci ale jutro najpóźniej powinna się pojawić. Do tego po wczorajszym spadku temperatura wróciła do wcześniejszej wysokości. Cycki bolą, podbrzusze boli no poprostu złość...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2018, 13:27

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania, Konieczynka - a w sumie o tej pozycji od tyłu to mi ktoś tu na forum pisał. Nie weryfikowałam bo mi już nie było potrzebne. Seks nie dotyczy mnie od początku sierpnia :D My mieliśmy bardzo stosunkowo intensywny czas w tamtym okresie, było po 3 razy dziennie, wakacje, żadnych ograniczeń, ale właśnie coś nam te "odtylne" najlepiej wchodziły. A wcześniej zwykle kończyliśmy w misjonarzu.


    Kropeczka - leci na suwaczkach innych ;) Ty już 31 a wydaje się jakbyś wczoraj miała dwie kreski dopiero. Mi się trochę znowu ciągnie. Martwie się znowu przed połówkowymi i to dlatego. Nie jakoś przesadnie, ale myślę o tym. Za tydzień badanie :) Z jednej strony się boje a z drugiej cieszę, że zajrzymy do tego Ancymonka małego. Jeszcze pojutrze mam wizytę kontrolną u mojej gin to może wstępnie mi coś powie, ale ona głównie mi szyjkę mierzy, do Ignacego zaglądała tylko na początku.

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2021, 14:36

    Paula 90 lubi tę wiadomość

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula będzie Ignaś? :) U nas też Ignacy o ile się w końcu doczekamy :)

    Paula 90 lubi tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    Mi się trochę znowu ciągnie. Martwie się znowu przed połówkowymi i to dlatego. Nie jakoś przesadnie, ale myślę o tym. Za tydzień badanie :) Z jednej strony się boje a z drugiej cieszę, że zajrzymy do tego Ancymonka małego. Jeszcze pojutrze mam wizytę kontrolną u mojej gin to może wstępnie mi coś powie, ale ona głównie mi szyjkę mierzy, do Ignacego zaglądała tylko na początku.

    To się możemy razem pomartwić, bo też mam połówkowe za tydzień w środę. Mam też nadzieję, że się dowiem czy synek czy córeczka :) Bo tyle rzeczy chciałabym kupić, a póki co tylko uniwersalne mogę. Już się napatrzyłam na sukieneczki <3

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • Menka888 Autorytet
    Postów: 987 1166

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie staraczki :) Didi mi cały czas idziemy podobnie, też mam pierwsze polowkowe na nfz za tydzień w czwartek, u mnie prawdopodobnie dziewczynka, mam nadzieję, że tylko się potwierdzi ;)
    Przesyłam tradycyjnie wiruski
    $&#%*£€¥¢©®™¿¶§×%@#$&?!}{<>§×¶¿¡^¢¥©®¥€£#$&@%*"

    Ag1988 lubi tę wiadomość

    3jvzbd3mxm57un6k.png
    5dpo - 189
    17dpo - 575
    19dpo - 1598
    22dpo - 5652
    25dpo - 17570
    03.2010 - córeczka
    11.2016 - 6tc (*)
    05.2017 - 11tc (*)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Menka888 wrote:
    Witam wszystkie staraczki :) Didi mi cały czas idziemy podobnie, też mam pierwsze polowkowe na nfz za tydzień w czwartek, u mnie prawdopodobnie dziewczynka, mam nadzieję, że tylko się potwierdzi ;)
    Przesyłam tradycyjnie wiruski
    $&#%*£€¥¢©®™¿¶§×%@#$&?!}{<>§×¶¿¡^¢¥©®¥€£#$&@%*"
    Gratuluje!!! bo jeszcze Tobie nie gratulowałam ;) Piękny brzuszek, a wiruski łapię ;)

    Menka888 lubi tę wiadomość

  • TakBardzoCiebieChcę Ekspertka
    Postów: 160 184

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Kochane ☺️
    Co u Was słychać ? Mam nadzieje ze jak najwiecej z Was w końcu zobaczyło upragnione dwie kreseczki

    Subkliniczna autoimmunologiczna niedoczynnosc tarczycy - Letrox 50
    ———————————
    *Starania o pierwszego maluszka od 10 2017r.
    - 20.06.2018 (9cs)💔
    - Dwie kreski na teście🤰 15.07. 2018r (10 cs)
    - Córeczka 👧😍 03 2019r.
    *Starania o drugiego maluszka od 12 2019r. (Aktualnie 11 cs) ✊
    ————————————
    Badania 💉💉 (4 dc):
    -FSH 6,7 ✅
    -LH 5,69✅
    -Estradiol 35,10✅
    -Prolaktyna 16,40✅
    -Testosteron 18,90✅
    ————————————-
    Suplementacja: 💊💊
    - olej z wiesiołka do owulacji(3x2)
    -Dong Quai do owulacji 1x1
    - B-kompleks MSE 1x1
    - Duphaston 2x1 (wdrożony od 6 cs)
  • Lena.92 Koleżanka
    Postów: 52 7

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, można dołączyć?

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena.92 wrote:
    Hej dziewczyny, można dołączyć?
    Witaj :) oczywiście że można :)
    Opowiedz nam coś o sobie :)
    (ps. jeśli jesteś rocznik 92 to zapraszam też do grupy naszego rocznika :D)

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Lena.92 Koleżanka
    Postów: 52 7

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczęliśmy się starać o dzidziusia od sierpnia, w listopadzie 2 kreseczki i łzy szczęścia, niestety tydzień później łzy rozpaczy bo beta nie rośnie. Teoretycznie powinnam się cieszyć ale po wizycie u lekarza okazało się, że pojawiła się teraz w grudniu torbiel. Wiem, że powinnam się cieszyć, że jest szansa, ale jak widzę kobiety w ciąży to aż chce mi się płakać. Marzę o dziecku już od dobrych kilku lat, tylko najpierw studia, potem praca... A teraz żałuję, że nie wpadliśmy sobie wcześniej :( przygotowania do ciąży zaczęłam już badaniami rok temu, ciągle przyjmuje leki na tarczycę i zbicie prolaktyny ale już wszystko pod tym względem jest unormowane. Wśród koleżanek nie ma żadnej, która mogłaby mnie zrozumieć

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena ja też mam takie myśli i żałuję że po prostu nie wpadlismy kiedyś jak jeszcze dziecka w planach nie było :) jednak zobaczysz że wszystkim nam prędzej czy później się uda :) wiadomo, jest ciężko jak się widzi że znajome/koleżanki zachodzą w ciąże i jest ok (ja wszędzie na około widzę ciężarne lub mamy z wózkami- tak działa psychika że zwracamy na to większą uwagę) ale same też będziemy kiedyś to wszystko przeżywać :) po prostu niektórym potrzeba więcej czasu na to :) najważniejsze jest to żeby się nie stresować i uzbroić się w cierpliwość ;)

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Lena.92 Koleżanka
    Postów: 52 7

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, wiem... Sama to sobie tak tłumacze. Jestem świetna w pocieszaniu innych,tylko nie siebie. Czasem przychodzi taki dzień, że aż mnie skręca i nie mogę myśleć o niczym innym tylko o dziecku. Teraz doszedł PMS więc kumulacja emocji, dlatego postanowiłam się ujawniać, bo podczytuje Was już od dawna

‹‹ 969 970 971 972 973 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ