X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • Lajni85 Autorytet
    Postów: 541 535

    Wysłany: 26 grudnia 2018, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melunia91 może idź jutro na usg i wszystkiego się dowiesz. Jeśli to ciąża, to będzie super. Jeśli nie, to przynajmniej sprawdzisz czy wszystko jest ok... Taka niepewność też nie jest dobra...

    01.11.2019 Filip ❤
    27.01.2021 Mikołaj ❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2018, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zamykam na jakis czas konto. Moze wroce.

    Malwa lekarz powiedzial w zeszlym miesiacu ze daje zielone swiatlo. Zaufalam mu. Powiedzial ze po takim czasie nie powinno sie nic zlego stac. Druga sprawa ze byl pewny ze dostane w niedlugim czasie okres.
    Mimo ze sie kochamy bez zabezpieczenia to staramy sie uwazac w ostatanim czasie, bo za dlugo to trwa...
    Zostalam przez isaure zle odebrana i moze po prostu dan znac po wizycie u lekarza. Zeby nie bylo ze ktos sie bedzie sugerowac moim przypadkiem i wiecej szkody z tego bedzie ... Tak wiec do nastepnego

  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 26 grudnia 2018, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    Zamykam na jakis czas konto. Moze wroce.

    Malwa lekarz powiedzial w zeszlym miesiacu ze daje zielone swiatlo. Zaufalam mu. Powiedzial ze po takim czasie nie powinno sie nic zlego stac. Druga sprawa ze byl pewny ze dostane w niedlugim czasie okres.
    Mimo ze sie kochamy bez zabezpieczenia to staramy sie uwazac w ostatanim czasie, bo za dlugo to trwa...
    Zostalam przez isaure zle odebrana i moze po prostu dan znac po wizycie u lekarza. Zeby nie bylo ze ktos sie bedzie sugerowac moim przypadkiem i wiecej szkody z tego bedzie ... Tak wiec do nastepnego
    Melunia ja cie blagam... Nie gadaj głupot. Źle odebrana? .....
    Dziewczyno wspierasz głupoty samej sobie to spoko, ale innym to już trochę chore.
    Nie musisz mi niczego tłumaczyć ani udowadniać. Przecież sama najlepiej wiesz kiedy lekarz ci pozwolił. I to nie ja pisałam tylko ty, że warunkiem starań była @. Czujesz się pokrzywdzona tym co napisałam? Trudno. Może zbyt dosadnie to zrobiłam ale czasami trzeba etlacnkomus na głowę kubeł zimnej wody żeby się opamiętał. U pewnej grupy ludzi nawet to nie działa. Przykre.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 grudnia 2018, 16:15

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2018, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na tamtym watku napisalas mi ze dla Ciebie to chore ze cos takiego opisuje sie jako cos normalnego.
    Nie napisalam nic takiego, ze to dla mnie normalne. Dla mnie to nie jest normalne. Nie jest dla mnie normalne, ze nie mam od prawie 3miesiecy okresu. Nie jest normalne tez ze moj organizm tak reaguje. Zaufalam lekarzowi ale widocznie zle zrobilam. Dlatego nie bede wiecej sie udzielac bo nie chce zostac uznana za kogos niezruwnowazonego. Nie potrzenuje wylewania kubla wody na glowe. Chociaz Ty i tak wiesz swoje i zdanie na moj temat masz wyrobione. Zauwazylam to juz pare razy. Pewnie i tak swoje zdanie na ten temat wyglosisz ale mysle ze bedzie bezpieczniej dla mnie samej jak sie usune w cien i dam znac po wszystkim jak bede w styczniu po wizycie. Narazie. I szczesliwego nowego roku wszystkim

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 26 grudnia 2018, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melunia życzę Ci wszystkiego dobrego kochana :* odezwij się po wizycie a teraz trochę odetchnij :)

    Malwa133, Lajni85, Marza89, Daffi lubią tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2018, 06:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga - trzymam mocno kciuki za Twoja wizyte dzisiejsza!!! Odezwij sie po!!!

    Kaga lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2018, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isaura81
    Nie jestem na 1 wątku gdzie coś ci sie nie podoba..
    To ze masz inne zdanie nie znaczy że masz racje i musisz sie kłócić z innymi, a zazwyczaj tak robisz..
    Daj sb troche na wstrzymanie

    Menka888 lubi tę wiadomość

  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 27 grudnia 2018, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melunia nie uciekaj po jednej takiej opinii. Mi Izaura zarzuciła że jestem facetem bo o sexie myślę :P
    Na Twoim miejscu poszłabym na wizytę do innego lekarza, niech zrobi USG zobaczy czy wszystko się złuszczyło, może potrzebne będzie łyżeczkowanie. Okres powinien już dawno Ci sie pojawić ale to medycyna i tu nie ma nic 100%.

    Jak dziewczyny po Świętach???

    Mój mąż rzuca palenie i klnie jak szewc. Trzymajcie za niego kciuki bo moje tu nie wystarczą. Zły jest na cały Świat.

    Wszyscy oczywiście życzyli córki a nawet bliźniąt. Teściów insynuację że to już pora. Tylko moi rodzice tak delikatnie spełnienia marzeń.

    Popłakałam się na Pasterce, wczoraj na obiedzie u teściów siedziałam i się nie odzywałam. Na moje szczescie syn usnął i położyłam sie z nim.

    I gwóźdź który mnie dobił na koniec: córka siostry ciotecznej ogłosiła na FB że jest w ciąży. 21 lat, bez matury, fizycznie pracuje za granicą. KUR-a jak ja jej zazdroszcze tej ciąży...

    U mnie zaraz @, plamienia już sa. Pewnie implantacyjne :P Hehe Tak ironicznie na koniec.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 grudnia 2018, 21:04

    Menka888 lubi tę wiadomość

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8945 7735

    Wysłany: 27 grudnia 2018, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tylko teściowa wystrzeliła z życzeniami abym miała dziecko, oczywiście synowi swojemu nie życzyła żeby przestał strzelać ślepakami...
    Ale ogólnie swieta super, pomimo choroby jadłam co chciałam i jak zaczęłam pic po pasterce to wczoraj wieczorem skończyłam :-) ale dziś przyjeżdża siostra i nie wiem czy alkoholowej bani nie pociągnę aż do sylwestra :-) a co!

    Kropeczka85, Kaga, Lajni85 lubią tę wiadomość

    08.2024 FET 8a❌ 😔
    06.2024 FET 8a❌
    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2x8a, 3bb,4ab,4ba.

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • Kropeczka85 Autorytet
    Postów: 939 1067

    Wysłany: 27 grudnia 2018, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia lubię za ciągnięcie bani :D
    Wypij też proszę za tych co nie mogą! :*

    Ewa89_89 lubi tę wiadomość

    atdc2n0aos8g2xt8.png
    Księżniczka 2014
    Królewicz 2009
    21.03.2006 [*] 13tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2018, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia! Pij na zdrowie! Nam moja Mama życzyła, ale tak dyskretnie, Ona wie, ze chcemy i sie leczymy, wiec luz... a my tez dużo winka wypiliśmy! A co! Bede miała post jak beda 2 kreseczki! Takze na zdrowie!

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 27 grudnia 2018, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2021, 14:49

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2018, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga kciuki i czekam na informacje - oby zachwyt nad nowym Lekarzem! A jak nie to sru do mojego ;)

  • Lajni85 Autorytet
    Postów: 541 535

    Wysłany: 27 grudnia 2018, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konieczynka głowa do góry!!! U mnie też naokoło same ciążę, więc wiem co czujesz. Pijemy chyba wszystkie wspólnie (te, co mogą) :)
    Byłam dzisiaj na usg, pęcherzyk pękł, endo powyżej 8 i czekamy... Nic innego nam nie pozostaje.. Ale i tak myślę, że nic z tego nie będzie :/

    Esti lubi tę wiadomość

    01.11.2019 Filip ❤
    27.01.2021 Mikołaj ❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2018, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane
    Melunia mi napisała wynik bety...
    Wyszla 4,8.

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 27 grudnia 2018, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2021, 14:49

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2018, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli ta beta ani nie rośnie ani nie maleje?

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 27 grudnia 2018, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Kochane
    Melunia mi napisała wynik bety...
    Wyszla 4,8.
    super.. chciala zeby beta byla ponizej 5 i moze uniknie zabiegu i lada moment dostanie @.

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 27 grudnia 2018, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa133 wrote:
    Czyli ta beta ani nie rośnie ani nie maleje?
    jak dobrze pamietam miala wyzsza i chciala aby byla juz ponizej 5..

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2018, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi wrote:
    jak dobrze pamietam miala wyzsza i chciala aby byla juz ponizej 5..
    a to całe szczęście, chociaż szkoda, bo liczyła na ciąże. Tak będzie może lepiej dla zdrowia i spokoju, a potem się na pewno uda.

‹‹ 991 992 993 994 995 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ