X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 23 grudnia 2018, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2021, 14:45

    Ag1988 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2018, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I to myślenie niech z nami zostanie! w Nowy Rok z pozytywną energią ;)

    Lajni85, Kaga lubią tę wiadomość

  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 23 grudnia 2018, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga warto iść i sprawdzić choćby dla spokoju. Masz długie cykle lepiej to skontrolować.

    My zwlekalismy z badaniami nasienia od października a w tym czasie mogło by się już coś polepszyć. Swoją drogą pojechaliśmy do kliniki nie na wizytę ale żeby odebrać badania na papierze i się okazało że prawidlowych plemników jest 4% a nie 0% jak na wynikach online. Ruchliwość została na poziomie 2 a liczba tylko 11mln/ml ale już wiemy na czym stoimy.
    Wczoraj mąż mi powiedzial: w końcu zrobię Ci tego babelka. Oby się nie mylił. :)

    U mnie już końcówka tego cyklu. Za 4-6dni zaczynam kolejny cykl i kolejne szansę. A piersi nasuwają mi masakrycznie.

    Wesołych Świat wam życzę. Spełnienia tego największego marzenia. Abyśmy nabrały sił w te Święta na dalsze starania i nie zapomniały o tych który są dla nas najważniejsi.

    Kaga, Esti lubią tę wiadomość

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 23 grudnia 2018, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2021, 14:46

  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 24 grudnia 2018, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga a masz potwierdzona owulke?
    Ja nie brałam pod uwagę że nie mam uwulacji a w czerwcu jak poszłam do lekarki to ona po Usg powiedziała że nie było. Też miałam takie cykle po 37-40dni. Po 3cyklach z dupkiem wyregulowalo się i mama około 32dni. Taki mój naturalny cykl.
    Więc ja już jestem plodna. Kolej na męża. A rozbieżność sama nie wiem. Teraz na stronie po zalogowaniu też jest 4%. Wtedy sprawdzalismy po 2godz od badania i może nie wprowadzili tego wyniku. Nie wiem. I tak trzeba to poprawić.
    Tylko z paleniem będzie kłopot.

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 24 grudnia 2018, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niech te Święta, tak wspaniałe, będą całe jakby z bajek, niechaj gwiazdka z nieba leci. niech Mikołaj tuli dzieci, biały puch niech z góry spada, niechaj piesek w nocy gada. niech choinka pachnie pięknie, no i radość będzie wszędzie!

    A tak od siebie życzę wam kochane dużo zdrowia bo to dla nas teraz najwazniejsze. Szczesliwych ciąż, rozwiązań i owocnych staranek! Mam nadzieję ze magia świąt i aura noworoczna sprawi nam tu prawdziwy wysyp staraczkowych ciąż.

    MissKathy92, Konieczynka, Kaga, Esti, Lajni85 lubią tę wiadomość

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8503 7409

    Wysłany: 24 grudnia 2018, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wesołych świąt kobitki! Oby się pierogi nie rozgotowały, a karp nie przypalił :-) abyśmy miały siłę przetrwać życzenia od wścibskich teściowych i ciotek! Żebyśmy w tym wszystkim nie zapomniały o tym, że nikt nie chce dla nas źle. Abyśmy już w przyszłe święta były mamami :-) cieszmy się! Bóg się rodzi! Jeszcze raz, zdrowych, rodzinnych i pięknych Świąt Bożego Narodzenia!

    MissKathy92, Konieczynka, Kaga, Phia, Esti, Lajni85 lubią tę wiadomość

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 grudnia 2018, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszki kochane :)
    Życzę wszystkim i każdej z osobna aby te Święta były pełne nadzieji, uśmiechu i spokoju.
    Żeby wszystkie zmartwienia odeszły w kąt a na ich miejsce przyszedł tylko uśmiech :)

    Esti, MissKathy92, Lajni85 lubią tę wiadomość

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 24 grudnia 2018, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2021, 14:48

  • Chasia Autorytet
    Postów: 659 856

    Wysłany: 24 grudnia 2018, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane Moje <3
    Niech nadchodzące Święta będą dla Was niezapomnianym czasem, spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień.
    Życzę Wam aby odbyły się w spokoju , radości i wśród rodziny, przyjaciół, oraz wszystkich bliskich dajac radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok.
    Żeby był lepszy niz ten, co właśnie mija.

    A przede wszystkim życzę Wam upragnionego dzidziusia <3

    Przesyłamy z Chaśkiem Bożonarodzeniowe wisuski <3 !@#$%^&*()(*&^%$#@!@#$%^&*()(*&^%$#@!

    Esti, MissKathy92, Phia lubią tę wiadomość

    mhsv3e5e743bc1b6.png
    mhsv3e5ewwdsajqn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 grudnia 2018, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny. Niby Swieta. Niby szczesliwie i rodzinnie. A z tylu glowy czwartkowy wyniki z hcg... I czy to spadlo w koncu. Czy sie wyjasni czemu mam 83dc... Czemu organizm mi plata figle. Czemu piersi takie nabrzmiale znowu. Palce spuchniete
    .. :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2018, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melcia może po prostu za dużo ciasta w święta!!! ;D

    Życzę i Ja Wesołych rodzinnych Świąt i Kzdej tego spokoju ducha w sercu że wszystko będzie dobrze gdy jest milosc :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2018, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny Kochane A czy któraś z Was chorowała w 1 trymestrze? Kompletnie rozłożyło mnie przeziębienie, a jak się na Internecie poczyta jak to może wpłynąć na dzidzie to tylko stres.

    Dzisiaj do tego mamy wesele, ale nawet nie pójdę nie ma co ryzykować

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 grudnia 2018, 10:01

  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 26 grudnia 2018, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa133 wrote:
    Dziewczyny Kochane A czy któraś z Was chorowała w 1 trymestrze? Kompletnie rozłożyło mnie przeziębienie, a jak się na Internecie poczyta jak to może wpłynąć na dzidzie to tylko stres.

    Dzisiaj do tego mamy wesele, ale nawet nie pójdę nie ma co ryzykować

    Ja miałam wirusowke w grudniu a w ciąże zaszłam na przełomie października i listopada. Dostałam kroplowke żeby się nie odwodnic.
    Dbaj o temp żeby nie rosła. Wirusy przeziębienia nie są aż tak groźne dla płodu - będzie dobrze. Wygrzej się. Maliny, miód czosnek.
    Możesz skonsultować to z lekarze ale na pogotowiu dziś raczej specjalisty nie będzie. Jak trafisz na rezydenta niestety też może niewiele pomoc.

    Spokoju ducha życzę.

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2018, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję :* jeśli to nie grypa to nie ma zagrożenia wadami serca itp? Temperatury pilnuje, ale nie przekroczyła na szczęście 37.5

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2018, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melunia ja Już trochę nie rozumiem tej sytuacji. Dlaczego beta tak późno? Co na to lekarz, że okresu nie ma? Co lekarz na starania Wasze? Czy jeśli to ciąża to czy to bezpieczne dla Ciebie i malucha?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2018, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa ja tez nie rozumiem :( 10.01 mam wizyte dopiero... Ale jak sie wkurze to na ip pojad3 jak odbiore wyniki...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2018, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może porozmawiaj z jakimś innym lekarzem? Nie powinni Ci USG zrobić? Kurcze ile można czekać

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2018, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tez dobija. Wiesz najgorsza jest ta nadzieja. Ze mi sie wydaje ze ta ciaza moze jest realna... A pozniej sie zawiode jutro.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2018, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    No tez dobija. Wiesz najgorsza jest ta nadzieja. Ze mi sie wydaje ze ta ciaza moze jest realna... A pozniej sie zawiode jutro.
    Ale czy to dobrze gdyby już była ciążą po zabiegu?

‹‹ 990 991 992 993 994 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ