X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne NOWE STARACZKI- dla tych, co dopiero dołączyli :)
Odpowiedz

NOWE STARACZKI- dla tych, co dopiero dołączyli :)

Oceń ten wątek:
  • MałaMi24 Autorytet
    Postów: 471 339

    Wysłany: 5 lutego 2020, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki blackdear żeby wszystko się udało 🙏🙏✊😘

    PCOS
    Niski progesteron
    Duphaston 2x1
    Folik 1x1
    11.02 - pozytywny test ❤️😍💪
    12.02 - 12 dpo beta HCG 31,84
    14.02 - 14 dpo beta HCG 77,98 ❤️
    Progesteron 21,20
    20.02 - 20 dpo beta HCG 1003,00 💪❤


    oeuadqk3m7zrn0q8.png
  • Klara12 Przyjaciółka
    Postów: 94 21

    Wysłany: 5 lutego 2020, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jestem tu nowa staramy się z mężem pół roku ale nic nie wychodzi ostatnia miesiączkę miałam 1 stycznia i dalej nie mam a jest 36 dzień cyklu robiłam dziś test ale negatywny 😟 co mam. Już robić brakuje mi siły robiłam badania hormonów Lekar mówi ze ok

  • MałaMi24 Autorytet
    Postów: 471 339

    Wysłany: 5 lutego 2020, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj !Może masz jakąś blokadę :-( nie wiem co Ci poradzić 😔 ja z mężem staram się od maja 2019 nie powiem ile cykli bo moje cykle nie są regularne mam PCOS i niski progesteron. A masz owulacje ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2020, 19:27

    PCOS
    Niski progesteron
    Duphaston 2x1
    Folik 1x1
    11.02 - pozytywny test ❤️😍💪
    12.02 - 12 dpo beta HCG 31,84
    14.02 - 14 dpo beta HCG 77,98 ❤️
    Progesteron 21,20
    20.02 - 20 dpo beta HCG 1003,00 💪❤


    oeuadqk3m7zrn0q8.png
  • Róża 1 Ekspertka
    Postów: 258 65

    Wysłany: 5 lutego 2020, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane 🙂 u mnie smutno! Po poronieniu w grudniu miałam długi cykl! Owulacja wystąpiła w 31dc i ujrzałam dwie kreseczki! Niestety nie utrzymało się! Robiłam bhcg progesteron i tsh! Niestety progesteron stanowczo za niski bo miałam 9.65! Nikt z lekarzy nie mówi aby od owulacji brać duphaston i następnym razem sama będę brała bo u mnie problem z progesteronem i utrzymaniem ciąży! Także dalej walka idzie! A zegar biologiczny cyka 🥰 gorąco was pozdrawiam! Odzywajcie się cały czas! Mała Mi trzymam mocno kciuki ✊❤️

  • Róża 1 Ekspertka
    Postów: 258 65

    Wysłany: 5 lutego 2020, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blackdeer wrote:
    Cześć Kochana ☺️
    U mnie od 27.11 zaczęliśmy procedurę InVitro - dziś 70 zastrzyk przygotowujący do stymulacji, który wycisza endometriozę. Nie jest łatwo bo mam objawy najgorszej menopauzy ale po odstawieniu ma minąć. Czekamy obecnie na dokumenty z miasta które maja spłynąć do Kliniki żebyśmy mogli podpisać dokumenty na dofinansowanie i zaczęli właściwa stymulację. Nastrój do ... mega mi cieżko

    Trzymam mocno kciuki ✊ ❤️🌹 będzie dobrze myśl pozytywnie 🥰

  • MałaMi24 Autorytet
    Postów: 471 339

    Wysłany: 6 lutego 2020, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Róża bardzo mi przykro😔 a ile masz lat ?
    Ci lekarze to w ogóle są o kant d*py. Mi żaden nie pomaga. Ciągle to samo starać się starać a co ja k*rwa robie. Dlatego wzięłam sprawy w swoje ręce mam nadzieję że będą owoce z moich poświęceń ale warto.
    Też mam niski progesteron i właśnie jestem na duphastonie. @ przypada mi w walentynki może to będzie owoc naszej miłości 😄 mój mąż nawet zaczął czytań jakie powinnam mieć objawy i wczoraj na filmie jak zasnęłam to mówi że to pierwszy objaw senność 😄😄 sam zaczyna mieć paranoję 😄 ale oby to nie była paranoja 🙏🙏🙏

    PCOS
    Niski progesteron
    Duphaston 2x1
    Folik 1x1
    11.02 - pozytywny test ❤️😍💪
    12.02 - 12 dpo beta HCG 31,84
    14.02 - 14 dpo beta HCG 77,98 ❤️
    Progesteron 21,20
    20.02 - 20 dpo beta HCG 1003,00 💪❤


    oeuadqk3m7zrn0q8.png
  • Róża 1 Ekspertka
    Postów: 258 65

    Wysłany: 10 lutego 2020, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi24 wrote:
    Róża bardzo mi przykro😔 a ile masz lat ?
    Ci lekarze to w ogóle są o kant d*py. Mi żaden nie pomaga. Ciągle to samo starać się starać a co ja k*rwa robie. Dlatego wzięłam sprawy w swoje ręce mam nadzieję że będą owoce z moich poświęceń ale warto.
    Też mam niski progesteron i właśnie jestem na duphastonie. @ przypada mi w walentynki może to będzie owoc naszej miłości 😄 mój mąż nawet zaczął czytań jakie powinnam mieć objawy i wczoraj na filmie jak zasnęłam to mówi że to pierwszy objaw senność 😄😄 sam zaczyna mieć paranoję 😄 ale oby to nie była paranoja 🙏🙏🙏

    Mam 39 lat tak więc już nie młoda jestem 😂! Niestety 3 poronienia za mną😔 Ale jeszcze do 40 powalczę! Trzymam kciuki za Ciebie niech będzie owocny 🥰❤️🌹🍀

  • Krysia91 Znajoma
    Postów: 25 25

    Wysłany: 13 lutego 2020, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jakis czas temu pojawiłam się na tym forum i szybko zniknęłam bo się mega zafiksowałam i stwierdziłam, że to nie ma dalszego sensu...

    Chciałabym Wam powiedzieć, że udało się! To dopiero początek, moja sytuacja życiowa odmieniła się o 180* w międzyczasie, ale udało się! Mamy dwie kreski, bhcg 780! Z mojego przypadku wywnioskować można tyle, że na serio trzeba odpuścić, przestać się stresować (u mnie udało się kiedy odpusciłam starania, przestałam zadręczać się pracą i różnymi nirerealnymi targetami, wzięłam męża i wyjechaliśmy na tydzień w ciepłe miejsce).

    Trzymajcie proszę kciuki za nas, żeby wszystko było dobrze, ja za Was bezustannie kciukuję!

    bebetka.b lubi tę wiadomość

    5 CS
    PCOS (?) w trakcie diagnozowania
    Suple: Miovelia NAC/od listopada zmiana na Inofem
    07.2016 utrata ciąży w 12 tygodniu
  • bebetka.b Autorytet
    Postów: 429 375

    Wysłany: 13 lutego 2020, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia91 wrote:
    Dziewczyny, jakis czas temu pojawiłam się na tym forum i szybko zniknęłam bo się mega zafiksowałam i stwierdziłam, że to nie ma dalszego sensu...

    Chciałabym Wam powiedzieć, że udało się! To dopiero początek, moja sytuacja życiowa odmieniła się o 180* w międzyczasie, ale udało się! Mamy dwie kreski, bhcg 780! Z mojego przypadku wywnioskować można tyle, że na serio trzeba odpuścić, przestać się stresować (u mnie udało się kiedy odpusciłam starania, przestałam zadręczać się pracą i różnymi nirerealnymi targetami, wzięłam męża i wyjechaliśmy na tydzień w ciepłe miejsce).

    Trzymajcie proszę kciuki za nas, żeby wszystko było dobrze, ja za Was bezustannie kciukuję!
    Gratulacje!!!!! W którym dniu cyklu robiłaś betę? Bardzo ładny wynik! Ja także zobaczyłam dwie kreseczki ale u mnie niska beta tylko 26.
    Och jak mi się marzy wyjazd w ciepłe miejsce słońce plaża i morze 🤩 ale musieliście mieć cudowny urlop! Gdzie byliście, pochwal się ? 🥰

  • Anamaya Autorytet
    Postów: 1428 222

    Wysłany: 14 lutego 2020, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi24 wrote:
    Cześć dziewczyny !
    Co u Was słychać ?
    Jak tam Róża , Anamaya , Cappuccino Boo , blackdear , Nutka ?
    Wątek upadl ale go odnawiam 😊
    Odezwij się się co u Was❤️
    U mnie pierwszy raz pojawiła się owulacja i jestem w 22 DC czekamy na cud ❤️🙏🙏🙏

    Widziałam na innym wątku. U mnie gorący weekend się zapowiada i zobaczymy co będzie.

    Endometrioza III stopień -laparoskopia styczeń 2019
    Sierpień (2018) do sierpnia 2019 antykoncepcja Sylvie 30
    Stymulacje nieudane brak ciąży.
    7.01.21 usunięcie jajowodu lewego (wodniak jajowodu)

    974532d3a26eb3f9b5b86c28ae07c10c.png


    Staranie o maluszka- 15 miesięcy

    0206caf120fd2a0ab1bb18d9cbf93fd3.png
  • Ewa88 Autorytet
    Postów: 1701 988

    Wysłany: 16 lutego 2020, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2021, 17:44

    6cs
    11.04 II kreski ❤️
    14.07 będzie dziewczynka ❤️
    08.12 3685g i 56cm szczęścia ❤️
  • Anamaya Autorytet
    Postów: 1428 222

    Wysłany: 16 lutego 2020, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa88 wrote:
    Kto mi doradzi odnośnie owulacji??? :):)
    Czy tylko potwierdzi ją monitoring cyklu czy może wystarcz badanie hormonów w odpowiednich dniach?


    Od tego cyklu zaczynam też mierzenie temperatury i obserwowanie śluzu ale na razie nic mi to nie mówi....

    Paski oqulacyjne mogą pomóc stwierdzić owulacje. Ale pewność daje monitoring

    Endometrioza III stopień -laparoskopia styczeń 2019
    Sierpień (2018) do sierpnia 2019 antykoncepcja Sylvie 30
    Stymulacje nieudane brak ciąży.
    7.01.21 usunięcie jajowodu lewego (wodniak jajowodu)

    974532d3a26eb3f9b5b86c28ae07c10c.png


    Staranie o maluszka- 15 miesięcy

    0206caf120fd2a0ab1bb18d9cbf93fd3.png
  • Shila Przyjaciółka
    Postów: 79 68

    Wysłany: 18 lutego 2020, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa88 wrote:
    Kto mi doradzi odnośnie owulacji??? :):)
    Czy tylko potwierdzi ją monitoring cyklu czy może wystarcz badanie hormonów w odpowiednich dniach?


    Od tego cyklu zaczynam też mierzenie temperatury i obserwowanie śluzu ale na razie nic mi to nie mówi....

    Ja w tym cyklu sprawdzałam owulację po piku LH, czyli badanie z krwi LH i progesteron i eska do ginekolog jaki wynik i czy był pik LH, jeśli był, to owu powinna pojawić się w ciągu 36-48 godzin, Tak mówią :-) ja podchodziłam do inseminacji, więc musieliśmy ocenić dobrze owulację, choć i tak spłatała mi figla i się przesunęła. W każdy razie było mi bliżej jeździć na krew niż na USG.

    Starania od końca 2017 roku
    34 l.
    02.2018 - ciąża pozamaciczna, jajowód zachowany
    03.2019 - ciąża biochemiczna, 5 tydzień 💔
    07.2019 - HSG, oba jajowody drożne
    TSH - 1.5, euthyrox 50g
    pozostałe hormony w normie
    AMH - 2.83
    morfologia plemników - 5%, pozostałe parametry dobre
    1 IUI 15.02.2020 - 13 dpi beta 5.9, 14 dpi beta 5.1 biochemiczna?? 24 dpi beta 63 ???
‹‹ 118 119 120 121 122
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ